לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85108,510 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרגראונד ופסיכדליה

פסיכדליה היא קודם כל תופעה. כזו שמעמידה את החופש, השמחה וחקירת הנפש במרכזה אך מאפשרת גם צלילה למעמקים ההזויים והאפלים יותר של ההוייה. היא מעולם לא הייתה תפישת עולם ממוסדת או בעלת ערכים מוגדרים, וניתן להגדירה יותר מכל כהלך רוח או ליתר דיוק: "הלך נפש".הפסיכדליה כתופעה תרבותית/אמנותית, חייה לצד המיינסטרים של התרבות ב 50 השנים האחרונות וזכתה לפריחה קצרה בסוף שנות השישים. "הלך הנפש" הפסיכדלי מתקיים לעיתים בצורות כאלו או אחרות בתרבות, באומנות ובחברה. הפורום יעסוק בביטוי הפסיכדלי בכל התקופות, ויתמקד בעיקר בראשיתה של התרבות הזו, ובתקופת הזוהר שלה בשנים 1966-1968.מיני-יקום חופשי, שלכם, שמאפשר סקירות, דיונים, והרהורים על בביטויה השונים של הפסיכדליה על גווניה הפילוסופיים והחברתיים, מצבי התודעה שלה, ובעיקר האספקטים האומנותיים (מוסיקה, ספרות וקולנוע). לפסיכדליה דימוי הסטורי הקושר אותה עם שימוש בסמים. בשעה שזה אכן היה המצב בשנות השישים - אין הכרח לקשור תרבות-פסיכדלית עם שימוש בסמים. הפורום שלנו אינו מעודד שימוש בסמים לא חוקיים, ויתרה מזו, ההחגיגה הפסיכדלית עשוייה להתקיים גם מבלי להזדקק לסמים.הצטרפו למסע ההשתובבות ההזוי בקוסמוס של התודעה שלכם, או במילים אחרות...NOW'S THE TIME TO BLOW YOUR MIND

אודות הפורום אנדרגראונד ופסיכדליה

פסיכדליה היא קודם כל תופעה. כזו שמעמידה את החופש, השמחה וחקירת הנפש במרכזה אך מאפשרת גם צלילה למעמקים ההזויים והאפלים יותר של ההוייה. היא מעולם לא הייתה תפישת עולם ממוסדת או בעלת ערכים מוגדרים, וניתן להגדירה יותר מכל כהלך רוח או ליתר דיוק: "הלך נפש".הפסיכדליה כתופעה תרבותית/אמנותית, חייה לצד המיינסטרים של התרבות ב 50 השנים האחרונות וזכתה לפריחה קצרה בסוף שנות השישים. "הלך הנפש" הפסיכדלי מתקיים לעיתים בצורות כאלו או אחרות בתרבות, באומנות ובחברה. הפורום יעסוק בביטוי הפסיכדלי בכל התקופות, ויתמקד בעיקר בראשיתה של התרבות הזו, ובתקופת הזוהר שלה בשנים 1966-1968.מיני-יקום חופשי, שלכם, שמאפשר סקירות, דיונים, והרהורים על בביטויה השונים של הפסיכדליה על גווניה הפילוסופיים והחברתיים, מצבי התודעה שלה, ובעיקר האספקטים האומנותיים (מוסיקה, ספרות וקולנוע). לפסיכדליה דימוי הסטורי הקושר אותה עם שימוש בסמים. בשעה שזה אכן היה המצב בשנות השישים - אין הכרח לקשור תרבות-פסיכדלית עם שימוש בסמים. הפורום שלנו אינו מעודד שימוש בסמים לא חוקיים, ויתרה מזו, ההחגיגה הפסיכדלית עשוייה להתקיים גם מבלי להזדקק לסמים.הצטרפו למסע ההשתובבות ההזוי בקוסמוס של התודעה שלכם, או במילים אחרות...NOW'S THE TIME TO BLOW YOUR MIND
x
הודעה מהנהלת הפורום

תכניות רדיו של חברי הפורום

תכנית הרדיו שעורך ומגיש יקי "פיסת גן עדן" בימי שני בשעה 1700 ברדיו קול הכינרת

תכנית הרדיו שעורך ומגיש יואל יחד עם אסף קפלן ואבידן וייס "פסייכו" קול הקמפוס 106FM

