עבודה-התלבטות

דורה222

New member
עבודה-התלבטות

שלום רחליקה
אשמח לעזרתך לגבי התלבטות שלי
אני בשנה הראשונה שלי לאחר תואר בהוראה-חינוך מיוחד וכרגע עובדת בשתי עבודות . עבודה בבוקר כמתרגלת בבית ספר בחטיבת ביניים ובצהרון עם תלמידים בכיתה ג'. לאחרונה הציעו לי לעבוד בהוראה מתקנת בבוקר וזה אומר שאני אצטרך לעזוב את העבודה שלי כמתרגלת בחטיבת הביניים. אנני יודעת אם כדאי לי לעשות זאת או לשמור על העבודה הנוכחית כי רק התחלתי שם
מה כדאי לשאול את הקלפים על מנת להגיע להחלטה? אני רוצה לדעת האם ההוראה המתקנת תיתן לי יותר מבחינה מקצועית וגם מבחינת שכר.
תודה רחליקה
שבת שלום:)

רחליקה האחת

Member
מנהל
דורה222 יקרה

בחרי בבקשה מספר מ 1 עד 250.

כידוע זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות לקלפים.

השאלה הרצויה:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקדם בהוראה מתקנת בחצי השנה הקרובה?

פרישת הכוכב:
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=reqstar

רחל

דורה222

New member
תוצאות הפריסה

השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקדם בהוראה מתקנת בחצי השנה הקרובה?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - שמונה החרבות
לב - תשע המטות
יד ימין - אס החרבות
רגל ימין - שש המטות
יד שמאל - מוות
רגל שמאל - שוטה
לגבי מספר אני בוחרת 200
אני חושבת לפי הפריסה שאולי יש צורך בלחכות קצת ולא לקחת את העבודה אלא להשאר במה שיש. (אנני מכירה את פריסת הכוכב ולכן זהו ניחוש בלבד)
אודה לך על הפרשנות רחליקה
תודה מכל הלב

רחליקה האחת

Member
מנהל
דורה222 יקרה,

הקלפים והמסר מספרים לי שאת שואלת הרבה אנשים ומרוב עצים אינך מבחינה ביער...

אסכם את המידע מהקלפים והמסר כתשובה המחזקת את דברייך:

אנשים טוענים שהם שואפים להצלחה, אך לאמיתו של דבר הם להוטים אחר תוצאות ההצלחה. אין הם רוצים בהכרח אחריות הכרוכה בהצלחה, ואין הם נכונים להקריב את הזמן ואת האנרגיה הדרושים להשגתה. הם נכשלים או מתירים לעצמם להגיע רק למידה מוגבלת של הצלחה, משום שזה רצונם התת – מודע.
ציפייה חיצונית להצלחה, שעה שבפנים לא חל בך כל שינוי, אינה אלא בדיחה; זו ציפייה שתוליך בהכרח לתסכול ולכישלון. עולמך משקף אותך - את תפישתך . הוא החל כבד ציור ריק, אך מחשבותייך העניקו לו צורה, צבע, תבנית ומשמעות. את, ורק את, אחראית לו, ואם התמונה אינה מוצאת חן בעינייך , את יכולה לצייר אותה מחדש. הכח והיכולת מצויים בך תמיד.

שאלה:
באיזו אלימות קשה את נתקלת?

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

דורה222

New member
המשך

תודה רחליקה על העזרה והפרשנות שלך
שאלת אותי לגבי אלימות קשה שאני נתקלת בה הכוונה אולי למקרים מסוימים של תלמידים בבית הספר, מעבר לכך לא מדובר משהו אחר.
אשמח שתבהירי לי מעט ממה שרשמת לי:
אני מבינה שקיימת ניגודיות אצלי שמצד אחד אני רוצה להנות מהצלחה ללא עבודה קשה או מאמץ ומצד שני אני לא מעוניינת בגלל תת המודע שלי. כיצד זה אפשרי?כלומר לרצות הצלחה ומצד שני להגיע להצלחה מוגבלת. האם בגלל שנדרשת אנרגיה ומאמץ אני מוותרת? האם אני לא בעשייה מספקת? אני מודה שלעתים אני מאבדת אנרגיה ועניין בגלל שיש לי קושי בהתמדה באופן כללי ומלבד זאת אין לי גם כלים בשטח כמו מיומנויות מסוימות כדי ליישם דברים שאני מאמינה בהם וכדי לקבל אותם אולי אני צריכה לצפות באנשי מקצוע טובים וללמוד מהם.
ולגבי העולם הפנימי שלי..מה בדיוק הכוונה? האם אני לא ממוקדת במטרה שמרוב עצים אני לא רואה את היער , במה שאני באמת רוצה? כי אני באמת מתייעצת עם חברים וקשה לי למצא את התשובות מבפנים. מהי בדיוק התפישה שלי שמפילה אותי, שמביאה אותי לתסכול או כישלון כפי שרשמת?
אני מתחברת למה שרשמת אך אני לא מבינה איך אני אמורה לפעול בשטח . מהו בדיוק אותו שינוי ? מה אני לא עושה? או כן עושה לא טוב? תוכלי לפרט לי קצת יותר כדי שאקבל עוד הארות
מודה לך על העזרה
נכון לעכשיו אמרתי למעסיקה שאני נשארת בעבודתי הנוכחית ואולי אעבוד בהוראה מתקנת בשנה הבאה

רחליקה האחת

Member
מנהל
דורה222 מדהימה!,

שאלת הידיעה מול היישום והפער בינהן היא שאלה מורכבת המעסיקה מנטורים מרחבי העולם דורי דורות.

אם אני יודעת מה עליי לעשות כדי לחולל שינוי - מה עוצר בעדי מליישם זאת?!

אכן, לעיתים יש פער בין מה שאנו יודעים לבין מה שאנו מיישמים.

הנה קצה חוט עבורך: משינוי להתקדמות

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=lnn_f-GdmxQ

הוראה מתקנת היא חוויה מעצימה לכל הצדדים. שאי ברכה.

בהצלחה מכל הלב,
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

דורה222

New member
המשך

תודה רחליקה אצפה בסרטון ששלחת לי...
מכיוון שיש סימנים לאחרונה של התעקשות שאקח את העבודה בהוראה מתקנת ואני מאמינה בסימנים מהיקום.
האם יש אפשרות שוב לשאול את הקלפים אם כדאי לי לקחת את ההצעה ? וזאת לאחר שקיבלתי את המסר מהפריסה הקודמת ואני מודעת שאצטרך לעבוד קשה ולשנות גישה כלפיי סגנון העבודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
דורה222, יקרה

רצוי להמנע מפרישות חוזרות בעניין אחד בטרם חלף המועד.

אני ממליצה לך לבחור מסרים משלושה טווחים שונים- מסר אחד לכל טווח:

מסר מ 1 עד 52

מסר מ 1 עד 90

מסר מ 1 עד 250

תודה על האמון ושבוע טוב,

רחל

דורה222

New member
מסרים

היי רחליקה
המספר הראשון שבחרתי הוא 33 (מ1-52)
המספר השני שבחרתי הוא 45 (מ1-90)