שלום.. מחפש מערכון אולי למישהו יש

הגיגלס

New member
שלום.. מחפש מערכון אולי למישהו יש

מוני ובראבה הגדולים... מצב רוח טוב.. מצב רוח טוה.. מצא מצא מצא מצא מצב רוח טוב... אני מחפש את המערכון של שם האימא ? סימה.. שם האם ? ? סם... על מה תלויה כביסה ? חבל.. מי הרג את קין ? הבל..

D o r o t h y

New member
לדעתי אפשר למצוא את זה

בקלטת של זהו זה מהמפרץ. אבל אני לא בטוחה

ערב חד פעמי קונבנציונאלי...

היי גיגלס, את המערכון הזה אפשר למצוא תחת הכותרת ערב חד פעמי קונבנציונאלי - שורת הופעות שהייתה ( לא חד פעמית אמנם אבל מאוד מצליחה ) לאחר מלחמת המפרץ עם מוני בראבא גידי גוב, אלון אולארצ'יק, שלמה יידוב וזהו נראה לי... הקטע שאתה מחפש לדעתי לא עלה מעולם על תקליט, דיסק קלטת או בכלל אבל שווה לנסות לטלפן למערכת גלי צה"ל - שירים שאבדו עם דובי לנץ ( אני חושב ) בכל שבת בין 9 ל 10 לפני העולם מצחיק אז צוחקים
ולבקש שישמיעו לפחות חלק... בהצלחה דוקטור לכטינטשטיין...

D o r o t h y

New member
ליכטיק איפה נעלמת אתה ?????

ובכלל, רק אני קצת עסוקה, כולם נעלמו. טוב שסורק חוזר תכף, צריך להעיר את הפורום איפה כל החידות שלכם?

D o r o t h y

New member
סיפרה, אבל

לא הייתי באה. זה המוני מדי והייתי יותר סובלת מנהנית. את יכולה לארגן לי איזה one on one?

החתולית

New member
אני בקושי מארגנת לעצמי

one on one מרוב שאני מתביישת. הייתי צריכה לבקש מהדוד שיחתום על דיסק כטובה לחברה, וכמעט קברתי עצמי באדמה מרוב בושיות. אבל... כולם יודעים על הפורום הזה וגם על פורום מוסיקה עברית - אני לא מפסיקה לספר להם.

D o r o t h y

New member
תירוצים... תירוצים...

תביאי ת'טלפון אני אארגן גם לך וגם לי <אני אתעלף לפני שאדבר, אבל אני אתגבר>

עבדתי על הפירואטים...

וחוץ מזה היו אצלי "סיידים" אבל מכל זה יצא רק
אבל לא נטשתי... אז חזרתי לרקוד עם הציפורים על המזגן... תודה על הדאגה, כיף לדעת שחסרתי אפילו אם זה בצורה וירטואלית.

למעלה