תכנית הרדיו שעורך ומגיש אסף קפלן "שחרזאדה" בימי שני בשעה 2100 קול הקמפוס 106FM
המשך >>

לצפיה ב-'אמהות הפסיכדליה'
אמהות הפסיכדליה
07/10/2009 | 16:49
27
20
100 האלבומים והמוזיקאים הראשונים שהיו נכנסים ל Hall of Fame אם לא היו מוציאים מחוץ לחוק את המריחואנה וה LSD

והפעם: האנשים שרצו להיות לטאות גומי
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'THE KALEIDOSCOPE - USA'
THE KALEIDOSCOPE - USA
<< ההודעה הנוכחית
07/10/2009 | 17:10
23
119
THE KALEIDOSCOPE - SIDE TRIPS

Epic  - 1967
2003 - Edsel
2007 - Sundazed

רקע:
קליידוסקופ הוקמה בלוס אנג'לס, 1966. חברי ההרכב הגיעו ממקומות ורקע מוזיקלי שונים לחלוטין זה מזה.
דיויד לינדלי  יליד LA  ניגן גיטרות, בנג'ו, כינור.
סולומון פלדהאוס יליד איידהו קיבל את חינוכו המוזיקלי כשהתגורר באיזמית, טורקיה, שר וניגן על סאז, בוזוקי, דוברו, עוד, דולצימר וכינור. הוא האחראי להשפעות הים תיכוניות בלהקה.
צ'סטר קריל מאוקלהומה ניגן באס, כינור, ויולה, מפוחית וקלידים. כדי להוכיח את חפותו מרצינות הוא נהג להסתתר תחת שמות בדויים כשבכל אלבום הוא נקרא בשם אחר.
קריס דארו איש קליפורניה ניגן באס, גיטרות, מנדולינה והביא להרכב את חיבתו לסגנונות הבלוגראס, קאנטרי, בלוז, ג'אג בנד וג'ז ישן.
ג'ון וידיקן (LA) ניגן על כל דבר שמפיק צליל במידה ודופקים עליו.
הלהקה שנולדה בשם Baghdad Blues Band חתמה חוזה עם EPIC, לייבל שהרבה להעניק הזדמנויות להרכבים נועזים ויוצאי דופן. לציון הארוע החליטו החברים להחליף את שמם ל Neoprene Lizards (לטאות הגומי), אבל Epic הטילו וטו והטבילו את הרך הנולד בשם קליידוסקופ. ב 1967 יצא אלבומם הראשון.

האלבום:
מיד עם צאתו תפס  SIDE TRIPS את מקומו כאחד האלבומים המגוונים ויוצאי הדופן בסצנה. הפסיכדליה עצמה היתה רק אחד ממרכיביו הרבים של אלבום פולק-רוק אתני, שנטל בחופשיות אלמנטים מכל ז'אנר אפשרי, לצרכיו.  למרות שאין דמיון או חוט מקשר בין השירים, אי אפשר לטעות במוצאם. הטריידמרק הקליידוסקופי טבוע בכל אחד מהם: מיומנות רבה בכלי נגינה שונים ומשונים, אקלקטיות, סרוב עיקש של חברי הלהקה לקחת את עצמם ברצינות וקול הבריטון החודר של סולומון פלדהאוס הסולן.

Egyptian Gardens נפתח ומסתיים בפריטה על עוד, מתונה בהתחלה ומסחררת בסוף. רוב הכלים שמפורטים למעלה מצטרפים לאחר מספר שניות על גבי מקצבים מתחלפים של ריקודי בטן ואחרים, כשהשיר שאורכו 3 דקות בלבד מחזיק לפחות שלושה תת לחנים בסגנונות טורקי, מצרי ויהודי (!). פלדהאוס מגולל צ'יזבט אודות לילה סוער שבילה עם ג'ינג'ית מקומית ובין בית אחד למשנהו הוא יוצא למאהוולים כמנהג המקום.

If the Night הוא פסיכדליה מצידו המערבי של האטלנטי בדומה למה שעשו ה DOORS באותה שנה. Hesitation Blues, קאוור לבלוז דרומי, מציג את הצד הנינוח של הלהקה: ג'אג בנד בלוז בארומה ישנה שנשמע כאילו הלהקה מנגנת על פחיות, בולי עץ וכל חפץ אקראי שנמצא תחת ידיה, לוקחת את המוזיקה ברצינות אבל לא את עצמה ונהנית מכל רגע.

