תוכנית מיוחדת עם רבקה מיכאלי

../images/Emo41.gifתוכנית מיוחדת עם רבקה מיכאלי../images/Emo41.gif

השבוע ביום חמישי, שמחת-תורה, 4/10, בשעות 12:00-14:00 ברשת ב', תוכנית מיוחדת עם רבקה מיכאלי המציגה את אלבום תוכניתה המשותפת עם יוסי בנאי 'נישואין נוסח גירושין', שיצא לאחרונה בהוצאה מחודשת.

emh

Member
אתמול היה את המופע של דודו טופז...

אין לי זמן, בערוץ 2. פעם ראשונה שאני צופה בו, וראיתי אותו ממש במקרה. ציפיתי שיהיה קצת יותר במבנה של מערכונים, ושיהיה טיפה יותר ארוך (שעה סה"כ) המופע הזה קצת אוטוביוגרפי ודודו מדבר בו על חייו האישיים (הנשים בחייו, הילדים וארוחות של משפחות מרוקאיות
) הקונספט של ההופעה הוא שדודו עולה לשמיים ואלוהים אומר לו - שכמות החטאים שלו שווה לכמות מעשי הצדקה, ולא נקבע עדיין אם הוא יילך לגן עדן או לגיהנום, לכן דודו צריך לספר על עצמו כדי שגורלו ייקבע במשאל עם. דודו ביצע גרסה חדשה ליקצאם-ציקי-ציקי (המהפכה היפנית בישראל) והפעם השיר הזה היה בנושא ניתוחים והגדלות חזה ושאר שיפוצי הגוף שנשים עושות. בסוף המופע דודו הקריא את שיר על דבר האושר (מתחילת דרכו)
דודו לא מת בסוף, הוא נשלח חזרה לכדור הארץ, לישראל.

emh

Member
../images/Emo125.gif סיכום השמעת נישואין נוסח גירושין |טייפ

רשת ב' 12:00-14:00 נישואין נוסח גירושין 1973 לכבוד הוצאת הדיסק הכפול, דברי קישור: רבקה מיכאלי.
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - יש לי פגישה
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - נישואין נוסח גירושין
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - עברית קשה שפה רבקה סיפרה שהגששים הפתיעו ועמדו מאחוריהם במערכון טלפונים
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - טלפונים (12 דק')
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - אדון מושון מדאם רשל
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - כסף (קנטטה)
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - רבע עוף או בורקס (אשת מהנדס) 7.5 דק'
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - יוסף ג'ום רבקה ג'ום (השיר אינו מהאלבום הזה) שעה שנייה
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - קול כלה וקול שדכן (10.5 דק')
יוסי בנאי - נהר עמוק
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - חבצלת (11.5 דק') רבקה אמרה שהם רצו שיהיה איזון בשירי הסולו שלהם, אז תירגמו לה את דפי זהב
רבקה מיכאלי - דפי זהב (במקור של אל גרין) רבקה סיפרה שבילדות קשה סילבי וגרשון היו בחנות כובעים ומישהו טילפן הוא מערכון המשך.
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - מישהו טילפן יקירתי? (12 דק')
יוסי בנאי - זהבה (4 דק')
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - עברית קשה שפה (השמעה שנייה וקריינות סיום) סדר ההשמעה לא היה ע"פ הסדר בדיסק ולא השמיעו את מערכון הפורץ שקיים בדיסק http://www.nostalgia-cd.org.il/sg_product~850~6~0.htm

emh

Member
דרך אגב....

במקור היה במופע עוד 2 קטעים: שוב יחד שרירי פנים מעניין למה הם לא הוכנסו.

למעלה