פריסה לשנה החדשה

רחליקה האחת

Member
מנהל
שיבולת בשדה 12 יקרה, איך קוראים בקלפים? + 9 החרבות

מצ"ב קובץ לעיונך,

שנה טובה

רחל

פריסה לשנה החדשה

פריסה לשנה החדשה-
רחליקה יקרה, ברצוני לפרוס פריסה לשנה החדשה. מה עדיף :פריסה שנתית או פריסת 12 הבתים?

רחליקה האחת

Member
מנהל
שיבולת בשדה 12 יקרה,

זהו פורום לימודי. על פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות משלך לפריטשה ולקלפים שעלו בה.

מה המטרה שלך בשאלה שהוצגה? מה הסיבה שברצונך לערוך ולנתח פרישה כזו?

בנוסף, אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250.

רחל

פריסת השנה החדשה

רחליקה יקרה,
אני מתייחסת לפריסת השנה החדשה כדרך לכוון את עצמי פנימה והחוצה. מעין חשבון נפש וקביעת מטרה.
יש שתי פריסות - 12 הבתים והפריסה השנתית, עשיתי את שתיהן ואני מקווה שזה בסדראני אפרש את שתיהן ואשמח שתביעי את דעתך ותובנותייך מאירות העיניים.
12 הבתים:
השפעה כוללת -המאהבים: אני רואה בקלף הזה איזו ברכה משמיים לאיחוד של גבר ואישה
כסף ורכוש- 6 מטות- צפוייה לי עבודה קשה כדי להתקדם
קשרי יומיום ולימודים- 9 גביעים- הארה והתחברות ומתוך זה ידיעה לאיזה כיוון לימודים ללכת
בית ומשפחה-3 מטות-יש לי 3 ילדים. מצד אחד אני רואה בקלף דמות בין 3 מטות המצמיחים ניצנים, שלשת ילדי. מצד שני הדמות בגבה אלינו לא רואים פנים. כאילו יש עזיבה של משהו.
רומנטיקה- אביר הגביעים- אני מחכה לאביר על הסוס הלבן (אני באמת מחכה לו!)
בריאות- הכוהנת הגדולה- מיסתורין? משהו לא תקין בריאותית? איזה דבר בריאותי היא מסמנת לי?
זוגיות- העולם- דמות אישה שנראית שלמה עם עצמה ונשיותה, אבל היא לבד ומוקפת במין עיגול, לא נגישה
פחדים/אתגרים-מרכבה- אני מפחדת להלחם על שלי, מפחדת מעימות וצריכה להתגבר על זה
חלומות וקידום עצמי- מלכת הגביעים- מלכת הגביעים קצת מזכירה לי את מנורת הקסמים שהיא מחזיקה את הגביע, היא יחפה וכמעט נכנסת למים וגם הגלימה שלה מזכירה גלים
עבודה וקריירה-קיסרית-הקיסרית מאד נשית (יותר ממלכת הגביעים)נראית לי קצת מפונקת ומאד קורנת. אבל אין הרבה עבודות בתור קיסרית ....

חברי וחברה- מלך החרבות- בדידות משהו שחותך ומרחיק
מצב נפשי- 3 מטבעות- אני רואה בקלף הזה הורים וילד. ודווקא הדמות הצעיר עומדת על ספסל ועולה מעלה.

הפריסה השנתית-
השנה שעברה בסימן- מלכת החרבות- הייתה לי שנה קשה, התגרשתי, ממש נכרת איבר מאברי גופי. יחד עם אבדן הבעל יש אבדן של חברים ומשפחה, חלומות ונתיב בטוח וחוסר יציבות כלכלית. זו הייתה שנה של סכין בבשר החי, עם הרבה מאבקים.
למדתי מהשנה שעברה-נער המטות- אני מרגישה באמת כמו נער קטון שיוצא לדרכו וצריך ללמוד הכל מחדש
ממשיך לשנה החדשה- אס המטות- לשכלל את היכול של לצעוד לבדי וכאילו מנער אני יכולה להפוך לאס!!

השנה החדשה בסימן

ארבעה המטות- בנייה מחודשת של עצמי. האים זה מסמן גם רכישת בית?
המאהבים- אמצא אהבה חדשה
שני המטות- ממשיכים קדימה בדך חדשה

הקושי-4 גביעים- קושי לבחור מאיזה גביע לישתות מה קודם? התלבטות בבחירה וכאילו מישהו אחר בוחר עבורי.
השיעור הרוחני 3 מטות- יציאה למסע, עם איזה תמיכה
פוטנציאל -מלך המטות- מעניין שגם השיעור הרוחני וגם הפוטנציאל הם מטות. ואס המטות הוא בסימן לשנה החדשה.

מה לעזוב- הצדק- להיות חכמה וכך להשיג לעצמי צדק. לסלוח לעצמי להיות חומלת
מה להחזיק בחוזקה- 9 חרבות- זה קלף שאני לא מצליחה להבין. למה להמשיך ולהיות דאגנית? האים השנה הקשה שעברתי תמשיך? אצטרך להמשיך להלחם?

ברכה לשנה החדשה- הכוהן הגדול-קלף משמח מאד, יש ברכת שמיים על השנה הזו. יש בה אמת.

וגם בחרתי מספר 178
אני מרגישה שיש משהו מאד משלים בשתי הפריסות. מה דעתך?
שיבולת

רחליקה האחת

Member
מנהל
שיבולת בשדה יקרה,

ניתחת היטב את הפרישות . כל הכבוד לך.

מה החלק המשלים לדעתך?

178.
המסר מבקש ממך להמנע מלנסות לתקן אחרים מחד ולשמש מודל לחיקוי מאידך.

שנה טובה ומבורכת,

רחל

למעלה