מחצית במוסקבה

danistar

New member
בוקר אדום לכולם ויום אדום ../images/Emo24.gif

הבוקר נזכרתי בכל השירים של אריק איינשטיין וכיצד אנחנו מסכנים ושהחולצה האדומה היא לא מציאה . אז אולי השירים מקסימים ( אני מת על כל מה שאריק איינשטיין וחבורתו עושים ) אבל אריק הגיע הזמן לכתוב גם שיר שמח .. הימיים הללו עברו ונקווה שללא שוב .. הקבוצה הישראלית היחידה שמוכיחה שהיא מסוגלת להשתלב היטב באירופה .... מי עוד ?? בוקר טוב ואדום דני

על האש

New member
מחצית במוסקבה../images/Emo41.gif

הקבוצה נראית מצויין ועומדת בצורה נפלאה על המגרש בינתיים ב45 הדקות הראשונות לוקומויט לא הגיע לשום מצב מסוכן ושום מצב קריטי ליד השער שביט בקושי נאלץ לגעת בכדור רק חבל על ההחמצה של קל´צנקו בהזדמנות פז נקווה שלא נצטער על ההחמצה בעוד 45 דקות אבל הקבוצה נראית מצויין ואים ספק פשוט נפלא ומחמם את הלב הקבוצה הזאת היא הבחירה הכי טובה שעשיתי בחיים יאלה הפועל מלחמה !!! ובהצלחה ב45 הדקות הבאות מלחמה זה שם המשחק !!!

ronen60

New member
הפועל ת"א

אל תתלהבו כל כך....סך הכל זה המאמן של בית"ר ירושלים שעשה אותכם קבוצה נורמלית. בלי קשטן אתם סתם עוד קבוצה בתחתית! ויוסי אבוקסיס ואסי דומב ופישונט ה-כל מבית"ר ירושלים. אין לכם במה להיות גאים. סך הכל חכו להשפלה בקרוב בגרלת פיפא עם קבוצה שתביס אותכם! מאחל לכם הפסד בקרוב

xflil

New member
שלום, אפשר לדעת משהו?

אני לא אוהד של הפועל ת"א... וגם לא של מכבי אלה של מכבי חיפה אבל זה לא משנה, ההבדל היחיד ביני לבינך זה אולי האהדה לקבוצה מסויימת, וזה שאתה חרא ואני לא למה אתה חייב לאחל הפסד? ראית אתמול קבוצה ששיחקה ב-12 מעלות מתחת לאפס בקור כל כך עז שבחיים לא הרגשת על בשרך ואם לא היית פעם בקור כזה אתה לא יכול אפילו לנחש על מה מדובר (ואני הייתי) וראית את הקבוצה הזאת משחקת כמו גדולים קבוצה אירופאית לכל דבר קבוצה שהביסה את צ´לסי, ואתמול את לוקומוטיב ולא בתיקו מסכן, בנצחון! ומגיע להם את כל הכבוד שבעולם ואתה יודע, בקבוצה יש 11 שחקנים לא 3 שחקנים ויוסי אבוקסיס אסי דומב ופישונט לא באו במקור מבית"ר אתה יודע נכון? וזה שדרור היה מאמן של בית"ר, אז מה? בית"ר לא עשתה את דרור... דרור עשה את בית"ר והינה הוא עושה גם את הפועל תל אביב... ובגדול... ואפילו אם הפועל יפסידו במשחק הבא... תזכור שאף קבוצה ישראלית לא עשתה כזה דבר ומגיע להם כבוד לא מהעולם הזה, פשוט אין מילים, רק השם צ´לסי היה עושה לבית"ר התקף לב, אז שמור ת´השמצות לעצמך ואם בא לך אתה יכול גם קצת לפרגן קוראים לזה ספורט לא מלחמה מתן...

הר הבית

New member
אתה ענק ../images/Emo8.gif

ואלי אוחנה היה פרשן, אורי מלמיליאן היה על ענן, חנן אזולאי,עופר שיטרית ובשער יוסי מזרחי. רוני קלדרון,איזה גאון,איזה גול, מאיר לוי, משה דדש,סמי סגול(פעם אומצנו ע"י כתר), וככה נמשכת הרשימה... להזכירך פעם אחרונה זה היה 3-2 להפועל, זהוא אז נאמר לך, המשך בדרכך ואנחנו נמשיך בשמחה. יאללה הפועל,דרוס כל צהוב שלכם זקן 7 אדום.

