לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1575215,752 עוקבים אודות עסקים

פורום אבודים

ובכן, שלום וברוכים הבאים לפורום הסדרה אבודים-Lost.בכלליות [מאוד בכלליות], הסדרה מספרת על ארבעים ושמונה ניצולי התרסקות מטוס. הם צריכים ללמוד כיצד לחיות על האי, כשבמקביל ישנם סודות שונים שהאי מסתיר...כמו בכל פורום, צריך כמה מגבלות כדי שהגלישה בפורום תהיה יותר נעימה. גולש אשר יעבור על מגבלות אלה לאחר אזהרה, ייחסם מהפורום.ספוילריםספוילר הוא פרט כלשהו על הסדרה, אשר לא שודר עדיין בארץ. בינתיים, הסדרה עוד לא התחילה בארץ וכל הודעה, ראשית או תגובה, הנוגעת לעלילת הסדרה-תלווה בסימן . סימן הספוילר נכתב כך |‏ספוילר|. ספוילר לדברים שעדיין לא שודרו בארה"ב מחייב אזהרה בכותרת.הורדותחל איסור על דיבור על הורדות על גבי הפורום. מותר, כמובן, להגיד שמות של תוכנות כמו קאזה או אימיול, אבל אסור לפרט דרכי הורדה. לדוגמא, אתם יכולים להגיד "אני מוריד עכשיו את הפרק מקאזה", אבל לא "אני מוריד עכשיו את הקובץ lost 8x18.avi מקאזה".אוף-טופיקהודעות אוף טופיק אלה בעצם הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. כמו כל פורום, גם אנחנו צריכים קצת . למרות זאת, כל אוף חייב לבוא במידה. אתם מוזמנים לפתוח שרשורי אוף אחת לכמה זמן, אך לדאוג שהאוף לא יציף את הפורום. למרות הודעות האוף-טופיק, הפורום אינו מקום לשיחות פרטיות-המסרים קיימים בשביל זה. הודעות כאלה שיימצאו על גבי הפורום יימחקו.הצפות וקללותהפורום קיים, בין השאר, כדי להתחבר עם אנשים בעלי אותם תחומי עניין. לכן, מן הראוי שלא נרד על אנשים ונציף סתם ככה. אנחנו פה כדי ליצור קהילה מגובשת, לא לפרוק לחצים.בנוסף, אני רוצה לדבר על עניין התמונות. בכדי לגרום להודעות להיות קצת יותר נעימות לעיניים, אני מבקש לא לפרסם תמונות ללא כל קשר להודעה-לשם כך נועדו הגלריות. אתם מוזמנים לפתוח שרשור תמונות אם יש תמונות חדשות[וגם זה, לא לעיתים קרובות מדי], או להוסיף תמונות פרומו לשרשור הפרק השבועי. זה באמת לא יותר מדי, אלה כמה דברים בסיסיים שחייבים בשביל פורום מתפקד.גלישה נעימהרז - I Love Paige

