המשכיות של מערכת יחסים

המשכיות של מערכת יחסים

שלום רחליקה יקרה, שבוע טוב לך.
בעבר הצגתי בפורום (לפני כמה חודשים טובים) את המערכת יחסים שלי.
בקצרה, מדובר על מערכת יחסים שבפועל כלפי חוץ אנו לא מוגדרים כזוג. בחור גדול ממני בהרבה הרבה ונמצא בפרק ב בעוד אני מתחילה את חיי.
כן - אף אחד מאיתנו לא הולך עם בחורות או גברים אחרים ואחד החוקים החשובים שלנו זה פתיחות וכנות. אנחנו חשובים מאוד אחד לשני ואני לא חושבת שמישהו מאיתנו אי פעם ירצה לפגוע אחד בשני.
לפי ראייתי עד כה - נפלתי ביידים טובות.

לאחרונה עבר חתול שחור בקשר.
לא מעט פעמים שאני מרגישה שהוא מתרחק ממני בדיבור - לטענתו שומר על ספייס רגשי כדי שאני לא אפגע ממנו בגלל דאגה שלו לנוכח הניסיון שלי.
כל יומיים בערך יש לנו שיחה שדברים הולכים טוב ואחרי יומיים - שוב מתרחקים.
לדעתי הסיבות הן או שהוא באמת מפחד לפגוע, או האישה מהעבר או בחורה שכנראה יש לו מהצד, או אנשים המכירים את הסיפור בנינו ומבקרים את פער הגילאים ומנסים לגרום לנו להפרד.

מאוד מותשת לאחרונה מחוסר הוודאות והרגשה שהוא מסתיר משהו ואין ספור שיחות שנעשו וסבלנות שאבדה לי.
ביצעתי פריסת sos האם כדאי לי לחתוך את הקשר בשבוע הקרוב.
אמנם לקטוע את הקשר זה לא באמת מה שאני רוצה אבל בחרתי באפשרות זו בשאלה ולא להמשיך בקשר מפני שאולי אפשרות זו פשוט תסב לי את השקט שלו אני זקוקה.

תשובה:
נסיך המטות - 10 חרבות - מלך הגביעים.
נעדר אצלי יסוד האדמה. אולי מימוש של מערכת היחסים והביסוס שלה במובן הארצי.

אתחיל מ10 חרבות, על פי בן דב מדובר על התשה. מילה מדוייקת למצב הנוכחי שבו אני נמצאת אולי גם בן זוגי על אור הנסיונות והשיחות הארוכות שאני מעלה בניסיון להבין.
על פי שגיא- השקט שלאחר הסערה.
התחלה חדשה לאחר משבר, תקווה בזמן קשה.
אני מרגישה שאני אחרי שיעור קשה שעברתי עם גבר אחר לפני בערך שנה. אבל אם זו הסיטואציה שלנו אני מרגישה שאני בתוך המשבר ולא אחריו עם זאת, אני מבינה למה הופיע הקלף הזה - אולי בא להזהיר על המצב הנוכחי או העתיד לבוא.
- שאלה, שגיא בפריסה הקלטות מגדיר קלפי כיוון ולפי מסר. האם זה כך בכל פריסה? לדוגמא האם באס.או.אס הזה הקלף הוא קלף מסר?
קלף ימני - נסיך המטות במיקומו השלילי בזוגיות: צורך בשינוי ורצון לסיים קשר מתוך שעמום.
מלך הגביעים - במקומו השלילי נטייה להעלב ולשמור טינה. נעלבים בקלות ומפחדים לאבד את הצד השני.

השאלות:
איך נסיך המטות מתקשר ל10 חרבות.
איך מלך הגביעים מתקשר ל10 חרבות.
ממה שכן הצלחתי להבין, שלושת הקלפים מייצגים סיטואציה לא נעימה. איך זה עונה בצורה שלילית או חיובית לשאלה שלי אם לחתוך את הקשר?
האם בגלל שהתשובה שלילית אז לא לחתוך?
או דווקא כי היא שלילית זה מצייג את תחושותיי ואומר לסיים את הקשר?
מתוך השני הקלפים התומכים חוסמים אני יכולה להבין שאולי הקושי שלי הוא בי בתפיסה שלי בדברים בקשר ולוודא דווקא בסיס מוצק ומשהו לא בסדר שהוא עושה שגורם לי להפגע.

