אשמח להמלצה לפריסה מתאימה ואז אפרש כמיטב הבנתי

אשמח להמלצה לפריסה מתאימה ואז אפרש כמיטב הבנתי

בוקר טוב

מתאמנת כתחביב בספורט תחרותי והצבתי מטרה עוד שנה לעלות למקצה קשה יותר.
מתאמנת כשנה אצל מאמן וכיום יש לי ספקות האם אגיע מוכנה בצורה הטובה ביותר בליווי ותוכנית שלו ליעד .
יש לי אופציה לעבור למאמן אחר שמאוד מקצועי אך גם מאוד עמוס ולא בטוח ישי לו את הזמן והרצון להקיע משאבי ליווי מעבר לתוכנית על הנייר אם ידרש.
\לכן מתלבטת מה כדאי לי
אשמח להארה והערה בעקבות פריסה מומלצת

תודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
תחביב מהנה יקרה

אשמח אם תבחרי מסר מ 1 עד 250.

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
תחביב מהנה, יקרה,

תודה על האמון.

הבוקיו דנדו קיוקאי מספר על יער, שבו חי תוכי עם חיות ועופות אחרים. יום אחד פרצה אש ביער , שהחלה בשיחי במבוק והתפשטה ברוח החזקה, והציפורים והחיות נמלאו בלבול מבוהל. התוכי, שפחדם וסבלם נגע לליבו, ואשר רצה לגמול על החביבות שלה זכה ביער הבמבוק, עשה כמיטב יכולתו להצילם. הוא צלל במימי אגם סמוך, עף אל מעל לדליקה וניער את הטיפות מכנפיו כדי לכבות את האש. הוא המשיך בכך בחריצות מתוך הכרת התודה שלו לשיחי הבמבוק.
רוח החביבות והקרבה עצמית זו לא נעלמה מעיני אחד האלים, שירד מן השמיים ואמר: " לב אביר לך, אך מה תשיג במעט טיפות מים מול האש הגדולה?" התוכי השיב: "אין דבר שלא אוכל להשיגו ברוח הכרת תודה והקרבה. אנסה שוב ושוב, ואמשיך בכך גם בחיי הבאים". האל התרשם עמוקות מעוז רוחו של התוכי ויחדו כיבו השניים את האש.

התרכזי בקשר שבין שותפות רגשית, הכרת תודה והקרבה ובין שאלתך וביחס לחיים בכלל.

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
למיטב הבנתי- המסר מבקש ממך לברר עם עצמך

האם ועד כמה את מוכנה להקריב כדי להגיע למטרתך.
נסי למצוא על מה את מוקירה תודה. זה יניע אותך קדימה.
הביקורת הנוכחית מרפה את ידייך.

נראה כי יש לך ספקות בנוגע לכישוריו של המאמן הנוכחי להביא אותך ליעדך בצורה מיטבית.
האם את מוקירה תודה לעצמך? למאמן? ליקום?

אנרגיה הולכת אחרי המחשבה ומתאימה עצמה אליה!
כשאת פועלת - היקום כולו נע איתך.

מה הסיבה שאת בוחרת לבדוק אם מאמן אחר יכול להועיל לך יותר מאשר הנוכחי?

רחליקה תודה..

ציינתי כי אני בספקות לגבי הגעתי בהצלחה למטרה עם המאמן הנוכחי.\ והתחלתי להתאמן אצלו בזמנו בנסיבות של קצת חוסר ברירה אבל היום אפשרי שינויולכן מתלבטת אשמח לפריסה שתאיר יותר בנושא שרשמת ובכלל סוג של תפיל הבנה כלפי עצמי בעניין..

השאלה

האם נכון לי להמשיך להתאמן להשגת ה מטרה שלי בצורה מיטבית עם נ או לעבור למאמן אחר?
או מה השיעור שלי עם המאמן נ'?

רחליקה האחת

Member
מנהל
שני דברים:

השיעור שלך כרגע ולא רק עם נ' נחלק להכרת תודה מחד ולנכונות להקרבה מצידך להנשגת מטרותייך מאידך.

כתבת:
האם נכון לי להמשיך להתאמן להשגת ה מטרה שלי בצורה מיטבית עם נ או לעבור למאמן אחר?

תגובתי:
המילה האם כוללת בתוכנ רצון לקבל תשובת כן/לא. יש בזה משום גלגול אחריות אל הקלפים.

חסרה בה הגדרת זמן.

על פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך על הקלפים שיוצגו בפרישה.

מציעה שתשאלי:
איך עליי לפעול עם נ' בחודש הקרוב כדי להשיג את מטרתי?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת:
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

אשתדל להגיב בהקדם,

רחל

הפריסה

השאלה שנשאלה:
איך עליי לפעול עם נ' בחודש הקרוב כדי להשיג את מטרתי?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שני הגביעים נראה חיובי 2 אנשים בשותפות מרוצים שמחים תקשורת וסימפטיה הדדית
עיצה - שני המטבעות-אולי העיצה היא להפסיק להתלבט ללא סוף ולקבל החלטה משאיר אותי במקום או שהעיצה היא כן להמשיך להתלבט ?
ממה להמנע - חמש המטבעות-להימנע מלראות רק רע ופסימיות
תוצאה - עשר החרבותוואוו מפחיד משהו רע סוף כואב

לא יודעת איך לחבר למסר אולי שהמשך התלבטות תביא להתדרדרות והרס ומצב לא בר תיקון?

רחליקה האחת

Member
מנהל
תחביב מהנה יקרה

לתחושתי -

האנרגיה שלך כרגע נעה סביב עשייה וחרטה וכדאי למצוא איזון.

מצ"ב קובץ לעיונך.

בהצלחה,

רחל

למעלה