מערכון קלאסי של הגשש החיוור בבור

arnig

New member
מערכון קלאסי של הגשש החיוור בבור

האם מישהו יכול להפנות אותי לאיזה לינק כלשהו , למערכון של הגשש החיוור , ובמערכון השלישיה קבלנים בבור , צוחקים על כל מי שרק ניתן , כמה המקום סודי ...

D o r o t h y

New member
לא מוכר לי מערכון כזה

בטוח שזה של הגששים? יש לך פרטים נוספים? ציטוט קטן אולי ?

arnig

New member
בהחלט של הגששים

הם כמובן קבלנים ערבים , הם צוחקים על זה שנתנו להם לבנות את המקום הסודי הזה , לא שמעתי אותו מאז ילדותי ,בשבת בבוקר , בקיצור משהו מלפני 30 פלוס שנים , הם יושבים בבור של הקריה . ארנון

D o r o t h y

New member
מצטערת אבל הדבר היחיד שעולה בדעתי

הוא טבריה תחתית, "האם ראית את הכור בכרכור?" אבל התיאור לא דומה בכלל

emh

Member
אולי הכוונה....

למערכון מתוך יום במדינה, שנקרא "שיחות בטחון" ובו הם מדברים על דברים סודיים. באותו אוסף מערכונים יש גם מערכון שנקרא הקבלנים (על המרפסת שנפלה) לגבי דמות של ערבים, היה להם את השומרים במערכון "המשמר האזרחי" ("זה לא עבודה בשביל יהודים") ואם כבר הזכרנו את טבריה והכור בכרכור ב"מעוז כור ישועתי (3)", ב"משוגעים לדבר (טבריה 4)" היה מחבל קטן עם רקטה ומגבת
.

shuky63

New member
בטוח שאתה לא מתבלבל עם השפוצניק הערבי

של דודו טופז בפליטת פה? גם הוא נמצא בבור בקריה וצוחק על המערכת הצבאית לא שמעתי אף פעם מערכון כזה של הגשש

shellyland

New member
הוא יחיד, אני יחיד, שנינו יחידה

למערכון קוראים פגז קומפוט.

arnig

New member
מה פתאום פגז קומפוט

אני מכיר את פגז קומפוט , זה לא זה , הכוונה למערכון של פועלים ערבים , בבור בקריה !

emh

Member
המממ...

תקרא שוב את ההודעה שכתבתי, יש שם פירוט של הקטעים של הגשש (אולי בכל זאת זה אחד ממערכוני טבריה?) אם לא זה, וגם לא דודו טופז (שהמערכון שלו הוא בדיוק תיאור כמו שלך חוץ מהשלישייה) אז אני חושב שיכול להיות שאולי אתה מתכוון לשלישייה אחרת, "מה קשור". הם עושים דמויות של ערבים (כארים, עבדול, ג'אבר) בכל מיני תוכניות בעשור האחרון אצל אדיר מילר (היכל התרבות) זה היה בצמד שנקרא חליל וג'אבר. אולי הם עשו גרסה משלהם לקטע על הבור בקריה. ג'אבר דרוזי (אח"כ הוא גם היה יהודי
) http://www.youtube.com/watch?v=6Edms0V9nTM

arnig

New member
אני לא טועה - אני מכיר את רשימת ההשמעה

אני טוחן גשש די הרבה , קשה לי להאמין שאני מפספס . את המערכון אני מכיר לצערי לא מספיק טוב , מזמן לא שמעתי את המערכון , אני זוכר אותו - מהילדות . אין איזה אתר שנותן מענה למערכונים ? ממש שערוריה . מי מרים את הכפפה ? אפשר אפילו למכור מערכונים , כמובן אחרי הסכם עם בעליהם ... למה במוסיקה זה עובד ופה לא ? פשוט חסרים אנשים שמתעניינים בנושא , ומוכנים להשקיע זמן יזע ודמעות (אולי של שמחה מההצלחה ?!) תודה מראש , לכל המנסים והמתעניינים . ארנון

emh

Member
זה מוזר, כי בפורום רשמנו כבר...

את כל התוכניות של הגשש, ולא רשום מערכון כזה בתקליטים שלהם. (גם בסרטים שלהם לא זכור לי משהו כזה) הנה שירשור פירוט התוכניות של הגשש http://www.tapuz.co.il/TapuzForum/main/Viewmsg.asp?forum=251&msgid=66660501 (ברשימה הזו חסרים אולי כמה שירים: סוניה הספורטאית, גן נעול, אין דבר שלם יותר מלב שבור - טלתרום 79, היה נעים, כמו אריה וכמו קוף / כשהייתי) חוץ מזה, יש קטעים שהופיעו דווקא באוספים: מערכון זקני הגשש יש עוד איזה קטע ששייקה שוטר שחוקר את פולי וגברי בדיוידי יש קטע שצולם בחוץ והם מנהלים מלחמה בפקק בכביש. ולא ברור לי אם המשמר האזרחי גם הופיע בתקליט, כנ"ל לגבי חכם מיימון רוכב שנית (ולגבי חכם מיימון, יש גם קטע בדיוידי של סוד קסם החרבות) מערכונים נדירים עם אורי זוהר שהושמעו פעם במרתון של הגשש: הקדמה לקפיטריה, הבמאים, תוכניות לעתיד, סדרן בקולנוע.

מ10

New member
אולי הכוונה למערכון..?

שבו הקבלנים עומדים על מרפסת ופולי שואל מה יש ל- 80 איש לעשות על המרפסת? וגברי שואל מה עם הבוידעם? רוזנלמון וגולדנאורנג' היה פעם בטלויזיה

למעלה