לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83418,341 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרגראונד ופסיכדליה

פסיכדליה היא קודם כל תופעה. כזו שמעמידה את החופש, השמחה וחקירת הנפש במרכזה אך מאפשרת גם צלילה למעמקים ההזויים והאפלים יותר של ההוייה. היא מעולם לא הייתה תפישת עולם ממוסדת או בעלת ערכים מוגדרים, וניתן להגדירה יותר מכל כהלך רוח או ליתר דיוק: "הלך נפש".הפסיכדליה כתופעה תרבותית/אמנותית, חייה לצד המיינסטרים של התרבות ב 50 השנים האחרונות וזכתה לפריחה קצרה בסוף שנות השישים. "הלך הנפש" הפסיכדלי מתקיים לעיתים בצורות כאלו או אחרות בתרבות, באומנות ובחברה. הפורום יעסוק בביטוי הפסיכדלי בכל התקופות, ויתמקד בעיקר בראשיתה של התרבות הזו, ובתקופת הזוהר שלה בשנים 1966-1968.מיני-יקום חופשי, שלכם, שמאפשר סקירות, דיונים, והרהורים על בביטויה השונים של הפסיכדליה על גווניה הפילוסופיים והחברתיים, מצבי התודעה שלה, ובעיקר האספקטים האומנותיים (מוסיקה, ספרות וקולנוע). לפסיכדליה דימוי הסטורי הקושר אותה עם שימוש בסמים. בשעה שזה אכן היה המצב בשנות השישים - אין הכרח לקשור תרבות-פסיכדלית עם שימוש בסמים. הפורום שלנו אינו מעודד שימוש בסמים לא חוקיים, ויתרה מזו, ההחגיגה הפסיכדלית עשוייה להתקיים גם מבלי להזדקק לסמים.הצטרפו למסע ההשתובבות ההזוי בקוסמוס של התודעה שלכם, או במילים אחרות...NOW'S THE TIME TO BLOW YOUR MIND

אודות הפורום אנדרגראונד ופסיכדליה

פסיכדליה היא קודם כל תופעה. כזו שמעמידה את החופש, השמחה וחקירת הנפש במרכזה אך מאפשרת גם צלילה למעמקים ההזויים והאפלים יותר של ההוייה. היא מעולם לא הייתה תפישת עולם ממוסדת או בעלת ערכים מוגדרים, וניתן להגדירה יותר מכל כהלך רוח או ליתר דיוק: "הלך נפש".הפסיכדליה כתופעה תרבותית/אמנותית, חייה לצד המיינסטרים של התרבות ב 50 השנים האחרונות וזכתה לפריחה קצרה בסוף שנות השישים. "הלך הנפש" הפסיכדלי מתקיים לעיתים בצורות כאלו או אחרות בתרבות, באומנות ובחברה. הפורום יעסוק בביטוי הפסיכדלי בכל התקופות, ויתמקד בעיקר בראשיתה של התרבות הזו, ובתקופת הזוהר שלה בשנים 1966-1968.מיני-יקום חופשי, שלכם, שמאפשר סקירות, דיונים, והרהורים על בביטויה השונים של הפסיכדליה על גווניה הפילוסופיים והחברתיים, מצבי התודעה שלה, ובעיקר האספקטים האומנותיים (מוסיקה, ספרות וקולנוע). לפסיכדליה דימוי הסטורי הקושר אותה עם שימוש בסמים. בשעה שזה אכן היה המצב בשנות השישים - אין הכרח לקשור תרבות-פסיכדלית עם שימוש בסמים. הפורום שלנו אינו מעודד שימוש בסמים לא חוקיים, ויתרה מזו, ההחגיגה הפסיכדלית עשוייה להתקיים גם מבלי להזדקק לסמים.הצטרפו למסע ההשתובבות ההזוי בקוסמוס של התודעה שלכם, או במילים אחרות...NOW'S THE TIME TO BLOW YOUR MIND
x
הודעה מהנהלת הפורום

תכניות רדיו של חברי הפורום

תכנית הרדיו שעורך ומגיש יקי "פיסת גן עדן" בימי שני בשעה 1700 ברדיו קול הכינרת

תכנית הרדיו שעורך ומגיש יואל יחד עם אסף קפלן ואבידן וייס "פסייכו" קול הקמפוס 106FM

תכנית הרדיו שעורך ומגיש אסף קפלן "שחרזאדה" בימי שני בשעה 2100 קול הקמפוס 106FM
המשך >>

לצפיה ב-'כן זה קרה - הפרדס כאן והגחלים לוחשות !'
כן זה קרה - הפרדס כאן והגחלים לוחשות !
<< ההודעה הנוכחית
26/06/2007 | 19:23
44
64
התשובה הישראלית ל XIAN  !!

