אמהות הפסיכדליה

LadyG

New member
הקלידים נהדרים

והאלבום הזה מכשף. תודה רבה מיכה. עוד מעט אכניס אותו להודעות הנבחרות.

../images/Emo96.gif בגללך שמתי אותו על הבוקר

תערבב את זה עם קפה ותקבל ריאקציה כימית לא מומלצת
אז קדימה! סקירה נהדרת

אלבום טוב

אבל שום קטע בו לא מתקרב לשיר הראשון, שזה אחד משירי הפסייח הטובים ביותר של שנות השישים לטעמי. הטאצ' הזה של דייב סטיוארט על הקלידים פשוט עושה את ההבדל.

LadyG

New member
אני בעד הרצועה השלישית

אמנם קאבר אבל יופי של דבר.

Barmelai

New member
ואם נותר ספק כלשהו שהמבקר של אמ"ג לקח בטעות

את הכדורים של שכנו לתא - הנה משפט מפתח מהביוגרפיה שהוא כתב על ההרכב (לא נגעתי, נשבע): They also were filmed for an English sex education film and came close to jamming with Jimi Hendrix after meeting him on a London street. ואלה כמובן פרטים עסיסיים שנמנעתי בקושי מלהכניס לסקירה לאחר שלא נמצאו כל הצלבות למידע החשוב...

giloni

New member
שים מודעה בפורום אגדות רוק

ותוסיף ששעורי הסקס היו מיועדים לילדות בנות 12. אני מבטיח לך שמיד תקבל התייחסות ממקור מהימן ובלתי תלוי (אחרי שהמקור יתלה אותך, כמובן) לגבי כל המידע שחסר לך. מצד שני חוששני שהאורגניזם האינטרנטי שאני מדבר עליו לא כל כך אוהב קאנטרברי וגונגים למיניהם, מה שלא יפריע לו (או לה) להעיר על עניין הסקס, גם בלי להבין במוסיקה. כך או כך, ברמלי יקירי, מדובר באלבום שעם כמה שהיה לי קשה להתחבר אליו, לא יכולתי שלא להתאהב בעבודת הקלידים של סטיוארט. גם השמעתי את הקטע Garden of Earthly Delights באחת התכניות שלי!! יקי

LadyG

New member
אסור להזכיר ילדות בנות 12

אני מתפלאת עליך יקי. לא שיננת את שיעורי הבית. כאן בארץ טרללה...מותר.

melancholy man

New member
תראה מה זה יקי

כאן גם בלי פרובקציות זולות כאלה, שרשור על ארזכל מגיע תוך יום לכמעט ארבעים הודעות (וזה בלי שאף אחד יוציא ניקים מהמחסן...) כך שמיכה כנראה מצא מקום נכון לאלבום אגב אחלה סקירה לאחלה אלבום עלה עכשיו על המערכת כנראה לא ירד עד מחר..

Barmelai

New member
אני די מתפתה לעשות את הנסוי הזה

שהוא המקבילה האינטרנטית להנחת האורגניזם הנ"ל בצלוחית פטרי במעבדה, לטפטף עליו חומצה מלחית מתוך פיפטה ולהמתין לריאקציה. אולם מכיוון שבאורגניזם אינטרנטי עסקינן, אין מנוס מלהניח שהתוצאה תמיד תהיה PC...

Benedictus2

New member
אלא אם כן תנסה

בפרקטיקום את מה שהחתימה שלך רומזת עליו וירטואלית... בזמנו - כשהייתה לנו מערה סודית בה היינו מתכנסים עם יתר חברי חסמב"ה - אפילו דמיינו איך זה קורה בפועל. נראה לי שמאז התבגרנו, התברגנו, התמתנו ובעיקר - הפסקנו לקחת ברצינות (חוץ ממני כמובן) כך שירד לכולנו החשק והלהט, אפילו זה הוירטואלי, ואין כל סיבה שאני אעורר אותו מחדש... יקי

melancholy man

New member
חיפוש בגוגל

מעלה שכמו שאמרה נורית, מדובר בקאבר לקטע Soul Thing שהיה הפתיח לסדרת הילדים The Queen Street Gang

Barmelai

New member
תודה. מסתבר שברגע כתיבת המשפט הזה, מבקר אמ"ג

אכן היה מאוזן תרופתית

LadyG

New member
המקור הוא של Keith Mansfield

ולא היה לי חלקיק מושג, ששימש כפתחיל לסדרת ילדים אנגלית.

למעלה