היי רחל

היי רחל

אשמח לברר איתך משהו שקרה לי לאחרונה ולפרש את הקלפים כי אני קוראת מתחילה.
מישהו שסמכתי עליו ואף אהבתי אותו אכזב אותי עמוקות ולא עזר לי כשהייתה לו את האפשרות. אני לא מבינה מה קרה ולמה וזה ממש שיבש לי את כל התוכניות.
באינטואציה אני מרגישה שאני לא יודעת את כל הפרטים ואולי הטארוט יעזרו לי להבין...
אפשר המלצה לפריסה והכוונה לשאלה?

תודה יקרה

רחליקה האחת

Member
מנהל
אשת החתול2, יקרה

עצוב לקרוא שהתאכזבת שאת כאובה בגלל אהבתך כלפיו וגם מהתנהגותו של אותו אדם כלפייך . הציפיות שלך ממנו התבדו והמחירים שאת נאלצת לשלם בשל כך (בין היתר השיבוש בתכניותייך) מעוררים בך אי שקט/ חרדה.

השאלה המתבקשת כעת היא : איך להמשיך הלאה?

אני ממליצה לך לפרוש בשאלה:
מה עליי לעשות כדי להתקדם בנושא ה (בחרי נושא) ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת:
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

אני בוחרת להזכיר שזהו פורום לימודי ועלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.

חודש טוב ומבורך,

רחל

תודה על מילות העידוד

מה עליי לעשות כדי להתקדם בנושא המקצועי ברבעון השנתי הקרוב?
בחרתי בנושא המקצועי כי אני מרגישה שזה הכי נפגע אצלי בעקבות ההתנהגות שלו.
מצב נוכחי - מיזוג ומיתון - לתרגל מתינות. אני חושבת שזה מעין סמן שהסדר ישוב לכנו אחרי שהסערה תשכח ואולי יצא מזה משהו לטובה. נראה לי שזה גם אומר לא להתנהג מתוך מקום של פגיעות.
עיצה - השוטה - התחלה חדשה, להיעז לצאת לדרך אחרת. הקלף הזה גורם לי לחשוב על דף נקי, התרגשות וגם חששות.
ממה להימנע - שני הגביעים - מערכת יחסים מזיקה? אולי הייתי צריכה להשתחרר ממנו.
תוצאה - שבע החרבות - אני רואה את הקלף גם כלהכין אסטרטגיה וגם אולי כסימן לזה שלא הייתי במקום שבו הייתי אמורה להיות. אולי שיקרתי לעצמי וסירבתי לראות שאני כבר לא מאושרת...

אשמח לנקודת מבטך. תודה רבה

תודה גדולה על התשובה המהממת

לקרוא מרגיש כמו טיפול פסיכולוגי ושיעור באוניברסיטה - ממש אינפורמטיבי.
אני חושבת שהעצב העמוק עלה כי היה פה משהו לא הוגן והקלפים אומרים תשחקי גם את לא הוגן. רשמת שמומלץ להיעזר באחרים, אבל איך נעזרים כשהם כל הזמן מאכזבים? מאוד אהבתי את העצה של השוטה לחיות את הרגע תוך מודעות מלאה אליו - מקסים!
רשמת שבעמדה שלו קלף שני הגביעים מסמל בריחה מהייעוד וזה בדיוק השאלה שלי. אם אתה מנסה ומנסה והעולם כל הזמן שם לך מכשולים האם זה לא אומר שזה לא הייעוד? המילים שלך מהדהדות את מי ששאלתי עליו - שותף לקשר שמכשיל עסקה. העניין הוא שהרגשתי שהוא המורה הרוחני שלי, הוא מבוגר ממני וניסיתי ללמוד ממנו...איכשהו בסוף הוא רק פגע בי.
רשמת שההמלצה היא להתמקד במטרה ולהכין תוכנית. השאלה שעולה בי היא שהכנתי תוכניות ופעלתי לפי אסטרטגיה וזה נכשל לחלוטין. אולי מחכה לי משהו אחר? מרגישה שאני עוברת שיעורים קשים.

שתהיה לך שבת קסומה ומוארת, ורק טוב.

קטר3

New member
שאלה טובה אשת החתול

"אם אתה מנסה ומנסה והעולם כל הזמן שם לך מכשולים האם זה לא אומר שזה לא הייעוד?"
גם אני שואלת את עצמי את אותה השאלה
אשמח לדעת מה רחל חושבת על זה