Please השיר ה"רגיל" היחיד באלבום נבחר להיות השגריר הראשון שהקדים את האלבום על גבי סינגל. לחן חזק, עבוד יעיל וליריקה שעוסקת במצוקה שידידות חונקת עשויה לגרום.

קל להבחין בתבנית קבועה, לפיה כל שיר מנוגד ברוחו לקודמו. לפיכך רק טבעי שהשיר הבא יהיה הטריפ הליסרגי של האלבום. Keep Your Mind Open הוא שיר מחאה שיוצא כנגד שרירות לבם של הגנרלים של מלחמת וייטנאם ששיחקו שחמט  בחייליהם. את המלודיה המורבידית מוביל עוד חשמלי ואת השירה - מקהלה קודרת של כל הלהקה, המודגשת ע"י ריוורב חזק. מדי פעם המוזיקה נקטעת ועל רקע השקט מוכפלת ההברה האחרונה שבפי המקהלה כהד חוזר עד לדממה מוחלטת, לפני שהשיר מתניע שוב.

Pulsating Dream הוא מעברון חד של פסיכדליה שמחה וקרניבלית א-לה BIRDS ובעקבותיו מזדחל בכבדות Oh Death. זהו עבוד קליידוסקופי אופייני לשיר עם עתיק ובו מגיעה השירה של סולומון לשיא אקספרסיבי. פלדהאוס שר שני תפקידים, רגע אחד הוא מגלם את המוות בטון נמוך ומאיים ובמשנהו הוא הגוסס על ערש דווי שמתחנן על חייו בזעקה מרה. הכלים ובראשם כינור ושלל כלי הקשה, נשמעים חלודים ומזרי אימה. דרון אלקטרוני נמוך נמתח לאורך השיר ומעשיר אותו ברוע נוסף. ברגעי הסיום מגיע סולומון לרגיסטר המיוסר והגבוה ביותר שלו ונודם, הדרון  האלקטרוני נותר לזמזם לבדו.

Come on In, גם הוא עבוד לשיר עממי, הוא תיזה הפוכה לקודמו. הלהקה ברגטיים חרמני, משוחררת לחלוטין ורופפת ביותר ממובן אחד. סולומון מתחזה לזקן אשמאי  שאורב בפתח ביתו לקטינות ומפתה להכנס בצל קורתו ולהפטר מהבגדים המיותרים...
Why Try לעומתו, מתחיל ומסתיים בדומה ל Egyptian Gardens עם סולו בנג'ו, אבל הפעם תוכנו ציני ומיזנטרופי. סולומון מותח את גרונו  עד צרימה על רקע נגינת סאז טורקי, כשמנגד נוסקות ההרמוניות של הפזמון.

האלבום מגיע לסיומו לאחר 26 דקות בלבד עם עבוד מזרחי ל Minnie the Moocher  של קאב קלאוויי. זה לא מרגיש קצר, מגוון הסגנונות ודחיסות השירים מותירים את המאזין הקשוב סחוט בסופו. השירים באורך של שתיים - שלוש דקות בממוצע נשארים בשטח רק עד שהעקרון הובן ומיד מפנים את מקומם לבא אחריהם. רק באלבומים הבאים יופיעו שירים ארוכים יחסית.

התגובות לאלבום:
קליידוסקופ הוציאה אלבום שמימש חזון מוזיקלי אקלקטי חסר פשרות, ללא להיטים וללא התחשבות בנעשה בשוק. על כך היא שילמה את המחיר, המכירות לא המריאו. הלהקה שיחררה כסינגלים את שיריה הבולטים אבל זה לא עזר. קהל קטן ונאמן ליווה אותה בהופעות וזכה לראות את סולומון מפליא בנגינה על סאז כשהוא מאזן את עצמו על רגל אחת, רקדניות בטן ופלמנקו מחוללות על הבמה וג'אמים של פסיכדליה מזרחית נמתחים על פני 20 דקות. הקהל של קליידוסקופ לא היה רב אבל  תמיד היו בו מוזיקאים שבאו לראות את הפלא. ג'ימי פייג' כינה את קליידוסקופ "להקת הרוק האידאלית".

