חיפוש משמעות...

חיפוש משמעות...

שלום לכל, אשמח לקבל מסר/הכוונה
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.
ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים או לנקות.
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה? אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?
אשמח לעזרה

תודה!
גרגר

רחליקה האחת

Member
מנהל
גרגר יהלום יקרה,

תבחרי בבקשה מספר מ 1 עד 250 לקבלת מסר כללי.

כתבת:
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.

תגובתי:
מה הסיבה?

כתבת:
ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)

תגובתי:
מבינה לליבך.

כתבת:
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים

תגובתי:

כתבת:
או לנקות.

תגובתי:
האם לנקות בתים/משרדים? מה בעצם הכוונה?

כתבת:
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה?

תגובתי:
באיזה מישור?

כתבת:
אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?

תגובתי:
מה כוונתך?

יום טוב,

רחל

היי רחליקה היקרה

ראשית תודה רבה על התייחסותך! לגבי שאלותייך/בקשותייך :
המספר בו בחרתי הינו 3.
לגבי שאלותייך:
-סיבה שאיני עובדת במקום שמספק אותי=אין תשובה אחת. אבל התשובה בגדול כי זרמתי עם החיים ולא יצרתי/ניתבתי אותם.
-לנקות=שאין לי בעיה לנקות ציוד השייך לכלבים/בע"ח (איני נגעלת)
-באיזה מישור?=עבודה עם כלבים
-יש לי קושי ללמוד בצורה של אוניברסיטה/מכללה (הגשת עבודות וכו'), בנוסף תהיתי האם יש סיבה ספציפית/מיוחדת שתמיד התעניינתי לעבוד/לטפל בכלבים אבל בפועל לא עבדתי או נותבתי בחיים המקצועיים בעבודה עם כלבים? כלומר, האם אני אמורה לעסוק למחייתי בכך? או לא....

תודה!
גרגר

רחליקה האחת

Member
מנהל
גרגר יהלום יקרה,

שאלותייך עוסקות בקשר שבין דטרמיניזם לחופש הבחירה.

בשרשור הבא יש מידע בעניין:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/121/162399403/%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%98%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%98[/URL]

המסר שבחרת מדבר על קארמה.
https://he.wikipedia.org/wiki/קארמה

האם את חיה את חייך מתוך תפיסה של אמונה במציאות רוחנית? קארמתית?
האם את מודעת לכך שהמקום בו את נמצאת היום הוא תוצאה של בחירותייך ולכן יש לך אפשרות לשנות באמצעות בחירות חדשות?
בחירות אלו יכולות להוביל אותך למקום חדש בחייך בו יבואו לידי ביטוי מלוא כישורייך וחוזקותייך.

השאלה: מה הייעוד המקצועי? והשאלה: איך להגשים אותו? הן שאלות רחבות מאוד.

תוכלי לנסות למצוא רמז בפרישה זו:
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=lesson

זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית לפרישה. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות ראשונית תספיק בהחלט.

ערב טוב,

רחל

ואווו מדהים

היי רחליקה! בוקר טוב!
איני מבינה בקלפי טארוט אבל קראתי כל קלף וקלף לעומקו והייתי מופתעת מהדיוק הרב, הכל כל כך התאים! הקלפים שיקפו בצורה רבה את חיי עד כה, ועלו תהיות רבות וכבדות, כיצד אוכל לשנות את דפוסי חשיבתי/תפסתי ופעולותיי. מרגישה שיש יותר מידי מה לעשות/לשנות ומאיפה מתחילים? ואיך? הייתי כבר בכמה וכמה טיפולים שונים ותחושתי בשנים האחרונות, מעבר לכך שאני יודעת מהן חולשותיי שאני תקועה ולא משנה כמה כאבתי או דיברתי על כאב איני מצליחה לשחררו/להתעלות מעליו. יש קלף אחד שדיבר על תיבת פנדורה שאמורה להיפתח ויש לנקות את כל הכאב הרגשי, כבר חשבתי שניקיתי וזה מאחורי,מתי דברים באמת משתחררים? קצת מבולבלת (שוב), כמו כן, הקלפים לא ענו על הייעוד עצמו, או כיוון כלשהו, אני יודעת במה אני טובה אבל תמיד מרגישה שזה לא מדוייק או שאין לי כוחות מספיק,כלומר שאין לי באמת כוחות לשנות או לפעול לשינוי שאני כה מייחלת לו. זה מביא אותי לתהות האם אני פשוט מאוד עצלנית, או שמא אלו הפחדים שגורמים לי לחשוב כך?

מה שיצא לי זה:

השאלה שנשאלה:
מה הייעוד המקצועי שלי?

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - שוטה
מכאן ואילך - שבע החרבות
שיעור רוחני - עשר המטות
פוטנציאל - עשר הגביעים

השאלה שנשאלה:
איך להגשים את הייעוד המקצועי שלי?

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - ירח
מכאן ואילך - נזיר
שיעור רוחני - שש המטבעות
פוטנציאל - הכוכב

אני מודה לך מאוד מאוד, על הזמן וההשקעה שבמסר שלך.

רחליקה היקרה מפז!

אני קוראת לאט ובשקיקה את דברייך, בהמשך אכתוב את תגובתי!
בנתיים חייבת לכתוב לך שאפו!!!

רחליקה האחת !!

מצטערת שלקח לי זמן להגיב,רציתי להתעמק וקראתי פעמיים את דברייך, לא פספסתי אף נקודה!
מעבר לכך שזה היה מעמיק, מרתק ומעניין זה היה מדוייק לעילא! זה ממש ריגש אותי , ותיאר אותי בצורה מדוייקת מאוד!
אין בפי מספיק מילים להודות לך על ההשקעה והיכולת המופלאה שלך לקלוע, לסייע ולכוון. זה היה ממש משב רוח מרעננת שהגיחה מתוך האפילה...
שומרת לי את מילותייך ברשותך (הדפסתי!) ועוד אשוב לעלעל ולדלות פתרונים לשאלותיי וחיפושיי בשבועות הקרובים.

תודה רבה לך, מעומק ליבי.
היכן למדת על קלפי הטארוט?

גרגר

רחליקה האחת

Member
מנהל
גרגר יהלום יקרה,

תודה על המשוב מחמם הלב.

שבי עימנו כאן ותוכלי ללמוד על העולם המופלא של הקלפים ועל אמנות הקריאה

בהם שהיא אמנות נרכשת

חג שמח,

רחל