הרייני להודיע לכם חגיגית, שהיום הגיע לידי העותק של ההוצאה המחודשת של ARS RECORDS  ל "פרדס הגחלים הלוחשות" של שמשון מיאל.   אלבום אסיד-פולק-יהודי מסוף שנות השבעים עם אווירה הזוייה  והמון רוחניות ...  משהו באמת מיוחד!
הנפקת הדיסק במהדורה הנוכחית נעשתה ע"י מר. עוזי עזרתי, וממה שאני רואה מולי -  מדובר בהפקה מעוררת התפעלות.  כבוד לעוזי!

והמוסיקה...?  רק התחלתי לשמוע.  בינתיים אני בריחוף משהו...   עוד תגובות בהמשך -  

רשות הדיבור לעוזי שעבד קשה -  הנפיק והצליח להביא גם רימאסטר מ ע ו ל ה !.
ליואב שהיה (יחד איתי - אבל אקטיבי ממני בהרבה) מעורב בהתחלת הדרך -  בגילוי האמן , שליפתו מההרים , והחיבור שהביא להוצאה...
לשאול גרוסברג שזכה להיות שם לצידו של מיאל בזמן אמת, ושכתב בחוברת הדיסק על מפגשו האישי עם האמן .
ל ZOOT30  שבעקבות שאילתא שהייתה פה -  העלה את נושא האלבום לדיון
ליוצר עצמו  מר. מיאל במידה והוא כאן (?)

ולכולכם -   כי האלבום הזה כן שייך לנושא הפורום.

ושמישהו יביא תמונות כי אין לי .....
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ולחשוב שהכל התחיל'
ולחשוב שהכל התחיל
26/06/2007 | 19:49
16
בשאלה קטנה.

אז למי שלא היה פה כשהאירוע המכונן התרחש, אני מצרפת לינק להסטוריה.

זה עדיין אחד השרשורים המוצלחים ביותר שהיו בפורום הזה ומצדיק לחלוטין את שמו של הפורום "תרבות פסיכדלית".

ולעוזי מרימה כוס .

אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'הפורום חובק דיסק! '
הפורום חובק דיסק!
26/06/2007 | 20:25
3
19
ברכות עוזי, אני שמח, נרגש וגאה כמו חתן, אפילו שלא עשיתי שום דבר. ולמיאל, אח שלו, יואב ויואל וכל מי ששם כתף - כל הכבוד. יש נחת.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אגב יש בחוברת הדיסק תודה'
אגב יש בחוברת הדיסק תודה
26/06/2007 | 20:36
1
13
מיוחדת ל "פורום תרבות פסיכדלית" של תפוז...  
אל תגיד שלא עשית כלום ברמלאי.   הצטרפת לפורום -  זה הרבה !  
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אה נכון היה קשה...'
אה נכון היה קשה...
26/06/2007 | 21:33
4
לצפיה ב-'It's a boy Miss wallker, a son!'
It's a boy Miss wallker, a son!
27/06/2007 | 09:37
10
מזל טוב לעוזי, לשיש מיאל (שמשון שמיר) ולכל מי שעשה במלאכה, כבוד!.

מצפה לשמוע רשמים ממי שכבר רכש, אני אהיה בחניות אחרי הסופ"ש לבדוק אותו מקרוב.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'וואה!'
וואה!
26/06/2007 | 20:42
11
זה נשמע יותר ממעניין...

הרימסטר בחנויות וכאלו?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מזל טוב ובשעה טובה'
מזל טוב ובשעה טובה
26/06/2007 | 20:44
10
צדק היסטורי נעשה, ואחד האלבומים המעניינים יותר שנעשו בארץ, יצא על דיסק.
כל הכבוד לכל הנוגעים בדבר, להנהלה, לעוזי (שהכיר לי את האלבום מהתחלה), למועדון, ולכל מי שגרם לפיסה החשובה הזאת לצאת לשוק הרחב, ובעיקר לשמשון עצמו שסוף סוף היצירה שלו תקבל את מה שמגיע לה.

