ייאוש

ninaagdal

New member
ייאוש

רחל יקרה,
סליחה שאני עוזבת לרגע את הדיון המעניין שלנו על פריסת הכוכב, אבל אני במצב נפשי קשה בעבודה וממש אודה לעזרתך.
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות לגבי העבודה בחודשיים הקרובים?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלכת המטבעות
עיצה - חמש המטות
ממה להמנע - השמש
תוצאה - הכוח
קשה לי לפרש לעצמי כשאני כל כך נסערת, אבל אני אנסה.
קראתי באיזשהו מקום שקלף זה עשוי להופיע למישהו שעובר לשלב הבא של חייו. יש מסביבה שפע, אבל לדעתי היא לא מרוצה כי היא מקרינה קצת עצבות.
אם אני רוצה שינוי, אני צריכה ליזום אותו? מוזר, כי עבדתי כל כך קשה לשנות עד עכשיו, ואני לא בטוחה אם זה כבר בידיים שלי.
השמש מזהיר אותי מפני שריפה אפשרית של כוחותיי, יותר מדיי ניסיון להגשים עשוי להתיש את כוחותיי (איך זה מסתדר עם קלף העיצה?).
הסיכום הוא שהכוח בא מבפנים, האתגרים יגיעו לקיצם ותהיה שליטה בנסיבות (בהנחה שפעלתי לפי העצות שהגיעו קודם לכן).
המון תודה מראש!

רחליקה האחת

Member
מנהל
ninaagdal, יקרה

תבחרי מספר מ 1 עד 250.

בנוסף, מצ"ב קובץ לעיונך,

רחל

ninaagdal

New member
תודה לך על הכל

רחל יקרה,
את נשמה ענקית! בעיני זו זכות לכתוב כאן, ללמוד ולהתייעץ.
אני נדהמת בכל פעם מחדש עד כמה הקלפים משקפים את הפנימיות שלי, וכמה המצב המתואר תואם ליומיום שלי.
רשמת שיש לי קושי באיפוק וביצירת תקשורת מקרבת - נכון מאוד. אני מתקשה לבטוח באנשים, ויוצרת ריחוק שלא במתכוון.
שאלת האם אני מזדהה עם מלכת המטבעות - לחלוטין! אני חושבת שזה גם משתקף באופן שבו הסביבה תופסת אותי - מוצלחת, עם מעמד. בעוד שאני על אף ההצלחה לכאורה, לא מאושרת, מתקשה לשקוט על שמריי ותוהה לגבי מחיר התהילה.
5 המטות מתאים בדיוק למציאות כרגע. אני בתחרות מתמדת בתוך קבוצה, לעיתים חברותית ולעיתים פחות. וזה גם מאוד נכון שאני מנסה להשתפר תוך כדי המאבק.
כל מה שאמרת על השמש זה מה שאני מרגישה - תשישות, אילוץ להיות תחת עין ביקורתית, עצב...
אמרת שאין צורך בהפעלת כוח, והבעיה היא בפנים - נכון! הפנימיות שלי התערערה, מה שחשבתי שנכון לגביי בעבר כבר לא מרגיש נכון כעת.
שאלות:
- מה לעשות אם אני כבר לא מרגישה הנעה פנימית? מה אם המאבק גבה ממני מחיר יקר ואני כבר לא מוצאת את הסיבה להמשיך אותו?
- איך לא שוקעים לרגשות שליליים? ניסיתי מדיטציה וספורט, וזה פחות עוזר בימים אלו.
- לגבי הבגידה, אני מרגישה את זה באינטואציה. אם אני מבינה נכון זה לא יילך לו? (במקרים כאלה יש את בורא עולם, ואני משאירה את מי שעושה את זה בידיו).
- האם כל מה שנותר לי הוא להמשיך בעבודתי הרגילה, להחזיר איזון ולהאמין שדברים יסתדרו? או שמא כדאי להפעיל עוד אנשים?

אני בוחרת במספר 88

שוב תודה ויום קסום

רחליקה האחת

Member
מנהל
ninaagdal, יקרה

החיים שלנו הם חיים מהירים וכמעט הכל זמין בלחיצת כפתור. כתוצאה מכך בני אדם רוצים הכל מייד ובקלות.
למדנו מאדם וחווה שקוצר רוח מוביל להפסדים

המסר שבחרת: 88
אוכל טוב מתבשל על אש קטנה

בדקי את תשוקותייך לתוצאות ואת נכונותך להשקיע מאמץ נאות להשגתן. האם את מוכנה להקים מבנה בעל בסיס איתן? האם ניחנת בסבלנות הדרושה ?
התרכז בדברים אלה בנוגע לשאלתך בפרט ולחייך בכלל.

בהצלחה
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

ninaagdal

New member
רחל, תודה לך!

המסר במקום, וסבלנות אכן נדרשת. לפעמים היום יום מתיש ומוריד, אבל עליי לנהוג כמו מה שמשתקף בקלף העוצמה, מתוך אזון פנימי ואמונה עצמית. איפה שאני צריכה ונכון לי להיות, אני אהיה.
אהבתי מאוד את הסיפור על הפרפר, מרגישה בדיוק כך.

ערב מבורך

ninaagdal

New member
לראשונה, הטארוט אכזבו

או שלא הבנתי את ההדרכה שלהם, כי פוטרתי מעבודתי אחרי השקעה רבה ויצירת קשר חיובי עם הממומנים.

רחליקה האחת

Member
מנהל
ninaagdal, יקרה

עצוב לקרוא שאחרי השקעה רבה ומאומצת במשך זמן רב פוטרת.

זה בהחלט מאכזב.

השעה בה נכתבה ההודעה רומזת לי שהעניין גם מדיר שינה מעינייך. מבינה לליבך.

מה אוכל לעשות למענך, יקירה?

רחל

ninaagdal

New member
רחל יקרה, תודה שרשמת לי...

כן, אני מאוד מאוכזבת וכאובה. זה אכן מדיר שינה מעיניי מזה שבוע, ואתמול קיבלתי את ההודעה הסופית שאוששה את תחושותיי...
אני תוהה האם זוהי סופה של תקופה או האם עליי לנסות להמשיך ולהילחם למצוא את מקומי בתחום העיסוק שלי. האם נכון להשקיע עוד שנה ולנסות להשתלב מחדש?

תודה על המילים החמות

ninaagdal

New member
רחל תודה לך על המסר האישי

אני מנסה להתאושש לאט לאט... אני בוחרת במספר 36

רחליקה האחת

Member
מנהל
תודה על

האמון.

"זבחי אלהים רוח נשברה לב נשבר ונדכה אלהים לא תבזה" (תהלים נא, יט)

ניכר כי שפכת כמים ליבך . המשיכי להתפלל ל-ה' יתברך והשעני עליו ובטחי בו וטוב לך והוא יהיה מגן לך וישמחך ויתן לך כלבבך וכל עצתך ימלא.

על פי המסר ולמיטב הבנתי מדובר בירידה לצורך עליה.

בהצלחה,

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך

למעלה