אמהות הפסיכדליה

josi5

New member
ברמלאי יופי של סקירה

יש לי רוב התקליטים של מובי גרייפ ...פרט לזה שאף פעם לא הצלחתי לשים יד... שמעתי אותו ומאד אוהב... כמו חגי...גם אני רוצה אחד מקורי בחירה מצויינת יה ברמלאי

LadyG

New member
הוספתי להודעות הנבחרות

אלו שרצות למעלה. סופשבוע ב"ה מאמרים.

Barmelai

New member
תודה, אשלח DOC

בעיניי זה אלבום מצויין אבל כמו יואל אני מרגיש שיותר משהוא אלבום מופת, יש בו את הפוטנציאל לכך. אני לא בטוח שיואל יסכים אתי לגבי הסיבה אבל באמת חסרים לי בכמה שירים פיתוח נוסף, אינסטרומנטלי. את זה שהשירים יושבים טוב במסגרות הזמן שלהם אני רואה. זה שלא חסר להם כלום, אני גם רואה. את זה שאין אפילו שיר אחד פרש, אני רואה. ובכל זאת יש לי תחושה שבהופעה חיה, עם היכולות של החמישה האלה על הכלים שלהם (מבחינת כשרון זאת היתה סופרגרופ), קצת שחרור וקצת פחות דיוק והידוק, זה היה ממריא לגבהים דלי חמצן. כי מה שקצת מעיב על השירים, טיפה חונק אותם, זה הדיוק המושלם בנגינה, שירה והרמוניות.

zooly

New member
מת על האלבום הזה

בעיקר בגלל האינטנסיביות המידבקת שבו, וגם בגלל שלמרות המגוון הסגנוני, הם נשמעים מאד מגובשים וכל שיר הוא פיצוץ לפנים. מה שעצוב בסיפור שלהם זה שבמקום שיזכרו אותם בתור אוסף הכשרונות הכי מרשים שנאספו באולפן אחד בסאן פרנציסקו, הם יהיו לנצח דוגמא לאיך חברת תקליטים תאוות בצע יכולה להשמיד להקה. בנוסף, הליין אפ של שלוש גיטרות ושירה של כל חברי הלהקה היה מקור השראה לדני סנדרסון כשהקים את כוורת, כך שאי אפשר להגיד על מובי גרייפ שהיו פיספוס מוחלט... הפייבוריט שלי, אגב, זה Sitting by the Window

GOODLAD

New member
ברמלאי כתבת יפה מאוד,נהניתי מאוד לקרוא

באמת הגיע כבר הזמן שאנו הצעירים נכיר את אלבומי היסוד של הפסיכדליה בהחלט יוזמה ראויה לכותב מוכשר שכמותך

Barmelai

New member
תודה רבה גודלד

שכחתי להוסיף שהאוירה באלבום שמחה וחסרת דאגות בדיוק כמו שאתה אוהב. השירים אולי יהיו קצרים מדי בשבילך, אבל יש כדורים מאריכים בשביל זה, תתעניין במרקחת של המלנכולי. תגיד לו שאני שלחתי אותך, שלא ימכור לך בטעות את הפלסיבו.

למעלה