איפה תהיו בפרק סיום העונה

meital G

New member
../images/Emo44.gif איפה תהיו בפרק סיום העונה ../images/Emo35.gif

המכורים שבנינו כבר מעודכנים שמחר מוקדם בבוקר ישודר פרק סיום העונה בארצות הברית. נגמר לכם הפופקורן בבית? הכורסא בסלון לא מספיק נוחה? השותפה עדיין באמצע העונה וחוששת מספויילרים? אנחנו כאן לעזרתם! בעקבות בקשות שקיבלנו ממספר גולשים, אנו רוצים להזמין אתכם, המכורים לאבודים, לצפות כולם ביחד בהקרנה חגיגית בפרק האחרון של אבודים במשרדי תפוז ברמת גן..
ההקרנה תכלול כיבוד, שתייה והרבה חובבי "אבודים" איתם תוכלו להחליף חוויות לאחר הצפייה. אז... מי מגיע? על מנת שנוכל להיערך בהתאם, המעוניינים להצטרף מתבקשים לשלוח מסר אישי אליי לכינוי meital G ולציין את שמם ומספר הטלפון שלהם. כמו כן, אנא ציינו במסר באיזו שעה תעדיפו להגיע, על מנת שנוכל לתאם שעה שתתאים לכולם. מקווים לראותכם
מיטל, עוד מכורה שבורת לב...

מחווה יפה ../images/Emo140.gif

אבל אני חיפאית, שולחת ב-7 את הילדים והבעל לגן/בי"ס/עבודה, יושבת לצפות, ואז עפה לעבודה. תהנו!!!!!

n o g a m o o n

New member
אני אצפה בחי או בהקלטה בוידיאו מיד כשייגמר

קצת רחוק לי להגיע מוקדם מקרית שמונה. חוצמזה שאני מעדיפה לצפות לבד בלי הערות של אנשים באמצע.

kobisa

New member
לא אצליח להגיע אבל תודה בכל מקרה

זו מחווה מאוד יפה, במיוחד ללקוחות יס שלא יכולים לראות את השידור

On23

New member
נחמד,

ויפה. אבל אני רואה עם 3 חברים מחר בערב, אני לא יודע איך אתאפק לא לקרוא ביקורות ודיונים על הפרק סיום ><

../images/Emo45.gif סחתיקה על היוזמה - אבל אצלי בבית עם "37

של מסך - לא רק עדיף - אלא הרבה יותר עדיף. צפיה מהנה לכולם

ואוו יוזמה מאוד נחמדה

אם הייתי גר קצת קרוב יותר הייתי מגיע. ואני כנראה אקליט לVOD ואצפה איזה שעה מאוחר יותר, בכל זאת לא רוצה לקום כל כך מוקדם (ויש מחרתיים בגרות במתמטיקה, אז מחר חופש, אין בעיה).

למעלה