האסכולה האגבית: כישוף העולם בקונדומים משומשים

fire snake

New member
האסכולה האגבית: כישוף העולם בקונדומים משומשים

נכון קונדומים משומשים? נכון נהוג לקשור ולזרוק? נכון זרע הוא החומר האולטימטיבי לכישוף? נקלעתם פעם לאתר של נערות עובדות, או סתם של נאהבים המשליכים את קונדומיהם החוצה מחלון המכונית? שמתם לב להלכי הרוח שמקומות כאלה משרים? . סכנת נפשות! אני לא רוצה לחשוב מה זה עושה לפולטי הזרע. תשתדלו להתארגן על אמצעי מניעה פחות גרוע... ולהמנע מסטוצים עם בני זוג נגועים במשהו קטלני... אבל אם אתם באמת מוכרחים להשתמש בגועל-נפש הזה... אנשים, היזהרו בקונדומיכם! אל תקשרו זרע בתוך קונדומים! (ועוד בקשר סבתא!( (אם=אמא של הקשירות החוסמות!) יש כוחות בעולם שישתמשו בזה לרעה, וגם עליכם זה ישפיע... ועוד איך! מה שאמאשירן עשתה לאהובה זה עוד פיצוחים ליד מה שיעשו לכם הממ... הישויות הבאות למקומות כאלה להתענג! יש לשטוף את פנים הקונדום היטב במים, להשליך עליו קצת עפר לח (או חומר אורגני לח אחר - קפה, טבק...) ולהשליך לפח. (אישית אני חושבת שהקונצנזוס הגלובאלי שקונדומים זה must היא אחת ההצלחות הגדולות של האוייב=כוחות הזדון בעולם. קונדום זה חוסם, ומכניס יסוד מחושב, ציני, לרגעים הכי רגישים של החיים. חינוך לאחריות? חינוך לאי מחויבות רגשית. ולא שאני פוריטאנית - סתם זקנה - אבל הקלות הבלתי נסבלת של הסטוץ לא עושה טוב לנשים ולא לגברים.) אגב: חופן עפר לח, המכסה למחצה (ןלא קובר) עצם, הוא אמצעי להיפטר מכל דבר בעל אנרגיה זדונית. כשייבש העפר, האנרגייה עלולה לחזור - אבל במשליך העפר היא לא תידבק (אלא אם כן ייגע בחפץ שעפרו יבש).

RainBird

New member
יש לחש לנשים שרוצות שהגברים לא יבגדו בהם הוא יעבוד רק לאלו שיש להן כישרון והכשרה מאגית ../images/Emo13.gif הן סופגות את הזרע בחוט שחור, ואז כאשר הגבר ישן הן קוראות בשמו, ברגע שבו הוא עונה, הן קושרות בחוט קשר, וכך, עם כל אישה מלבד זו ששומרת את הקשר בשקיק שחור, הוא לא יכול לשכב, כי הוא לא יקבל זיקפה.

בתור ממציא הקשר סבתא הרשי לי להתנגד

קשירת זרע בקשר סבתא , היא למטרת התרת שפיכת הזרע לבטלה לפי הפנימיות המשותפת לתיקון כלל העם . ולכן אין פה כוח רע , יש פרשנות של מרעים . דוד

fire snake

New member
לא הבנתי

"למטרת התרת שפיכת זרע לבטלה?" וזה טוב, לשיטתך? כנראה סתם פליטת קולמוס פרוידיאנית - התכוונת ל"איסור" או "מניעת התרת?"

