דמעות של אושר

על האש

New member
../images/Emo7.gif דמעות של אושר

לקום לעמוד על הרגליים ולהוריד את הכובע עד כה. לא משנה מה תהיה התוצאה בסוף המשחק האושר שיש בי כרגע אינו יודע גבולות. גם בזמנים כמו מה שקורה עכשיו בארץ אני מאושר בזכות קבוצה אחת שאינה יודעת כמה אושר היא גורמת ואוסטרץ
פשוט ענק !!! הספידו אותו לאחר הפציעה ורק תשימו לב איזה ביצוע של חלוץ גדול. והקהל רק בשבילו השחקנים מתאמצים תראו את הקהל ותורידו את הכובע... ולכול המלעיזים למיניהם הייתי מגיב לכם אבל אני לא צריך... הקבוצה שלי עושה את זה על המגרש ולבינתיים לא משנה מה יקרה בסיום. תודה לך הפועל
רבה על הכול. אוו הפועל עולההההההה הפועל עולה הפועל עולה הפועל עולההההההה מ ל ח מ ה !!!

danistar

New member
הללויהההההההההההה../images/Emo6.gif../images/Emo149.gif

אמרתי לכם ?? אמרתי ?. חחחחחחח
הלולויהההההההה אדומה שלנו הללויה . הלב שלי ברקיע השמיני עכשיו ..

!PuMiCkY

New member
../images/Emo41.gif אנחנו ברבע גמר!!!!!! ../images/Emo41.gif

יאללה הפועל!!!!!!!!!!! איזה משחק!!!!!!!!!!!!!!!! 1-2 במשחק חוץ!!!! אני מאושרת, אנשים!!!!
.... ניר רחמין... שיחק יוצא מן הכלל!!... הגול של אוסטרץ היה אחד היפים... ופישונט הבקיע, אחרי שכל כך רציתי שהוא יבקיע... וואו... (כואב לי הגרון... מהצעקות...
...)... בלילי היה חלש ביותר... וקשטן היה צריך לעשות החלפה כבר במחצית... (בן לוז או קלשנקו)... אבל גם בלי זה הסתדרנו!! טוב... אז התחנה הבאה שלנו היא מילאן... קבוצה טובה... אבל אין כמונו... בהצלחה לנו ברבע גמר אופ"א!!!, מחזיקה אצבעות חזק חזק חזק... ואוהבת את האדומים שלי!!!
פומיקי

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifישששששש../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הפועל תל אביב אימפריה !!!!!!!!! שוב ניצחון באירופה !!!!!! הפעם על האיטלקים !!!!!! (עאלק דלה פארמה)
אחד של אוסטרץ´ , אחד של פישונט ומשחק הגנה ענק , ובמיוחד של ניר רחמין השוער.
יאללה הפועל !!!!!!! 2-1 ענק על פארמה !!!!!! ועוד בפארמה !!!!! וכמובן - היסטוריה !!!!!!! הפועל תל אביב ברבע גמר גביע אופ"א !!!!!!
י-א-ל-ל-ה------ה-פ-ו-ע-ל------מ-ל-ח-מ-ה-!!!!!!!!!!
א-ד-ו-ם--------ע-ו-ל-ה----------ו-י-ע-ל-ה-!!!!!!

צהובה שלייי

תראו... אני לא סובל את הפועל והייתי מת שהם יפסידו.. אבל כל הכבוד על הנצחון.. אני חייב להקדיש שיר לכל אוהדי הפועל הנלהבים זה הולך ככה... לובש אדום הוא בן זונה אני צהוב בנשמה סלים טועמה מחבל אני שונא את הפועל נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה

!PuMiCkY

New member
שי... ../images/Emo5.gif...

זה היה ממש בוגר................!!!!!!!!!!!!!!!!! בעעעע הגעלת אותי!!!!!
פיכסה!

