התאהבות

התאהבות

הי רחליקה, יקרה
למען האמת אין אפילו מושג מה לשאול...
נפגשנו ב9 באפריל שנה שעברה, ומאז התראינו מספר פעמים.
אני כאילו התאהבתי, והוא ניתק
אני חזרתי ויצרתי קשר, ניפגשנו מספר פעמים והוא שוב ניתק.
אני לא מבינה למה אני לא עוזבת וממשיכה הלאה
מבחינה מסוימת אני חושבת שהבנתי את התפקיד שהיה לו בחיי/ נתתי למפגש ביננו את ה"סיפור" המתאים:
הוא בא להראות לי את הדרך,להזכיר לי את עצמי ולמה אני תמיד שאפתי, ושעכשיו זה הזמן לפעול לשם כך. עכשיו מייד.

בכל זאת, אחרי נתק של חודשיים, שלא נעשה בנחמדות, אני עדיין חווה כאב.
לצור מחדש קשר?
לקבל את הכאב בהבנה ותודה?

מבקשת שתייעצי לי בניסוח השאלה ובבחירת הפריסה.

תודה.
ושאלה נוספת, ברשותך:
האם נכון לי ללמוד בצורה מסודרת קריאה בקלפים, או היילינג או אסטרולוגיה.

תודה רבה רחליקה,
ומדהימה ההשקעה שלך והחיבור שלך. כשאני קוראת את מה שאת כותבת, נראה לי שאין סיכוי שאצליח להגיע לכזה חיבור.

רחליקה האחת

Member
מנהל
נעמה מאמסטרדם יקרה,

עצוב לי ומקומם אותי לקרוא אודות הלב השבור שלך על רקע גבר שנטש אותך
לאנחות.

אכן, התנהגות מסוג זה מעוררת כאב עז שלא קל להתגבר עליו. אני מחזקת את ידייך.

כתבת:
בכל זאת, אחרי נתק של חודשיים, שלא נעשה בנחמדות, אני עדיין חווה כאב.
לצור מחדש קשר?

תגובתי:
לשם מה? מה המטרה בלנסות לחזר אחריו ולהפוך עצמך לכלי שרת בידיו שוב ושוב. תני לפצע להגליד.

שאלת:
לקבל את הכאב בהבנה ותודה?

תגובתי:
איך אפשר לקבל כאב בהבנה? בתודה?
כשכואב לי אז כואב לי וכל התייפייפות סביב העניין איננה גורעת מהכאב.
בדרך כלל הזמן מקהה מעט את הכאב ואז ניתן להתגבר עליו באופן יזום.
לאחר מכן, מבינים מה היה ומודים שזה כבר לא בחיינו.

כתבת:
מבקשת שתייעצי לי בניסוח השאלה ובבחירת הפריסה.

השאלה הרצויה:
מה עליי לעשות כדי להכניס לחיי מערכת יחסים חדשה ומרנינה ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

כתבת:
ושאלה נוספת, ברשותך:
האם נכון לי ללמוד בצורה מסודרת קריאה בקלפים, או היילינג או אסטרולוגיה.

תגובתי:
האם נכון לי ללמוד בצורה מסודרת קריאה בקלפים, או היילינג או אסטרולוגיה" זו שאלה הכורכת בתוכה מרכיב כדאיות כלשהו. בהחלט התחומים שהעלית מרתקים כל אחד בפני עצמו.
מה מטרתך העיקרית?

בחרי מספר מ 1 עד 250 כדי לסייע לי להתמקד.

כתבת:
תודה רבה רחליקה,
ומדהימה ההשקעה שלך והחיבור שלך. כשאני קוראת את מה שאת כותבת, נראה לי שאין סיכוי שאצליח להגיע לכזה חיבור.

