לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1034110,341 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

לצפיה ב-'ניסיתי להשאר אדישה.'
ניסיתי להשאר אדישה.
06/06/2011 | 18:50
13
3
לא לתת לזה להשפיע על שגרת היומיום שלי, שממילא עמוסה פי 2 מאז שהחלה הפגרה ואין יותר משחקים להתחשב בהם במשמרות בעבודות.
ניסיתי, בחיי, להתעלם מכל פרסום, לתת לזה לעבור לידי עד שתיגמר עונת המלפפונים.
גם להפגנה לא הלכתי.
למרות שידעתי כמה זה חשוב.
עזבו את העובדה שעבדתי, אם רוצים הכל אפשר.
אבל לא יכולתי..

אתמול נשברתי סופית.
יש את אלה שלא אוהבים את אבוקסיס, שלא היו בעד המינוי שלו,
האמת? בתום גמר הגביע, כשהתקשרתי למכר שנכח בדיוק בחדר ההלבשה כדי לשאול איפה החגיגות והוא אמר לי "סופית, יוסי אבוקסיס המאמן הבא" - הדבר הראשון שעבר לי בראש זה "אוי, לא..",
אני דווקא מאלה שאוהבים אותו, שמעריכים אותו מאד, אבל מבחינת נסיון האימון שלו, רגע אחרי קדנציה של גוטמן - העדפתי שלא.
אחר-כך חשבתי על זה קצת ואמרתי "אז יהיו 3 שנים רעות, אח"כ הוא יהיה מאמן סוף הדרך. אם בלי נסיון בכלל הוא ניצח לבדו את חיפה 4-1, לא יכול להיות רע כשיהיה לו נסיון".
אבל זה בכלל לא משנה.
לא משנה אם העדפתי אותו, אם העדפתי את קשטן או אם העדפתי את שלומי דורה אפילו - ככה לא מתנהגים.
פשוט לא ידעתי איפה להסתתר מרוב בושה.
רציתי רק למצוא את טביב ולוודא הריגה.
פשוט זוועה.

לפחות הוא ניצל, אמרתי לעצמי.
הוא ניצל משנים של סבל.
גם אני מאחלת לו לנצח את הפועל עם בני-יהודה או עם אנאערף.
כי כלום כבר לא שווה אחרי התנהלות כזאת..

מיד אחר-כך לשמוע על מה שעושים לאיתי וגילי המסכנים.
לגילי לפחות יש סעיף-שחרור שיוכל להשתמש בו, מה עם איתי?
למה להרוס לבן אדם את החלום?
2.5 מליון יורו!
מה עוד אתם רוצים...
בני זונות כאלה.

ולסיום מה עמרי כתב בדף הפייסבוק שלו?
"רוצה להשאר, אבל לא משאירים לי ברירה!"

בטח שלא משאירים ברירה.
כל עוד טביב כאן, אין שום בשביל מה.

אין נשמה, הכל נמחק.
תתכוננו למאבקי ירידה עם רמת השרון..

הנהלה זונה, בת בת בת זונה.

ובהצלחה לקשטן, למרות שזה פשוט ללכת אחורה (עד שכבר הוכחנו שאפשר אחרת..) ולמרות שיצא קטן.

