וואלה יש פורום כזה

וואלה יש פורום כזה ../images/Emo3.gif

שלום לכולם ממש במיקרה גיליתי את הפורום הזה, ואני חולה על מערכונים קלאסיים בעיקר הגששים איך לא, ויש עוד הרבה דברים שאני אוהב אז אשמח להיות פעיל כאן בפורום "אני עכשיו קמרש הלורל" "מה זה"? "מה זה?!" "קצין מיטבח ראשי שנותן הוראות ליוסיפון ובא רק לטעום" אבי נועם

לא שתיתי קפה, אז בוא נשים מים

בשביל מה? בשביל קפה, מה חשבת מים לדוד המלך אה אה אה אה
אים מרק ספסיס ינוס מיסוס קיסאסוס

sjarjar

New member
גם אני רוצה אבל אין קפה

למה מה זה פה בית קפה? כב' באלול, תשכ"ז

מה זה פה בית קפה? יאללה במה עיניין

הוא בא.. הוא יספר לך פרט פרט בפרוטרוט הוא יש לו בת , בחורה יפה מאוד וגם כן אוהב לשתות מה שותה? ערק שבע שבע שבע יש לך קצת שבע שבע? ואלה לא שותה יותר אתה יש לך קצת וואלה נגמרר

אתמול, בנוגה חחח../images/Emo152.gif

יותר מדויק "פלין מת" "וואי, מתי?" "אתמול בנוגה" "איזה כיף חייםפ אני המלך פה שיש לי אח שהוא מפחיד יותר מדקטור נו" זאת המחומצנת העולה ומיתרוממת מןמ האולםםם, בובולינה, היזהרייי והישמרייייי, פן תיתפס שימלתךךךךך בכיסא של השכןןן, איי וכווו וכו חחח הדיקלומים יוצאים לי אוטוסראדה "איך אתה בטליוזיה ואתה מה מה, בסוף תעבור לטליוזיה ירדנית"

שמחה... אתה אולי לא יודע, אבל...

סיני - החזירו. לא! מתי?! כשהחזירו את ימית. סיני, אתה מתכוון: "לא אגדה, רעי, לא אגדה רעי..."

sjarjar

New member
שימו לב שימו לב../images/Emo124.gif

במעבר 2 שורה 5 אחד פקח אשכנזי מוסווה בתור תימני

איך אלוהים מחזירים שיר שגעוני שכזה

תתפלל שלא יחזירו את זה נו... מעל פסגת הר הצופים שלום לך ירושלים חס ושלום מה יש לנו בית חרושת לירושליימם תתפללו שלא יחזירו את זה עם ההר כאן ביתי אל מול גולן אתם השתגעתם זה שיר ביטחוני ממדרגה ראשונה

למעלה