אשמח מאוד שנפתח דיון על הדברים.
בתודה גדולה.
דניאל��

רחליקה האחת

Member
מנהל
דניאל יקרה,

עצוב לקרוא שחוסר הוודאות בחייך מתיש אותך ושחלק ממנו הוא כאב העבר. מחזקת מכאן.

בפורום זה אני נמנעת משאלות המתחילות במילה "האם" וגם מפרישות שהתשובה עליהן היא כן/לא, כדוגמת פרישת ה SOS.

הצגת מס' שאלות:
אענה איך זה בא לידי ביטוי בפרישה הנוכחית מנקודת מבטי:
מה אומר קלף 10 החרבות? תהליך של תקומה מההריסות והפגת מתיחות/חרדה
מה הפרשנות האפשרית לו בהיבט לקלף נער המטות? לימודים רוחניים
מה הפרשנות האפשרית לו בהיבט לקלף מלך הגביעים? האצלת סנכויות

שאלות אלו טומנות בחובן גם צורך להבין מתי הקלף נקרא כתומך ומתי כחוסם.

מתוך ידיעה שריבוי פרישות איננו יעיל ומתוך שזהו פורום לימודי אענה לך מנקודת מבט של מודעות עצמית בקלפי הטארוט.

יקירה,
ככל אדם אחר בעולם את מורכבת מסתירות רבות. חלק אחד ממך רוצה לעשות כך, וחלק אחר רוצה לעשות אחרת. את נדחפת ונמשכת על ידי תשוקותייך הפנימיות - אישיותך מתפצלת והתוצאה היא מתח.
אך יש דרך להתמודד עם הווייתך המפוצלת. ככל שתתפתחי רוחנית, תעמיקי לחדור למרכזך ותגיעי אל האני העליון שלך ואל תת המודע הקיבוצי. זה המפלס האלוהי. האושר בוקע ממעמקי מרכזך; כאשר את חווה אושר, אינך מפוצלת.
(10 החרבות)

כדי לאחד את עצמך עלייך לעשות רק את מה שמהנה אותך. (נער המטות)

על השאלה : מה יקרה אם תחדלי לעשות דברים שאינך נהנית מהם? עונה הקלף הבא:
אל תהיי חסרת אחריות - לימדי להאציל סמכויות . התרכזי בעשיית רק מה שתפיקי ממנו הנאה, ובשינויים שיהיה עלייך לבצע אם תחליטי לחיות כך.

הפרישה בכללותה מבקשת ממך:
עלייך לבדוק את רגשות הערך העצמי שלך. חוק הטבע קובע שתוכלי למשוך רק מה שאת חשה שאת ראויה לקבל. הערכה עצמית גבוהה מכרעת לאושרך ולהצלחתך, משום שאת ביטוי חי למערכת האמונות שלך.
אמונותייך יוצרות את המחשבות ואת הרגשות, היוצרים את כל חוויותייך. חלק גדול מחייך הנוכחיים הוא פרי אירועי העבר. חרדתך תיפתר רק באמצעות מחילה עצמית. מחילה שכזו יכולה להווצר רק על ידי מחשבותייך על עצמך. לפיכך, אם ברצונך לשנות את חייך עלייך לשנות את אמונותייך. זה יסייע בשינוי דימוייך העצמי. כדאי לך לעשות זאת משום שתמיד תחיי על – פי דימוייך העצמי .

התרכזי באמונותייך הכלליות ובאמונות הקשורות לערכך העצמי בנוגע לשאלתך.

בהצלחה,
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך

קטר3

New member
רחל מה דעתך על זה

נסיך המטות - 10 חרבות - מלך הגביעים
נסיך המטות מחפש קשר לא רציני - נראה שזה הוא - כי הוא מערים קשיים
מלך הגביעים מחפש הקמת משפחה - נראה שהקלף מייצג אותה כי היא מתאמצת לשמור על הקשר
&nbsp
כמו כן יש לי שאלה נוספת
היא שואלת אם כדאי לה לפרק את הקשר, כלומר שאלה שלילית, והתשובה היא 10 חרבות.
אם היתה שואלת באופן חיובי האם כדאי להמשיך קשר והיה יוצא 10 חרבות יתכן שהתשובה היתה שלילית. אבל פה היא שאלה אם לפרק... האם זה משנה את המשמעות של הקלף לחיובית?
תודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
קטר3 מקסימה,

בדבריי לאשת החתול 2 ציינתי שאני נמנעת ממתן מענה על שאלות "האם" ופרישות שהתשובה עליהן היא כן/לא, כדוגמת פרישת ה SOS.