ועכשיו נשאר רק לשאול...מתי זה כבר מגיע לחנויות?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מגיע ל"חנויות המובחרות" בקרוב?!'
מגיע ל"חנויות המובחרות" בקרוב?!
26/06/2007 | 20:46
1
3
לצפיה ב-'לדעתי היום או מחר?'
לדעתי היום או מחר?
26/06/2007 | 21:04
3
לצפיה ב-'בהזדמנות חגיגית זו'
בהזדמנות חגיגית זו
26/06/2007 | 21:21
3
9
אני רוצה להודות ל"מאלץ" שבתיווכו השגתי את האלבום בוויניל במצב מינט (אחרי יותר מ-30 שנה) ישירות מהיוצר, וכמו כן על כך ששיתף אותי במוצר הסופי. המנהל יכול לסרוק את המוצר מבחוץ ומבפנוכו ומכל הצדדים כדי שאפשר יהיה לשטוף את העיניים?
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'רק מחר בעבודה. אין לי סורק'
רק מחר בעבודה. אין לי סורק
26/06/2007 | 21:29
2
9
בבית.   התקציב הבייתי הלך על אוכל וגיטרות

אבל דיברתי עכשיו עם המפיק.  הוא יביא לנו את ה ART
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'WOW זה מה שיש לי לומר'
WOW זה מה שיש לי לומר
26/06/2007 | 22:20
1
19
אני מכיר אותו מהויניל
ורק עכשיו מקשיב לעבודת הרימסטרינג המצויינת
שנאמנה למקור מחד ומדגישה את מה שצריך מאידך
מה אומר ומה אגיד .... אלבום יחיד במינו
שמקומו בפנתאון הרוק הישראלי
מוסיקלית יש בו המון סגנונות :
אסיד פולק / פרוג מינימליסטי / גון מקלפלין / גרוניך מוקדם / קצת Durutti Column - מי שמכיר
והמון השראה מקורית של שימשון עצמו
התחושה הכי בולטת באלבום היא צניעות וההכרה בכך שקתרזיס זהו הליך פנימי של המאזין
זהו לא אלבום של יצירה מוחצנת אלא משהו פנימי אינטימי שגדל עליך ורוקם עור וגידים לאחר מספר לא מבוטל של הקשבות
הקטעים האהובים עלי ביותר הם פרדס - עם גיטרות הפאז / נפש יהודי שגם חובבי פרוג יהנו ממנו / התנסות באמסטרדם קטע תיפוף נסיוני.
מתוך הבונוסים צד את אוזני קטע המושר באנגלית DONT CHANGE THE WORLD
בקיצור מגיע לו שינחת נחיתה רכה על מדפיכם
ברכות לשמשון - מאחל לך שיעשה הצדק ההיסטורי
ולעוזי על התעוזה והמקצועיות

אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'תודה יואב'
תודה יואב
27/06/2007 | 14:13
8
על התרומה,העזרה ובעיקר על היוזמה שלכם!
שמשון חייב לך וליואל לא מעט.
אני זה רק בעל התפקיד שבחר היושב במרומים להיות השליח... (והקול קול שמשון)
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/06/2007 | 21:36
9
5
אני מניח שידובר בדיסק הזה זמן מה ואני מעדיף לתת לאלו שרואים אוות ושומעים אותו מהצד לומר את דברם.
אני,אחרי עשרות הפעמים ששמעתי אותו ואת החומרים הנלווים לו אולי לא כל כך אובייקטיבי.
כמה דברים חשובים לידיעה:

התודות המוזכרות בדיסק נרכשו בצדק קודם כל על ידי שמשון עצמו,על ישי יואל ויאב שיזמו ועשו מעשה מקדים וחשוב. שאול תרם את חלקו החשוב בדמות המאמר ההיסטורי והפוסטר שהוא הפיק במזנו והמהווה פיסת היסטוריה. כל שאר המוזכרים כול חברי הפורום זוכים בקרדיט בחסד.

מעשית הדיסק יהיה בחנויות תוך ימים ספורים. הוא יופץ ע"י דדי מקצת אחרת.

