הכנסה נוספת

WorkBitch

New member
הכנסה נוספת

אני עובד בתחום שאני אוהב בחברה שרציתי לעבוד בה והתקבלתי וכבר שנתיים שם. ככל שהזמן עובר אני מבין שההכנסה שם לא מספיק גבוהה - שואף להרבה יותר ואיני מעוניין להתקדם שם. העבודה דורשת ממני מאמצים ולעיתים מתסכלת אך גם מספקת וגורמת ליציבות נפשית מסוימת.

לאחרונה אני רואה המון פרסומים על עבודות מהבית: דרך שיווק שותפים, איביי' ועוד (בלוג מצליח וכו')...
אני מאוד מעוניין להתחיל לעבוד בתחומים האלו בעיקר בגלל שאנשי הפרסום לאותם קורסים\מה שמוכרים טוענים שאפשר לעשות המון כסף במעט עבודה וגם זה קשור לעבודה מהבית ואני מאוד אשמח לעבוד מהבית כי נורא קשה לי לעמוד בלוחות זמנים ולהגיע למקומות וגם זה שיש לי בוסים על הראש לא נחמד לי.. ובעבודה מהבית אני בוס לעצמי.
בהתחלה הייתי בספק שאולי זה חרטא ודרך להוציא כספים מאנשים תמימים ומיואשים אך ככל שהזמן עובר אני דווקא חושב שזה כן דרך להכנסה טובה ומתחיל לאט לאט לצאת מהקבעון שהייתי בו לגבי עבודות כאלו.

משום מה אני מוצא את עצמי עם כל מיני מחסומים ועיכובים,
לעיתים נראה לי שקשה לי לשלב משרה מלאה עם לימודים ועבודה נוספת (שמטרתה בהמשך להיות עיקרית. ברגע שזה יניב כסף אעזוב את העבודה הנוכחית או אשלב בינהם). אני לא יודע מה חוסם אותי, באמת שאני לא יודע (החיים שלי לא תותים אז יודע בערך) אבל אני ממש רוצה להתקדם ולהצליח בתחומים של מסחר אלקטרוני ועבודה מהבית, הדחף הזה מתגבר אצלי בעיקר כאשר יש קושי במקום עבודה או ממונים עליי שמתנהגים בצורה פוגענית וזה גורם לי בעיקר לרצות לברוח מהמקום הזה. גם זה שימי חמישי בערב אני עובד שם במקום לבלות זה גם מניע.
עוד דחף הוא שאפשר להגיע למשכורת נאה דרך התחומים הנ"ל. לא בטוח אבל אולי כן.

השאלה שלי היא באיזה אתר לפתוח פריסה ואיזו פריסה, איך לנסח שאלה ובאיזה צורה לכתוב אותה.
השאלה היא כיצד אני מצליח להביא את עצמי מצליח לפעול בכיוונים של עבודות מהבית. מקווה מאוד שהתחום הזה יתאים לי ואני אצליח בו ואולי זה ראוי לשאול את הקלפים אם יהיה הצלחה בזה כי אני רואה בו מקום מפלט לכל הצרות הנוכחיות בחיים שלי.
וכמובן אשמח לתרגום של הקלפים כי לבד אני לא הכי טוב בלקרוא קלפי טארוט.

תודה רבה.

רחליקה האחת

Member
מנהל
WorkBitch, יקר,

קראתי בעיון את דבריך פעמיים.

לא פשוט המצב המתואר בדבריך ושבו אתה שרוי. בהחלט העומס על כתפיך מורגש כאן.

כדי להבין את מקור המחסום הפנימי שלך אשמח אם תסייע לי ותבחר מספר
מ 1 עד 250.

האתר שבו אנו נוהגים להשתמש כאן הוא האתר של נתנאל בר אור ללוש.
תודה
לנתנאל שהוא במשך שנים רבות מאפשר לכלל הגולשים להשתמש חינם באתר שלו.

בנוסף, אם ברצונך לערוך פרישה אני ממליצה לך לפרוש בשאלה:

מה עליי לעשות כדי להתקדם בעניין הכלכלי בחודשיים הקרובים?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת (פרישת ייעוץ רזה):
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

זהו אתר לימודי וככזה אתה מתבקש להציג את התרשמותך מהקלפים אף אם אינך מכיר אותם.

