בוקר טוב וסוףשבוע נפלא

monik21

New member
בוקר טוב וסוףשבוע נפלא

אני גרושה מזה שנים רבות כשעברתי לארהב הכרתי יצאתי ביליתי ומאז שחזרתי לישראל לפני 7 שנים הכל תקוע
יך עלי לשאול ואיזו פריסה על מנת לדעת אם צפוה לי הכרות משמעותית בקרוב
המון תודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
monik21, יקרה

השאלה הרצויה:
איך עליי לקדם מערכת יחסים זוגית לחיי בחודש הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

בנוסף, אני מבקשת שתבחרי מספר מ 1 עד 250

יום טוב

רחל

monik21

New member
תודה רבה להלן הפריסה כפי שביקשת

מצב נוכחי 9 גביעים
עיצה איש תלוי
ממה להמנע מלכת המטבעות
תוצאה 4 חרבות...עצוב אה?
מספר 4
תודה רבה ובשורות טובות

monik21

New member
אהובה יקרה משום מה המחשב שלי לא מצליח לפתוח את הקובץ יש אפשר

אפשרו נוספת לקרןא?

רחליקה האחת

Member
מנהל
מעתיקה לך הנה בכמה הודעות:

monik21, יקרה,
זהו פורום לימודי.
עפ"י כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך לקלפים ו/או לפרישה.
אני לוקחת אחריות על כך שלא הבהרתי נקודה זו בתגובתי הקודמת.
אני עוברת לענות לך על שאלתך כמיטב יכולתי וידיעתי את הקלפים,
הפרישה והמסר שהוצגו.
בסוף הקובץ – קישור.

השאלה שנשאלה:
איך עליי לקדם מערכת יחסים זוגית לחיי בחודש הקרוב?

עפ"י נתנאל :
"פריסת הייעוץ באה לכוון את השואל לכיוון הטוב ביותר עבורו בנקודת הזמן הנוכחית. גרסה מצומצמת זו של הפריסה מציגה קלף אחד המשקף את המצב הנוכחי, קלף עיצה אחד המשקף את הכיוון הטוב ביותר עבור השואל, קלף המשקף ממה יש להמנע, וקלף אחד המשקף את התוצאה האולטימטיבית, באם תלקח עיצת הקלפים."
מתוך:
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת כוללת ארבעה קלפים בארבע עמדות שונות.
הפרישה שהוצגה כוללת ארבעה קלפים בארבע עמדות שונות, מתוכם אחד מהארקנה הבכירה
(התלוי) ושלושה מהארקנה הזוטרה ויסודותיהם:
אש: נעדר
אוויר: ארבע החרבות
מים: התלוי, תשע הגביעים
מטבעות: מלכת המטבעות

העדר יסוד האש מצביע על העדר תשוקה להתמסר למערכת יחסים.
הנכונות להיות בזוגיות נובעת מפרמטרים אחרים כרגע מבחינתך.

רחליקה האחת

Member
מנהל
המצב הנוכחי: 9 הגביעים

ניתוח הקלפים:

מצב נוכחי 9 גביעים
המצב הנוכחי מתאר אותך ובהתאם לשאלה גם את חיי האהבה שלך כרגע.
כאן עלה קלף תשע הגביעים.
קלף תשע הגביעים הוא קלף מהארקנה הזוטרה מסדרת הגביעים ומיסוד המים.
תיאור הקלף:
גבר מלא יושב על ספסל בידיים שלובות. לראשו כובע אדום מקושט בנוצה אדומה תואמת. הוא לובש כתונת פסים לבנה. מאחוריו שולחן בחצי גורן מכוסה כליל עד הרצפה במפה. על המפה מונחים תשעה גביעים. הגבר והגביעים נמצאים בחדר פשוט צבוע זהב בעל רצפה זהובה. פניו של הגבר זחוחות כל כך. הוא גדול מימדים, שבע רצון ומדושן, ייתכן שהוא אף מעט משתחצן לאחר שככל הנראה השלים במלואה מטרה אליה השתוקק ו/או צבר הישגים להם פילל. אולם, הגביעים הם שלו והם ריקים; הוא רוקן את תכולתם וסידר אותם כגביעי-ניצחון.
כתונת הפסים היא עדות לחרדה אותה הוא מסתיר היטב תחת מעטה שביעות רצון מזוייף.
עפ"י הקלף נראה כי הלבד שלך הוא מעין ניצחון שלך על עצמך. אולי רק ברגעים מסוימים את חשה בהעדר כתף להשען עליה. אולם, בדרך כלל את מעוניינת להמנע מלחזור להיות שפחה נרצעת לכל גבר שהוא.