לגבי ההפקה: כ-ל החומרים הנוגעים לתקליט ולשמשון מיאל עצמו נכללים בתוכו,כולל הארט-וורק המקורי של התקליט ככתבו וכלשונו,כולל האינסרט המקורי של הויניל הכולל ארבעה דפים של הגיגים רוחניים ופילוסופיים מאת שמשון. בנוסף,המאמר ההיסטורי של שאול הסוקר את התקופה והמעורבות של שמשמיון בתקופה ההיא. יש בדיסק תמונות מהתקופה ההיא ומהתקופה הנוכחית, יש כמה מילים מאת שמשון עצמו המסביר את עצמו ואת מניעיו.. יש את צילום הפוסטר של מועדון הרוק הישראלי וכל הטקסטים מודפסים גם בעברית וגם באנגלית לא כולל האינסרט המקורי של התקליט שנסרק AS IS.
עטיפת התקליט המקורי מובאת כאן בצורת רפליקה אחד לאחד.

לגבי הסאונד נעשתה עבודה מעולה על ישי שמשון עצמו. התקליט הורדג מהסרטים המקוריים באולפני אשל בתל אביב והמאטרינג נעזה באולפני דיג'יהיפי ע"י אמני הסאונד רם צרודנובסקי ומארק סמוליאן (האיש מאחורי שוטי הנבואה,מוש בן ארי ושבע), ואני במיוחד שמח על זה כי זכיתי להכיר את מארק,איש מדהים,מוסיקאי ברמה בפני עצמה וחבר אמיתי שעזר רבות

טוב,זה לעכשיו.
סריקות של החומר ייעשה במועד מאוחר יותר כי אני חלייב לרוץ לחתום על חוזה חדש..אני צריך לתפוס טיסה...חחחחח
תיהנו ותרבחו.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מרק סמוליאן'
מרק סמוליאן
26/06/2007 | 22:00
8
12
היה בשנות השמונים גיטריסט בטריו ג'אז שנקרא "זויות" בהנהגת הארולד רובין, קלרניטן ומכשף בפני עצמו. בשנים ההן ראיתי את זויות בדי הרבה הופעות והתקליט הראשון שלהם (היו להם שלושה אאל"ט) היה בין תקליטי הג'אז האהובים עלי. כבר שנים שאני מחפש את הדיסק של זה, אם בכלל יצא.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ראיתי אותם לפני בערך חצי שנה'
ראיתי אותם לפני בערך חצי שנה
27/06/2007 | 00:51
4
ראיתי הרבה הופעות של הרולד רובין, מוסיקאי מעניין מאוד ואחד הבולטים בפרי-ג'אז הישראלי, שמסיים את רוב הופעותיו בנגינת גירסה מעוותת של "התקוה".
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מעולם לא שמעתי, אבל את האלבום ראיתי'
מעולם לא שמעתי, אבל את האלבום ראיתי
27/06/2007 | 07:57
2
9
אני משוכנע לחלוטין שראיתי אותו בקטלוג של החנות הישראלית (של אדם ברוך) הנקראת Jazzis.com. יש שם כמון דברים כאלו, כל מיני ג'ז ישראלי נשכח, ולדעתי הוא זה שהוציא את האלבום הזה.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'וואלה. אדם ברוך'
וואלה. אדם ברוך
27/06/2007 | 08:43
1
6
JAZZIS מספר 001 או קרוב מאוד לאחד. אני כמעט בטוח שזה היה האייטם הראשון בסדרה, עד כמה שאני זוכר את הגב של העטיפה
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מבקור באתר של ג'אזיז עולה'
מבקור באתר של ג'אזיז עולה
27/06/2007 | 09:31
8
שבאמת זה התקליט הראשון של הלייבל ומספרו 1001 (התיישרתי בהתאם לטרנד החדש פה), אבל יש רק ויניל, לא דיסק. קצת משונה כשחושבים על זה שלסמוליאן יש לייבל משלו
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'כמה מילים על מארק סמוליאן'
כמה מילים על מארק סמוליאן
27/06/2007 | 14:10
3
6
האיש יליד בריטניה, נשוי לזמרת גני טמיר, זמרת מוכשרת בפני עצמה המופיעה מעת לעת עם מארק ונגנים אחרים וזרה בעיקר ג'אז.
הם גם מופיעים במסגרת של הרכב הנקרא "דגל לבן" WHITE FLAG שהוא הרכב ישראלי-פלשתיני העושה מוסיקת מיינסטרים המסגננת בין מזרח ומערב.
כמובן שמארק הוא הגיטריסט והמנהל המוסיקלי של ההרכב של הרולד רובין,אחד המוסיקאים המעניינים ביותר במוסיקה הישראלית שלא זוכה לחשיפה ולהערכה הראויים. בין השאר מנגן מארק על גיטרה באס וקלידים ונדמה לי גם תופים..בעצם הוא מנגן על הכל!
ג'אזיס הוציא את האלבומים הראשונים של ההרכב "זויות" שממשיך להופיע מעת לעת. הרכב זה עושה מוסיקת ג'אז אוונגרדית אבל מעת לעת יש להם התפרצויות מאוד מעניינות כמו למשל בתקליט BLUE BAG,שם אפשר למצוא את מארק בגיטרה חשמלית מתפרע עם פאזים ונגינה ממש פסיכדלית בסגנון מאוד איזוטרי וייחודי,זה פשוט תקליט מדהים שלא הוכר באופן רציני לציבור וחבל.