לציין כי אם תלחץ על קלף כלשהו בפרישה תגיע לפרשנות אודותיו. אין זו הפרשנות היחידה של הקלפים. אלא נקודת מבט אחת לגביהם.

איננו נוהגים בפורום זה לנחש עתידות/ לחרוץ גורלות.

אוכל כאן לנסות לסייע בהמלצות לפעולות מיטיבות עבורך.

לסיכום:
אשמח אם תבחר מספר מ 1 עד 250.
אשמח אם תפרוש כפי הצעתי ותעלה מעט מהרהורי ליבך.

האתר המלא של נתנאל:
[URL]http://www.tarotist.co.il/[/URL]

בהצלחה

רחל

WorkBitch

New member
תודה לך

בחרתי מספר 25
אלו התוצאות בפריסת ייעוץ רזה:
השאלה שנשאלה:
&nbsp
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - נער החרבות
עיצה - המגדל בוער
ממה להמנע - שטן
תוצאה - הצדק

WorkBitch

New member
רצית מעט מהרהורי ליבי

אז היום אחרי העבודה הסתפרתי
במהלך העבודה לא הסתפרתי ונראיתי פחות טוב

אולי יש קשר בין זה לבין הניתוח של הטארוט
למשל במצבים של יופי פופלריות אני מניח שזה יכול לשנות את הגישה של הצוות וההנהלה. אז היום לא נראתי טוב יש ימים אחרים שנראה טוב יותר.

ובנוסף, אני סובל בחיים גם ממגורים עם ההורים שזאת סביבה לא תומכת ולא נעימה שגם יש קשר לתפקוד בעבודה כי אני מגיע מטרור לעבודה וכרגע גם תלוי בהם כי לא מצליח להתעורר עם שעון מעורר (כבר שנים ער עד מאוחר בלילות בשביל ספורט להרזיה והתמכרות לאינטרנט לכן מתקשה להתעורר מוקדם ביום) ואמא מעירה אותי לעבודה זה גם שיקול בלמה לא משכיר דירה וזה גם שיקול בלמה לבחור בעבודה מהבית כי אני לא צריך להגיע בזמן כי העבודה מהבית והצורת עבודה שאני רוצה היא שאני בוס לעצמי. מעבר לכך כל בעלי הקורסים מבטיחים שעם השקעה אפשר להרוויח המון כספים רק שאני לא בטוח אם זה חרטא או אמת.
רצית מעט אבל ארחיב יותר שגם המטפלת שלי אמרה לי היום שהיא לא יכולה לעזור לי אחרי בערך שנת טיפול והציע לי ללכת למטפלת אחרת שממליצה עליה שלדעתה ייתכן שתוכל לעזור לי.

WorkBitch

New member
ועוד מעט (סליחה, קצת מוצף)

היום כמעט 5 שעות לא יצאתי להפסקת סיגריה או אכלתי. פשוט השארו אותי שם כמעט 5 שעות והיה לי קשה. זה ממש התעללות!
גם בימים שאני נראה פחות טוב כמו היום (חוסר שעות שינה, לא מסופר, לא רזה מספיק וכו') היחס הוא לא יחס אדיב מהצוות ובימים שאני נראה טוב כשאני מגיע לעבודה זה כזה 'שון (שם בדוי), למה אתה לא אומר לי שלום כשאתה בא? תגיד לי שלום..' ונאמר עם חיוך... המטפלת שלי אמרה שזה צביעות.
לקוחות התחילו לקרוא לי 'אדוני', כנראה בגלל שלא אכלתי מספיק ירקות (אנטי אוקסינדטים למניעת הזדקנות), כן אכלתי לא מעט ג'אנק פוד, לא מרחתי מספיק קרם עיניים איכותי כי הוא לא היה זמין לידי ולא ישנתי מספיק שעות שינה וששתיתי בסופ"ש הרבה קפה (מייבש את העור) עם מעט מים - הובילו למילים כמו 'אדוני' שזאת מילה כבוד אך מילת כבוד שבדר"כ נותנים לאנשים בוגרים - לפני כן כמעט ובכלל לא אמרו לי את המילה הזאת וזה אומר דרשני.