קליידוסקופ הוציאה 4 אלבומים וסינגלים רבים. למרות שלפחות שלושת האלבומים הראשונים שמרו על אותה רמה גבוהה, היא לא פרצה את תקרת הזכוכית שלה. עם צאת אלבומה הרביעי ב 1970 הלהקה התפרקה. קליידוסקופ ידעה שני איחודים שהניבו שני אלבומים נוספים באמצע שנות השבעים ובתחילת שנות התשעים. למרבה הצער לא קיים אלבום רשמי שמתעד את ההופעות החיות שבהן היתה הלהקה באלמנט המשוחרר ביותר שלה.

SIDE TRIPS חודש ע"י EDSEL ב 2003, בתוספת 2 סינגלים ששוחררו במקור לאחר יציאת האלבום. Sundazed הוציאה אותו בויניל ב 2007. בשנים האחרונות יצאו קומפילציות ואנתולוגיות שונות, מתוכן מומלץ המארז המשולש Pulsating Dream שכולל את ארבעת האלבומים והסינגלים שיצאו ביניהם.

SIDE TRIPS

Egyptian Gardens (Feldthouse) - 3:02
If the Night (Darrow) - 1:47
Hesitation Blues (Poole) - 2:27
Please (Feedman/Feldthouse) - 3:18
Keep Your Mind Open (Darrow) - 2:16
Pulsating Dream (Darrow) - 1:56
Oh Death (Reedy) - 3:26
Come on In - 2:07
Why Try (Lindley) - 3:39
Minnie the Moocher (Calloway/Gaskill/Mills) - 2:15

THE KALEIDOSCOPE

David Lindley - guitar / banjo / fiddle / mandolin.
Solomon Feldthouse - saz / bouzouki / dobro / vina / oud / dombek / dulcimer / fiddle / guitar / vocals.
Chester Crill (aka Fenrus Epp) - violin / viola / bass /  keyboards / harmonica.
Chris Darrow - bass / guitar / mandolin / vocals.
John Vidican - percussion.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'כל כלי..כלי'
כל כלי..כלי
07/10/2009 | 18:07
5
תקליט נהדר.. ולא רק הוא... גם הבא בטור... לטעמי אחד הרכבים היותר טובים מבית חרושת האמריקאי
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-''
07/10/2009 | 18:23
3
כתבת נהדר על אלבום מופלא מהעבר.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'תודה על הסקירה....'
תודה על הסקירה....
07/10/2009 | 18:38
2
8
הלהקה הייתה בין הראשונות שהכרתי בפסיכדליה בכלל לפני כשלושה עשורים
והיא הטריפה את דעתי בשילובים המוזיקלים
זה גם היה אחד הדיסקים הראשונים שקניתי בחברת LINE
אחר כך החלפתי ל EDSEL מרומסטר
ואחר כך קניתי גם את הקומפילציה בשל הסינגלים (וניתן להשיג אותה בזיל הזול יחסית)
אחלה הרכב על כל ארבעת אלבומיו
תודה מיכה על שוב על ההשקעה
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אלבום נהדר'
אלבום נהדר
07/10/2009 | 19:13
1
8
אחרי תקופה התחילה שוב התדרדרות לכיוון איביי. אתמול נרכש ONE והיום שוב משהו שקשור לדד ושגם חודש ב EDSEL . הדעות חלוקות אבל אשמח לשמוע שוב מה דעתכם.

מיכה - הקליידוסקופ כברבמלאי
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מר מקשיגנעקופף היקר'
מר מקשיגנעקופף היקר
07/10/2009 | 19:53
4
אני מחזיק רק את הראשון של אופרת האדמה,ולא מכיר את השני טוב מספיק .הנה שיר מהאלבום השני שהצגת וכולל השתתפות של מר ג'ון קייל על הויולה באחד מהקטעים .
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'רבגוניות'
רבגוניות
07/10/2009 | 20:25
16
5
זו מילת המפתח לדעתי באלבום הזה.