היי רחל

תודה על הקריאה המרתקת!
חזרתי לפרשנות שלך את הפריסה ורשמת שלא התחברת והאמת שגם אני לא התחברתי. ברשותך אם תוכלי לחדד:
1. אם התאהבת במישהו שאסור אבל לא פעלת, האם זה גורר עונש?
לפעמים מתאהבים במישהו בגלל תכונות שיש בו שחסרות בך, אבל אם זה נשאר בגדר מחשבה האם זה פסול?
2. שיתפתי פעולה שזה מחוץ לאזור הנוחות שלי והכנתי תוכנית ודברתי עם מלא אנשים כדי להיות הכי מדויקת, ועדיין לא עבד. איך זה מתקשר להמלצה בסוף? אפילו להפך, למרות האכזבה המשכתי לתפקד כרגיל והצעתי לתרום.
הטיפש הוא הקלף היחיד שאליו התחברתי בכל הפריסה הזו. אולי בכלל כדאי לחכות ולפרוס שוב בעוד חודש?
ממש תודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
אשת החתול2 יקרה,

תגובתי בתמצות כרגע כי תקצר היריעה:

כתבת:
1. אם התאהבת במישהו שאסור אבל לא פעלת, האם זה גורר עונש?
לפעמים מתאהבים במישהו בגלל תכונות שיש בו שחסרות בך, אבל אם זה נשאר בגדר מחשבה האם זה פסול?

תגובתי:
לא!
התאהבות איננה בשליטתנו!
התאהבות ואי מימוש האהבה מהווים בסיס לכאב עצום.
בפרט אם נמצאים יום יום באותו מקום שעות ארוכות לצד מושא האהבה.
עוד יותר כואב אם זו אהבה חד צדדית.

אז מבחינתי זה כבר בגדר עונש לכשעצמו למרות שאין חטא!

כתבת:
2. שיתפתי פעולה שזה מחוץ לאזור הנוחות שלי והכנתי תוכנית ודברתי עם מלא אנשים כדי להיות הכי מדויקת, ועדיין לא עבד. איך זה מתקשר להמלצה בסוף? אפילו להפך, למרות האכזבה המשכתי לתפקד כרגיל והצעתי לתרום.

תגובתי:
המלצה היא המלצה

ביצוע הוא ביצוע

כדי שביצוע יהלום המלצה יש ליישם אותה.

דברייך הזכירו לי את הסיפור הבא:
אושו מספר על גילוי זהב בקולורדו אנשים הגיעו מכל העולם כדי להתעשר. אדם עשיר כקורח מכר את כל רכושו כדי לקנות גבעה ולממן מבצע כרייה מקיף בטכנולוגיה החדשנית ביותר. הוא עבד בפרך זמן רב בלא למצוא זהב. לאחר מכן אחזה בו בהלה, פן הניח את כל הונו על קרן הצבי, ועתה יישאר בחוסר כל.
לפיכך הציע את הגבעה ואת המכרה למכירה, בתקוה להציל משהו משגיאתו. בני משפחתו תהו: "מי יקנה את הגבעה, לאחר שיראה את כישלונך?".
למרות זאת הופיע קונה, ורק לאחר שנחתמה העסקה והכסף החליף ידיים שאל הבעלים המקורי: " למה קנית את הגבעה לאחר שלא מצאתי בה דבר והיא כמעט הרסה אותי?"
האיש השיב:" איש אינו יכול לנבא את החיים. אולי לא חפרת עמוק מספיק?".
שבועות מספר לאחר הפעלת המכרה מחדש נמצא זהב כ – 30 סנטימטרים מחת לתחתית החפירות הקודמות.
הבעלים הקודם ביקר אצל החדש וברכו על מזלו הטוב, אך הבעלים השיב: " זה לא היה מזל; לא התמסרת כל כולך , הרמת ידיים שעה שהיה עליך להעמיק ולחפור".

לשיטתי, לאור דברייך ולאור הסיפור -
אכן, טבעי שנרצה תוצאות מיידיות למאמצינו ולא תמיד יש לנו אורך הרוח הנדרש להתמיד כדי לראות תוצאות ראויות...

כתבת:
הטיפש הוא הקלף היחיד שאליו התחברתי בכל הפריסה הזו. אולי בכלל כדאי לחכות ולפרוס שוב בעוד חודש?

תגובתי:
הטיפש איננו טיפש!
אני בהחלט מבינה את התחברותך לעצתו!

איך את מתכוונת ליישם אותה?
האם די לך בחודש כדי להחליט אם היישום יעיל?

מכל מקום טווח הזמנים שהוגדר לפרישה הוא שלושה חודשים (רבעון שנתי) ולכן כדאי להמנע מפרישה חוזרת בעניין בתוך פרק הזמן הזה.
בנוסף, שלושה חודשים יהוו לדעתי אינדיקציה טובה יותר להתקדמותך מאשר חודש.

כתבת:
ממש תודה

תגובתי:
תודה לך על הדיון המפרה

לסיום:
דברייך נוגעים לא נוגעים (משיקים) גם לתורת הגמול, כח המחשבה על תגמוליו (הקב"ה מצרף מחשבה טובה למעשה// סוף מעשה?- במחשבה תחילה! האם מחשבות חטא מהוות סיבה לענישה?!)

המון חומר לממחשבה ולכתיבה וכרגע אינני פנויה לכך לצערי.
אז אסיים בתודות גם על החומר למחשבה

רחל

עשו במידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם.

למעלה