לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1027910,279 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

לצפיה ב-'כמעט וזה לא טוב :2 2'
כמעט וזה לא טוב :2 2
07/05/2011 | 18:47
8
1
נגד נתנייה.אני לא בעד מכבי תל אביב.יהיה מה שיהיה.

ככה אנחנו נראים.חולמים בהגנה לא טובה.ופרנסמן הביתה יחד עם אניימה.

אניימה עושה טובה שנמצא אצלנו.

אני היום עצובה .ושום דבר לא ישמח אותי
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'כולנו מעד מכבי היום'
כולנו מעד מכבי היום
<< ההודעה הנוכחית
07/05/2011 | 20:12
5
ומחר גביע ארופה שלנוווווווווווווווווו

יאלה סופו
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'כולנו עם מכבי היום'
כולנו עם מכבי היום
07/05/2011 | 20:13
1
לצפיה ב-'האמת - אני מאחל לחיפה ניצחון'
האמת - אני מאחל לחיפה ניצחון
07/05/2011 | 20:30
2
האפסים האלו הרימו את הראש בגלל שני נצחונות ומדברים כבר על 9 נקודות.
שחיפה תחזיר אותם למקומם, ואם ננצח בדרבי אני מוותר על אליפות שלא מגיעה לנו עם סיום עונה כזה. מה שבאמת יעשה אותי מאושר הוא שמכבי תגמור רביעית וזה ביידנו. מה שקרית שמונה עשתה להם בסיבוב השני אנחנו יכולים גם לעשות להם. לא להתרגש משני נצחונות מקריים שלהם. גם אם אין אליפות, תל אביב תשאר אדומה
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'כשאין רצון, אין ניצחון'
כשאין רצון, אין ניצחון
07/05/2011 | 22:10
1
אם הייתה לנו את הנחישות של חצי השעה האחרונה במשך כל המשחק, היינו מנצחים.
אני רוצה להזכיר שבמשך רוב העונה שעברה היינו מכריעים משחקים עם לחץ ונחישות כזאת. השנה אין רצון ואין נחישות וכך לא לוקחים אליפות.
יותר מדי שובע, יותר משחקים שבראש שלהם הם כבר לא פה וזה מחלחל.
מבט לשנה הבאה...
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'ומה הטרגדיה הכי גדולה?'
ומה הטרגדיה הכי גדולה?
07/05/2011 | 22:18
שאין שום חזון לשנה הבאה. שום אופציות לרכש בארץ ובחו"ל, כאילו המגמה בקבוצה היא "מוכרים בלבד"
ובעצם מה הפלא כשלא יודעים מי יהיה הבעלים בעונה הבאה...
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'נכון שלנו - פאנטינאיקוס'
נכון שלנו - פאנטינאיקוס
10/05/2011 | 09:02
ויוה פאנאטינאיקוס. ההפסד של מכבי לחיפה ולפאנטינאיקוס - עכשיו ננצח בדרבי ויהיה מושלם
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אני במשחק הבא'
אני במשחק הבא
08/05/2011 | 15:36
1
1
היתי מעלה את אניימה ליציע וביחד איתו את זהבי וכל מי שחולם לי על אירופה.
זה זלזול בקבוצה, ובאוהדים. עם כל פוזות של ה "גמורים ומאוכזבים" , האוהדים הם אלה שמתכוננים ממשחק למשחק ומחשבים נקודות בזמן שזהבי נוסע לי לפגישות וחולם על איטליה וספורטינג ליסבון, שמועות על אניימה שהמשיך מנגריה לקנדה ונפגש עם גולדהאר ועושה טובה שנוחת בארץ כדי להצטרף לאימון (ראיתם את השער האומלל הראשון של נתניה? ממתי ויני חוטף כאלה גולים?), שלא נדבר על הסוכן שלו שטוען שהוא כבר חתום בכלל בליל. אי אפשר לקחת אליפות כל עוד לא עשינו את העבודה. הינו יכולים לפתוח פער של 4 נקודות במשחק בקרייה מול המלפפונים וזה לא קרה, אז קורה. הינו אמורים לשמור על 2 נקודות הפרש, הפרש סביר להמשך מאבק אליפות, וזה לא קרה. אי אפשר לא להתאמץ, לא לרוץ, לא ללחוץ ולחכות שמישהו מלמעלה יעשה לנו את העבודה.
בונדר דורש רק רוסיה. כולה לקח שחקן אחד מצטין כבר עם האף למעלה. וכל זה אחרי פציעה קשה, אם לא היה נפצע איך היה מדבר?! שלא נדבר על דדי שכבר לא פוגע, ניהול ברמה של מוכרי גרעינים, גוטמן שעדיין לא חתום (זכותו לדעת מי הבעלים ולאן מועדות פניי ההנהלה).  
בן שהר אמר שאנו זקוקים לנס כדי לזכות באליפות. הנס של העונה שעברה היה הקיזוז ומשחק ספורטיבי של בני יהודה. אולי הנס השנה הוא החוק החדש של אבי לוזון. הורדת 10 נקודות לחיפה אם הקהל פורץ למגרש ביום שני הבא חחח.
לא היתי מדברת על נס ולא על נעליים. היתי מדברת על הגביע ברביעי.
בהצלחה
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'ובמקום להתכונן לדרבי. זה מה שמענין אותם למחרת'
ובמקום להתכונן לדרבי. זה מה שמענין אותם למחרת
08/05/2011 | 16:02
סוכניו של ערן זהבי: הוא ישחק אך ורק בפאלרמו
נציגי השחקן הבהירו כי בעקבות סעיף היציאה של השחקן של מיליון יורו, בהפועל לא יוכלו לעמוד בפניו. וינסנט אניימה ממתין ל-1 ביוני כדי לחתום בליל (14 תגובות)

הפועל תל אביב >>

הודעות אחרונות

17:30 | 14.05.12 אורחים בפורום
21:33 | 31.12.11 עתליה23
22:08 | 28.12.11 עתליה23
17:41 | 20.12.11 כינרת אחרת אדומה
19:39 | 19.12.11 anat186
21:34 | 18.12.11 כינרת אחרת אדומה
15:23 | 18.12.11 צויקה האדום
21:02 | 15.12.11 כינרת אחרת אדומה
22:01 | 12.12.11 כינרת אחרת אדומה
13:28 | 11.12.11 כינרת אחרת אדומה
18:29 | 10.12.11 meir6070

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