הלוואי שהיה פתרון,
תודה שהרסתם לנו את הפגרה.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'וואוו ענבר!!! כל מילה בסלע, יפה אמרת'
וואוו ענבר!!! כל מילה בסלע, יפה אמרת
06/06/2011 | 20:04
2
לצפיה ב-'כמה שאת צודקת, ככה זה כואב.'
כמה שאת צודקת, ככה זה כואב.
<< ההודעה הנוכחית
06/06/2011 | 21:25
3
לצפיה ב-' כל כך!!! לא יכולת לנסח את זה יותר טוב.'
כל כך!!! לא יכולת לנסח את זה יותר טוב.
06/06/2011 | 22:07
4
לצפיה ב-'כל מילה!!!'
כל מילה!!!
07/06/2011 | 18:48
2
1
איך יוסי אמר? כנראה זה משמיים... אני לא מאמין שיוסי היה שורד בבלגן הזה, הוא עוד יחזור מהדלת הראשית. הפלוס היחיד בקשטן זה שכנראה תהיה יציבות, יציבות בבינוניות אבל יציבות שלא תפיל אותנו למאבקי תחתית (או שאני עובד על עצמי, בתקופה האחרונה זה קורה לי... זה ונדנודי שינה)
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'לא יודעת למה כולכם התלהבתם מיוסי'
לא יודעת למה כולכם התלהבתם מיוסי
09/06/2011 | 09:52
1
2
אולי שחקן הוא היה אבל מאמן, נראה לי שאיתו זה היה עומד להיות נמני 2.
אני לא בעד השיטה בה הם ניפנפו אותו, היה בהחלט אפשרי להתנהג אחרת, אבל כל מה שתגידו , ימינה או שמאלה, יוסי לא מאמן.
הוא ישב ליד גוטמן 3 שנים וחצי  ונראה לי שלא למד כלום. אז מה אם למד את שיטת "המכונה המשומנת". אל תשכחו שכגוטמן היה מאושפז ליוסי לא היתה הרבה עבודה. הקבוצה כבר היתה מאומנת וכל מה שדרש מהם זה מוטיבציה. זה לא שלקח קבוצה עם חצי הרכב בחוץ וכבשו 4 לחיפה. בנושא זה, שכחתם שחצי קבוצה עוזבת ושחקנים שיבואו צריך לתאם אותם עם אחרים ולהרכיב אותם לפאזל מחדש. אני לא בטוחה שליוסי יש לו את היכולות האלה עדיין. הוא ישב עם גוטמן די הרבה זמן ולא למד דבר חשוב. שלא מדברים על ההנהלה. גוטמן בסוף דרכו כשידע שהוא עומד לעזוב אמר שהוא בעד הראל. יוסי היה בעד טביב, וטביב רצה את יוסי, הלא זה כך?. אז אחרי הפגישה של טביב קורה שיש קשיים במו''מ למה אתה הולך להראל? בשביל מה ליצור הד תקשורתי?! "הנה טביב משפיל אותי נתן לי הצעה שלא מכבדת אותי כבנאדם/כמאמן" בשביל מה?!  
ואם תשאלו אותי, למרות העליהום שתעשו עלי עכשיו, שחקן שהיה מזוהה עם מה שקרה להפועל, אובדן האליפות אז עם הטיית המשחק בין ביתר לבית שאן, לא ראוי לקחת את הבמה הראשית בהפועל תל אביב. מצטערת.
עם קשטן יהיה סדר ולא שכונה.ואל תגידו שלא מכירים מי זה קשטן.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'משחק השרוכים- דקה 62 בעיטה של יוסי לחיבורים'
משחק השרוכים- דקה 62 בעיטה של יוסי לחיבורים
09/06/2011 | 09:57
3
מונעת מהפועל תל אביב אליפות.
סורי לא הוא ראוי לתפקיד המאמן
לא שוכחת את זה בחיים
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'לא סמל...'
לא סמל...
09/06/2011 | 10:00
6
2
לא סמל ולא בטיח.

סמל זה שחקן שגדל במועדון ושיחק בה לכל אורך השנים מבלי עריקות לקבוצות השונאות של הפועל ת"א.

שלא נדבר על משחק השרוכים.

אם כך, למה גם את שמעון גרשון אתם לא מוכנים לקבל לצוות המקצועי בחזרה?!
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'איש לא טען שיוסי סמל.'
איש לא טען שיוסי סמל.
09/06/2011 | 21:19
5
2
הוא רחוק מאד מלהיות כזה [אם כי בכ"ז ההשוואה לגרשון מגוחכת, אבוקסיס נזרק למיטב זכרוני וגרשון הלך בשביל כסף].

הטענה היחידה היא שככה לא מתנהגים,
ולא משנה מה.
לא משנה ההעדפה של כל אחד, אפילו לא אמרתי שאני מעדיפה את אבוקסיס, כי אני לא. הוא לא היה נראה לי כמו אופצייה לגיטימית, סתם שיתפתי במחשבה שעלתה לי בראש. ליוסי באמת אין נסיון והפועל גדולה עליו כרגע, אבל לא משנה מה - ככה לא מתנהגים. מאחורי הגב? זה מתאים למכבי.