הסבר

כאשר נימול פולט זרע לבטלה , הוא מכניס היבט מאור ליבו ,(לב +טל+ה )(לא כל פליטה היא לבטלה) כאשר באים לתקן מצב זה שליבו רוחנית תפוס בכל מיני , אזי תיקונו הוא עם שאר העם , והתרה של אור ליבו על פי תבנית נכונה פנימית של האדם , מתבצעת בין השאר כאשר קושרים קשר סבתא לקונדום עם הזרע . אבל זה כשבאים לתקן . וקשר הסבתא אומנם מצר את צעדיו הרוחניים , כי הוא מכוונם לתבנית התיקון הקיימת בעם , והיכן דרך שיחרור אור ליבו התפוס . וכן קשר סבתא מכוון את האחזות המציאות המלווה את הגוף , בנעלים זה עניין מועיל ומיטיב . אבל כל זה שבאים לתקן . דוד

fire snake

New member
כישוף שחור לצורך תיקון אור הלב? חזיז ורעם!

~~~~~~~~~~~~~~~ אתה אומר שזה מתקן,כמו שעון שבת, או עירוב, עוקף איסור פליטת זרע לבטלה - כלומר עוקף איסור שימוש בקונדום??!! שומו שמיים!
"כשקושרים" - מי קושר? זרע של מי? אני מקווה שלא מפקידים עניין כה רגיש בידי בנות זוג מתחשבות כמו אמאשירן, או מכשפים אלטרואיסטים כמו ארדן? אבל, איך לא? זה הרי ההיגיון שלפיו הורים מניחים לאיש עם סכין לקלף ולחתוך את ערלת תינוקם הרך בייסורי תופת, כי זה כאילו ברית עם אלוהים... (למה כאילו? כי ברית בכפייה איננה ברית אמת - אם הבן-זכר היה מל את עצמו כמו אברהם מבחירתו בהיותו מבוגר - סיפור אחר) והפעם תרגם נא לעברית מילה מילה: "הוא מכניס" -לאן? "היבט" ? "מאור ליבו" כללומר? , "(לב +טל+ה )" ? "(לא כל פליטה היא לבטלה)" ברוררר, פליטה לצורך פרו ורבו איננה לבטלה, לא? "כאשר באים לתקן מצב זה שליבו רוחנית תפוס בכל מיני" , אה, זו התוצאה מפליטה לבטלה? "אזי תיקונו הוא עם שאר העם ," מזתומרת? "והתרה של אור ליבו על פי תבנית נכונה פנימית של האדם , מתבצעת בין השאר" מה השאר? ... "וקשר הסבתא אומנם מצר את צעדיו הרוחניים ," ברוררר! " כי הוא מכוונם לתבנית התיקון הקיימת בעם ," לא ולא. זה כמו שארדן אמר - זה יצר את זקפתו. מה שיצר כמובן גם את צעדיו הרוחניים - כפי שהמילה עושה; אי אפשר לפגוע בשלמות האביונה בלי לפגוע בשלמות הרוחנית - אבל הקשר היחיד ל"תבנית התיקון הקיימת בעם" הוא שטיפת המוח הנלווית. סליחה שאני בוטה, אבל תיקון זה תיקון, ו-וודו זה וודו זה וודו. "והיכן דרך שיחרור אור ליבו התפוס ." קשר סבתא על קונדום עם זרע ישחרר את אור לבו התפוס של מי שפלט זרע לבטלה??? אוי! -אולי זה ייתן לזה שקושר את קשר הסבתא שליטה עליו שבכוחה יוכל להחזיר את הסורר לתלם - אם חרג ממנו - ולזה לא קוראים "שחרור", ולא ""אור הלב" כי אם "כפייה" ו"עמעום הלב" או "חשכת ימי הביניים." "וכן קשר סבתא מכוון את האחזות המציאות המלווה את הגוף , בנעלים זה עניין מועיל ומיטיב ." זה לא אותו קשר - קשר המחבר בין שני חוטים אינו חוסם כמו קשר של חוט של עצמו, שהוא, לע"ד, אבי אבות הוודו (אני לא מומחית לוודו - אבל אני אנרגיות אני מרגישה.)

בכלל לא כישוף