קופפפפה אל תדליקי אותי

חנוכה מה שאת עושה פה.. מה מגעיל בזה זאת האמת.. מילאן תבוא ותתן להפועל על הראש :) עדי = צהובה בנשמה

חחחחחחחחח הצחקת אותי../images/Emo140.gif

בכל זאת קח פרח לעידוד . זאת הגדולה של התחרות כאן בכדורגל. תמשיך לשיר כמה שאתה רוצה . רק דבר אחד . בלי שמות גנאי לסאלים טועמה שלנו. הוא גדול גדול גדול. הוא נוצרי וזה הכל . סאלים טועמה סאלים. אנחנו אותך אוהבים מכינרת אחרת האדומה והצוהלת
חמסה חמסה שום בצל יין

חרא לכם!../images/Emo88.gif

חרא לכם , לכול הצהובים , הירוקים (צבעים של קיא וחרא!) מה קרה הקנאה אוכלת אותכם? מגיע לכם, מגיע לכם, הפועל בשמיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמותו יקנאים, קשה להודות? ממש לא, הפועל היא גדולה גם אם היא לא תעלה לגביע.! לפחות הפועל בתקופה טובה גם בליגה וגם בגביע אופ"א! חחחח לכם הפועל ת"א עולה עלה עולה! כולכם לוזרים! יאללה הפועל מ ל ח מ ה! מחיפושית

לעדידוש

את יודעת שאני מת עלייך מצטער... אם נפגעת בקשר למה שאמרתי בשבילך.. הפועל בהצלחה

!PuMiCkY

New member
מהפה שלך לאלוהים... ../images/Emo23.gif...

מתה עליך בחזרה... גם אם אתה לפעמים קצת מעצבן...
...

טעות פומיקי בלילי היה מצויין../images/Emo57.gif../images/Emo48.gif

בלילי בישל גם לאוסטריץ וגם לפישונט. נכון מרוב התרגשות לא רואים. אבל העיקר אנחנו ברבע גמר נגד מילאן ישששששששששששששששששששש איזה אושר. איזה אוהדים . בלומפילד בפארמה. מכינרת אחרת האדומה הצוהלת והחוגגת בשכרון חושים
לפומיקי
חמסה חמסה שום בצל יין

!PuMiCkY

New member
כינרת´וש ../images/Emo24.gif...

נכון, בלילי בישל לאוסטרץ... לפישונט אני לא כל כך בטוחה... (לא בדיוק התעמקתי בנושא...)... כמה שאני אוהבת את השחקן הזה, הוא היה יכול לתת הרבה יותר המשחק הזה, הוא אחד המהירים בארץ (אם לא הכי מהיר), ובמקום לבזבז את האנרגיות והמרץ שלו בגליצ´ות (
...) הוא היה צריך להתעמק יותר במשחק ובבישול עוד כמה גולים... (מה שלא היה רחוק מאיתנו בכלל...!) בקשר לצהובים... אתם יודעים מה דעתי בנושא... הפועל מלחמה, אני אדומה בנשמה! באש ובמים, תמיד תמיד תמיד! פומיקי

פומיקי את מתוקה ../images/Emo25.gif../images/Emo140.gif

פומיקי את באה למשחק נגד ביתר? הפועל עולה עולה הפועל עולה עולה . יווווווווו כמה אני שמחה עדיין לא נרגעתי. רואה שוב ושוב את המשחק כל כך נהנית מהאדומים שלי . ראית ראית את האוהדים ממש בלומפילד בפארמה . יששששששששששששששש מכינרת אחרת האדומה והצוהלת
חמסה חמסה שום בצל יין

!PuMiCkY

New member
לא יודעת... ../images/Emo29.gif...

אבל נראה לי שאני נוסעת למשחק של הפועל נגד מילאן...
... לראות את הנצחון שלנו...
...

על האש

New member
מישהו יודע איך עוצרים ת´דמעות?

כי אני בוכה כאן מהתרגשות כמו ילד קטן. מדהיםםםםםםםםםם!!! מחצית שנייה במשחק כדורגל ענק שלנו פשוט שליטה מלאה במגרשה של פארמה(הטארדיני) ויכלנו להבקיע בשקט עוד שלושה שערים והקהל אפשר להגיד משהו על הקהל המדהים הזה? הקהל המדהים ביותר בארץ עם לא בכמות אין ספק שבאיכות. טוב אנשים אני מצטער אני עדיין בשלבי התרגשות ולא יודע מה להגיד כי פשוט אין מילים בפי ועד שאני יצא מההלם הפועל אני אוהב אתכם ומחכים לA.C מילאן מי שלא קופץ צהוב מי שלא קופץ צהוב!!!

למעלה