מילים לשיר של גברי בנאי

otenzoser

New member
מילים לשיר של גברי בנאי

אני מחפש מזה זמן רב,את מילות השיר שכתב יוסי בנאי,ושר אותו,גברי,אחיו.הפזמון הוא: אני כמו עץ שתול,שורשי נחים, בין זכרון יוסף,לשכונת הפחים,, תודה מראש! איציק מלאכי.טלפון: 0523732382

D o r o t h y

New member
לא מצאתי באף מקום

אני יודעת שזה שיר של יוסי בנאי ששר גברי בנאי אבל לא מצאתי מלים. מצטערת

emh

Member
בבקשה, כתבתי משמיעה...

לא נראה לי שטעיתי במילים. גם אם תתנו לי את אמריקה חינם את הודו ואת שוויץ כולל את אמסטרדם תקימו לי על אי בודד ארמון חלום אני מפה לזוז לא זז לשום מקום תבנו לי קוטג' יוקרתי בעננים ג'קוזי, שתי בריכות וגן של שושנים גם אם תציעו לי ברזיל בשביל לגור עם כל הסמבה והזיקוקי דינור פזמון X2 אני כמו עץ שתול, שורשי נחים בין זכרון יוסף לשכונת הפחים נכון שפה אולי קשה עם הצלחות ומה שפה הולך חזק זה הבטחות ומזג האוויר גם הוא שלא נדע והעתיד מפה נראה כמו חידה כאן כל אחד מלא חוכמה כמו ספרייה והתקווה בלב למצוא כאן חנייה אבל אני תגידו לי לגור בסין אני אומר יפה לא, לא תודה, מרסי אני כמו עץ שתול... X2 אמרו לנו שזוהי ארץ הבחירה שפה תמיד ימלוך הטוב ולא הרע אמרו אור לגויים, אמרו סוכת שלום אמרו הרבה דברים, בינתיים יש חלום אדם פה לאדם זאב, זה לא מילה ולשמחה לאיד כבר יש פה ממשלה תבטיחו לי ניו-יורק, ויזה עם דרכון או את איטליה, עם ונציה בסלון אני כמו עץ שתול... X4

otenzoser

New member
תודה רבה רבהמ אד לגולש/ת האלמוני!

עשית לי את היום! ב28.8 אנחה ערב שירי יוסי בנאי ומשפחתו,על חוף נוה ים.תהיה מי שתהיה! את/ה מוזמן/ת! איציק מלאכי. 0523732382

החתולית

New member
למיטב זכרוני, אלה אכן המילים

חיפשתי בכל רחבי הרשת ולא מצאתי. יש לי צילום של מופע בו גברי שר את השיר, אבל לא היה לי זמן לתמלל.

emh

Member
המממ...

נדמה לי שבפעם האחרונה שהוא הושמע ברדיו הוא הוצג בשם "בין זכרון יוסף לשכונת הפחים" אני מאמין שזה נכון. אם הם טעו אז האפשרות הנוספת היא שהשיר יכול להקרא גם "אני כמו עץ שתול".

פרייבט

New member
על-פי אקו"ם

מספר יצירה: 105627 שם יצירה: בין זכרון יוסף לשכונת הפחים תזמון: 3:00 בנאי גברי מבצע בנאי אהוד מלחין בנאי יוסי ז"ל מחבר בנאי אהוד מעבד

D o r o t h y

New member
,ודה רבה מאד !!

ניסיתי לשלוח את המלים לשירונט ולא הסכימו לקבל ממניבטענה שהשיר לא רשום באקום.

למעלה