תגובתי:
תודה על המשוב. אני בטוחה שעם רכישת ידע ואימון תגיעי רחוק ממני

יום טוב,
רחל

בוקר טוב, רחל

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שמונה החרבות
עיצה - ארבע הגביעים
ממה להמנע - עשר החרבות
תוצאה - שבע החרבות

עכשיו אני כבולה מרצון - מסרבת לראות את המציאות - בעוד שאני מודעת לכך.
הייתה "בגידה" - ואני עוצמת עיניים במודעות.
עיצה: כן לפנטז ולחלום שאני "שווה", שאני יכולה, שיש מישהו שאוכל לחלוק חיים איתו, להאמין בעצמי ובטוב שבי, ולהאמין ביקום :)
ממה להמנע: די ברור - לא לשקוע במרה שחורה !! (מה שאני כן עושה עכשיו...
את התוצאה אני לא מבינה... איך אפשר לתכנן ולפעול לקראת התאהבות או מערכת יחסים? אני כן עסוקה עכשיו בלבנות את עצמי, מבחינה מקצועית ואישית,
להתנקות, להזדכך, ללמוד לפתוח את עצמי לעולם, לבצע את החלומות.. לתכנן לאן אני הולכת בשנים הקרובות, ולבצע את זה, צעד אחר צעד

תודה רחל !

הערות/ הארות / שאלות בתגובה:
- הבחירה שלך בתואר "מרנינה" - עשה לי טוב :) "מספקת" - נשמע איום ונורא,
מרנינה מתאר בדיוק את מה שאני רוצה! בלי כאבי הלב והאשמה שאני תמיד נסחפת אליהם.

- ריבוי קלפים מיסוד האוויר מצביע על לחץ פנימי אדיר ותחושה של חוסר יכולת לנשום לרווחה. בנוסף, היסוד מדבר על אמצעי תקשורת לסוגיהם
תקשורת: אכן, מילת מפתח, כמו הרגשת חנק וכבלים שחוויתי בעצם בכל מערכות היחסים הקודמות שלי. ללא אפשרות להביע את מה שאני רוצה, בעיקר בגלל רגשות אשם, בעיקר על דברים מדומיינים. ואכן הרגשתי בשבועיים האחרונים מנופצת.

- בתחום הרומנטי תיתכן התאהבות כלפי אדם לא פנוי ואיפוק רב בנוכחותו למרות הלהט הפנימי.
אכן, הוא לא (היה) פנוי רגשית, עבורי ואני חושבת שבכלל. ואכן לא יכולתי לומר את שאני מרגישה. בכלל - קשה לי לבטא את שאני מרגישה במערכות יחסים. אני מנסה להתנהל בצורה הגיונית ונעימה...

- אכן - התבודדתי ואני מתבודדת מזה זמן רב. לא בעיקבות ביקורת, אבל בעיקבות זוגיות (לפני ההתאהבות הזאת) שהסתיימה בדרמה אמיתית. אני לא חושבת שאני קופאת על שמרי: כל השנים האלה שימשו כדי להבין למה הגעתי עד לשם - ובבנית עצמי בעצם מהיסודות מחדש. המבאס בסיפור האחרון הוא שהבנתי שדרכי לבניית עצמי עדיין רחוקה, שאני עדיין לא שם.

- ביקורת עצמית וספקנות עצמית הם החבלים המגבילים/מרתקים אותך. לא להתעמת עם צדדים חבויים: אכן - אני צריכה להפסיק לבקר את עצמי ולפקפק בעצמי. ולהימנע משליליות. צדדים חבויים: הצד הקליל והמצחיק - אין לי מושג איך להוציא אותו החוצה :( למרות שבעצם: זאת אני
אני כל הזמן מנסה להשתפר - כשזה בעצם "עידוד השליליות" - מסתכלת רק על מה שלא טוב, במקום לפתח ולהנות ממה שכן טוב. כל הזמן רק מנסה למלא את הכוס, שאפשר יהיה לשתות ולהשקות בה לכאורה רק כשתהייה מלאה, אבל אפשר לשתות ממנה כבר בהיותה חצי מלאה, והיא לא תחסר.
למשל: אני אוכל לקנות בגדים חדשים רק אחרי שאוריד עוד 10 קג. וכבר 20 שנים שאני לא מצליחה להוריד אותם :D

- כוחך טמון בשפע הפנימי המצוי בך ולא בהמעטת ערכך ובזלזול בעצמך
זה משפט המפתח עבורי עכשיו! את ההרפתקאה עם הבחור הנידון פתחתי במשפט: אני לא טובה מספיק עבורך....