מגעיל ועושה לי בחילה...
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אף אחד לא חייב לו כלום'
אף אחד לא חייב לו כלום
10/06/2011 | 07:11
4
2
כולה היה 20 אלף דולר פער. אם ממש רצה את הפועל בשביל קריירת אימון ראשונה לא היה יכול לוותר?
ונניח שהפער היה באמתתתתתתתתתתתתתתתתת יותר גדול, אסף מזוודה נסע לאילת. מה מצפים שאלי טביב ירדוף אחריו? לא הסכמת, קרה פיצוץ, קח בחשבון שאתה עלול להפסיד במערכה. עוד לא סיכם עם הכסף כבר רץ לצד השני מציג רשימת שחקנים. הרי אתה יודע שהמצב קקה גם ככה בין שני הבעלים, בשביל מה ליצור הד תקשורתי של רצתי , עשיתי
, והגשתי. שבסוף סבב שכזה הראל אומר "תקבל מה שמגיע לך". משפט שכזה כולם ברור מה תוצאתו. משחקי אגו. הראל אמר שיקבל- טביב לא יתן. כולם טועים. אבל מה לעשות שעל טעות כזו דווקא אצל חביבי טביבי זה לא עובר בשקט?
ולא הבנתי מה הקטע של "מאחורי הגב" . מה הוא ציפה , שקשטן ירים אליו טלפון ויגיד לו החלפתי אותך?! עוד לא שמעתי על מקרה כזה. ומי הוא בכלל שקשטן יתקשר אליו?!
אין הבדל בין אבוקסיס וגרשון. כל אחד מבחיל בצורה אחרת. וביחד שניהם מבחילים אחד יותר מהשני.
יש מצב ששביט אלימלך יהיה עוזרו של קשטן. בזה אני בעד. אם יש שחקן שנזרקקקקקקקק ובאמת כאב לי עליו זה רק שביט.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'מה זה קשור???'
מה זה קשור???
16/06/2011 | 18:11
1
הנקודה זה לא יוסי, הבעיה זאת ההתנהלות... (יוסי לא סמל אבל להשוות או לגרש$ן זה מצחיק) אני גם לא חושב שטביב היה צריך למנות את יוסי אבל זה שהוא מינה אותו כי הוא התחבר אליו והוא רצה לחסוך כסף זה מחדל, הצורה שהוא סולק היא מחדל, מה שקורה בנוער זה מחדל, ואם אני אמשיך אני אתחיל לבכות אז באמת... המצב חרא!!! פה זה מתחיל ופה זה נגמר!!!
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'מי הוא בכלל שקשטן ירים אליו טלפון?'
מי הוא בכלל שקשטן ירים אליו טלפון?
16/06/2011 | 23:19
2
1
אחד מחבריו הטובים ביותר, למשל?..
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שיחת הטלפון'
שיחת הטלפון
21/06/2011 | 18:12
1
2
קשטן: יוסי?
יוסי: אה קשטן מה נשמע?
קשטן: ואלה הכל טוב בדיוק נחתתי
יוסי: איך היה חבר יקר?
קשטן: היה נהדר. עודכנת במשהו?
יוסי: איזה משהו על מה אתה מדבר?
קשטן: אתה בטוח שלא עודכנת, לפי מה שזכור לי יש פיצוץ במו''מ איתך עם הפועל זה נכון
יוסי: כן ראית מה זה? אבל אני מאמין שזה יסתדר.
קשטן: כן הסתדר. אני האמת מתקשר אליך כדי להודיע לך שאני מאמן הפועל תל אביב .החדש.
יוסי: מה?
קשטן: כן. טביב הציע לי את המשרה והאמת, שלא יכולתי לסרב.
יוסי מנתק לו בפנים והולך לעשות עליהום על ההנהלה.

גירסה ב:
קשטן: יוסי?
יוסי: כן?
קשטן: שומע אני חבר מאוד טוב שלך. אני רוצה לעדכן אותך במשהו נורא נורא חשוב. שומע?
יוסי: כן כן.
קשטן: בדיוק טביב מתקשר אלי, מאחורי הגב שלך, ומציע לי את המשרה. אתה רוצה שאיסרב או שאקבל?
יוסי: ואי באמת. לא אמרו לי כלום.
קשטן: אז אני אומר לך אתה חבר מאוד טוב שלי. נו מה נעשה יוסי?
יוסי: נחשוב על משהו.

אף אחד לא חייב להתקשר אליו. קשטן מאמן כבר 35 שנה. הוא אימן את אבוקסיס. בתור אחד שעבר כ''כ הרבה בספורט והיה שחקן טוב, שאומן תחת ידו של קשטן, פתאום עלה לו השתן למוח וחושב שכולם חייבים לו משהו. אני ואת רואיינו למשרת עבודה. אותך קיבלו ואותי לא. למרות שנתנו לי להרגיש שאני הכי מתאימה. ברגע שיודיעו לך שבחרו בך לעובדת המתאימה, את תרימי אלי טלפון ישר? אני אעשה פרצופים מולך ולא אדבר איתך יותר?
אבוקסיס קיבל בדיוק אותו שכר שהציעה לו הפועל- בבני יהודה.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'או פשוט:'
או פשוט:
21/06/2011 | 19:45
5
ד': "יוסי?"
י': "כן?"
ד': "טביב התקשר אליי עכשיו, הוא כבר עידכן אותך?"
י': "במה הוא היה צריך לעדכן?"
ד': "שהוא הציע לי לחתום בהפועל, כיוון שמבחינתו אתה במילא ירדת מהפרק."

אנושי? לגיטימי?
לחברה טובה שלי הייתי מתקשרת, וכבר עשיתי זאת בעבר כשאכן אותי קיבלו ואותה לא, וקרה גם להפך. אמנם זה היה קצת מזמן, אבל אני זוכרת שעם כל הבאסה העדפתי לקבל אותו טלפון.
ואם כבר מדברים על זה, קרה לי בצבא אותו מקרה עם אחת שעד אותו יום החשבתי כחברה שלי, שלא הודיעה לי כשקרה מקרה דומה [לא תפקיד אבל משהו בסגנון..]. אני לא "בחורה" באופי ואני יכולה להגיד שדי נפגעתי.
הפועל תל אביב >>

הודעות אחרונות

17:30 | 14.05.12 אורחים בפורום
21:33 | 31.12.11 עתליה23
22:08 | 28.12.11 עתליה23
17:41 | 20.12.11 כינרת אחרת אדומה
19:39 | 19.12.11 anat186
21:34 | 18.12.11 כינרת אחרת אדומה
15:23 | 18.12.11 צויקה האדום
21:02 | 15.12.11 כינרת אחרת אדומה
22:01 | 12.12.11 כינרת אחרת אדומה
13:28 | 11.12.11 כינרת אחרת אדומה
18:29 | 10.12.11 meir6070

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