מתוך הבנה וידיעה שריבוי פרישות סביב שאלה אחת בפרק זמן קצר איננו יעיל כיוונתי את דבריי למודעות עצמית - ומתוך הקלפים שהוצגו.

כתבת:

נסיך המטות - 10 חרבות - מלך הגביעים
נסיך המטות מחפש קשר לא רציני - נראה שזה הוא - כי הוא מערים קשיים

תגובתי:
ישנן שאלות ופרישות מגוונות למערכות יחסים.
הפרישה והשאלה שהוצגו אינן מכוונות למערכת יחסים זוגית אלא למתן עצה עבורה בלבד. לכן הצגת הבחור בניתוח המידע העולה מן הפרישה/ הצגתו כנסיך המטות= אינה רלוונטית מבחינתי.

כתבת:
מלך הגביעים מחפש הקמת משפחה - נראה שהקלף מייצג אותה כי היא מתאמצת לשמור על הקשר

תגובתי:
הפרישה והשאלה שהוצגו אינן מכוונות למערכת יחסים זוגית אלא למתן עצה עבורה בלבד. לכן הצגת הבחורה בניתוח המידע העולה מן הפרישה/ כמלך הגביעים = אינה רלוונטית מבחינתי

כתבת:
כמו כן יש לי שאלה נוספת
היא שואלת אם כדאי לה לפרק את הקשר, כלומר שאלה שלילית, והתשובה היא 10 חרבות.

תגובתי:
מבלי לשפוט את נוסח השאלה - הדרך בה היא הוצגה אכן מכוונת לתשובת כן/לא.
האם כדאי לי לפרק את מערכת היחסים? כן/לא

ניתוח המידע ללא נימוק משמעותי והכוונה לדרך חדשה זה בעיניי זה חסר טעם.

כתבת:
אם היתה שואלת באופן חיובי האם כדאי להמשיך קשר והיה יוצא 10 חרבות יתכן שהתשובה היתה שלילית. אבל פה היא שאלה אם לפרק... האם זה משנה את המשמעות של הקלף לחיובית?

תגובתי:
השאלה והתשובה עליה מתייחסות לכן/לא .

למשל:
האם לא להשאר בקשר עם X? היה נוסח מבלבל לדעתי.

כתבת:
תודה

אז- ממני באהבה -
על דיון מרתק ועל ההזדמנות ל
.

לכל קלף היבטים מגוונים וגם ל 10 החרבות.
הם נגזרים מפרמטרים שונים ומשפיעים על פרשנות הקלף.

בנוגע לקלף 10 החרבות - בהקדם אביא הנה מידע.

רחל

רחליקה יקרה!

כל פעם שאני קוראת את התשובות שלך אני פשוט בשוק מרמת הדיוק שלך והכוונה הנפלאה.
תודה לך על המילים החמות וההתייחסות לפריסה❤

כמה דברים:
1. כמו כן, לגבי "האם" התשובה היא כן או לא אבל לא תמיד מוחלטת.
'כן אבל ..' 'לא כי נראה ש'.
אמנם השאלה מתחילה באם אבל התשובה יכולה להיות מעבר לכן ולא, לא כך?
2. מעבר לכך, השאלה לא נוסחה באופן מנבא עתידות או על צד שלילי השאלה נכתבה על מנת לקבל עצה.
איזו דרך היית מנסחת שאלה על מנת לקבל עצה מהקלפים?
3. השאלה נראתה 'כאילו' הפוך על הפוך - האם לחתוך. השאלה ששאלתי ונוסחה בצורתה השלילית זה מפני שקראתי בספר של שגיא שהשאלה צריכה להיות מנוסחת על פי משאלת הלב, בהתאמה - אם ברצוני לחתוך את הקשר לייצג את רצון ליבי ואם ברצוני להשאר .. אז..
מה שכן, מודה שהיה לי קצת קשה מכיוון שאני כן רוצה להיות בקשר הזה אבל הלב הכבד והאינטואיציה שהקשר הולך למקום לא טוב גרמו לי לרצות לחתוך על מהממת לקבל שקט.
האם יש לך עצות לייעול ניסוח השאלה? האם היא לא אכן צריכה לענות על משאלת הלב? ומה במקרים מורכבים כמו התלבטות בין אינטואיציה ללב ההיגיון, איך אז אמורים לנסח?