אודות הפורום אבודים

ובכן, שלום וברוכים הבאים לפורום הסדרה אבודים-Lost.בכלליות [מאוד בכלליות], הסדרה מספרת על ארבעים ושמונה ניצולי התרסקות מטוס. הם צריכים ללמוד כיצד לחיות על האי, כשבמקביל ישנם סודות שונים שהאי מסתיר...כמו בכל פורום, צריך כמה מגבלות כדי שהגלישה בפורום תהיה יותר נעימה. גולש אשר יעבור על מגבלות אלה לאחר אזהרה, ייחסם מהפורום.ספוילריםספוילר הוא פרט כלשהו על הסדרה, אשר לא שודר עדיין בארץ. בינתיים, הסדרה עוד לא התחילה בארץ וכל הודעה, ראשית או תגובה, הנוגעת לעלילת הסדרה-תלווה בסימן . סימן הספוילר נכתב כך |‏ספוילר|. ספוילר לדברים שעדיין לא שודרו בארה"ב מחייב אזהרה בכותרת.הורדותחל איסור על דיבור על הורדות על גבי הפורום. מותר, כמובן, להגיד שמות של תוכנות כמו קאזה או אימיול, אבל אסור לפרט דרכי הורדה. לדוגמא, אתם יכולים להגיד "אני מוריד עכשיו את הפרק מקאזה", אבל לא "אני מוריד עכשיו את הקובץ lost 8x18.avi מקאזה".אוף-טופיקהודעות אוף טופיק אלה בעצם הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. כמו כל פורום, גם אנחנו צריכים קצת . למרות זאת, כל אוף חייב לבוא במידה. אתם מוזמנים לפתוח שרשורי אוף אחת לכמה זמן, אך לדאוג שהאוף לא יציף את הפורום. למרות הודעות האוף-טופיק, הפורום אינו מקום לשיחות פרטיות-המסרים קיימים בשביל זה. הודעות כאלה שיימצאו על גבי הפורום יימחקו.הצפות וקללותהפורום קיים, בין השאר, כדי להתחבר עם אנשים בעלי אותם תחומי עניין. לכן, מן הראוי שלא נרד על אנשים ונציף סתם ככה. אנחנו פה כדי ליצור קהילה מגובשת, לא לפרוק לחצים.בנוסף, אני רוצה לדבר על עניין התמונות. בכדי לגרום להודעות להיות קצת יותר נעימות לעיניים, אני מבקש לא לפרסם תמונות ללא כל קשר להודעה-לשם כך נועדו הגלריות. אתם מוזמנים לפתוח שרשור תמונות אם יש תמונות חדשות[וגם זה, לא לעיתים קרובות מדי], או להוסיף תמונות פרומו לשרשור הפרק השבועי. זה באמת לא יותר מדי, אלה כמה דברים בסיסיים שחייבים בשביל פורום מתפקד.גלישה נעימהרז - I Love Paige
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מנהלתיות
סימון ספוילר ייעשה עם האמוטיקון המתאים ומספר הפרק. אין לדבר על הורדות על גבי הפורום
אנא קראו את חוקי הפורום לפני הגלישה
לאתר הרשמי של התכנית 

המשך >>

לצפיה ב-'גולשי פורום "אבודים"!'
גולשי פורום "אבודים"!
<< ההודעה הנוכחית
25/06/2005 | 18:51
26
3
בזמן האחרון שמנו לב לירידה בציות לחוקי הפורום בכלל, ולחוקי הספויילרים בפרט- לכן אנחנו חושבים שהגיע הזמן לרענן את זכרונכם.

למרות שהסדרה סיימה את שידורי עונתה הראשונה בארה"ב, בארץ היא נמצאת רק בפרק 10 [11 החל מהיום בערב] וחלה על כולנו חובת סימון הספויילרים נכון, על מנת שלא נפגע בגולשים המעוניינים לדבר על הסדרה אבל צופים בקצב של הארץ.
סימון ספויילר נכון הוא עם סימן [| ספוילר|] ומספר הפרק בו מתרחש הפרט המצויין בהודעה.

כמה הערות בנוגע לסימון הספויילרים
- הסימון יהיה בכותרת, בדיוק כפי שכתוב למעלה, ללא כל הערה ספויילרית בכותרת.
- אם אתם מדברים על ספויילר לפרק אחד ומסמנים אותו בכותרת ההודעה, ובמהלך ההודעה שמים לב שאתם גולשים גם לפרק אחר- אתם עוברים לכותרת ומשנים את מספר הפרק שכתוב בה למספרי הפרקים שעליהם מדובר [נניח 245 ו-300, ולא רק 245\240 ומעלה].
- בהמשך להערה הקודמת- אם שואלים אתכם שאלה שהתשובה אליה היא ספויילרית, תענו רק על השאלה שנשאלתם. אם מישהו שאל "מה קורה ליד השלישית של סוייר?" אתם עונים "בפרק הבא הוא לומד להסתדר איתה" ולא "בפרק הבא הוא לומד להסתדר איתה, אבל בסוף העונה דגי פירנה מכונפים באים ומכרסמים אותה בזמן שסוייר ישן".
- אם אתם רוצים לכתוב ספויילר בתוכן ההודעה, אבל מוסיפים הערה לא ספויילרית בתחילתה, אתם חייבים לסמן כראוי ולהוסיף "מרווח ספויילר" של 15 שורות לפחות. ואני מאמין שלא צריך להגיד שלכתוב ספויילר באמצע ההודעה ואז לכתוב "סוף ספויילר" זה מטופש, כי קורא ההודעה יכול להיתקל בספויילר גם אם הוא לא רצה בכך.

