שרשור שירים

XSuperKi11erX

New member
שרשור שירים ../images/Emo79.gif

כל אחד מחברי הפורום יכתוב(בביצוע מלא הכולל את כל מילי השיר)את שלושת שיריו האוהבים(כמבון של הפועל+מותר שחקנים)אני אתחיל: שירי עידוד: 1.הווווווו הפועל עולה,הפועל עולה,הפועל עולה,הפועל עולה
2.טועמה אואוווו טועמה אואואואווווו סלים טועמה סלים,אנחנו אותך אוהבים
3.ראה החתימה:השדים האדומים,אני איתכם לעולמים,בניצחונות בהפסדים,אני אדום כל החיים
שירים נגד קבוצות אחרות: 1.עולה,עולה עולה עולה עולה שמעון מזרחי תתאבד כבר אני שונא מכבי ת"א 2.אדום עולה בבלומפילד אדום עולה עולה הולך איתך הפועל הולך למלחמה יושב שער 5 שער כה מרגש,אבל הכי חשוב ש...צהוב עולה באש
אומרים מכבי נאצים שרמוטות מזדיינים הלוואי שימותו וישרפו חיים
שער 5 דורש,צהוב עולה באש,שונא אותך מכבי,שונא מכל הלב
שער 11 גטו,שער של חזירים,איזה רימון אכלתם,בליגת המילואים
או או או או או.........או או או או או או....... 3.מי המציא את המילה-אהבה
שהיא שורפת לבבות,האין זו דרך אבודה,שלפעמים גם בא לבכות,ואבי נימני בנזונה,בנזונה

Red Spirit

New member
שלי

1אדום עולה אדום עולה אדום עולה עולה עולה... להתאבד...להילחם... לתת את כל מה שבכם... ולשחק עם הנשמה... יאללה הפועל מ-ל-ח-מ-ה. 2הפועל תל אביב עולה עולה, הפועל תל אביב עולה עולה... אימפריה באדום איתך בכל מקום ברוכים הבאים לגיהנום. 3. פתאום מצאתי בך, שכל האור ברח מבעד לענן, בארץ התלתן ירוק האור סביב, אך לי אין עוד אביב כנשור השלכות, העלים דמעות ובעמק לבבי, האביב כולו סתווי הכחול הפך אפור, ועם גאבור כל האור הכחול הפך אפור, ועם גאבור כל האור לה לה לה לה לה גאבור הלמאי לה לה לה לה לה גאבור הלמאי לה לה לה לה לה גאבור הלמאי לה לה לה לה לה לה לה פתאום ראיתי בך, אותך אותך אותך וכל האוהבים, הולכים הולכים הולכים לכן הלכת גם את, עוד טרם שהגעת לשם אשא רגליי, אולי אולי ובעמק לבבי, האביב כולו סתווי הכחול הפך אפור, ועם גאבור כל האור הכחול הפך אפור, ועם גאבור כל האור לה לה לה לה לה גאבור הלמאי לה לה לה לה לה גאבור הלמאי לה לה לה לה לה גאבור הלמאי לה לה לה לה לה לה לה שנאה: 1שמעון מזרחי תתאבד כבר אני שונא מכבי תל אביב 2בוגד, בוגד גור שלף הוא בוגד אבא מתהפך בקבר שמעון מזרחי תתאבד... 3כמה יפים יהיו אותם ימים לראות את נמני על כיסא הגלגלים חלום, לראות אותך נכה, הלוואי וזה יקרה. נמני שהשטן ייקח אותך אוו אבי נמני שונא אותך יבן זונה אוו אבי נמני, ויום אחד עוד ניפגש בגיהנום ספרתי יום ויום...

west side

New member
שלי..

1.הפועל תל אביב עולה עולה, הפועל תל אביב עולה עולה... אימפריה באדום איתך בכל מקום ברוכים הבאים לגיהנום...! 2.לא ממש שיר..אבל הקטע של " הפועל אימפריה, יאללה הפועל והפועל עולה עולה והטירוף שבא אחרי - אדום עולה..אדום עולה..אדום עולה עולה עולה.. 3.אווו אני אדום בנשמה..ותל אביב היא אדומה..שלוש..אחד (3-1) שנאה : 1. השיר של המשורר(ג.ס) על איתן טייב..שיר ארוך בטירוף. 2. שמעון מזרחי תתאבד כבר אני שונא מכבי ת"א... 3. שתיהיה שואה למכבי 4. אומרים מכבי נאצים...( אני לא כותב הכל כי מישהו כבר כתב ) 5. ראובן עטר תסתפר כבר..אני שונא את התלתלים..חחחחח

matan_druker

New member
שירו של איתן לפי אני הולך לבית שאן:

אייתן טייב בן זונההההההה את הפנדל הוא החטיא בכוונההההההה אההההההה אהההההההה.

והנה הנבחרים שלי

שירי עידוד: 1. הווו הפועל עולה... 2.השדים האדומים,אני איתכם לעולמים,בניצחונות בהפסדים,אני אדום כל החיים 3.לעולם לא תצעדי לבד הפועל תל אביב! שירי שנאה: 1.סדאם,תיקח כבר את מכבי מכאן סדאם סדאם... 2.שמעון מזרחי,תתפטר כבר(הנוסח העדין...)אני שונא את מכבי תל אביב 3.שער 5 דורש,צהוב עולה באש,שונא אותך מכבי,שונא מכל הלב שער 1 גטו,שער של חזירים,איזה רימון אכלתם בליגת המילואים...(אין לי כח לרשום את כל השיר...)

west side

New member
התכוונתי לשיר של איתן טייב...

לפי המנגינה " המגפיים של ברוך "

pentagon89

New member
קצת מקוריות

שיר שלא שרים הרבה: כאן זה בלומפילד המקדש, כאן צמחו האגדות חודרוב ופייגנבוי,טורק וטיש. ואני חולם היום על אימפריה באדום ושוב אל יפו אני שב ורק אליך שר, הפועל, השדים האדומים הפועל, אדום זה צבע החיים הפועל, הפועל עולה עולה הפועל,הפועל ,הפועל. 2)בניצחון בכישלון הפועל זה השיגעון גם שהשטן יקח אותנו נעודד אותך בגיהנום 3) גדי ברומר עוד בוכה אלון ברומר הוא נכה בכיסא הגלגלים כך נפלו התאומים או אלון חלפון עולה! 4)השיר של גאבור הולמאי (לראשות הממשלה!
) מרגש ביותר וכל שאר השירים..כל שיר אהבה להפועל הוא אהוב עליי
שירי נאצה- 1) שער 5 דורש *הוב עולה באש 2) איזה בן יש לאובארוב? 3)שימעון מזרחי.... ועוד...

למעלה