- את קלף התוצאה אני מפרשת אחרת: בכל מערכות היחסים שלי הייתי תמיד גלויה, ישרה, לא חקרתי ולא ריחרחתי . נתתי את הכל, על השולחן. בזאת האחרונה במיוחד. להפך - אני צריכה ללמוד להיות גנדרנית יותר וערמומית יותר. לוודא היטב עם מי יש לי עסק ומה אני רוצה לפני שמגלים הכל.
מה דעתך?

צף בתוכי במהלך ניתוח המידע:
מי אושפז בבית חולים על רקע אירוע מוחי?
מי מטופל ע"י פסיכיאטר?
מי עוסק ברוחניות ברמה גבוהה מאוד (רב/ הילר וכדומה)?
למי יש בעיה ברגל או בירך שמאל? האם כתוצאה מתאונה/ תאונת דרכים?

מממ... אני?
חולה במחלת מוח (לא אישפוז בביח, אבל תקופות ארוכות מאד של ריתוק למיטה
פסיכיאטר גם יש
לא רב/הילר - אבל אני חושבת שיש לי קשר עם החיים שלמעט אנשים יש
ברך שמאל בעייתית - מכאיבה ומנג'סת. לא בדיוק תאונה: מאמץ יתר
מתקשר לך ?

תודה רחל! על מילות העידוד שמהדהדות ומרנינות :)

רחליקה האחת

Member
מנהל
נעמה, יקרה,

צר לי לקרוא בנוגע למצבך הרפואי ואני מאחלת לך החלמה מהירה ובריאות איתנה עד 120.

כשאני קוראת בקלפים יש שאני מגיעה לרבדי תקשור משתנים.
צף מידע שחיוני להעביר לפונה - עם או בלי קשר לשאלה שנשאלה.
כולנו רוצים לחוות אושר.
אושר הוא פועל יוצא גם ממקום של איזון.

איזון היא מילת מפתח במערכות יחסינו עם עצמנו ועם הסביבה וכתוצאה גם לבטא את מהותם הנשמתית באופן אופטימלי. איזון הוא מילת מפתח בכל מישור בחיינו והוא הבסיס להצלחותינו בכל תחום שהוא.

הפניה לקורא בקלפים נעשית בדרך כלל כאשר מופר האיזון הפנימי. זו מהות הדילמה של הפונים. מטרתם היא למצוא דרך להשיב את האיזון לחייהם.

לעיתים, המידע העולה מן הקלפים מהווה רמז עבה לכיוון מיטבי לפונה בעת הקריאה בקלפים.

כאשר פנית עם שאלתך הטרידו אותך - אף אם באופן תת מודע - סוגיות נוספות מחייך. חלק מהן עלו בקריאה וצוינו על ידי בניתוח המידע.

אעבור ברשותך לגוף ראשון:
כשיש לי כאב גופני - קשה לי לשים דגש על מה שטוב בחיי. אני רוצה להפטר מהכאב מיד.
באותם רגעים אני לא נעימה, קצרת רוח, לא מרוכזת, לא אמפטית ולא כלום. אני משתקפת כמרכז היקום לעצמי.
זה משפיע מאוד על מערכות יחסיי עם הסביבה.

כשהכאב פוחת או כשאני מצליחה למגר אותו - המהות שלי באה לידי ביטוי אחרת (כך אני מקווה
).

כשאינני במיטבי כל המילים היפות בעולם, כל ספרי / אתרי / מאמרי המודעות העצמית זרים לרוחי. המיקוד שלי הוא בכאב ובדרכים למגר אותו באותו הרגע!

אם אני טרודה - ברכה מרב יכולה להקל עליי מבחינה רגשית במידה זו /או אחרת.
יש אנשים שנוטים להתחזק דתית - וזה משתקף בקריאות קלפים עבורם.