בנוגע לשאלה, ורק אם זה בסדר להמשיך לפתח את הדיון.
לפני כמה חודשים העלתי לכאן לדעתי שאלה שהייתה לי לגבי פריסה קלטית חצי שנתית שעשיתי על הקשר שלנו בנוכחתו ומתוך סקרנות שלי ושל בן זוגי.
תוצאות הפריסה הקלטית:
קלף 1 - אס חרבות
קלף 2 - אס גביעים
קלף 3 - 8 חרבות
קלף 4 - 7 מטבעות
קלף 5- 6 גביעים
קלף 6 - (משולש עתיד) 2 גביעים הפוך
קלף 7- גלגל המזל (הזמן העכשווי מאז הפריסה לפני חודשיים)
קלף 8 - מלך המטבעות הפוך (בן זוגי בפריסה)
קלף 9 - 10 מטות
קלף 10- 6 מטות

בהתייחסותך (לא לכל הקריאה כי המון זמן לשבת ולכתוב.
הייתי שמחה להבין את הקלף שמייצג את בן זוגי הפריסה - מה אומר ההיפוך של הקלף.
האם קלף 6 מהווה המשך ישיר שמתפתח בגלל בחירה בקלף 1 או קלף 2. האם הקלף גלגל המזל שהוא מייצג את הזמן העכשווי יכול להתקשר לפריסה שעשיתי?)

תודה רבה על הכל.
כמה שיותר מהשאלות שיענו זה יהיה בסדר והמון המון תודה❤

רחליקה האחת

Member
מנהל
דניאל1155, יקרה

כתבת:
כל פעם שאני קוראת את התשובות שלך אני פשוט בשוק מרמת הדיוק שלך והכוונה הנפלאה.
תודה לך על המילים החמות וההתייחסות לפריסה❤

תגובתי: בכיף

כתבת:
כמה דברים:
1. כמו כן, לגבי "האם" התשובה היא כן או לא אבל לא תמיד מוחלטת.
'כן אבל ..' 'לא כי נראה ש'.
אמנם השאלה מתחילה באם אבל התשובה יכולה להיות מעבר לכן ולא, לא כך?
2. מעבר לכך, השאלה לא נוסחה באופן מנבא עתידות או על צד שלילי השאלה נכתבה על מנת לקבל עצה.
איזו דרך היית מנסחת שאלה על מנת לקבל עצה מהקלפים?

תגובתי:
מצ"ב קובץ עם תשובה

כתבת:
3. השאלה נראתה 'כאילו' הפוך על הפוך - האם לחתוך. השאלה ששאלתי ונוסחה בצורתה השלילית זה מפני שקראתי בספר של שגיא שהשאלה צריכה להיות מנוסחת על פי משאלת הלב, בהתאמה - אם ברצוני לחתוך את הקשר לייצג את רצון ליבי ואם ברצוני להשאר .. אז..

תגובתי:
אני מכבדת את שגיא ואת דרכו. כל הכבוד לאיש היקר והנפלא הזה. דרכי שונה

כתבת:
מה שכן, מודה שהיה לי קצת קשה מכיוון שאני כן רוצה להיות בקשר הזה אבל הלב הכבד והאינטואיציה שהקשר הולך למקום לא טוב גרמו לי לרצות לחתוך על מהממת לקבל שקט.

תגובתי:
מזדהה עם כל הברה.

כתבת:
האם יש לך עצות לייעול ניסוח השאלה? האם היא לא אכן צריכה לענות על משאלת הלב? ומה במקרים מורכבים כמו התלבטות בין אינטואיציה ללב ההיגיון, איך אז אמורים לנסח?

תגובתי:
גם בלי קשר למאבק פנימי - מצ"ב קובץ עם תשובה

כתבת:
בנוגע לשאלה, ורק אם זה בסדר להמשיך לפתח את הדיון.

תגובתי:
זו מטרת הפורום ואת מוזמנת בהחלט

כתבת:
לפני כמה חודשים העלתי לכאן לדעתי שאלה שהייתה לי לגבי פריסה קלטית חצי שנתית שעשיתי על הקשר שלנו בנוכחתו ומתוך סקרנות שלי ושל בן זוגי.
תוצאות הפריסה הקלטית:
קלף 1 - אס חרבות
קלף 2 - אס גביעים
קלף 3 - 8 חרבות
קלף 4 - 7 מטבעות
קלף 5- 6 גביעים
קלף 6 - (משולש עתיד) 2 גביעים הפוך
קלף 7- גלגל המזל (הזמן העכשווי מאז הפריסה לפני חודשיים)
קלף 8 - מלך המטבעות הפוך (בן זוגי בפריסה)
קלף 9 - 10 מטות
קלף 10- 6 מטות

בהתייחסותך (לא לכל הקריאה כי המון זמן לשבת ולכתוב.
הייתי שמחה להבין את הקלף שמייצג את בן זוגי הפריסה - מה אומר ההיפוך של הקלף.
האם קלף 6 מהווה המשך ישיר שמתפתח בגלל בחירה בקלף 1 או קלף 2. האם הקלף גלגל המזל שהוא מייצג את הזמן העכשווי יכול להתקשר לפריסה שעשיתי?)

