אוספים

MichalEe

New member
אוספים

היי :) זוכרים את ההודעות האלו של קרן? http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1228&MessageId=145117699 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1228&MessageId=145143620 אני לא לוקחת את הקרדיט - היה לך רעיון מצוין (; ראיתי שהפינה של הדעות על האלבומים השונים מייסודה של ענבר עבדה טוב :) חשבתי שנעשה בערך אותו דבר עם האוספים. כל שבוע-שבוע וחצי יעלה לפורום אלבום (לפי הסדר) וכל אחד צריך לומר אילו שירים צריכים להכנס (בעיניו) לאלבום האוסף האולטימטיבי של קווין - מכל השירים באלבום, לא רק סינגלים, ויפרט מדוע (גם שיקולים כלכליים וכל מה שעולה על ראשכם
). בסופו של דבר נבחר 1-3 שירים מכל אלבום, אלה שייבחרו ע"י הכי הרבה אנשים. כמובן, בסופו של דבר ייתכן שנצטרך "לקצץ" בשירים כדי שיעמוד בתנאים שקרן הציבה - 74 דקות לאוסף. אפשר גם בתור פתיחה שכל אחד יכתוב באיזו "רוח" הוא רוצה שהאוסף יהיה (נגיד, ברוח השנים המוקדמות
או ברוח שנות השמונים של קווין וכו'). ורק אז נתחיל. אז מה אתם אומרים? מה אתם רוצים לעשות? את הרעיון המקורי או את התוספת? אולי נעשה את שניהם :) זה נתון להחלטתכם

חייםש1

New member
../images/Emo229.gifעל הרעיון !

מבחינתי Bohemian Rapsody (השיר הגדול בהיסטוריה) כפול 20 הוא האוסף המושלם
וברצינות - אני הייתי מבצע את החלוקה לא לפי 70 - 80 אלא לפי בלדות מול שירי רוק.

MichalEe

New member
../images/Emo13.gif

סתם נתתי איזושהי הצעה, הכוונה שלי הייתה שכל אחד ייתן רעיון משלו לקונספט, ואז בסוף אפשר יהיה להחליט אם יש בכלל קונספט ואם כן - איזה :) ואז להחליט על השירים, שזה השלב הבא לפי אלבומים. אם יש לכם רעיונות אחרים איך לבנות את זה - אתם הרבה הרבה יותר ממוזמנים לכתוב
אני פשוט מנסה להחיות את הפורום וגם נראה לי מעניין לדעת מהם השירים שכל אחד היה בוחר לאוסף מתוך האלבומים ואיך זה ייראה בסוף.

dvirtz

New member
אם אני לא טועה

כבר דירגנו פעם את השירים לפי אלבומים. אבל אין לי שום התנגדות לעשות את זה שוב.

khammel

New member
../images/Emo255.gif הצעה קצת שונה

מה דעתכם שנפשט את העניין ובתור התחלה (להיכנס לגרוב ואח"כ נמשיך לאוספים יותר מסובכים), כל אחד יציע שלושה שירים שאותם הוא חייב באלבום. אחרי שכולם יציעו, ננפה שירים כפולים וזו תהיה הרשימה שממנה נקצץ במידת הצורך. מתאים? אם תשימו קישורים ליוטיוב, אז אני אאסוף את הכל לפלייליסט בעמוד היוטיוב שלי וזה יהיה זמין לכולם. תוכלו להפיץ לחברים וכו'.
מצרפת את הנבחרים שלי.

MichalEe

New member
נשמע קשה, אבל רעיון מעולה!

יהיה כל כך קשה להחליט איזה שירים להוציא מהבחירה. אבל האמת היא שאם כל אחד צריך לבחור בין כמה שירים, וחלקם כבר נכתבו כאן, אז יהיה יותר קל להוציא. דרך אגב, אהבתי את השירים שבחרת

dvirtz

New member
לא הבנתי

אלה השלושה שירים של קווין (אחד מתוכם קאבר) שאת חייבת באוסף? טוב, אם ככה אז אלה השלושה שלי:

khammel

New member
הבנת נכון

כאילו, מה ציפית, שאני אשים ברשימה שירים מה-GVH או משהו כזה?
לגבי הקאבר...אני אוהבת את הביצוע של הלהקה לשיר הזה ואני מוצאת לאורך השנים שזו דרך טובה לגרום לאנשים להאזין לקווין. אהבתי את הבחירות שלך.

dvirtz

New member
אוקי

אז אפשר לקרוא לזה "Greatest Non-Hits". חבל לי שקווין לא הקליטו יותר קאברים, זה היה יכול להיות מעניין.

khammel

New member
באמת חבל

אפילו השיר הכי מוצלח ב"Cosmos Rocks" היה קאבר שבסוף לא נכנס לאלבום.

למעלה