אני יודע את המון עובדות על מה גורם להצערה של העור (עוד עובדות שלא פרטתי פה), מניעת הזדקנות ולהיפך מה גורם להזדקנות אך כיום לא נלחם מספיק בהזדקנות .. בעבר כן נלחמתי. אני מרגיש שקצת קשה לי היום להלחם עם הגיל במציאות הנוכחית ובמצבים הנוכחיים שכרגע אני מתמודד איתם ואני יודע שאפשר להלחם עם הגיל ואפשר להצעיר את מראה העור ללא ניתוח והזרקות - חקרתי את זה לעומק.

רחליקה האחת

Member
מנהל
WorkBitch, תתחדש

על התספורת. תודה על האמון והשיתוף.

בדברים שכתבתי לך רציתי מעט מהרהורי ליבך בעניין הקלפים שעלו. אולם, אקל עליך עם הנוהל הפעם.

המסר שנבחר: 25 - הענשה עצמית קארמטית

שאלתי את עצמי: על מה ולמה אתה מרגיש שעליך להעניש את עצמך?.

קארמה היא גורל שנקבע מראש לאדם, והדהרמה היא הפעולה הנכונה שעליו לנקוט. במשחק קלפים קארמה היא הקלפים שחילקו לך , ודהרמה – הדרך שבה החלטת לשחק בהם.
אינך כבול לגורל שנגזר מראש, שכן תוכל לשחק בקלפיך באופן מוצלח או כושל – הכישלון או ההצלחה תלויים בך. התוצאה הסופית של חייך מתפתחת מלימוד, ממאמץ ומכישרון, ולא רק ממה שניתן לך מלכתחילה.
דרך אחרת היא לראות את הדהרמה כחובתך לעצמך ולחברה. אם תלך בעקבות טבעך, תגשים את ייעודך ותגביר את רמת המודעות שלך. הקארמה שלך מחנכת אותך באמצעות נסיונות ליצור את האופי הדרוש לביצוע הדהרמה שלך. מובן שאתה חופשי להחליט שלא להגשים את הדהרמה שלך.

בעיות קארמטיות שאדם יוצר לעצמו משמשות בתת מודע ככלי ללימוד לקח, עד שתוכל לסלוח לעצמך, אך לא תסלח לעצמך עד שתדע בכל נימי גופך ונפשך שלמדת את הלקח, ולא תחזור עוד על השגיאה.
אתה יכול ללמוד באמצעות אהבה וחכמה, אך הלימוד המהיר ביותר מבוצע באמצעות חוויית תוצאות מעשיך. לפיכך עיקר הלימוד מבוצע באמצעות כאב.
אתה לומד בייסורים שמתח, תזונה לקויה וחוסר פעילות גופנית גורמים מחלות. אך אם המצב הבלתי רצוי אינו בשלב מתקדם , תוכל להפוך אותו בעזרת החוכמה לשנות את סגנון חייך . אתה לומד בכאב כי תמרון אחרים להשגת מטרותיך יוצר בעיות עימם. אך אם תלמד מה אינו פועל , תלמד לשלוט ביחסיך. פחדי העבר מגבילים את אפשרויות ההצלחה שלך, אך באמצעות בדיקה מטאפיסית תוכל למצוא את מקור התניותיך ולהשתחרר מפחדיך בדרך אל ההצלחה.
קשייך הם לקחים קארמיים שעליך ללמוד. מקצתם נגזרו מראש ומקצתם נוצרו עקב האופן בו חיית את חייך .
התרכז בחוכמה שבמחיקת הקארמה.

אחד הכלים לכך הוא באמצעות ניתוח הקלפים

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - נער החרבות
עיצה - המגדל בוער
ממה להמנע - שטן
תוצאה - הצדק

פרישת ייעוץ רזה היא פרישה בעלת ארבעה קלפים בארבע עמדות שונות.
בפרישה שהוצגה עלו ארבעה קלפים ויסודותיהם:
אש: - נעדר
אוויר: נער החרבות, המגדל, צדק
מים- נעדר
אדמה: השטן - ראה תמונה

לפיכך, היסוד הדומיננטי בפרישתך הוא יסוד האוויר.
ליסוד האוויר מקושר עניין השכלתנות והלוגיקה.