האלבום מאד יפה אבל מאד מאד קצר

תודה מיכה והעלתי כמובן להודעות הנבחרות. אני אחשוב על פורמט נוסף במאמרים - שם נשמור גם את הכל ביחד. מחר אם יהיה לי זמן אתחיל לטפל בזה.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אכן קצר'
אכן קצר
07/10/2009 | 22:28
15
7
אני מודה שמעולם לא החזקתי את האלבום הזה בנפרד. מה שיש לי זה Pulsating Dream המשולש (ולכן המלצתי עליו). לצורך הסקירה "הרכבתי" מתוך הבוקסה את האלבום ופתאום הבנתי שהוא מסתיים ב Minnie the Moocher  והוא כל כך קצר

מיני המפלחת זה גם שיר ש...נו, את כבר מכירה אותי, אני מסתדר יותר טוב בלעדיו, ככה שבשבילי SIDE TRIPS הוא אפילו קצר יותר. אבל נפלא. לדעתי במקרה של קליידוסקופ אין באמת סיבה להפריד למשל את שני האלבומים הראשונים. משואה ממאדים הוא ממש המשך של אותה מלחמה ובאותה דרך, ככה שהיום החלוקה המקורית של קליידוסקופ לארבעה אלבומים לא תורמת דבר. בהחלט עדיף להקשיב בחלוקה העכשוית לשלושה דיסקים שכוללים את כל הסינגלים. וזה בניגוד למה שאני חושב בדרך כלל.
הפעם היה לי קשה שלא לערב את דעתי האישית בסקירה, באלבומים הבאים אחזור למוטב
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ייתכן ואני בדעת מיעוט'
ייתכן ואני בדעת מיעוט
07/10/2009 | 22:36
14
6
אני מעדיפה תמיד סקירות אישיות. בעולם כל כך קר ומנוכר מה עוד נותר לנו?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'הרעיון הוא למקם את הביקורת דווקא בתגובות'
הרעיון הוא למקם את הביקורת דווקא בתגובות
07/10/2009 | 23:16
13
4
אולי זה יצור פעם דיון...מי יודע?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'להזכירכם שזה הקונספט שהוחלט עליו מראש....'
להזכירכם שזה הקונספט שהוחלט עליו מראש....
07/10/2009 | 23:28
4
תמשיך ככה, מה שאתה עושה זה כל כך נכון, ואת התגובות אתה יכול להוסיף לשירשור עצמו
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'הכל יכול להיות'
הכל יכול להיות
07/10/2009 | 23:42
10
4
באופן עקרוני אני בעד סקירות והתרשמויות אישיות כמו נורית (ונדמה לי שכמוך מיכה) העניין הוא, שלכתוב משהו כזה כמה פעמים בשבוע זה מתיש וגם, קצת חוסם את הדיון, בפורמט הנוכחי, זכה מאפשר (ברמת התיאוריה) דיון והתרשמיות אישיות של החברה.

אגב, האלבום עליו כתבת הוא היחיד שלהם שיש לי, על מה ללכת אחרי?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'על תאסס'
על תאסס
07/10/2009 | 23:48
1
3
לך ישר לשני... BEACON FROM MARS.. תקליט נהדר
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'גם אני כמו חוסי'
גם אני כמו חוסי
08/10/2009 | 07:57
3
מאד אוהבת את Beacon From Mars
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'לטעמי ולדעתי - לך על...'
לטעמי ולדעתי - לך על...
08/10/2009 | 00:00
6
6
INCREDIBLE
כשמו כן הוא..  