אם יש לי כאב גופני - פניה לסיוע רפואי כזה ו/או אחר לשיכוך הכאב יכולה להביא שינוי מהותי.

ברגעי משבר - יש תופעות גופניות ולא גופניות המשפיעות אלה על אלה. למשל, חרדה עלולה להביא לנדודי שינה, לעייפות, לתיאבון/ חוסר תיאבון, לעלייה בלחץ הדם וכדומה. באותו רגע הביטויים של המהות שלי משתנים וזה כמובן משפיע על מערכות יחסיי. סיוע - אפילו קצר מועד - מאדם האמון על בריאות הנפש (פסיכיאטר/ פסיכולוג) יכול לסייע לשכך את החרדה.

כאשר יש בעיה פיזית במוח / במערכת העצבים המרכזית - התפקוד של הגוף משתנה. סיוע מנוירולוג יכול להועיל ביותר.

הדוגמאות לעיל מצביעות על מקומות בחיים בהם האיזון מופר.
פנייה ליועצים אלו יחד ו/או לחוד יכולים להביא אותי לאיזון.
איזון הוא מילת מפתח בתפקוד אופטימלי ובחוויית אושר.

לא תמיד אני מוצאת קשר בין נתונים שונים שעלו בעת הקריאה בקלפים לבין השאלה / הפונה. בכל מקרה אני מוצאת לנכון לציין אותם.

יום טוב

רחל

שוב תודה על התשובה המפורטת

ולמען האמת : זה כן מתקשר לקריאה, ודווקא לקלף התוצאה:
הצגתי עצמי בפניו עם כל הקשיים שלי, פשוט כדי להיות כנה והוגנת,
ולא מתוך התבכיינות - אלא כדי לא להסתיר, שלא יתגלו דברים כשאדם כבר נקשר אלי רגשית. ופתאום נודע לו שהכלה היא בעצם חתן...וטעיתי בכך.
ויתכן שהוא ראה אותי כ"מסכנה", כ"קורבן" - כולל "שאר הנפש" המאד לא יומיומי שלי שעדיין לא הצלחתי ללמוד להעביר אותו לאחרים באופן "חזק ומואר", ויכול להתפש ע"י אחרים כ"בלבול, מעופפות, מוזרות" - וזה ממש לא. פשוט עדיין לא מנתבת את כוחותי בצורה מירבית.
אז קלף התוצאה אומר: כן ל"תחמן", כן להראות את הצד הנשי, הגנדרני, המתוחכם, ורק אחר כך להראות את החולשות.
כך הרי עושים כולם :)
במידה, ואילו גם אינם רבים, שהם יודעים מה החולשות שלהם...

יום שמשי, מרנין ותודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
בוקר אור, השם

הפרטי שלי הוא רחל.

המוצא של משפחת אימי ע"ה הוא תורכיה.

רחליקה - זה משם

אכן, כן - הרבה תורכים הם ס"טים ודוברי לדינו

ברחו לתורכיה מספרד
שתזכי את לחיים ארוכים וברוכים

לא מובן לי מה זה

מה טהור בהם?
הרי לקח מישהוא מבית שני ועשה בהם נפשות בחרן חלקית , ומאז הם יעני יהודים ,
אז מה טהור בהם .
ספרדים בפרדס היולדה שלהם נעצרה במאה ה-6 , אז אין להם המשך ,
והספרדים מספרד הם לא צאצאים שלהם , הם רק כאלה שעשו בהם נפשות בחרן חלקית , מאין חידוש לרעיון הספרדי בפרדס ,
אבל זה לא מגלות ספרד שזה בעצם גלות לתוך החושך שנעצרה במאה ה-6 .
אז מה טהור בהם, ושפת הלדינו הומצאה על אשכנזיפת ואומצה ע"י הגולים מספרד המדינה .
וגלות ספרד ממדינת ספרד זה לא גלות ספרד .
אז היכן זה טהור ?
אולי חסר לי אינפורמציה והבנה ולכן אני שואל למה את מתכוונת ?
דוד

למעלה