שרשור עונה 6 פרק 9

dm101

New member
למה בעצם הגופה של לוק באה לאי

שימו לב השחור התחזה ליימי כיון שהגופה שלו באי יתכן שגם התחזה ללוק כיון שהגופה שלו באי אולי גם התחזה לכריסטיאן כי הגופה היתה באי אבל איך התחזה לאשתו של ריצרד הגופה שלה לא באי עכשיו לתכלס , למה הביאו את הגופה של לוק לאי? זה התחיל מרעיון של בן שאמר לג'ק , אנחנו לא יודעים מי אמר את זה לבן (אולי הוקינג או סמוקי) גם מיסיז הוקינג אמרה שצריך להביא אותו ולא ברור מי אמר לה (וידמור) הסיבה היחידה שאני רואה למה הביאו את גופת לוק לאי היא בשביל סמוקי אבל אם כך אז אולי גם סמוקי ארגן את הבאת הארון של כריסטיאן

יפעת777

New member
לדעתי העשן מתחזה בעזרת חפצים של האנשים

היה לו את הצלב של אשתו של ריצ'ארד לכן הוא יכל להתחזות אליה. כנראה שיש לו את היכולות להתחזות ולקרוא זכרונות של אנשים דרך החפצים שלהם

JohnLocke

New member
הוא קרא את ריצ'רד אחרי שהרג את שאר הצוות

רואים פלאשים לבנים, בדיוק אותם פלאשים שנראו בעונה 2 כשהוא סרק את אקו וראינו בתוך העשן תמונות מחייו. אין סיבה שהוא היה צריך את הצלב.

meyeden2

New member
קצת משעמם מעט מענין ורק קצת ממשיך../images/Emo58.gif

כל הענין של ריצרד כמעט ולא חידש לי רק היה קצת נחמד לדעת עוד על ג'ייקוב והשחור

shanytopper2

New member
../images/Emo58.gif אלא מה

פרק מגניב בטירוף חתיכת מיתולוגיה אני עדיין בטוח שג'ייקוב משקר בצורה מסויימת, אני לא אוהב את הרעיון של גיהנום, או שסמוקי הוא השטן בצורה כזו או אחרת....זה נראה לי מעפן. יכול לההיות שזה משהו דומה אבל שונה. נראה. אנחנו עדיין לא יודעים איך בדיוק ג'ייקוב מנע מריצ'ארד למות, אני משער שמה שהיה בבקבוק קשור לנושא. ולסיום, זה רק אני? או שאיזבלה כונפה? עם כל היפיפיות שהם להקו לסדרה הזאת לא יכלו למצוא לריצ'ארד אישה יפה?

dm101

New member
מה הסיכוי שג'ייקוב באמת משקר?

אמרתי זאת בעבר הוא הודה ששיקר להרלי יש גם את הקטע שהוא מזמן לאי , זימן את ספינת בלק רוק של ריצרד זימן את צוללת וידמור זימן את מטוס אושייניק 815 ואת דזמונד שיפיל אותה האם הוא גם זימן את המשחתת של וידמור? האם זימן את נעומי הצנחנית? האם זימן את הבלון הפורח של הנרי גייל? הוא מאמין בלא להתערב , זה מוכר לי מסדרות מסע בזמן אבל הוא מתחמן ויוצר פאזל שהחלקים לא מכירים אחד תשני והתוכנית שלו לכאורה נפלה כי הוא מת וגם במותו הוא ממשיך או שהוא האמין שכדי להצליח הוא צריך למות כמו לוק אבל אולי כמו לוק הטעו את ג'ייקוב לחשוב שהוא צריך למות בסוף נגלה שגם ג'ייקוב פעל לפי מישהו משהו שהטעה אותו זה סטייל הקוסם מארץ עוץ

shanytopper2

New member
../images/Emo58.gif דרך אגב, הנה שאלה

ממתי עץ של ספינה מספיק חזק כדי לשבור פסל מאבן? זה לא היה לי הגיוני בשום צורה ודרך

A m o s 2 9

New member
../images/Emo58.gif

זה לא רק הכוח של העץ, זה הכוח של כל הספינה. זה כמו שלטיפת מים אין כוח לכשלעצמה, אבל לשיטפון יש.

dm101

New member
כל הכבוד איפה הפיזיקאים

מן הסתם הסופה הטיסה את הספינה הכבדה בעוצמה רבה בפסל העלוב שלא היה מחוזק כראוי חוץ מזה סופות פצצות

בהתחשב בזה שצריך להיזהר לא להתעטש חזק מדי...

... כדי לא לפוצץ את הדינמיט בבלאק רוק (ע"ע שאריותיו של ד"ר ארזט), היא דווקא שרדה לא רע את ההריסה של הפסל.

A m o s 2 9

New member
../images/Emo31.gif

אז הדינמיט עוד היה חדש. השנים הרבות באי הפכו אותו למסוכן ולא יציב.

למעלה