והנה חוקי הספויילרים כפי שכתובים בחוקי הפורום:
ספויילר הוא כל דבר המרמז/מספר בלוי על התפתחות בעלילה, הוא כולל תמונות, תיאורי סצינות וכלה בידיעות על שחקנים אורחים בסדרה.
ספוילר יכול להתחבא בתוך שמועה ("בפורום של לוסט-מדיה אמרו שלוולט התחלף הקול!)
ספוילר יכול לבוא בצורת תמונה ("תמונות מפרק 40 עונה 5! לסוייר גדלה יד שלישית!)
ספוילר יכול לבוא כציטוט מתוך התסריט או תיאור מלא של סצינה ("ג´ק וקייט הולכים ביער, מבין השיחים נשמעים רעשים מוזרים, בעוד ג´ק רץ בפחד חזרה לחוף קייט חוקרת ומגלה שזה רק סוייר שעדיין לא למד לשלוט ביד השלישית שלו.)
ספוילר יכול גם להיות הודעה רשמית של ההפקה על שחקן חדש שמצטרף לקאסט ("שמעתי שבריטני ספירס תגלם את האחות החורגת של וולט!")
ספוילר הוא גם פיסת אינפורמציה שלא נראה והיא תזיק למישהו שיקרא אותה ("קראתי שצולמה סצינה בלונה פארק")

מכיוון שהסדרה משודרת גם באר"הב וגם בישראל, יש להקפיד לסמן את ההודעות בדרך המתאימה-ע"י האמוטיקון הנכתב כך |‏ספוילר|.
על פרקים ששודרו בישראל אין צורך לסמן ב.
על פרקים ששודרו באר"הב אך עוד לא שודרו בישראל יש לסמן בסימן ולציין את הפרק עליו מדובר ("פרק 5", "פרקים 1-10" וכו´).
על פרקים שעדיין לא שודרו באר"הב יש לסמן ב ולציין שמדובר בפרקים שלא שודרו, בקיצור מש"ש- מה שלא שודר (לדוגמא: "ים לפרקים 23-24 שלא שודרו", "-מש"ש" וכו´)
כמו כן אין לכתוב ספויילר בכותרת ההודעה (כמו למשל "-אני לא מאמינה שצ´ארלי מנגן בחליל צד!")
במידה ולא כל ההודעה היא ספויילר יש לשים בתוך ההודעה את הסימן תוך ציון באיזה פרק מדובר ולהקפיד על רווח הגיוני (לפחות 15 שורות) לפני כתיבת הספויילר.

ועכשיו, מה קורה אם אתם עוברים על הכללים האלה?
קודם כל, אנו מודיעים כי אנחנו לא כאן 24/7 ואנחנו לא מחוברים לפורום באינפוזיה- ככה שאם אתם נתקלים בהודעה שעוברת על החוקים האלה, לכתוב "מנהלים למחוק!!!!!!!1" זה לא הכי פרקטי. לשלוח מסר עם לינק להודעה, לעומת זאת - כן.

עכשיו, עד היום היינו נורא נחמדים וסלחנים - אבל זהו, נגמר. אם לא תסמנו נכון- ההודעה תימחק. כל סימון לא נכון יימחק ללא הודעה מוקדמת. יישלח גם מסר לכותב ההודעה שמיידע אותו על כך שעבר על חוקי הספויילרים. גולש שיישלחו אליו יותר משלושה עד חמישה מסרי אזהרה ייחסם מהפורום.

מי שקרא ומסכים לפעול עפ"י חוקים אלה שיגיב ב-/.
ומי שלא?
האיקס הקטן למעלה מחכה רק לך.

שלכת לכל בעייה או הצעה,
מנהלי הפורום:

נטע
אייסיקיו - 165631982
ניצן
אייסיקיו - 103032538
רז
אייסיקיו - 330040503
אבודים >>
לצפיה ב-', , כתוביות והורדות'
, , כתוביות והורדות
25/06/2005 | 18:56
1
בנוסף לספויילרים, ישנם עוד כמה נושאים שלא-בדיוק-שמים עליהם דגש בפורום.

