בחירה בין חלופות

• פותח הנושא KFIRB
  • פורסם בתאריך

KFIRB

New member
תודה רבה

אפשרות 1
הראשון מימין השני באמצע והשלישי משמאל.
&nbsp
כך בכל 4 האפשרויות ובסוף קלף מסר/מסכם

רחליקה האחת

Member
מנהל
ניכרת היטב השקעתך בניתוח המידע,

כל הכבוד!

האם הקלף המסכם שייך לכל אחת מן הקטגוריות שהוצגו?

אם כך, איך הקלף מאיר את הקלפים הקודמים לו בכל קטגוריה?

ערב נעים,

רחל

KFIRB

New member
בחירה בין חלופות

כמעט שבוע טוב, שבת שלום ומועדים לשמחה,

אני מתלבט במסגרת שאוכל להתמיד בה בפעילות גופנית כאשר אני תמיד נכנס בהתלהבות למסגרת מסויימת ומתייאש.. מהיכרותי עם עצמי השינוי צריך להיות הדרגתי ולא להיכנס בבת אחת להכל (ספורט, תזונה וכו'). המטרות שלי הן כייף ועירנות תוך כדי הכתיבה אני מבין גם את המלצת הקלפים כי עולה בתוכי הרצון בחברה (חברים).

במה נכון לי לבחור : אימון כושר עצמאי(שנכתב מרחוק) או אישי או קבוצתי או חד"כ?

תוצאות פריסת ההשוואה:
אפשרות 1
- ירח - הנושא מורכב רגשית ומה שעלה לי תוך כדי קריאת הפירוש שזה מצריך תמיכה אישית יותר. החיות מביטות לשמש שבתוכה הירח העצוב רצון במורה דרך.. מורה נבוכים.
- צריח לבדוק את היסודות לא לרוץ קדימה . לא להתחייב. המגדל לא יציב ומתפרק.
- עשר הגביעים קשת בענן, זוג שמח, ילדים שמחים אופטימיות. סיפוק ואושר
יסודות: ארקנה גדולה +מים.
סיכום האפשרות הראשונה: יש בתוכי אתגרים אולי של מוטיבציה חמשמעת עצמית שיש לבדוק אותם ולבדוק אם זו הדרך המומלצת עבורי, אולי רק כשאפתור נושאים אלו אצליח להגשים את מטרותיי.
אפשרות 2
- נער המטבעות אני רואה נער המחזיק מטבע שמאוחריו יש טבע הרים ועצים מרחוק הנראה קטן ממנו. הקלף מדבר על רצון בשליטה ויציבות. והקלף מציע לשחרר שליטה ולזרום. חושש מליזום והאמת בפרטים הקטנים וחשש מכישלון- דברים הנכונים לי ומשאירים אותי במקום. מנתח את הדברים במקום לעשות אותם. צייתנות.
- שני הגביעים זו היוצרים לולאת כמו נחש רפואה הקשורים לנשר עם פנים של אריה. הקשר יוצר את החוזק. בפירוש להפסיק פאסיביות ולהיות במעשה. לחזר אחר הרעיון. לחקור אותו, להביע רצון נטייה לפאסיביות - להיות אקטיבי ולחזר.
- מלכת המטבעות מלכה ישנה עם מטבע בידה. לא אוהב סיכונים ואוהב פשטות. התיקון :לזרום לקבל שינויים ולהקשיב לעצמנו. חשש חומרי עבודה קשה חסכנות.

