לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1033610,336 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

לצפיה ב-'שלום לך אדון קופל, צר לי לבשר לך'
שלום לך אדון קופל, צר לי לבשר לך
06/06/2011 | 23:21
5
4
שאתה פשוט בדיחה.

ואני מצטטת, מתוך ראיון איתו שנערך ממש בדקות אלו בחדשות הספורט:
"להפועל תל אביב יש קהל מדהים, עצום - ומגיע לו להיות בליגת העל. כנ"ל לגבי אשקלון. אם יש להם את התקציב הנכון לכך, אני לא רואה סיבה שזה לא יקרה".

[תודה רבה לך, אבל אנחנו נעשה את זה בכוחות עצמנו]

מירי נבו: "אז אתה מאשר שהרחבת הליגה היא קומבינה כדי שהפועל ת"א תהיה בליגת העל?"

"אני לא אוהב להשתמש במילה קומבינה, אבל אנחנו נשמח לראות אותם בליגת העל".

[תודה רבה לך אדוני, אבל אנחנו לא על תקן מביאי הרייטינג לליגה המשעממת שיצרת במו ידייך]

מירי נבו: "אז אתה מאשר."

"ויותר מכך, אני קורא גם לאנשי עיריית באר-שבע ועוד איזה עיר [שכבר אני לא זוכרת מרוב עצבים על הדברים האלה שיוצאים לו מהפה] - שאם הם יטפחו את אולמות הכדורסל שלהם ויהפכו את זה להיכלים ראויים, יש להם מקום בליגה".

מירי נבו: "אז אתה בעצם רוצה להגיד שכל מי שיהיה לו מספיק כסף מוזמן לליגה? בשלב מסויים כבר לא יהיה מקום".

"שיהיו גם 30 קבוצות מצדי, יש מקום לכולם"

"להחזיר את השכונה - לשכונה" מההפגנה אתמול - כאילו נכתב בידיעה שזה מה שהליצן הזה הולך להגיד היום.
פשוט שכונה, בושה ונגמרו התיאורים כדי להמשיך ולנסות להגדיר את זה.

אין כדורסל בארץ הזו, פשוט חבל.

לפחות מכבי [מי כאן בכלל יהודי] יכולים לכתוב מהיום רק 4 זרים בטופס המשחק [לא רק הם, כמובן, אבל עליהם זה הכי ישפיע ] ו8 בכלל.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אין הגדרה יותר טובה מבדיחה'
אין הגדרה יותר טובה מבדיחה
06/06/2011 | 23:36
2
הכדורסל בארץ לא רציני, התנהלות יותר שכונה מהקיזוזים של לוזון...אני לא פעם אמרתי שהדבר הכי גרוע זה שנעלה עכשיו ליגה, זה בזיון וזה פשוט לא מתאים להפועל כקבוצה. לא צריך טובות מאף אחד, בטח שלא בשביל להציל את הליגה שאדון קופל הרס במו ידיו.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'הכדורסל בארץ אינו מקצועני'
הכדורסל בארץ אינו מקצועני
07/06/2011 | 17:06
2
מלבד מכבי ומלבד קולות כלשהם שמנסה הפועל ירושלים להשמיע, אין כאן אף קבוצה עם תקציב ראוי, שחקנים ברמה גבוהה-זרים וישראלים כאחד, אולמות שאינם אולמות פיס עם קיר מכוסה בסולמות, ועוד. גם הדר יוסף שלנו הוא אולם קטן מדי ולא מקצועי.

מכבי היא מוטציה. אינה שייכת לכדורסל הישראלי ואינה מטיבה עימו. שחקנים ישראלים מוכשרים שרוצים לעבוד קשה יכולים לשחק גם בקבוצות באירופה. אם מכבי רוצים לעזוב את הליגה, לא אבכה על זה. אבל הם בחיים לא יעשו את זה.

אז מה עושים? קודם כל מפסיקים עם הגימיקים! קובעים ליגה של 10 או 12 או 8 עם יורדת ועולה או 2 יורדות ו 2 עולות. עם מבחנים או בלעדיהם, ושיטת פלייאוף שלא משתנה כל שנה.