אוֹף טוֹפיק
הודעות "אוף טופיק" הן הודעות שלא בדיוק קשורות לנושא הפורום ["חזרתי מסיני", "איך היה לכם החופש?", "איך התעודה?" וכו'].
למרות שהאוף תורם לגיבוש הפורום והקהילה, אנחנו עדיין פורום לסדרה "אבודים"- וככה הפורום צריך להיראות.
לכן, אתם יותר ממוזמנים לנצל את הודעות "תפוז אנשים מודיע" או לנצל שרשורים לא פעילים [משמע- שרשור עם שאלה שהתשובה בו נענתה, שרשור תיאוריה שהופרכה וכן הלאה].
אך בבקשה, עשו זאת במידה. הפורום לא צריך להיות מלא בהודעות כאלה. שרשור יכול להיפתח אם אתם לא מוצאים משהו לנצל, אבל אחת לשבועיים ולא יותר.

הודעות צ'אטיות ושיחות על גבי הפורום
בזמן האחרון הפורום נהיה מלא בהודעות שלא רק שלא קשורות לפורום- הן גם שיחות. פשוט התכתבויות על גבי הפורום על נושאים שממש לא קשורים לסדרה. בשביל הדברים האלה יש לכם תוכנות מסרים מידיים [ICQ, מסנג'ר..] ואת המסרים של תפוז.
הודעות כאלה שיימצאו על גבי הפורום יימחקו מיידית.

כתוביות
הפורום הוא לא לוח מודעות!
אז אולי אתם מחפשים נואשות את התרגום לפרק 20 ואולי הכתוביות שלכם לפרק 13 לא מסונכרנות.. אבל אתם יודעים מה?
הפורום הוא לא המקום לזה.
יש פורום כתוביות [606] בשביל השאלות האלה ויש את מנוע החיפוש הנהדר Google שיענה לכם על כל שאלה.

הורדות
עזבו את הבקשות להורדות, אלה נמחקות ללא קשר. אבל ברגע שמגיעות תשובות להודעות האלה- זו בעיה.
תבינו, חוק זכויות היוצרים בארץ חל גם על תפוז ואסור לפרסם לינקים ודרכי הורדה של תכנים המוגנים ע"י חוק זכויות היוצרים.
זה לא איזה כלל מטופש שהמנהלים המטורללים שלכם המציאו, זה חוק במדינה הזו.

מן הסתם להודעה זו אתם לא צריכים גם כן להגיב ב-/ כי אנחנו משערים שאם קראתם את הקודמת-תקראו גם את זו
אבודים >>
לצפיה ב-'חשוב לי להזכיר שעבירה על זכויות'
חשוב לי להזכיר שעבירה על זכויות
26/06/2005 | 02:03
יוצרים הינה עבירה פלילית לכל דבר.
אבודים >>
לצפיה ב-'|כותרת|'
|כותרת|
25/06/2005 | 19:31
1
לצפיה ב-''
25/06/2005 | 20:06
1
סוף-כל-סוף

בשבועות האחרונים זה נעשה בלתי אפשרי להיכנס לפורום בלי להיתקל בספוילר
מעצבן. רבים מהגולשים עוקבים על פי השידור בארץ ב-HOT ולכן יש להתחשב.

