מתוך הארכיון של קוליפון:

קוליפון

New member
../images/Emo124.gifמתוך הארכיון של קוליפון:

והפעם סרקתי כמה תמונות מהתכנייה של "הוא והיא". אומנם חלק גדול מהפורום לא ממש אוהב לשמוע את המערכונים של אריק לביא ושושיק שני ,ובצדק (הם דיי צורמים באוזן
) אבל קשה לעמוד בפני הלוגו המתוק שהוכן במיוחד להצגה ע"י צילה בינדר.

D o r o t h y

New member
האמת?

הציורים המקסימים מיד נראו לי של צילה מנוסי, אבל האמנתי לך. בכל מקרה כל התמונות יועלו לגלריות של הפורום בהקדם, אלף פעמים תודות

emh

Member
תודה תודה תודה על הסריקות!

עכשיו ראיתי את הסריקות וזה מאוד מאוד עוזר לי! ("אני מודה מודה מודה"
)

emh

Member
2 דברים נוספים...

האלבום הוא והיא יצא לאחרונה בדיסק (כפול, אחד לשירים השני למערכונים) מומה התעדכנו על פירוט השירים והמערכונים http://www.mooma.com/Discs.asp?ArtistID=9356&AlbumID=40260
יש למישהו את פירוט השירים והמערכונים של "ילדות קשה"? (בתמונה יהיה מצוין וגם אם רק תכתבו זה יהיה טוב)

קוליפון

New member
בקרוה מאוד אסרוק עוד כמה

הפתעות ובין היתר גם את פירוט ההצגה "ילדות קשה". אגב, אתמול שודרה בערוץ הראשון תכנית שהוקדשה לחיים חפר בשנת 1987. בין האורחים היו יוסי בנאי ששר את "בחולות", אריק לביא ושושיק שני ששרו את "שיר הגירושין", רבקה מיכאלי ביצעה את "בת 26" ולהקת הנח"ל שרה מחרוזת משירי הצ'יזבטרון ומשירי "גשר הירקון". אה... וכמובן היה גם שייקה אופיר שסיפר על הצ'יזבטרון ועשה קטע מדהים עם שערה שעוזרת לעין שלו לקרוץ...אתם בטח יודעים למה אני מתכוון.... היה משובח

Tomer 123

New member
87? וואו.....

שייקה אופיר היה כבר ממש בסוף דרכו....אני מניח שהתכנית צולמה רק מספר חודשים לפני מותו....

רענן111

New member
נכון

אכן, ראיתי את הקטע, ושייקה נראה רע, סמוך לפטירתו. עדיין מוכשר ומדהים, אבל - חולה, נראה רע. חבל.

למעלה