יסודות : מים ואדמה. האדמה חזקה מהרגש.
סיכום האפשרות השנייה:: הפתרון יהיה בשחרור שליטה ומצד שני לחזר אחר הרעיון או האדם. מנגד בתוצאה תהיה חסכנות או חשש חומרי או חשש מעבודה קשה לתוצאות. כשאני כותב זאת עולה אפשרות נוספת למצוא שותף...
אפשרות 3
- מלכת המטות מלכה עם מוט וחתול שחור לרגליה מביטה החוצה. רצון בשליטה לצד הנאות החיים. העצה לוותר על האגו ולפעול ברשת חברתית. קלף הקורא למנהיג הפנימי לפעול. ממקום קליל ומבלה. רמז שאני יודע מה נכון עבורי.
- הקיסר איש קשיש חכם ואני רואה אותו כנחמד. למרות השוורים במסעד הכיסא. לבנות בסיס חומרי יציב. ושאני מובר למניעים הנכונים ולא החברתיים. יציבות ובסיס כדי להתפתח בתנאי שזהו רצון שלי ולא של אחרים או הסביבה. הקלף מציע לבטא את הדברים מהלב, ביטוי עצמי. ולא לברוח לניהול הצד השני (או האשמה...תוספת שלי). סכנה בחוסר סבלנ.
- אס המטבעות מימוש הצרכים בעולם האדמה. מבינים את הצרכים ומוצאים את הקיים. הקלף אינו מייצג התחלות חדשות אלא תהליכים שיש לקדם ונוגע לצרכים בסיסים. משלב האש לשלב האדמה מהתשוקות למעשים. דרושה סבלנות, ביטוי עצמיכנות וחיבור לאמת
יסודות: אש ארקנה אדמה
סיכום אפשרות השלישית :קיים רצון במימוש חברתי, אך יש לשים לב לבסיס החומרי ולאמת שלי ולא להיגרר אחרי נורמות חברתיות. לדאוג לעצמי ודרך כך להגשים את התשוקות במעשים.
אפשרות 4
- שלוש המטבעות הקלף אינו ברור לי , בפירוש אנחנו בטוחים בעמדתנו. והסביבה מתגמלת כראוי. שפע שגשוג הצלחה מהתמדה (?) . רווח כספי. גמול מוכוונות לתוצאות ולא לכבוד/ פרס.
- עשר החרבות שיעור קשה להתקדם ולפרוש בקושי, ללמוד מטעויות.
- נער החרבות נער על גלים המניף חרב . כל הזמן מחפש אלטנטיבות במקום להתמקד. חוויית פספוס הפתרון- לגוון בקיים. עולה בי שעמום.
יסודות : אדמה אויר אויר
סיכום האפשרות הרביעית: מצד אחד יש ביטחון באפשרות זו אך גם חוסר גיוון שעמום ושיעור מכאיב או הנטייה לוותר בעת קושי. מצפייה באפשרות זו עלתה המטאפורה "מגדלים באויר"
מסר / עיצה - שמונה המטבעות תהליך ארוך שיש בו תמורה מעטה חניכות. האדם מכין מטבעות. העצה להתרגל לשגרה גם אם היא משעממת למצוא את הטוב שבה לצורך הגעה לשלב הבא. אין לוותר או להתייאש - כעת אני שם לב שלא הגבלתי את השאלה בזמן.

סיכום יסודות :
ארקנה 3
אדמה 5
מים 2
אש 1
אויר 2

סיכום הקריאה: הפריסה נוגעת במעשים ובביצוע באדמה ולא ברעיונות , רגשות או תשוקות.
להבנתי האופציה של קבוצה היא המתאימה ביותר

אשמח להערות והארות

KFIRB

New member
הקלף המסכן

מדבר על חניכות עבודה קשה גמול נמוך השקעה סבלנות.
זה נכון לכל אחת מהאפשרויות.
למדבר על המחוייבות בדרך.
&nbsp
משמע שלא משנה מה הבחירה ללא המחוייבות הדברים לא יצלחו

רחליקה האחת

Member
מנהל
KFIRB יקר

דבריך הם נקודת מבט אחת על הקלף.

באופן אישי- אני ממליצה להמנע מסטיגמות על הקלפים ולפתח חשיבה יצירתית - גמישה.

נקודות מבט נוספות על הקלף:

קלף שמונה המטבעות הוא קלף מהארקנה הזוטרה, מסדרת המטבעות מיסוד האדמה .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי בתולה והכוכבים שמש ומרקורי; המספר 8.

