שינוי קריירה

mom2b4

New member
שינוי קריירה

שלום לפורום

אני סטודנטית לתואר שני במינהל עסקים, מנהלת אדמיניסטרטיבית בארגון גדול, עם אחריות גדולה. יש לי 2 תארים ראשונים נוספים. בקיצור תעודות לא חסר, אבל אני לא אוהבת את זה.
מאז הנעורים אהבתי ספורט, אבל בגלל כל מיני נסיבות משפחתיות (פולניות..) לא התעסקתי, והלכתי לכיוון עריכת דין וכו'..
עכשיו אני שוקלת ברצינות לעשות הסבה. אני נמצאת בעיצומם של הלימודים לתואר שני, אבל אני רואה שזה שוב לא יוביל אותי לשום מקום, כמו התארים הקודמים. מאוד הייתי רוצה לעזוב את התואר ולקחת קורס מדריכי כושר ולאחר מכן לשנות את מקום העבודה - למצוא עבודה בתחום.
לא ממש יודעת איך לנסח את השאלה, אז בחרתי בפריסת השוואה בין האפשרות לסיים את התואר השני ולהמשיך במסלול הזה, כלומר אולי קידום בניהול וכו', או לעזוב הכל וללכת ללמוד קורס מדריכי חדר כושר (יש כבר קורס ספציפי ואפילו תאריך שאני רוצה).
הבעיה שאני יודעת מה אני רוצה, אבל אין לי אומץ לעשות את זה. אני פוחדת לעזוב את הדבר המוכר שנתמך ע"י הסביבה ולפנות לתחום אחר לגמרי. וגם מפחדת "מה יגידו".

פריסה:
השאלה שנשאלה:
להמשיך תואר שני או לעזוב לקורס מדריכים

תוצאות פריסת ההשוואה:
אפשרות 1
- הצדק
- שני הגביעים
- שש הגביעים
אפשרות 2
- עשר החרבות
- מלכת המטבעות
- שוטה
מסר / עיצה - חמש המטות

אני ממש לא מבינה את הפריסה, כלומר אני לא יכולה להבין את התמונה השלמה שמאחורי הסיפור שהקלפים מציגים. נראה לי שהאפשרות השניה טובה יותר כי היא מאפשרת יותר אפשרויות וחופש, כשהאפשרות הראשונה תוביל אותי לטעויות העבר.

אשמח לעיוץ

רחליקה האחת

Member
מנהל
mom2b4, יקרה

זהו פורום לימודי.

אם ברצונך רק בניתוח המידע שעלה מן הקלפים את מוזמנת לפנות לפורום שואלים את הקלפים ולפעול על פי הכללים שם.

כדי לסייע לי להתמקד אשמח אם תסכימי לבחור מספר מ 1 עד 250.

היום ערב - ומחר יום הזיכרון לשואה ולגבורה.לכן, אל תדאגי אם אתעכב במתן תשובה

שבוע טוב,
רחל

mom2b4

New member
תודה

אני מעוניינת גם ללמוד איך לנתח את הפריסה. אני לא נעזרת הרבה בקלפים, אבל לרוב כשאני עושה פריסה אני מצליחה להבין את המסר.
כאן יצאו קלפים שאני ממש לא מבינה את הסיפור שהם מנסים להעביר.

בוחרת מספר 133.

תודה רבה!

100אושר

New member
Mom יש לי שאלה חשובה אלייך

האם פרסת קלפים בנושא הזה לאחרונה? כלומר שאלת בנדון יותר מפעם אחת? כי אחרת התשובה לא הגיונית וניראה ששתי האפשרויות שבחרת לא יעבדו

רחליקה האחת

Member
מנהל
שלום, mom2b4, יקרה

תודה על סובלנותך

עפ"י המסר שנבחר:

חשוב לך להיות שקולה במגעייך עם זולתך בעתיד הקרוב. הכוחות המתמודדים יצריכו ממך תשומת לב רבה לפרטים, אם את מעוניינת להשיג את מאווייך. אין השעה יאה לעקשנות עיוורת. ייתכן שאת מנסה להתמודד עם יותר משכוחך מאפשר. אם זה המצב, מוטב שתשקלי מחדש את כוונותייך , בלי להניח להישגים האפשריים לפתות אותך. אם תבחני את הנסיבות בשיקול דעת, לא תיפלי בפח.
גלי שמרנות זהה בכל יחסייך והניחי לתגובות רגשיות כנות מעומק הלב ליצור הרמוניה. מלאי תפקידים מוכרים ובטאי את רגשותייך האמיתיים בפתיחות וביושר.

האצילות מחייבת אותי = דר' חיים שפירא המופלא! - אדם מחפש משמעות.

מסע להר המוריה- או בין הרצוי למצוי -

https://www.youtube.com/watch?v=xOzCT-wAOjc

בהצלחה

רחל

למעלה