עזרה בזיהוי מערכון

ShutDown

New member
עזרה בזיהוי מערכון

עם שייקה אופיר ורבקה מיכאלי (אני חושב..) הולך ככה: יושבים בערב על המרפסת (בירושלים?) ונהייה קריר. הזקן (עם זכרון חלש) מדבר והאישה שואלת אם הוא רוצה את ה"פול-אובר" האדום (כחול?). בסוף האישה אומרת משהו בסגנון "כל לילה אותו הסיפור.."

D o r o t h y

New member
כי אם כן,

נראה לי שזה לא שייקה אופיר ורבקל'ה אלא דודו טופז ורוויטל עמית. לפחות זה מה שאי זוכרת.

ShutDown

New member
סוכר.. שתי כפיות..

מצלצל מוכר, בהחלט יתכן. ומה שם המערכון, אם כך? תודה.

האגס 1

New member
לא, את מבלבלת

המערכון שהיא מתכוונת אליו הוא המערכון שכתבתי עליו היום בשרשור "המערכון המעצבן" וגם אני זוכר שזה עם שייקה אופיר ורבקה מיכאלי - יציאה לא מוצלחת שלהם. המערכון של דודו טופז ורויטל עמית, הוא על זוג זקנים שובחנים הבטחה הדדית שלהם מהעבר לא לבגוד, ושאם ייבגדו עליהם לשים בקופסה שעועית אחת. הם בודקים את הקופסאות, ומתברר שבקופסה של הבעל יש שלושה גרגירי שעועית. אחרי שהוא מתוודה במי מדובר, מתברר שהקופסה של האישה ריקה - ואז היא מסבירה לבעל איך זה: "אתה זוכר שבתקופת הצנע עשיתי לך כל יום מרק שעועית... ולא תמיד נהניתי מזה!..."

sorek2

New member
שזה, אגב,אחלה מערכון,

ואני לא ממש אוהב את דודו טופז... כן, המערכון שהיא דיברה עליו זה עם שייקה אופיר ורבקה מיכאלי.

קוליפון

New member
שם המערכון הוא "דרבנו גרשום"

מתוך ההצגה "הוא והיא" שיצאה לא מזמן ע"ג דיסק

ShutDown

New member
כן כן יש סוכר, שתי כפיות, פולאובר

יש בלינק שצירפתי למעלה דוגמית, אפשר להאזין.

רגע אחד - סדר סדר תדרוש../images/Emo124.gif

ראשית עשו זאת אריק לביא ושושיק שני ואכן קוראים לזה דרבינו גרשום. לגבי דודו טופז אני לא בטוח למרות שמנצנץ לי משהו בזיכרון... את " המערכון" עשו כמובן - שייקה אופיר וריבקה מיכאלי - בו נאמר בסוף המערכון: "ונחיה ביחד כמו זוג יונים, כמו זוג יונים, ( נרדם ) כמו זוג יונ..., ( רבקה אומרת ) כל ערב אותו סיפור!!!" נ.ב - השעועית זה אחד הקטעים הגדולים במערכון...

shuky63

New member
סדר על סדר?אני דוקא זוכר את

דה רבנו גרשום עם שייקה אופיר ורבקה מכאלי בברור.יכול להיות שהיתה עוד גרסה עם אריק לביא ושושיק שני? מערכון השעועית אכן עם דודו טופז ורויטל עמית

רענן111

New member
אריק ושושיק

המערכון "דרבנו גרשום" נכלל בתוכנית "הוא והיא" של אריק לביא ז"ל ושושיק שני, ונכתב ע"י אפרים קישון (גם כן ז"ל), שכתב את כל מערכוני התוכנית. הביצוע של שייקה ורבקה הוא נדיר ביותר ובוצע פעם אחת או לא הרבה יותר מזה.

mucool2

New member
מספיק שהקליטו את הפעם הזאת

והיא איתנו לנצח, תודה לאל.

mucool2

New member
"שמת צוכר"?

יש למערכון הזה שני ביצועים: של שייקה אופיר ורבקה מיכאלי (
) ושל אריק לביא ושושיק שני (
).

למעלה