העבודה שלי עם מארק על הגחלים היתה מענגת בעיקר כי מארק ושותפו רם צ'ודנובסקי הם קודם כל בני אדם מדהימים ורק אחרי כן מוסיקאים מדהימים לא פחות,בעיק רמארק שהוא פשוט עילוי לדעתי.
האיש הזה ואשתו גני הם אנשים שהבונוס העיקרי שלי מההפקה של הגחלים היא עובדת ההיכרות שלי איתם.זה לבדו היה שווה את הכל.
כמה מילים על אולפני דיג'יהיפי.
האולפן ממוקם בהוד השרון,אולפן כייפי ובעל אוירה ביתית ממדרגה ראשונה.פשוט היכל של מוסיקה עם הציוד המתקדם ביותר שלא לדבר על מערכת סאונד פצצתית..חח..שמנו את מיילס דייויס עם AURA שלו עם ג'ון מקלפלין והאוזניים שלי התפוצצו..
מבחינה טכנית רם ומארק הם פשוט אשפים של סאונד..הם שולטים בכל מה שנקרא REMASTERING ללא עוררין ואין כמעט אפשקט או עניין הקשור בסאונד שהם לא יכולים לבצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
מבחינתי,סוף סוף רמה מקצוענית בפני עצמה.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'תודה על האינפורמציה.'
תודה על האינפורמציה.
27/06/2007 | 16:27
2
6
תגיד עוז איפה בהוד השרון יושבת דיג'יהיפי? אולי זה 2 רחובות ממני ואני לא יודע...
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'המיקום'
המיקום
27/06/2007 | 17:17
1
5
ממש בכניסה להוד השרון מכוון כפר סבא.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אם הייתי יודע ששמה אתה מקנן'
אם הייתי יודע ששמה אתה מקנן
27/06/2007 | 21:44
8
אולי הייתי מגיע עם הפלאפל והסביח המפורסמים שלנו
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ברכות , בלונים , והמון בהצלחה'
ברכות , בלונים , והמון בהצלחה
26/06/2007 | 22:20
3
תודה לשמשון על המוסיקה הנהדרת ועל רוח החופשית והחדשנית שגילה בזמן אמת...

תודה לעוזי על עשיית צדק לפיסת היסטוריה שישבה בפינה וחיכתה לגאולה ולהכרה...

תודה לפורום שמשמש כר יחיד ומיוחד לפורקנם של כל חובבי הז'אנר המוטרף הזה...

יאללה לקנות !!!

אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'לעוזי ולכל עוסקי בדבר'
לעוזי ולכל עוסקי בדבר
26/06/2007 | 23:05
3
ברכות Jמות!!! צריך לנסות להביא להקרה עוד אומנים שנאבדו אי שם ברכבת הזמן
כל הכבוד!!!
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
26/06/2007 | 23:40
4
כל הכבוד לשמשון ליואל ליואב לעוזי ולכל מי שהיה שותף ויצר ביצירה זו. דיסק ראשון של אסיד פולק ישראלי בעברית , חתיכת היסטוריה נעשתה כאן
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
26/06/2007 | 23:41
3
כל הכבוד לשמשון ליואל ליואב לעוזי ולכל מי שהיה שותף ויצר ביצירה זו. דיסק ראשון של אסיד פולק ישראלי בעברית , חתיכת היסטוריה נעשתה כאן.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'מזל טוב וסימן טוב'
מזל טוב וסימן טוב
26/06/2007 | 23:43
1
4
ולהיפך