חפש גם את האלבום של ההרכב  Orient Express  מתאים לאוהבי קליידוסקופ...  ההרכב כולל חבורה של EX איראנים (או אז קראו להם פרסים?) שהתנסו בשילוב רוק-פופ סיקסטיז עם גוון מ א ו ד  אוריינטלי
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'דווקא את האורינט אקספרס יש לי ואני אוהב מאוד'
דווקא את האורינט אקספרס יש לי ואני אוהב מאוד
08/10/2009 | 00:03
5
4
אני אנסה, תודה יואל וחוסי.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ואם אנחנו כבר בכיוון הזה...'
ואם אנחנו כבר בכיוון הזה...
08/10/2009 | 00:07
4
7
הנה לך אלבום מצויין שהקדים את כולם בתת-ז'אנר הזה
John Berberian & The Middle Eastern Ensemble - Middle Eastern Rock (1966)
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אם הכיוון '
אם הכיוון
08/10/2009 | 00:20
3
5
הוא המזרח... אז התקליט של agitation free הזה ... יכול למצוא חן בעינך
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'KALEIDOSCOPE לכל מדינה'
KALEIDOSCOPE לכל מדינה
08/10/2009 | 01:16
2
7
ראשית מיכה סקירה מעולה ואין חולק על הביקורת שלך , להקה מעולה.
לי יש את המארז הכולל את ארבעת אלבומיהם והם אכן מעולים.
המארז שווה ביותר וגם לא יקר.
נראה לי שלכל מדינה יש הרכב פסיכדלי מעולה שנקרא KALEIDOSCOPE
ולכן למי שלא מכיר כדאי לנסות גם את הבריטים ( שוודאי שרובכם מכירים )
או את המקסיקנים המעולים,אלבום פסיכדלי מצוין עם הרבה פאז-גיטר
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'! Society Is A Shit'
! Society Is A Shit
08/10/2009 | 06:09
4
ואם כבר במקסיקנים פסיכדליים עסקינן ,תרשו לי להמליץ על אלבומם הגנוז של ה Pop Music Team מ 1969 ,שהוא
פגז  אמיתי לטעמי (רוב השירה באנגלית וקצת ספרדית ) .
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'קליידוסקופ המקסיקנים מצויינים'
קליידוסקופ המקסיקנים מצויינים
08/10/2009 | 11:04
5
ולבטח נכנסים ב 100 העטיפות הגדולות. יש להם בלדה יפהפיה בת 8 דקות וכמו שאמרת - המון פאז
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מיכה קובע ויקבע את מינוני הכתיבה'
מיכה קובע ויקבע את מינוני הכתיבה
08/10/2009 | 07:58
3
זה אכן יכול להיות מאד מתיש, במיוחד שמשלבים בסקירה התרשמויות אישיות ולכן מיכה.....קח את זה במינונים המתאימים לך.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ביקורת זו בדיוק המילה שלא כיוונתי אליה'
ביקורת זו בדיוק המילה שלא כיוונתי אליה
08/10/2009 | 07:53
5
אבל זו הפינה שלך ואתה משרטט את הגבולות שלה. זה בסדר גמור.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'נזכרתי באלבום'
נזכרתי באלבום
08/10/2009 | 15:41
1
פעם היה לי בילבול בנוגע לאלבום עם הלהקה האנגלית, האמריקאית והמקסיקנית .
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'יופי ברמל'
יופי ברמל
08/10/2009 | 17:51
2
3
ראשית אני אוהב את שתי האמהות הפסיכדליות המעטרות את הכותרת, יותר מזה את האלבום המדובר, ויותר את ההרכב הזה, ובכלל את הפינה שלך, שעכשו הבחינותי בה והשלימותי את קריאת הפרקים הקודמים בה. כל אלבום מלמיליאן, ונחתום נפלא מצאו כל האלבומים האלה להעיד על עיסתם.

זה אלבום מים רדודים נהדר למען ידשדשו בו מתחילי פסיכדליה. ערב לאוזן, גדוש מכל סגנון, ומאד ידידותי למשתמש משמיעה ראשונה. ככה זה כשפותחים תקליט עם גנים מצריים, משם הכל כבר יקרה מאליו.

עכשו אני רואה שהרימו לך להנחתה עם דיבורים על איחוד הפורום עם פורום פרוג מחד, ורנסאנס מאידך. לפיכך, בטרם יתקרר, הכה מיד על ברזל פינת אימהות הפסייך עם איזו נובלה, עד שיישרף האפר או יתהפכו הקלפים.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'Welcome to Forum Johnny '
Welcome to Forum Johnny
08/10/2009 | 18:22
4
מה אפשר לעשות כדי שתשאר?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'תודה ג'וני'
תודה ג'וני
08/10/2009 | 23:00
3
מי כמוני יודע כמה אתה אוהב את האלבום הזה ובאשר למגעים הקדחתניים שמתנהלים מאחרי הקלעים בין הצפרדעים לפסיכים, אני רק יכול לומר שפרוג הוא מבוא נפלא והכנה מצויינת לפסיכדליה, ובוא נשאיר את שתי הפקולטות הללו נפרדות, כל אחת עם מוסר השילומים שלה, כונס הנכסים שלה ולא נערבב שמחה בששון.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>

הודעות אחרונות

14:12 | 12.05.14 TakeCtrl
06:50 | 11.05.14 modulo1000
01:42 | 07.05.14 KFir R
15:19 | 04.05.14 modulo1000
22:14 | 03.05.14 KFir R
17:32 | 03.05.14 modulo1000
13:55 | 03.05.14 modulo1000
15:38 | 01.05.14 modulo1000
20:11 | 30.04.14 modulo1000
21:34 | 29.04.14 modulo1000
17:01 | 28.04.14 modulo1000

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