סגירת הפורום

khammel

New member
../images/Emo10.gif סגירת הפורום

היום קיבלתי את ההודעה שבתפוז הוחלט לסגור את הפורום עקב פעילות דלילה מדי. אני חושבת שכולנו כאן ידענו שזה אוטוטו מגיע והנה, זה הגיע.
Abandoned places, I guess you know the score The Show Must Go On הקמתי לנו קומונה שבה אנחנו יכולים להמשיך לכתוב על הלהקה וחברי הלהקה וכל מה שבא לנו. אני מקווה שתצטרפו ונמשיך שם את הדיונים שלנו. הכתובת היא: http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=39175 כתובת מקוצרת: http://communa.tapuz.co.il/queeners ובנימה קצת יותר רצינית... לקחתי על עצמי את ניהול הפורום כאשר הוא גסס והקדשתי לו מזמני ומרצי ככל שיכולתי כי היה לי חבל לראות את המקום קורס בדיוק כאשר QPR יוצאים לסיבוב וההתרגשות היתה מרובה. מאז, עברו כמה שנים אבל בגזרה הקווינית...לא קרה הרבה. קיוויתי שכחלק מחגיגות ה-40 ללהקה יהיו לנו הודעות מרגשות על סיבוב הופעות וכו', אבל נראה שחוץ מכמה הופעות של בריאן עם קרי אליס, לא הולך להיות משהו מרגש באמת. קיוויתי שיהיה לי הזמן לנסות להחיות את הפורום מעט יותר, אבל כנראה שבין חיי המשפחה והעבודה...זה קצת מעבר ליכולתי כרגע ועל כך אני מצרה ומתנצלת. אני אתגעגע לפורום, אבל יותר מכך, אני אתגעגע אליכם. תודה לכל מי שכתב ולכל מי שהשקיע מזמנו בפינות השונות ובחידונים ובכלל. כולי תקווה שתבואו לקומונה (ושתכתבו בה
) כי יש על מה לדבר השנה ואני בטוחה שאתם מעדיפים לדבר על זה בעברית ועם מעריצים מקומיים. נכון? All you people, keep yourselves alive שיהיה לכולנו רק טוב, קרן

Teo Toriatt

New member
Yes it was a worthwhile experience

המשחק הראשון לקומונה - למצוא כמה שיותר ציטוטים משירים הופעות וכו' הקשורות לסיום ולהתחלה חדשה. יש כל כך הרבה...... ולרגל סגירת הפורום - הזדמנות של כולנו להגיד לקרן תודה על ההשקעה והרצון לקדם את הפורום. נתראה בקומונה.

john444

New member
חבל ../images/Emo10.gif

גם אני הייתי עסוק ולא פעיל בזמן האחרון.. תודה רבה על הניהול וההשקעה במשך הזמן הזה!

MichalEe

New member
../images/Emo10.gif

מאוד עצוב לעזוב מקום שבו אפשר היה לדבר על כל פן אפשרי של קווין, היה כיף כאן :) תודה רבה, קרן, על ההשקעה והנכונות לנהל את הפורום בצורה הכי טובה שאפשר!

theOlive

New member
ההודעה הכי מצער שקיבלתי השנה

עובר לקומונה, תודה קרן על כל השקעתך ופועלך. God save the Queen

dvirtz

New member
מי בא להפגנה?../images/Emo46.gif

לא מבין מה האינטרס שלהם לסגור. לא נראה לי שזה עולה להם יותר מידי לשמור אותו פתוח. אפילו אם יש חמישה פעילים, זה לא ששנים לא כתבו פה. נתראה בקומונה בכל מקרה.

תודה לקרן ולכולם כאן

הייתי כאן בעיקר קורא, כמעט שלא כתבתי כאן. הרגשתי שיש לי רק ללמוד ולא להעשיר. תודה לכל מי שהחכים אותי, תודה לקרן על הניהול המוצלח והאדיב. ותודה לתפוז שלא מיהרו לסגור את הפורום הזה. אל תשכחו - אף אחד לא רוצה וגם לא יצליח לכבות לנו את המוזיקה בפנים.

khammel

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif

תודה לכולכם על המילים החמות. באמת שאין צורך לצאת להפגנות. המציאות היא כזו שאנחנו לא כותבים מספיק בשביל להצדיק פורום עפ"י התקנים של תפוז וזה בסדר. אישית, אני מעדיפה שיהיו מעט שרשורים איכותיים על פני שרשורים שהם בגדר צ'אט או שרשורים חסרי תוכן אמיתי שכל עניינם מי יותר חתיך ומה עשה מי מחברי הלהקה בחדר המיטות. (למרות שגם זה יכול אולי להיות דיון איכותי אם יעשה בפורמט הנכון
). אם אני לא טועה, היום הינו יומו האחרון של הפורום. אני מקווה שהתכנים יישמרו ויהיו נגישים. בכל מקרה, אם למישהו יש תוכן חשוב שהוא העלה לכאן, אני ממליצה לשמור עותק אישי על המחשב שלכם. נתראה בקומונה. So sad, it ends, as it began

7INBAR7

New member
עצוב...../images/Emo10.gif

לאחרונה לא מצאתי את הזמן להיות פעילה בפורום אבל זה עצוב לשמוע, היה כיף כאן מאד. ותודה קרן על כל ההשקעה
QUEEN

למעלה