תמונה שווה אלף מילים

MichalEe

New member
תמונה שווה אלף מילים

ובכל זאת - חשבתי שכל אחד יביא את התמונה שהוא הכי אוהב של כל הלהקה או של אחד או חלק מחבריה, ויסביר למה הוא אוהב אותה. (אפשר גם "לתרגם" את ההסבר לדיבוב של התמונה - לרשום על מה הם חושבים או מה הם אומרים) :) אני אפתח - גם כי זה "בוער" לי, גם כי לא כולם יראו את ההודעה בימים הקרובים ואני רוצה לעזור קצת לפורום וגם כדי שתבינו קצת יותר למה אני מתכוונת. מכיוון שלא הצלחתי למצוא תמונה של זה, וגם יותר נכון להציג את זה בתור קטע - התמונה שאני אוהבת נמצאת כאן. זה מתוך הביקור של הלהקה ביפן בשנת 1975, ואני אוהבת את ההבעה של פרדי במהלך מסיבת העיתונאים (1:22-1:24). תראו, לפרדי יש המון תמונות מיוחדות שאומרות המון. אבל את זו אני תמיד זוכרת, היא פשוט נמצאת בראש שלי כל הזמן. אני אוהבת אותה כי היא מראה את פרדי הפשוט, הביישן, ה"ילד". המבט הזה פשוט מראה הכל. אז זו התמונה שאני אוהבת. עכשיו תורכם ;)

khammel

New member
אוף, אני לא מצליחה למצוא את התמונה האהובה עלי

אני בטוחה שכבר שמתי אותה בפורום מתישהו. בכל אופן, מדובר בתמונה מהופעה בסיבוב The Works או Magic שבה בריאן לובש מכנסיים ממש ממש קצרים וחולצה יחסית ארוכה, אז זה נראה כאילו הוא מופיע בלי מכנסיים. חוץ מזה, אני אוהבת מאד את התמונה הזו של מיק רוק: http://images.booksamillion.com/covers/bam/0/76/033/719/0760337195.jpg

7INBAR7

New member
התמונות האהובות עלי-

פשוט תמונה יפה, ומהתקופה שאני הכי אוהבת של הלהקה :]

למעלה