מופע מחווה לרבקה מיכאלי

D o r o t h y

New member
הערב בערוץ הראשון

תכנית מחווה לרבק'לה מיכאלי. לא יודעת מה יהיה שם, אבל אני מתכוונת לצפות

D o r o t h y

New member
לפי הראיון עכשיו ברשת ב'

הערב ישודר החלק הראשון המון שחקנים משובחים יהיו שם

basre

New member
מופע מחווה לרבקה מיכאלי

צפיתי בחלק הראשון של מופע המחווה לרבקה מיכאלי, ורק רציתי להציג בפניכם את הקישור הבא: יוסי בנאי ורבקה מיכאלי- עברית קשה שפה: http://www.youtube.com/watch?v=On9MAWKF5t4 פשוט יפה..

royfr

New member
../images/Emo58.gif רבקה מיכאלי - חלק א'

קודם כל הגדרתי את זה כספוילר על מנת שחבר'ה שעוד לא ראו אתמול, לא לקלקל להם. ככה - "עברית שפה קשה". נחמד, אבל מסקי שיברו לא זמרת מדהימה (בעצם גם רבקה לא). הכי אהבתי - דביר בנדק ועירית קפלן ב"מהנדס ואשת מהנדס", דרור קרן ואולה שור-סלקטר ב"זהירות נהגת". קרן מור - נפלאה במערכון ששכחתי את שמו (פדיחה), שמתחיל בשיחת הטלפון ("לא זו טעות, אוי חבל שניתק"....). רמה מסינגר קצת אכזבה בשיר "בנימין זאב".

D o r o t h y

New member
מסכימה עם כל מילה ../images/Emo70.gif

גם מיקי קם היתה בסדר גמור עם "שעות בין ערביים" ממש אהבתי את קרן מור, גמני לא זוכרת את שם המערכון, וניסיתי לחפש באק"ום אבל לא מצאתי

royfr

New member
תגידי דורותי

את הכרת את המערכון שעשו עידן אלתרמן ויעל לונטל ? אני מניח שזה במקור עם יוסי בנאי.

D o r o t h y

New member
הרגת אותי עם השאלה הזו

לשאלתך, בטח שהכרתי. הם שינו שם כמה דברים, אבל כן זה עם יוסי בנאי. מה שהורג אותי זה \אני לא מצליחה לזכור איזה מערכון זה.

החתולית

New member
מה היה בו, אני אנסה לעזור

כנראה שאני זקנה ומרובעת, אבל אחרי כמה דקות של אולה שור-סלקטר וכמה שניות של דרור קרן - ברחתי לערוץ אחר. אני יתומה ואסור להתעלל ביתומים.

רענן111

New member
היה כתוב בתוכנית - המברק

מערכון ותיק למדי של רבקה יויסי. שמעתי אותו לא פעם.

D o r o t h y

New member
בוודאי שמכירה

גם הכרתי מיד כשרועי שאל, רק לא זכרתי איזה מערכון בוצע ע"י עידן אלתרמן.

royfr

New member
האמת היא שאני זוכר

מערכון אחר שלהם שהוא מתקשר למרכזנית, וזה הלך משהו כזה: ר.מ. - איזה שמואל ? י.ב. - שמואל א' ר.מ. - הוא לא היה י.ב. - ושמואל ב' ? ר.מ. - גם לא י.ב. - ומלכים ? וכו'....

D o r o t h y

New member
זה משהו אחר

בזה לכולם יש שמות של ספרים בתנ"כ בזה שדיברת עליו קודם הוא שולח מברק לאהובתו.

למעלה