משחק הא'-ב'

../images/Emo103.gifמשחק הא'-ב'../images/Emo103.gif

המשחק פשוט - לשרשר ציטוטים (פיקנטיים כל האפשר!) ממערכונים, כשכל אחד מאיתנו כותב ציטוט באות הבאה ב-א'-ב'. הראשון כותב רפליקה ב-א', הבא אחריו ב-ב', וכו' וכו'.

Jen74

New member
ב... ב... בטח יפה... גברת קרקר...

היי, חדשה כאן. רחוב האגס 1 סיפר לי עליכם אז באתי... בריצה קלה, הופ, מעל המקרר... יופי נשר'קה

DIGITAL MAN

New member
"גורדום פגדש"

"אבו אבוהה גורדום פגדש" "מה הוא אמר?" "מה הוא אמר?!" "הוא אמר יש מגרש יש דשא יש שחקנים רק כדורגל אין!". זה קטע מתוך הסרט השכונה שלנו (קטע של שייקה אופיר הענק)

גברת אני מזהיר אותך

אם העור יצא רק וטעים בעלך יאכל אותך
(ואגב - בציטוט שנתת צ"ל "מעל לפריג'ידר"
)

DIGITAL MAN

New member
דייג אוהב דגים

מי? דגים? מה? דייג? אוהב ?, אוהב?! בטח אוהב, אם אוהב אותם למה מוציא אותם מהמים, אין להם אויר לנשום אהההההה נחנקים ומתים, זה יחס זה? בחיים הכל עובר...... חכם בלילה..

DIGITAL MAN

New member
הוא שואל אם זה גפן במובן גאאאפן

או שזה גפן במובן גגגגפן מה הוא קופץ?

DIGITAL MAN

New member
הוא שואל אם זה גפן במובן גאאאפן

או שזה גפן במובן גגגגפן מה הוא קופץ?

cucipop

New member
ואז... בדקה השישים על השעון צ'רנוחה

מקבל מסירת פז מארצי בן-יעקב ומה-16 בעיטה וגול!!! - לא היה גול - לאמא שלך לא היה גול בגלל זה אתה יצאת ככה כמו פאול

DIGITAL MAN

New member
זה יכנס בתוך זה?!

כן לראות מה לראות אתה עצלן אתה, נכנס? כן אז תרכיב לו ושחרר אותו עשה לי טובה

חמורדכי שנינו שואלים

מי פיתה את מי הוא אותי.. הוא אותה או היא אותו? הלו זה מה שאני שואל טרונצ'ו,

DIGITAL MAN

New member
יעני צרפטה, בדיוק צפרטה

חילקנו ת'רכוש והיא לקחה את הקפה, ואתה את הקקאו

cucipop

New member
כל שבת, כבוד השופט

כל שבת, אפילו אם יוצא יום שלישי

DIGITAL MAN

New member
למה אני מכה אותה? אהה?

למה אני מכה אותה? טוב תגיד תגיד היא היא היא.. היתחצפה!!!! ת'חצפה?! בשביל ת'חצפות נותנים מכות יא מטומטם

בני בום

New member
מה הוא קופץ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo28.gif תן לו עם הגונג!../images/Emo221.gif

מה הוא אומר? מה הוא אומר? זה חר ברררררררררררררררר חורוט? או שזה חר בררררררררררררררררררררררררררררררר חורוט??

DIGITAL MAN

New member
נגיד שאני מלמיליאן

חלוץ של ביתר ירושלים, מקבל את הכדור, עוצר אותו פיקס על המקום, מגביה אותו גבוהה ומהששעשרה בעיטה וגוללללללללללללללללללללללללללל לא היה גול

יוסי ח1

New member
סלח לי בבקשה זה כסף שלך

שאתה זורק אותה באלפים? שמונה לירות, אני רוצה שיבנו סיפרייה על שמי

יוסי ח1

New member
עמורה עמור.. עמורה עמורה איפא שאמרו

שימשין עלייך פלישתון, עם העומרים עם חווה עם בועז, זה רות שהיא ברחה ממנו ונהייתה כפית סוכר, מלח, נציב מלח איזק שוכחים דבר כזה.

DIGITAL MAN

New member
פתאום נכנס שר הפנים

שר הפנים שואל כמה, שר האוצר עונה לו שבע, השר הפנים שואל מה שבע, אז שר האוצר שואל מה כמה, חחחחחחחחחח אתה לא שמעת את זה, לא הרגע פעם שנייה

למעלה