אני מקווה שאנשים ילמדו
ואם לא, אז שבאמת האכיפה תתבצע[=

בנוסף, לפי דעתי יש צורך בלשים דגש על הודעות ההורדות.
זה די מוריד מערך הפורום. ברור לכולנו שזה דבר לא חוקי בעליל
ולמרות זאת יש אנשים שממשיכים. או למחוק, או פשוט להתעלם.
אבודים >>
לצפיה ב-'הכל כתוב... |חלב||מיוחדת|'
הכל כתוב... |חלב||מיוחדת|
25/06/2005 | 20:45
יש גם הודעה שנייה .
אבודים >>
לצפיה ב-' צודקים לגמריי!'
צודקים לגמריי!
25/06/2005 | 20:30
גם אני כתבתי דברים בלי לשים לב...
סוריי...אני ינסה לשים לב יותר...
אבודים >>
לצפיה ב-'קראתי'
קראתי
25/06/2005 | 21:53
לצפיה ב-''
25/06/2005 | 21:53
ואני חשבתי שהאחות החורגת של וולט היא סילבייה סיינט! לא יכלת לשים שם ???!?!?!?
אבודים >>
לצפיה ב-'אוי לא!!!!! '
אוי לא!!!!!
25/06/2005 | 21:58
אבל היד שלו יותר מידי יפה בכדי להטרף על ידי דגי פירנה מכונפים!
אבודים >>
לצפיה ב-'יופי, סופסוף!'
יופי, סופסוף!
25/06/2005 | 22:06
1
לצפיה ב-''
25/06/2005 | 22:06
1
לצפיה ב-''
25/06/2005 | 22:09
לצפיה ב-''
25/06/2005 | 23:03
1
לצפיה ב-''
26/06/2005 | 00:03
ואם יש כבר הזדמנות שבה מנהלי הפורום כאן אז אני רק רוצה להביע את דעתי לכך שאתם לא ממש פעילים בפורום...
הודעות אוף אתם יכולים לפתוח פה (פעם בשבועיים או כמה שצריך..) כדי שאלה שמתקשים ללחוץ על "הוסף תגובה" יתרגלו לרעיון...
ובוא נודה שאם הפורום לא יתחיל להתעורר קצת לא ממש יהיו כאן נושאי שיחה מלבד כתוביות/הורדת פרקים או הפרק ששודר היום...

אני מתה על אבודים ואני חושבת שכדי שנהנה כולנו קצת יותר מהפורום הזה כדאי שתשתפו קצת פעולה ותעלו רעיונות משלכם מה לעשות בפורום..

סורי על החפירה... ^^
אבודים >>
לצפיה ב-' ברור שכן'
ברור שכן
26/06/2005 | 00:53
2
לצפיה ב-'אם כבר עדכוני מערכת |חלב|'
אם כבר עדכוני מערכת |חלב|
26/06/2005 | 11:24
1
|מיוחדת|

אני רוצה ליידע אתכם שברגעים אלה הוספו פרקים 10 ו-11 למאמר תקצירי הפרקים.
אתם יותר ממוזמנים לקרוא ולהנות ממנו.
אבודים >>
לצפיה ב-'מגניב תודה !'
מגניב תודה !
26/06/2005 | 15:37
1
לצפיה ב-'אולי תפתחו תת פורום חדש'
אולי תפתחו תת פורום חדש
26/06/2005 | 12:30
2
פורום שיהיה מיועד למי שכבר ראה את כל פרקי העונה הראשונה.
ומה אם אני לא זוכר בדיוק לאיזה פרק אני מתכוון?
אבודים >>
לצפיה ב-'אי אפשר לפתוח עוד פורום :\'
אי אפשר לפתוח עוד פורום :\
26/06/2005 | 12:46
1
תפוז לא יפתחו פורום אבודים-עונה ראשונה ופורום אבודים בקצב של הוט
אם אתה לא זוכר, תחפש, תסתכל או תשלח מסר לאחד מהמנהלים, כולנו ראינו את כל העונה.
אבודים >>
לצפיה ב-'או פשוט- אל תפרסם את ההודעה.'
או פשוט- אל תפרסם את ההודעה.
26/06/2005 | 14:27
לצפיה ב-''
26/06/2005 | 15:27
1
לצפיה ב-' Fantastisch'
Fantastisch
26/06/2005 | 16:03
1
לצפיה ב-''
26/06/2005 | 16:52
לצפיה ב-' - כמו שצריך!'
- כמו שצריך!
26/06/2005 | 17:41
לצפיה ב-''
27/06/2005 | 12:10
2
לצפיה ב-''
27/06/2005 | 16:53

הודעות אחרונות

03:20 | 15.05.12 אורחים בפורום
13:37 | 26.10.10 rotem9787
14:45 | 25.10.10 too addictive
20:00 | 20.10.10 שחף סלבטור שוויץ
14:55 | 06.10.10 A m o s 2 9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