תיקון טעות

יוסי אבוקסיס אסי דומב ישראל כהן פליקס חלפון דוד אמסלם איל בן עמי זיו כבדה כולם היו (ונשארו) אדום מאז ומעולם אל תבלבל במוח טיפש! חבל שיש אוהדי כדורגל כמוך חבל, אתה יכול רק להתביש היהירות היא כמו בומרנג חוזרת לפרצופ תשאל את הטורקים, האנגלים והרוסים בזכות הפועל לא יזלזלו בקבוצה מישראל יותר העלנו את ישראל על המפה האירופית והעולמית אין עיתון אירופי שלא מפאר את המועדון ואת המדינה חוצמזה בזכותינו יש לישראל עוד נציגה בגביע האירופי תגיד תודה ותשתוק יאללה הפועל מלחמה אני קורא מפה לכל האוהדים ללמד אותם איך אוהדים קבוצת כדורגל אדום עולה!

redredole

New member
הפועל תל אביב

הנה הם באים השדים האדומים...... איזה יופי הפועל עברה את לוקומוטיב אדום עולה

danistar

New member
אמרתי לכם ?? הבטחתי קיימתי

דני שנמצא עכשיו במרומי מגדלי עזריאלי מרוב שמחה .. איזה יום מתוק ואדוםםםםםםםם יאאלההההה הפועל !!!

על האש

New member
מדהים../images/Emo12.gif

רציתי לתאר את ההישג המדהים הזה ואין לי מילים כבר (וגם לא קול
) כול הישג מתעלה על ההישג הקודם פשוט מדהים אני עדיין בהלם ומתקשה לעכל אנחנו בין 16 הגדולות בארופה !!! מי היה מאמין? פשוט משחק ענק !!! לוקומוטיב לא הגיעו כלל כמעט לשום מצב לסיכון השער חוץ משתי הזדמנויות בדקה ה90 כול המשחק אנחנו מתעלים מעל לוקומוטיב ומוכיחים בתנאים בלתי אפשריים למשחק שאנחנו קבוצה טובה יותר !!! אי אפשר לציין שחקן אחד למעשה באף משחקק בארופה מהמשחקים שלנו אי אפשר לציין שחקן אחד פשוט הישג קבוצתי מדהים !!! אני אוהב אותך הפועל מאז ומתמיד גם מהימים הקשים ביותר בתקופת ההתדרות ואת מחזירה לי על אותה תקופה זה היה שווה את הסבל תודה לך הפועל על התקופה הנהדרת והבלתי נשכחת הזאת אני אוהב אותך המון !!! ומי הבא בתור? העיקר שאנחנו בין 16 הגדולות איזו קבוצה תצליח לשחזר הישג מדהים שכזה איזו?

suzana2

New member
ה ל ל ו י י ה ...לאדומה שלנו../images/Emo24.gif

הפועל,יקירתי משכבר הימים,אין כמוך גדולה מהחיים!!! היום הגעתי למשחק,היישר מהרחובות הקרירים שלנו (מה זה הקור שלנו לעומת-14 מעלות...
). הגרביים היו רטובות,הנעליים ספוגות,המכנסיים איבדו צורה, ואני,אני התיישבתי אל מול המרקע... היה לי ברור שהאדומה שלנו תיתן פייט,והאינטואיציה הנשית
שלי רמזה לי שאנחנו הולכים לנצח... אממה...הקוררר שעבר אפילו את עדשת המצלמה,והגרביים הרטובות שלי.. גרמו לי להחוויר ...איך החמודים שלי יישחקו ככה? ואולי ייבטלו את המשחק(או אלוהים שגרשון לא יחלה לי פתאום) ושמישהו לא ייפול,או יחליק או ישבור..
התחלתי להתבונן ולעקוב...המשחק מתחיל,והלב...מתחיל לפעום... וכבר לא איכפת לי מכלום,רק מהקורררר,והם בקושי לבושים, ויוצאים להם מן אדים בהירים מהפה...קפואים לחלוטין, ואז... הנה האוהדים!!!! אין כמונו,כמה רעש,כמה שמחה,כמה נוכחות של האדומים וכבר שכחתי מהקור,והדשא החלק,והכדור שמתגלגל,כאילו הוא רץ למרתון והשחקנים שכל כך מתאמצים לרוץ ולרוץ... ו...פתאום,משום מקום בדרכי להכין משהו לשתות...אני נעמדת,רגע... גגגגגגווווווווווולללללללל וואווווו,אנחנו עושים זאת,אנחנו ולא הם, אנחנו ולא שום קבוצה ישראלית אחרת והמשחק ממשיך,וכבר שכחתי מלשתות ושכחתי את הגרביים הרטובות, ורק העיניים באדומה שלנו נעוצות. וארבל ברקע,אנחנו בדרך,צריכים לשמור, והתלהבות מתפרצת מכל הכיוונים שלי, של אחרים אפילו כאלה שלא אוהדים והמשחק נמשך,וכולם עייפים וקר בחוץ,אבל חם בפנים. והמשחק נגמר,ושלוש דקות נוספות וכבר ברור מי כאן לוקחת בגדול. ושריקת הסיום מגיעה........ ואנחנו עשינו זאת,אוח הפועל היקרה!!! ואני ידעתי,היה לי ברור שהיא לא תכזיב לא עכשיו,כשבאמת לנצח צריך. וכבר חם לי וטוב לי,ולא רוצה לשמוע חדשות,לא היום רוצה לשכוח מהכל...רק לשמוח עם הטובה מכל. הפועל,הראית ל כ ו ל ם בג(ד)ו ל!!! למרות התנאים הקשים, למרות שרבים לא ניבאו לך הצלחה אצל הרוסים למרות כל הקנאים,והמלעיזים למרות הכל את נתת הכל. משוזי(שמרוח לה חיוך אידיוטי כבר למעלה משעתיים.)