הקשר סבתא במהותו הוא מימוש של פעולה דרשנית , וכאשר אדם בא לתקן את היבטיו הרוחניים הפנימיים , אזי במקרה כזה קשירת הקשר סבתא , לקונדום ששומש , עוזרת , זה לא כישוף ובטח לא שחור . כישוף שחור יהיה :אחרי BLOW JOB לשתות יין אדום תוך 10 דקות . וזה יבטיח שתשומת ליבו של הבחור תינעץ מעבר לזמן העוקב , אבל זה לא יחזיר אהבה בדרך כלל רק יוביל לאותה פעולה עצמה עוד הפעם , במוטיבים שמעבר לזמן העוקב על פני גילגולים וכו' . אם תוסיפי לזה קריאת תהילים פ"ג + ס"ב ו-ע"א .בעשר דקות הראשונות . יהיה מרתון בינך למושא ולאו דווקא עם אהבה . דוד

בליעל

New member
מרתק כמה פרשנויות שגויות ניתלו באותה פרשה

כל מי שיש לו כישורים בסיסיים בהבנת הנקרא, מבין שהחטא של אונן היה בסירובו לייבם את אלמנת אחיו.

ללא חוש הומור

סבתא= ס- בסובב (את פנימיותו של הברנש) ב-כבריאת (היכן מיוצבת ה-ב' או תחילת תוואי מסלולו ) ת-התחום (דהיינו התחום המונח בסובב ובבריאה ) א-לעומת הפעילות (דהינו כר שדה הפעילויות הנוצרות ממשוב היבט הסבתא התלויה בחלל לעומת פנימיות הברנש) דהיינו הסבתא מייצגת את התלוי בסובב לעומת מציאותי , ולכן יש שניים כי על פי שניים יקום דבר . טקסים שונים לייצוב היבטים של סבתות(ס.ב.ת.א.) , הם שורש הוודו והוודון , שגם הם באים מתורת כהנים . ויש לזה אפליקציה ישירה במשא ומתן באמונה . דוד

fire snake

New member
אמאשירן, מתאים לך?

רק קחי בחשבון מה זה יעשה לאהבתו... (כי בתת מודע הוא ידע שזו את עשית)

אמאשירן

New member
לא הבנתי! אני והוא מסכוסכים כבר חודש

אז לא שומעת ממנו ושמעתי שיצא עם בחורה לפני שבוע וגם שכב איתה! אז מה יש פה להתלונן יאללה

fire snake

New member
נניח אפילו שהוא בגד בך

(ואם הבנתי אותך נכון הוא לא מחויב אלייך בכלל) -היית חותכת לו את האיבר כעונש? מה שארדן הציע זה לייבש לו את האבר, להפוך אותו לאימפוטנט לא הגזים?

אמאשירן

New member
הבנתי לא היתי רוצה שיהפוך לאימפונטנט

אז היתי מעדיפה שיהיה פעיל מאשר לאימפונטנט כי גרושי היה כזה לא אהבתי אז מעדיפה אפילו לוותר את כישופים אפילו העיקר שיהיה פעיל ולא אימפונטנט

fire snake

New member
בראבו! קלטת! באמת לא כדאי

בסוף יהיה עולם כל כך מגעיל... מלא אימפוטנטים

fire snake

New member
ומה דעתך על הזוועה הזו מבחינה מוסרית? אסתטית?

באמת נראה לך רעיון טוב להפיץ דברים כאלה בציבור, ארדן? תאר לך שהיית מציע לציבור הנשים הקנאיות - המממ - כימיקל נוגד זקפה להוסיף לקפה של בחירי ליבן? מזה היית נמנע בגלל המשטרה, כמו שאני מכירה אותך - אבל אם היה לך מסלול עוקף משטרה? הייץ עושה את זה ללא הנד עפעף, נכון?

RainBird

New member
להפיץ? כל אדם עם שמץ יכולת להשתמש בגוגל ימצא דברים כאלה וגרועים מאלו בקלות רבה מאוד. לא סיפרתי סוד נסתר, והלחש הזה פשוט קיים. כל מאגיה ראוי ללמוד- גם אם לא להשתמש בה.

למעלה