רחליקה האחת

Member
מנהל
עצה : האיש התלוי

עצה איש תלוי
בעמדת העצה מופיע קלף המייעץ מה כדאי לעשות .
יחד עם קלף ממה להמנע מתקבלת תמונה של פעולות שרצוי לעשות ופעולות שכדאי להמנע מהן.
כאן עלה קלף התלוי.
קלף התלוי הוא קלף מהארקנה הבכירה, מיסוד המים, הנושא את המספר 12 ומיוחסים לו המזל
באסטרולוגיה המערבית מזל דגים והאות בא' ב' העיברי - מ.

במבט ראשון בקלף זה עולות השאלות הבאות:
האם הוא בסכנה? האם הוא הביא עצמו לשם? איך האיש התלוי הסתבך כך?
תיאור הקלף:
אדם תלוי הפוך כשראשו כלפי מטה. קרסולו הימני קשור לענף עץ ברגל ישרה כשפלג גופו העליון מתוח לרווחה נשען על גזעו. עיניו פקוחות לרווחה והוא נועץ מבט ערני ודרוך במתבונן בו. רגלו השמאלית כפופה ומוצלבת מאחורי רגלו הימנית. ידיו מאחורי מתניו ואין רואים את כפות הידיים. כמו בציורים מימי הביניים של אנשים קדושים כך גם כאן מצוירת סביב ראשו הילת אדם קדוש. שיערו הבלונדיני משוך כלפי מטה מסתיר את קצה ההילה ומתמזג עימה.
משמעות הקלף :
הציור משקף כי האדם התלוי שם עצמו בעמדה זו והדרך היחידה עבורו להכריז על ניצחונו מרומזת בהילה הזוהרת סביב ראשו וקרובה מתמיד. אמנם הוא לא הותקף ולא הוכרח להציב עצמו בעמדה זו, כששיערו הסתור חייב להכנע לכוח המשיכה . ידיו המוסתרות הן מסווה למניעיו ולמטרתו האמיתיים והוא בבחינת חושף טפח ומסתיר כפליים. תנוחת רגליו משקפת את הנוחות שלו בלהעמיד פני חסר ישע.
כשקלף התלוי מופיע בקריאת קלפים עבורך בעמדת העצה זהו מסר מהיקום לפיו אופציית הכניעה תמיד שמורה לך. למעשה, זוהי הדרך הקצרה והיעילה ביותר לניצחון מרשים ומוחלט. חשוב ביותר שתהיי כנה עם עצמך ותחשפי האם אופייך, נטיותייך ו/או התנהגותך משתקפים בקלף זה.
מומלץ לך לפי הקלף להכנע כעת, לתת ליקום את האפשרות לטפל בבעייתך ללא מעורבות מצידך או לשנות כיוון.

רחליקה האחת

Member
מנהל
ממה להמנע?: מלכת המטבעות

ממה להמנע מלכת המטבעות
בעמדת העצה מופיע קלף המייעץ מה כדאי לעשות .
יחד עם קלף ממה להמנע מתקבלת תמונה של פעולות שרצוי לעשות ופעולות שכדאי להמנע מהן.
כאן עלה קלף מלכת המטבעות כעצה ממה כדאי להמנע.
קלף מלכת המטבעות הוא קלף חצר מהארקנה הזוטרה מסדרת המטבעות ומיסוד האדמה.
סדרת המטבעות – עוסקת בעניינים חומריים: גוף, בריאות, נכסים ובענייני החומר שהעולם יכול להציע לנו.

