הודעת פרידה

darklighter

New member
../images/Emo124.gifהודעת פרידה../images/Emo7.gif../images/Emo190.gif

כפי שבוודאי שמתם לב (או שלא) בחודשיים האחרונים הפורום לא היה פעיל, בעיקר מאז שנגמרה העונה החמישית והש"ח משודרים בזמן מאוד לא נוח. לצערנו אנו נאלצים לסגור את הפורום. אני רוצה להודות לכל מי שהשקיע בפורום במהלך פעילותו:
לשחר- שפתח את הפורום, הוסיף מאמרים והשקיע את כל זמנו הפנוי בפורום, בעיקר בפרוייקט החגיגות חצי שנה ובשרשורי תמונות וימי הולדת.
לרותם- על הסיכומים השבועיים הנהדרים ו"מי אמר את זה".
לג'וני על GFC.
לאורטל ולדר (beautiful soul) על פתיחת שרשורי פרקים יומיים/שבועיים.
לדר השניה- Sinner Girl- על השאלונים והחוליה החלשה. וכמובן לכל שאר הגולשים שתרמו לפעילות הפורום בשנה וחצי האחרונות.
אוהבת ומתגעגעת אליכם ולסדרה- עדי.

RoRiL

New member
עצוב):

היה ממש כיף פה, הפורום הזה היה משפחתי כזה וכייפי:p באמת הוא נהיה ריק מאוד לאחרונה.. כמובן שגם אם הפורום נמחק אף אחד לא ישכח פה את הכל:) נכון? הסדרה הייתה מעולה, הפורום מעולה היה טוב, וחבל שנגמר אוהבת תמיד:] רותם

dark warrior

New member
לכל חברי ככה זה בחיים שראו תשוקות.

אל תתנו לפורום תשוקות להגיע לאותו מצב בגלל ריבים טיפשיים שהיו לכם עם חבר פורום ספציפי (ואני לא אנקוב בשמות).

../images/Emo7.gif

אמנם לא הייתי פעילה פה - ולא ממש ראיתי את הסדרה, אבל בכל זאת. נשמע שהיה כאן ממש כייף. וחבל שמסירים את הפורום. אי אפשר פשוט להשאיר אותו עם הארכיון כדי שכל מי שירצה לקרוא יוכל? למה להסיר לגמרי?
עדידו'ש,אל תהיי עצובה. הניהול שלך היה מעולה ואני בטוחה שמשיכי בניהול בפורומים אחרים ותתחברי לסדרות אחרות.

Charmed Or

New member
לכל דבר טוב יש סוף.../images/Emo112.gif

חבל, באמת חבל. אבל לא נורא, לפחות לא סגרו לנו את 880
וזה נורא אירוני, כי דווקא עכשיו התחלתי לצפות בסדרה

Koki Girl1

New member
../images/Emo10.gif למרות שעזבתי את הפורום

די מזמן אני אתגעגע
היה לי ממש כיף פה כשהוא עוד היה פעיל
:&#39
ובאמת אסור לתת לתשוקות להגיע לאותו המצב

באסה

התפוז האלה קמצנים...רוצים שיהיה כמה שפחות פורומים..
נו טוב,עושים את העבודה שלהם... בהצלחה בהמשך!

axnholic

New member
הודעה קטנה גם ממני

אחים ואחיות יקרים, במשך יותר משנה הפורום הזה היה אחד הפורומים הכי מגובשים שהכרתי [אין שום קשר לתשוקות!]. למדנו להכיר אחד את השני לעומק, לחגוג ימי הולדת ולדבר על הסדרה שכל כך אהבנו. כפי שעדי כבר אמרה, הפורום נסגר מחוסר פעילות. שמחתי להיות חלק מהפורום הזה, ואני לא אשכח אתכם. אתם יכולים לראות אותי בפורומים אחרים, או לקפוץ למסרים להגיד שלום. תודה לכולם, ובמיוחד לך עדי. עזרת לי ברגעים הקשים של הפורום, והמשכת איתי עד הסוף. תודה על ההשקעה, הסבלנות ושיתוף הפעולה. בברכת סקס, סמים וקלאודיה פינרטי שחר.

סגירת הפורום

עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות המתלווה לו, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לdarklighter וaxnholic על ניהול הפורום, ומאחלים להם בהצלחה בהמשך דרכם בתפוז.

אויש, חבל. אני אתגעגע לפורום../images/Emo70.gif ../images/Emo10.gif

תודה רבה לך ולשחר על הניהול המסור של הפורום
אתם שניכם מדהימים

למעלה