קלף שמונה המטבעות עוסק בעבודה ובאמנות. באיור הקלף נראה אמן , יושב על ספסל, משתמש בכלי עבודה כדי ליצור יצירה נוספת ומרהיבה. הביקוש לעבודה משלו מאלץ אותו לחזור ולעשות אותה באופן מדויק לקודמתה. נראה כי הוא פרש מחיי העיר ומקדיש עצמו לעבודה סיזיפית זו, בה הביקוש גבוה מההיצע. לפיכך, התמורה היא בהתאם. הוא רשאי לנקוב בכל מחיר שיראה לנכון ועדיין יהיה לו קהל לקוחות משלם.
אחד מחסרונות הקלף יכול להיות תחושת בדידות מעיקה בגלל חוסר בקשת עזרה מחד והמנעות מחיי חברה מאידך. זה עלול ליצור תחושת עומס ולהוריד מתחושת הסיפוק.

עצת הקלף:
מצוינות מחוללת איכות - ואיכות מחוללת פלאים.
קלף שמונה המטבעות בעמדה זו מציע שזו תקופה מעולה עבורך להשגת יעדים.
הקלף מייעץ להתמקד במשימה העיקרית הניצבת בפניך ככל יכולתך תוך בניית לוח זמנים לעבודה ולמנוחה.
עשה כמיטב יכולתך מבלי להתיש את עצמך מחד ומבלי להתפשר על האיכות מאידך.
מאמציך הכנים יחוללו שינוי גדול. הערך לכך בהתאם.
סיום מעולה של העבודה יזכה אותך בגמולים שכוללים גם בתחושת חופש וגמישות.

קלף שמונה המטבעות מדבר גם על יכולת התמדה, שינוס מתניים לאחר אכזבה ברמה זו ו/או אחרת, יכולת ביצוע וכן כישרון אמנותי. הקלף מאותת לך להערך לתקופה בעלת עשייה מרובה ועבודה קשה. אם כי לא בהכרח מדובר במצב שלילי. הקדש זמן למחשבה מה המטרה של עבודה קשה זו. זו יכולה להיות עבודה בתחום האישי ו/או המקצועי. עמוד על יתרונות המטרה ואם דרוש לך סיוע - בקש זאת.
חתור לאיזון.
ייתכן ששלל משימות ניצבות בפניך ועליך לעמוד בכולן. מסירוּת למשימות הנמצאות בהישג ידך היא חשובה ונפלאה.
כדי להצליח מומלץ לך לבנות סדר יום וסדרי עדיפויות שיאפשרו זמן למנוחה.

כעת נסה להתבונן על הקלפים בפרישה בהקשר לדברים שנאמרו על הקלף מצידך ומצידי.

לסיום:
אם רק חשוב לך כרגע לקבל תשובה ולא בהכרח להתעמק בפרישה - יש באפשרותך לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" ולהתייעץ גם עם המנהלת החדשה והנפלאה שם.

יום טוב ובהצלחה,

רחל

תמונה מרהיבה של הקלף מתוך:
http://www.annak-tarot.at/Anna_Englisch/arkana_kl_e/pentacles_e/pentacles08_e.html

KFIRB

New member
סליחהעל הזמן שעבר

היי רחל,
כשאני לוקח מצויינות, איכות, עבודה קשה.
התבוננתי שוב בפריסה וראיתי עומס גם בחלל הפריסה.
השאלה באיזו אפשרות תהיה לי האפשרות להצליח בעבודה קשה איזון מצויינות איכות והתשובה עלתה שזו האפשרות 3.
אפשרות 1 מדברת בפריסה על בניית יסודות. ומופיע המגדל הלא יציב, הירח על מוצפות המורכבות רגשית.
באפשרות השנייה יש חשש גדול לצד קיבעון. וחשש בדיוק מהמצויינות. חשש לזרום לצד נטייה פאסיבית.
באפשרות הרביעית והשלישית יש אפשרויות למצוינות לאיכות עבודה קשה.
באפשרות הרביעית אין מיקוד בעוד באפשרות השלישית יש לימוד לאגו. ולהתנהלות בחומר ובחברה.

למעלה