דבר שני- פועלים ביחד עם הרשויות לשיפוץ והרחבת האולמות בישראל. פעם רוב האצטדיוני כדורגל בישראל כללו 1000-3000 מקומות והיום המינימום הוא 8000.
אין סיבה שזה לא יקרה גם בכדורסל.
צריך לבחון ולשפר את בניית הדור הצעיר, את מימון הקבוצות והתמיכה בהם וקביעת מספר הזרים על 4 הוא בסדר גמור. רק שלא ישתנה.

במקום גימיקים צריך לפעול לגיוס ספונסרים נותני חסות, לשפר את רמת הליגה, להגדיל את מעגל האוהדים ואת נוחות הצפיה ("חווית הצפיה" בלשון של אנשי שיווק)
ולהקטין למינימום את השכונתיות. וזה כולל אלמנטים לא רצויים כמו איש איגוד הכדורסל שאול אייזנברג למשל... טיפוח השופטים גם צריך לקרות. וזה לא יקרה בלי הבאת מעמד השופט למקצועו הראשי או המשני.

הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'זוכרים שלפני איזה חודשיים כתבתי'
זוכרים שלפני איזה חודשיים כתבתי
<< ההודעה הנוכחית
07/06/2011 | 18:42
2
1
שבאיזהשהו מקום אני מעדיף את הלאומית? זה בגלל הקומבינות והדברים האלה, בשביל מה נעלה? כדי שיהיה להם רייטינג ובסוף גם נקבל מהם קנסות על כל דבר קטן? שיילכו לחפש, עדיף לחכות עם העליה לבינתיים כנראה. אגב, זה שמותר 4 זרים זה רק בטופס של המשחק אבל אתה יכול להחזיק יותר זרים ולהשאיר כל פעם מישהו אחר מחוץ לסגל או שיש 4 זרים ורק הם ישחקו בליגה בכל המשחקים בלי שאפשר להחליף ביניהם כל שבוע?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אפשר להחליף ביניהם כל שבוע,'
אפשר להחליף ביניהם כל שבוע,
09/06/2011 | 21:45
1
1
אבל מבחינת מכבי לדוגמא, זה הופך את המצב יותר בעייתי,
כי לך תביא זרים ותגיד להם ששבוע אחד הם לא בסגל בכלל ושבוע אחרי זה הם פותחים בהרכב.
מבין?
בסה"כ מותר 8, בכל שבוע מותר לכלול 4 בטופס המשחק.
שגם זה קצת מוגזם, אם זה היה 3 זה היה פנטסטי וראוי יותר לליגה ישראלית, אבל ניחא.

ועכשיו למי שהיה ספק, אני מקווה שכבר אין שום ספק שכרגע לא צריך לעלות ליגה, לא בעזרת טובות - ובטח לא בעזרת טובות של קופל.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אם ככה אז זה לא באמת שווה'
אם ככה אז זה לא באמת שווה
16/06/2011 | 18:20
1
הרי הם יחתימו הרבה זרים כי הם ישחקו ב3 מסגרות וכשיהיה להם משחק ליגה חשוב, נגיד הפיינל פור של סוף העונה, אז הם ישחקו עם 4 זרים 2 מתאזרחים וישראלי אחד... נקווה שלפחות לגבי שאר הקבוצות זה יעזור כדי שהישראלים יקבלו יותר דקות אבל בשורה התחתונה הליגה עדיין סגורה מראש אז זה לא יוצר לצה!בים שום נזק... כשנגיע (בזמנו ובעיתו) לליגת העל, אם נשתתף במפעל אירופי במקבל ונצטרך סגל רחב אז 4 זרים זה באמת די והותר ומספיק לדעתי, אם היו עושים 4 זרים בלי להחליף ביניהם זה היה מצוין.
הפועל תל אביב >>

הודעות אחרונות

17:30 | 14.05.12 אורחים בפורום
21:33 | 31.12.11 עתליה23
22:08 | 28.12.11 עתליה23
17:41 | 20.12.11 כינרת אחרת אדומה
19:39 | 19.12.11 anat186
21:34 | 18.12.11 כינרת אחרת אדומה
15:23 | 18.12.11 צויקה האדום
21:02 | 15.12.11 כינרת אחרת אדומה
22:01 | 12.12.11 כינרת אחרת אדומה
13:28 | 11.12.11 כינרת אחרת אדומה
18:29 | 10.12.11 meir6070

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