על האש

New member
אהבתי../images/Emo24.gif

אלה תאור שבעולם ילדה הוצאת לי את המילים מהפה רק שאני עדיין בשלבי התרגשות !!! ועדיין בשוק מגודל ההישג

שמאלני

New member
כוס עמק

לא מאמין עברתם את הרוסים בפוקס הייתי אומר. מה אני אגיד לכם ממש אכזבה לא הגיע לכם לעבור. טוב זה בגלל ההרכב החסר מאוד של לוקומוטיב כל שחקני ההגנה של הקבוצה לא היו. הזדמנות אחת הייתה לכם הסלובני ניצל את זה טוב מאוד. הכנתי כבר שירים מה נשיר לכם אבל אני כנראה אני יצטרך לחכה ליריבה הבאה שתהיה נגדכם אני רק ישנה את שם הקבוצה.

אדוםסחי

New member
יש לי רעיון גאוני בישבילך

הנה זה בא,,יאנו שמאלני,,חחחחחחח, הנה זה מגיע תתרכז היטב, אני אני מביא לך רעיון, ע-נ-ק. כך נשימה, כך קצת אויר, הנה חבר תתחיל פה לשיר, תן קולך בזמר וצליל... אז ככה זה הולך:: רודה-כפיים-רודה-כפיים-רודה את נשמה, רודה-תודה לך-רודה-את-גדולה, כפיים(בקצב),רודה-אנחנו-אותך-אוהבים, תודה לך יא-רודה-תודה-לאל שבמרומים, רודה-את אימפריה-רודה-את קבוצה-גדולה, רודה-ממעמקי-הליגה-ההולנדית-לך-נאמר-תודה. ככה תמשיך בקצב ומחיאות קצובות. תודה לך הפועל את קבוה גדולה, תודה לך דניס,אתה פשוט נפלא, תודה לך אימפריה את אדומה נפלאה, תודה לך על הקסם שנתן לך המכשף קשטן. שלכם זקן 7 אדום.

רוצים את רודה שלב הבא

לא נמאס לך כל פעם לפני משחק לבוא ולזיין את השכל שהקבוצה השניה הולכת להביס אותנו ואחרי המשחק לבוא ולבכות ולהמציא תירוצים של ילד בגן? ולבקשתך-מעכשיו אנחנו נקרא לך חמור שבוע שלם חמור

suzana2

New member
מצטרפת לבקשתו...

אמרת חמור? אז חמור ועוד קופץ בראש(לא אתה קוסטדינוב,הוא...)

כואב לך, אני מבין../images/Emo104.gif../images/Emo86.gif../images/Emo23.gif../images/Emo104.gif

כולם ביחד לשיר אדום עולה! עולה עולה עולה (יא מנוול תפרגן) אדום עולה עולה עולה עולה כולם ביחד לא שומעים יותר חזק אדום עולה עולה עולה עולה הייתי אומר שימותו הקנאים אבל אני נגד מוות באופן כללי לכן אומר שיראו את כל המשחקים של הפועל הקנאים הרשעים ואני חשבתי שכל ישראל חברים זה לזה מסתבר שרק כשזה צהוב זה ככה חבל ו... כולם ביחד אדום עולה עולה עולה עולה כולם ביחד לא שומעים יותר חזק אדום עולה עולה עולה עולה המאבק לא תם יום שלישי חוזרים לליגה כולם באים חובה ו... אדום עולה עולה עולה עולה אדום עולה עולה עולה עולה אדום עולה עולה עולה עולה כולם ביחד לא שומעים יותר חזק אדום עולה עולה עולה עולה

לב סגול

New member
תודה תודה לך אדומה שלי../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo57.gif

תודה לך הפועל תל אביב תודה לכל השחקנים . אני מוסרת מכאן נשיקה וחיבוקים לכל אחד מכם . נלחמתם עד הסוף למרות השלג הכבד למרות הקור העז. אתם גברים אמיתיים .תודה לקשטן המאמן . אתה גדול גדול מהחיים. הובלת את השחקנים שלך לניצחון אמיתי . אני כל כך מאושרת אני כל כך באופורייה . רק אמונה ואופטימיות תמיד תודה לך באד בוי הקמע שלי שלא שכח אותי מגיעה לך נשיקה גדולה ממני תמשיכו אדומים שלי ואני מקווה שתעברו עוד שלב מכינרת אחרת האדומה והצוהלת
שום בצל

למעלה