הרהורים .. לפני המשחק ..

danistar

New member
הרהורים .. לפני המשחק ..

שוב זה מתקרב ... שוב זה עומד להגיע , האדום מול הירוק . כאן בחיפה כולם מכירים רק צבע אחד , ממש כמו בשיר של יונתן גפן : ירוק , זוהי "מולדת" הירוקים . בליל האוהדים האדומים על הכרמל ( שעבדכם הנאמן אחד מהם ) פשוט נבלע בירוק שרץ כאן . בפעמים הקודמות רשמתי את דברי לאחר המשחק , הפעם החלטתי לחרוג ממנהגי ולרשום משהו גם לפניו . אגב לכל המתפלאים .. איך יכול להיות "אי אדום קטנטן" במושבת הירוקים אז התשובה היא שהאי הזה למעשה מקורו בנהריה בשכונה של אדומים ובאיזשהוא שלב בחייו קבע את מושבו על הכרמל ולמרות כל נסיונות השכנוע של הירוקים מסביבו עדיין נותר בעקשנות אדום ( תל אביבי כמובן עם סימפטיה לאדום החיפאי ) . קרנבל הצבעים הללו כמו שכבר אמרתי פעם נראה לך כמו פרסומת ענקית לחברת דלק יותר מאשר למשחק כדורגל . האווירה על הכרמל מחשמלת למרות השקט היחסי שעירי ידועה בה ולמרות שבקושי עבר שבוע מאז אותו פיגוע נורא שהתרחש כ 500מטר בקו אווירי מביתי , למרות כל הקשיים הללו אנחנו מוצאים טיפה מקום להמשיך בשגרה ועם עצב בלב מנסים להמשיך לחיות הלאה. בתור אוהד אדום אני יכול להביע לכם את החשש .. החשש שמנקר בי כמו לפני כל משחק כזה . לצערי בשנים האחרונות נראה לנו האדומים כי המשוכה הירוקה היא כמו סרטיו של טום קרוז - משימה בלתי אפשרית . כל פעם יש לנו האדומים "הסבר אחר" : איזה גול מוקדם , שיפוט גרוע , הרחקות , פנדלים שלא קיימים , החמצות משוועות או סתם יום רע שגורם לנו לצאת כשידינו על התחתונה מהמשחקים הללו . תמיד אנחנו יוצאים בהרגשה של החמצה , בהרגשה של דפוקים ממש כמו בשירים של אריק אינשטיין . לכל זה מצטרפת העובדה כי הפועל של השבועות האחרונים וצריך להודות , פשוט אינה משחקת טוב . הקבוצה נראית עייפה , שבעה וגם חסרת מוטיבציה . ואם כל זה לא מספיק אז מכת הפציעות לא מוסיפה לנו בריאות . עובדה מצערת היא שהמשחק שהיה אמור להתקיים בבלומפילד ברח לנו מהידיים לקרית אליעזר ... הוכחה ניצחת ליכולת שלנו ... שני מחזורים הפרידו בין האיצדיונים ולמרות הסיכוי המצויין המשחק עבר לקריית אליעזר . אני מגיע למשחק הזה בלא מעט חששות אבל בידיעה כי הכל תלוי בנו . כשאנחנו רוצים אנחנו נותנים לחיפה לשחק ולנצח וכשאנחנו לא רוצים אף קבוצה לא תעבור אותנו . אני מאוד מקווה שהמילים הבאות שלי יהיו אחרי ניצחון אדום בקריית אליעזר ואני מקווה שדרור קשטן מכין את הקבוצה היטב . למרות שהמשחק בקריית אליעזר, למרות הפציעות , למרות שאנחנו כרגע מקום שני ולמרות כל הסטטיסטיקות האחרונות אני מאמין שהפעם אנחנו הולכים לנצח . אני מקווה לראות את החשמל העיניים של השחקנים בעת שהם עולים למגרש ( דרור לידיעתך , יש בחיפה תחנה של חברת החשמל , אפשר לסדר משהו ) שיבהיר לכולם שהפעם המצברים מלאים והמשחק הזה הוא אדום !! בהצלחה לך הפועל מכל הלב !!

דני אני מתפללת שככה יהיה ../images/Emo140.gif

חשמל רק זרם החשמל ברגלי השחקנים יעזור אני מתפללת שבעזרת אופטימיות ובעזרת האדומים נעבור את חיפה יהיה מה שיהיה בדם ובאש יעלו השחקנים ויתנו הכלללללללל אבל הכל לנצח. באש ובמים ננצח את כולם כפליים. מכינרת אחרת האדומה ומתפללת ומקווה
חמסה חמסה שום בצל יין

west side

New member
יאללה שרשור חיפה..מי מגיע?

ואיפה הוא יושב?! אני בא...יושב 6-8

pentagon89

New member
אני מנסה ברגעים אחרונים

להשיג ממישל כרטיס..אבל יש לבן אדם דרישות ככה שאני אנסה

למעלה