עוד יישמע בהרי יהודה ובחוצות ירושלים, קול שמשון וקול דיסק
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'באמת מזל טוב! וכל הכבוד!'
באמת מזל טוב! וכל הכבוד!
27/06/2007 | 07:59
1
3
אני בלי ספק יהיה מהרוכשים. מתי זה באמת מגיע לחנויות? לא הבנתי...
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-' '
27/06/2007 | 12:15
4
שני קטעים שמעתי. הקטע הראשון מצמרר. מזל טוב בראש ובראשונה לשמשון שזוכה להגיע לארץ המובטחת, לעוז שהוציא, ליואל ויואב שדחפו. בהצלחה במכירות!
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'הרבה ברכות ובהצלחה'
הרבה ברכות ובהצלחה
27/06/2007 | 16:38
1
3
שמעתי הרבה על התקליט מקריאה.
נקווה שיעמוד בציפיות
אקנה אותו בוודאות
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'יש הנחה לחברי הפורום ? '
יש הנחה לחברי הפורום ?
27/06/2007 | 16:53
4
אני באופן אישי פחות מתענין מאחרים ,במה שהתרחש\מתרחש כאן (מבחינה מוסיקלית), אז ארכוש את האלבום רק לאחר שאבדוק ואגלה שאני מוצא בזה ענין (וזה יקרה בביקור הקרוב בק"א) .
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ברכות על ההוצאה עוז'
ברכות על ההוצאה עוז
27/06/2007 | 17:32
3
לא שמעתי את החומר, אבל נשמע בהחלט מעניין, בטח אקנה אותו בקצת אחרת.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'אפשר כבר לקנות בקצת אחרת???'
אפשר כבר לקנות בקצת אחרת???
27/06/2007 | 18:58
2
1
לצפיה ב-'מקורותי טענו לפני כמה שעות'
מקורותי טענו לפני כמה שעות
27/06/2007 | 19:36
8
שעדיין לא, אבל ממש ממש בקרוב.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'עניין טכני קטן'
עניין טכני קטן
28/06/2007 | 09:56
7
של ברקודים האמורים להיות מצורפים על פי בקשת חנויות התקליטים.
איך אנרתי לשמשון? חיכית שלושים שנה,אז תחכה עוד קצת..חחח
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'ברכות , ותודה רבה'
ברכות , ותודה רבה
27/06/2007 | 22:55
1
8
בתור מי שהתחיל את כל השגעון הזה בפורום, אני יותר משמח לשמוע שהאלבום יוצא לבסוף בדיסק.
אני כבר ממש מצפה לשמוע את האלבום ולהתרשם מאותו אלבום מדובר.

אז תודה רבה לעוזי, ולשאר חברי הפורום שעבדו קשה כדי להוציא את הדיסק.

ולאחר שאני אקנה אותו אני ארשום את התרשמיותי מהאלבום הכל כך מדובר, שכל כך מעט אנשים באמת שמעו...
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'"האשם" האמיתי הגיע '
"האשם" האמיתי הגיע
27/06/2007 | 23:12
7
אתם רואים למה עיסוק באיזוטריה יכול להוביל?

ועם כל "האיזוטריות" של הפורום הזה זו וואחד גאווה להיות שותפים בצורה כזאת  או אחרת, מי בגדול ומי בקטן באלבום נשכח, שנחבא כבר 30 שנה אל הכילים ויוצא מחדש לאור.

זה יכול היה לקרות רק כאן וזה בעיני תמצית הקסם של המקום המאד מיוחד הזה.

ולדביר  מגיעה תודה גדולה על שהתחיל לגלגל כדור בלי לדעת לאן נגיע.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'החל מהיום יום חמישי 28.6- בקצת אחרת בלבד'
החל מהיום יום חמישי 28.6- בקצת אחרת בלבד
28/06/2007 | 14:47
1
6
מהשבוע הבא אני מניח שדדי ידאג להפיץ איפה שיראה לנכון.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>
לצפיה ב-'יופי:]'
יופי:]
28/06/2007 | 15:31
5
אני אקפוץ מחר...
או ביום ראשון.
אנדרגראונד ופסיכדליה >>

הודעות אחרונות

14:12 | 12.05.14 TakeCtrl
06:50 | 11.05.14 modulo1000
01:42 | 07.05.14 KFir R
15:19 | 04.05.14 modulo1000
22:14 | 03.05.14 KFir R
17:32 | 03.05.14 modulo1000
13:55 | 03.05.14 modulo1000
15:38 | 01.05.14 modulo1000
20:11 | 30.04.14 modulo1000
21:34 | 29.04.14 modulo1000
17:01 | 28.04.14 modulo1000

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