תיאור הקלף:
תחת שמיים זהובים בתוך צמחיה שופעת טובלת פרחים ססגוניים מלכת המטבעות יושבת על הכס. מעליה מעין פרגולה טבעית פורחת. לראשה כתר מלכות והיא אוחזת בידיה מטבע זהב גדול המונח על ברכיה וכלפיו היא רוכנת קלות. הכס עשוי אבן והוא בעל משענת לגב ולמשענות לידיים. על משענת גב וברגלי הכס חרותים סמלים שונים ובהם פני מלאך תינוקיים. את משענת היד מעטר ראש גדי מאבן. פני המלכה מקרינים שלווה מוחלטת.
לקלף זה שבו דמות מבודדת יש רבדים עמוקים.
עצת קלף מלכת מטבעות בעמדת ממה להמנע היא ליצור מחדש איזון בחייך מהבחינה הפיזית- חומרית- בריאותית.

אם הקלף משקף אדם אחר הקשור לחייך מוטב שתבני אסטרטגיה חדשה להתמודדות עם המניפולטיביות מצידו המאלצת אותך לשמור על פרופיל נמוך; ומזיק לך כשאת מקריבה את עצמך למענו. הקלף מציע לך להפנים כי אדם זה חותר תחתייך בערמומיות בוגדנית.

רחליקה האחת

Member
מנהל
תוצאה: ארבע החרבות, מסר וסיום עם שאלות

תוצאה 4 חרבות
את הקלף בעמדת התוצאה אני קוראת כקלף מסכם הפרישה.
ככזה- הוא מאיר, מחדד, מדגיש ומוסיף על הקלפים הקודמים לו בפרישה.
כאן עלה קלף ארבע החרבות.
קלף ארבע החרבות הוא קלף מהארקנה הזוטרה מסדרת החרבות ומיסוד האוויר הנושא את הספרה 4.
המהות הטבועה בקלף זה של אדם חסר ישע המובהרת בציור היא למעשה חזות מזויפת המסתירה אמת מרה ואת העומד מאחוריה.

קלף ארבע החרבות הוא קלף של נסיגה, מנוחה, הטענת המצברים מחדש ושל בריחה מהמציאות.
האם זו העת לתנומה? זו שאלה שעלולה לצוץ בראשך כשקלף ארבע החרבות מופיע בקריאת קלפים עבורך.

תיאור הקלף:
במבנה רומי עתיק מואר היטב מופיע תרחיש. בדרך כלל, מרתף כנסיה מהווה מקום מנוחה נצחי לבני אצולה או לגיבורי - קרבות בעלי הישגים יוצאי דופן. באופן מסורתי, חדרים מרווחים אלה היו מוארים דרך המסגרות הנמוכות ביותר של חלונות גדולים צבעוניים שבחזית הקתדרלה. קברו של לוחם שנפל מונצח במצבה בצורת ארון מתים שעליו מונחת בשלווה דמותו בגודל טבעי מגולפת בשיש וידיו צמודות זו לזו כבשעת תפילה. בצד טבועה כקישוט חרב במנח אופקי לאורך המצבה. על הקיר לצידו תלויות לאורכן שלוש חרבות מקבילות. אחת מצביעה לעבר ראשו, השנייה לליבו והשלישית לסרעפת המבטאת אומץ. משמאלן חלון זכוכית צבעוני מרוחק מזירת ההתרחשות.
המגדר של דמות מכובדת זו בקלף הוא ככל הנראה גבר אולם ישנן חפיסות קלפים שאינן מתארות את הדמות בשום סממן מגדרי ואינן מונעות אפשרות שמדובר באישה, משום כך קרוב לוודאי שהקלף מתאר את מי שקריאת הקלפים נערכת עבורו או עבורה. צבע המצבה שונה תמיד מצבע הקיר שלצידה והצבעים הדומיננטיים בשמשת - החלון מצביעים על בידוד שהוא מעבר למנוחה שלווה; זהו ריחוק נצחי מהדברים הכי יקרים לליבנו. סביב קלף רגוע זה בהחלט מתרחשים אירועים מסעירים.

המסר שנבחר: מספר 4:
זה הרגע ליטול פסק זמן ולהרהר בכל אשר ארע ובכל העשוי להתרחש. המתיני בסובלנות בעוד היקום משתנה והשחקנים מתמרנים. שינויים רבים מתרחשים. מקצתם גלויים לעינייך ומקצתם נסתרים.