תודה רבה על הכל.
כמה שיותר מהשאלות שיענו זה יהיה בסדר והמון המון תודה❤

תגובתי:
על פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.

לכל קלף מגוון היבטים. מצ"ב קובץ בעניין

כל קריאת קלפים היא דינאמית, ייחודית וגם חד פעמית!
קלף מלך המטבעות בקריאה שהוצגה מופיע הפוך. לפניו הופיע קלף גלגל המסל ואחריו קלף עשר המטות.
עניין זה בהיבט זוגי יכול להצביע על חיכוכים אך בני הזוג נשארים יחד.
האם את המבוגרת מביניכם?
בענייני כספים יכול לרמוז עומס התחייבויות ו/או הפסדים שמתאזנים עם הזמן.
כדאי לגשת לבדיקות כלליות רפואיות. לא צריך להבהל ממהמלצה

לגבי קלף 6 - כל קלף שהוא בעמדת עתיד בכל פרישה שהיא אני נמנעת מלפרש.
בפרישת הייעוץ = קלף בעמדת התוצאה אני מפרשת כקלף מסכם הפרישה.

כדאי לפנות גם לפורום שואלים את הקלפים ולהתייעץ עם מנהלת הפורום הנפלאה בעניין הפרישה הקלטית. אני בטוחה שהיא תשמח לפרש אותה עבורך.

רחל

עשו במידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם.

לגבי הקבצים + הקריאה הקלטית

סורי על ההיענות המאוחרת.
תודה רבה על הקבצים, קראתי הכל והיה מקסים.
אכן בנוגע לקלטית אשאל בפורום שואלים את הקלפים - תודה על המלצתך.
&nbsp
היה מקסים לקרוא את הכל.
הוא המבוגר מבין שנינו, מצבו הכלכלי דיי בסדר אבל את יודעת איך זה - תמיד יכול להיות יותר טוב. מעודד לראות מה שכתבת.
הבריאות נוגעת אליי, בזמן האחרון הוצאתי אפילו תדפיסים לבדיקות כלליות שעדיין לא ביצעתי.
&nbsp
בנוגע לעניין הזוגיות - החיכוכים והחזקת המעמד בקשר.
חושבת שאקח הפסקה מהקשר או אחתוך לחלוטין.
אמנם מה ששבור צריך לתקן ולא לזרוק, לאחרונה כפי שכבר ציינתי ונראה בקלפים אני דיי מותשת מנסיונות התיקון וההקרבה האנרגטית שלי לצורך העניין. פעם הייתה הדדיות נפלאה שכיום אני מרגישה נלחמת על מנת שהקשר יהיה טוב.
אני לא רוצה להיות שורדת בקשר שלנו אני רוצה לחיות אותו .
לכן זה מה שהחלטתי.
&nbsp
נוסף לכך, ביצעתי באינטרנט (האם זה אמין? באתר של שגיא לדעתי) פריסת ייעוץ מצומצמת לגבי מה עליי לעשות כדי להחזיר שלווה ושלום לקשר שלנו.
&nbsp
המצב הנוכחי - אביר המטבעות.
עיצה עבורי - 5 חרבות
תוצאה - אס המטות
לדעתי הקלף שממנו להמנע הוא 3 חרבות אבל לא חושבת שזוכרת טוב.
&nbsp
התמקדתי בעיקר בקלף העיצה ואם הבנתי נכון מתוך קלף 5 החרבות. בנוסף להתייחסות לספרה 5 שבמצב תקוע ומתיש זה עליי לבחור בין 2 אופציות שאינן בהכרח מועדפת עליי - לא זו ולא זו. (לחתוך או להשאר בקשר, כרגע אף אחת לא קורצת לי אולי מתוך בלבול ואולי מתוך ייאוש) יש לבחור בדרך מסויימת למרות שאני לא בטוחה בה (אביר המטבעות) גם במידה וההחלטה תתברר כלא נכונה אוכל לחזור על צעדיי ולשנות את החלטתי.
&nbsp
ערב טוב ����

למעלה