קשר

100אושר

New member
קשר

אני רוצה לדעת אם נכון לי לנסות ליזום קשר עם האקס
תוכלי בבקשה לעזור לי עם מסר?

רחליקה האחת

Member
מנהל
100אושר, יקרה

עצוב לקרוא שנפרדתם.

ממליצה לך על פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת בשאלה:

מה עליי לעשות כדי לחדש את מערכת היחסים ביני לבין X בשבועיים הקרובים?

בנוסף, בחרי מספר מ 1 עד 78.

רחל

100אושר

New member
‏בחרתי מספר 58

השאלה שנשאלה:
‏מה עליי לעשות כדי לחדש את מערכת היחסים עם איקס בשבועיים הקרובים

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שבע הגביעים
עיצה - עשר החרבות
ממה להמנע - אביר המטבעות
תוצאה - עשר המטות

רחליקה האחת

Member
מנהל
100אושר יקרה,

זהו פורום לימודי ועפ"י כללי הפורום עלייך להציג את נקודת מבטך על הקלפים.

אינך חייבת להכיר אותם לשם כך. התרשמות כללית תספיק לי

אשמח להגיב בהמשך,

רחל

100אושר

New member
טוב

יש את ארבע היסודות בארבעה קלפים שזה יפה. אבל לא יודעת מה זה אומר.
אביר מטבעות תמיד נראה לי כאילו אומר לא לזוז לא לפעול לא לעשות כלום. הבעיה שהוא בעמדת ממה להמנע. אז הוא אומר כן לפעול?
3 הקלפים האחרים נראים קשים. ויש פעמיים קלף עם מספר עשר

בתוצאה יש עשר מטות שזה אומר שזה יצור עליי עומס או לחץ אם אני יזום איתו תקשורת ביוזמתי בשבועיים הקרובים

רחליקה האחת

Member
מנהל
אושר100, יקרה

תודה על ההענות לכללי הפורום ועל האמון.

מצרפת לך קובץ לקריאה.

המסר שנבחר - 58
היקום מקרב זה לזה רבים מאיתנו, השותפים לאותם מניעים, קשרים או מטרות – אנשים שיש לך עימם קשר מחיים קודמים. אם תאחדו את האנרגיות שלכם, תועילו לעצמכם ולטוב הגדול יותר. את עשויה להמשך במיוחד ל אנשים בקבוצה. הניחי לזה לקרות, שכן זה נועד להיות. כאשר ההתכנסות היא עובדה, פעלי להשגת אחדות והשמרי מפני חוסר הרמוניה, העלול ליצור חוב קארמי ולהחליש את המחויבות למטרות המשותפות.
אלה החשובים לך בחיים אלה היו חשובים לך גם בעבר. קמתם יחדיו לתחייה כדי ללמוד זה מזה ולמצוא דרכים חדשות לביטוי הכושר היצירתי שלכם. עזרה בלתי נראית הדריכה והוליכה אתכם באמצעות תת – המודע שלכם, אינטואיציה ויכולת על – חושית לשוב ולמצוא זה את זה. משתתאחדו יצופו ויעלו הלקחים שלא נלמדו מן העבר, כדי שיילמדו וישיגו בסופו של דבר איזון בקארמה והגשמת הדהרמה של כל המעורבים.
כמו כולנו -
עד אשר תפיקי את לקחי העבר, נגזר עלייך לשוב ולחיותו. לימוד הוא תהליך ההזכרות בעבר וההתגברות עליו.
קארמה היא גורל שנקבע מראש לאדם, והדהרמה היא הפעולה הנכונה שעליו לנקוט. לדוגמה: במשחק קלפים קארמה היא הקלפים שחילקו לך , ודהרמה – הדרך שבה החלטת לשחק בהם.
אינך כבולה לגורל שנגזר מראש, שכן תוכלי לשחק בקלפייך באופן מוצלח או כושל – הכישלון או ההצלחה תלויים בך. התוצאה הסופית של חייך מתפתחת מלימוד, ממאמץ ומכישרון, ולא רק ממה שניתן לך מלכתחילה.
דרך אחרת היא לראות את הדהרמה כחובתך לעצמך ולחברה. אם תלכי בעקבות טבעך, תגשימי את ייעודך ותגבירי את רמת המודעות שלך.
הקארמה שלך מחנכת אותך באמצעות נסיונות ליצור את האופי הדרוש לביצוע הדהרמה שלך. מובן שאת חופשיה להחליט שלא להגשים את הדהרמה שלך.
איך מתייחסת שאלתך לצורך הקארמי שלך להגשים את הדהרמה שלך? התרכזי בכך ובקשי מודעות בחלומותייך.

השאלה שנשאלה:
‏מה עליי לעשות כדי לחדש את מערכת היחסים עם איקס בשבועיים הקרובים?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שבע הגביעים

בעמדת המצב הנוכחי הופיע בפרישתך קלף שבע הגביעים . זהו קלף הנושא את הספרה שבע והוא מיסוד המים. רקע הקלף מייצג אופטימיות. הקלף מייצג תבונה המתקבלת מהתבוננות עמוקה, ממגוון כישורים, יכולת אינטואיטיבית, הישגים בכמה מישורים ,חסדים , השתקפות, דיסקרטיות ודמיון.
על פי הקלף במיקומו הנוכחי ובשאלה בנוגע לאהבה/מערכות יחסים ניכרת רגישות ורצון לגרום לצד השני בקשר להוקיר אותך . אולם, בתחום הרומנטי ובקשרים הבינאישיים מסתמן ניתוק - גם מהמציאות- על רקע וחוסר יכולתך להתמיד במערכות יחסים.
למרות זאת, יש סיכוי שתשובו להיות יחד.