כתשובה לשאלתך : איך עליי לקדם מערכת יחסים זוגית לחיי בחודש הקרוב?
עפ"י הפרישה, הקלפים שעלו בה והמסר שנבחר למיטב ידיעתי והבנתי אותם:
מאווייך לכודים בשינויים , ואת יכולה לשלוט במעט מאוד ברגע זה. אל תבזבזי את מרצך בניסיון לשחות נגד הזרם , ואל תגיבי על רגשות המבוססים על פחד. אם תעשי כך תעוררי את חוק ההתנגדות, שעלול למשוך את הבלתי רצוי לחייך ולהחדיר את השפעתו למציאותך.
בנוסף, שלל מחויבויות כלכליות ו/או בריאותיות חוסמות ממך את היכולת להיות פנויה למציאת בן זוג.
ניכרת עפ"י הקלפים טראומה מגירושין שנחוו ואולי אף הזנחה שלך את עצמך.
כדאי שתמצאי זמן ואנרגיות לטיפוח והתאזרי בסובלנות.
את טרודה בענייני בריאות שלך או של אדם הקרוב לך (האם אימך?) ואף בעניינים כלכליים עד שאינך מוצאת שלווה.
המצב הנוכחי עשוי להמשך שבועות או חודשים, אך האור יופיע בקצה המנהרה, אם תהיי ערנית דייך לחוש בנוכחותו. ההצלחה תגיע לבסוף, אף שייתכן שלא תופיע בצורה בה את מצפה לה. בינתיים היי מודעת לעקרונות המגשימים את עצמם ; קארמה היא בסיס המציאות, והתנגדותך למה שיש גורמת לך סבל. התנתקות במודע משחררת אותך מן ההשפעות הקארמיות. נקודת ההשקפה שלך מכתיבה את הדרך שבה תחווי את חייך.
כרגע כדאי להתחזק ולהגיע למערכת יחסים זוגית ממקום של שלמות פנימית במקום ממקום של נזקקות מדומה או שלא.

שאלות:
מי נמצא באשפוז / מאסר?
מי חש שהגורל שלו רווי ענישה?
מי מתנזר מהחיים ונוהג בסגפנות כדרך להטהר מחטאים?
מי הקריב את חייו למען האחרים והתעורר רק כעת על חייו ואת מסייעת לו בכך?
מי מוכשר בציור/ פיסול/ גילוף בעץ?
מי חווה כשל ברגליו וזקוק לתמיכתך? או האם את מטפלת בקשישים/ נכים?
מי חווה הבזקי אינטואיציה מדהימים ומתייסר שלא שעה להם?

עבורך - בלוג מעניין:
http://www.le-haim.co.il/category/להפרד-מהפחד/

בהצלחה,
רחל ��

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך

monik21

New member
וואווו אני בשוק קודם כל המון תודה

שהעברת לי לכאן את הפריסה שקראתי מליון פעם שוב ושוב
לא ציפיתי לתשובה כל כך מפורטת
לקחתי לתשומת ליבי את כל מה שכתבת ואנ משחררת נותנת לעצמי להרגע מכל האובססביות למצוא ולהכיר מישהו אולי היקום יזמן לי מתי שאני יהיה רגועה יותר
תבורכי אישה יקרה ושתיהיה לך שבת מדהימה

רחליקה האחת

Member
מנהל
למה אני מבקשת מספר?

הקריאה בפורום היא קריאה משולבת בין אינטואיציה למידע "טכני" של הקלפים.
לכל קלף טארוט ה-מ-ו-ן פרשנויות מגוונות.

הדיון בפורום הזה איננו מחייב אותך למסור פרטים מזהים או לפרט את עניין הפנייה/ השאלה.

הוא גם לא בהכרח דיון רציף און ליין. ניתן הרי להשאיר כאן הודעה בכל שעה שרוצים וכשאני כאן אני נחשפת אליה.

כדי להקל על שני הצדדים בתקשורת ולמנוע עיכובים מיותרים-
ברשותי ספר מסרים ייחודי והמספר הנבחר עוזר לי להתמקד במהות העניין ולגבש תשובה מיטבית.

תודה על האמון ועל שיתוף הפעולה,

שבת נהדרת,

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
monik21, יקרה, תודה על

המשוב מחמם הלב. שמחה שאהבת
.

כפי שציינתי, זהו פורום לימודי ולכן המידע בו מפורט יותר מאשר בפורומים אחרים.

בהצלחה מכל הלב,

רחל

למעלה