עיצה - עשר החרבות
בעמדת העיצה הופיע בפרישתך קלף 10 החרבות.
הקלף הוא מיסוד האוויר , המקושר לאינטלקט בדרך כלל וגם נושא את המספר עשר. המספר עשר מתאר שלמות. נקודת שיא. על פניו קלף זה מצביע על נקודת שפל אך למעשה בהיותו ישר הוא מציע לסגור מעגל ולפתוח מעגל חדש. זוהי הזדמנות "לנקות את האורוות" ולהתחיל מחדש. כדאי לשים לב בתוך מהלך כלשהו במי נותנים אמון ועל מי כדאי לסמוך.
אנרגיה הולכת אחרי המחשבה ומתאימה עצמה אליה. סחרור מחשבתי מעורר תחושה של השאבות לתוך "חור שחור".
עפ"י הקלף כדאי להתבונן על מה יש ולהצמד לדרך רוחנית כדי למנוע משבר .

ממה להמנע - אביר המטבעות

ארבעת האבירים הם חלק מקלפי החצר והם מייצגים כוונות ותכניות. עם זאת, הסוס עליו רוכב כל אביר הוא מפתח להבנת הקלף. סוסו של אביר המטבעות הוא בצבע שחור, המסמל חרדות; כמו כן הוא נמצא בתנוחת עצירה/עמידה במקום סמל לשאיפה ליציבות. ניכר כי פרשנותך את החיים היא כי אין הם מאירים לך פנים. תחושת דכדוך, עייפות ותחושה שהנך מנוצלת מדירה את שנתך ומעוררת כאב. עפ"י הקלף כדאי לשים לב ולהמנע ממחשבות כאלה עלולות לגרום לייאוש ולשקיעה.

תוצאה - עשר המטות

את קלף התוצאה אני מפרשת כקלף סיכום הפרישה. ככזה הוא מאיר, מדגיש, מוסיף ומחדד על המידע שעלה בקלפים הקודמים בפרישה.
כאן עלה קלף 10 המטות.

תחושה שנבגדת מנפצת את עולמך הפנימי ומעוררת ייאוש, חוסר טעם וחוסר תקווה. אך האם מערכת יחסים הכוללת חוסר אמון וחשדנות היא מערכת יחסים כלבבך?
זו העת להערכה מחודשת של המצב ושחרור מעומס היתר, שהיה על כתפייך.
אחרי החושך הגדול מפציע אור גדול יותר . לאחר ליקוק הפצעים תהיה לך -כך אני מאמינה - הזדמנות לבנות מערכת יחסים ראויה ונכונה יותר לך- אף עם ה X.
כדאי להשקיע משאבים בבניית חלום חדש, לשנס מותניים ולצאת לדרך. התקווה מבליחה וקורנת. אנשים טובים יראו לך את הדרך החוצה מהמצב ופנימה אל הלב. כדאי לפקוח עיניים ואוזניים כדי להוולד מחדש.

לסיכום:
כשהכל נראה אבוד תמיד יש לפחות אדם אחד, דבר אחד שלמענו כדאי להמשיך הלאה. פעם אדם למטה ופעם למעלה ומה שמקדם את בני האדם הוא הרוח האנושית. כדאי להעזר באיש רוח ויועץ כדי להצמד מחדש לאמונה. כדאי לעיין בגוגל במידע על ויקטור פרנקל ולקבל השראה. והכי חשוב לדעתי - כדאי להתחיל מחדש ממקום שמעצים אותך!
בנוגע ל X: האם מערכת יחסים הכוללת חוסר אמון וחשדנות היא מערכת יחסים כלבבך? האם את מעוניינת לחיות כל חייך בחרדה ופחד? הצמצום???

בהקשר לשאלה שנשאלה כדאי לך לבנות תכנית שכוללת מה חשוב לך במערכת היחסים, מהן ציפיותייך מהצד השני , איך תוכלו לגשר על פערים ואז לצאת לדרך.
לאחר שהתכנית גובשה - כדאי ליזום מפגש ולנהל דיאלוג. באופן עקרוני, לכל אדם מגיעה זכות להיות מאושר. פעלי למען אושרך.

הארות:
ניתוח המידע היה למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים, הפרישה והמסרים. עעשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

מקווה שהמידע בקובץ המצ"ב יעיל עבורך.

שבת שלום,

רחל

100אושר

New member
כן

קראתי אותו וגם שמעתי ביוטיוב הרצאה רלוונטית אחת לדעתי את מתקשרת
כי די קלעת בשתי השאלות
בקשר לקסם שחור/לבן מתנצלת אם אני שואלת שאלות שאין לך עליהן מענה ברור אבל אני מנסה ליצור דיון ברמה גבוהה עם מישהו כמוני-כי גוגל כמו רוב האנשים לא מבין את הנושא בגוף ראשון

רחליקה האחת

Member
מנהל
100אושר
אבל

גוגל יכול לעזור לך במציאת פרטנרים לדיאלוג שכן מביני עניין ורמתם עולה על זו שלי

רחל

100אושר

New member
תודה על הכל

‏רק שאלה קטנה
‏מה זה אומר שיש את כל ארבע היסודות ?

רחליקה האחת

Member
מנהל
שבוע טוב, 100אושר

באופן עקרוני היותם של ארבע היסודות בפרישה מרמז על איזון.

העדר או ריבוי קלפים מיסוד מסוים מהווה אינדיקציה למהות החוזקות/האתגרים הניצבים בפני הפונה.

רחל

למעלה