בעמדת המצב הנוכחי עלה קלף נער החרבות:
קלף נער החרבות מעודד להצמד לאמת תמיד ולצעוד לאורה.
כשקלף נער החרבות מופיע בקריאת קלפים עבורך בעמדת המצב הנוכחי הקלף בעמדה הכי מאתגרת עבורו. אתה ניצב לבדך נוכח החלטה גורלית ואמירת - אמת עלולה להיות נוראית או לעלות לך ביוקר. היושר שלך ואישיותך מונחים כרגע על כפות המאזניים. ייתכן שלא תיתפס אם לא תאמר אמת אולם קלף נער החרבות מתעקש שתיצמד לנתיב האמת וההגינות ולו בשל העובדה שבפעם הבאה מישהו עלול לצפות בך בעוד אתה חש נינוח מעברו השני של המתרס.
הקלף גם מדבר על צורך בלימודים גם כדי למגר תחושת פספוס!

בעמדת העיצה נמצא קלף המגדל הבוער.

כשקלף המגדל מופיע בקריאת קלפים עבורך בעמדה זו הוא מצביע כי שורשי תהפוכות החיים נעוצים בעבר. האם סכסוך מתמשך שבצבץ לפני מספר חודשים התחמם לאיטו ועלול לפרוץ שוב? האם יש תחום מסוים בתנאי הקיום הטעון שיפור יסודי שנדחה? אם כן, דע כי לא תוכל להמשיך לדחות את הקץ בטיפול בנושא והוא עלול להתפרץ ביתר שאת- בין שתערך לקראתו ובין שלא.
עם זאת, המגדל מצביע על הארה מהירה ועל יכולת לשקם את חייך מתוך ההריסות.
עיצת הקלף עבורך היא:
קלף זה קורא לך לא למהר ! עליך לבדוק טוב את הדברים, הטלטלות שיבואו הן תוצאה ישירה של הבחירות שלך ולכן, אם נסתכל טוב בקלף נראה כי אין באמת רעידת אדמה. סה"כ המגדל עומד יציב ובכל זאת האנשים בחרו לקפוץ. כלומר, "סוף מעשה במחשבה תחילה".

בעמדה ממה להמנע מופיע קלף השטן.
קלף השטן מייעץ להמנע מהתמכרויות ולכן מעודד שינוי דפוסי חשיבה או פעולה שתוצאתם עד כה היתה נזק עבורך.
הוא גם קורא לך לבדוק כיצד תוכל לנתק את הכבלים בהם אתה חי בכל המישוריים.

עמדת התוצאה

את הקלף בעמדת התוצאה אני קוראת כקלף מסכם הפרישה. ככזה הוא מאיר, מחדד , מוסיף או מדגיש פרטים שונים שעלו בפרישה.

בעמדה זו עלה קלף הצדק.
קלף זה הוא קלף קארמטי המדבר על תורת הגמול, סיבה ומסובב, צדק ואמת.

מתוך כך ברור שהוא עוסק גם בצדק שקשור לפעולות מהעבר בגלגול הזה וכן מהעבר בגלגולים אחרים ובעיקרו אם כך מדובר על צדק קוסמי. צדק קוסמי איננו שכר או עונש אלא מטרתו היא איזון.

איזון מתרחש כאשר החשיבה הקוסמית האלוהית והחשיבה האישית חופפות!

כדי להגיע לשם עליך למצוא את הדרך בחייך, להכיר באמת שלך ולפעול לאורה.
כל פשרה שאתה מבצע מרחיקה אותך מהמטרה העליונה ומקבעת את תחושת הפספוס/ הכאב/ החרטה .
כל נולד מעגל קסמים!

מה אני מציעה לך לעשות לאור המסר והקלפים:
כדי להגיע למטרה כלשהי יש להגדיר אותה!
להצמד אליה ולבנות תכנית פעולה.

תכנית פעולה כזו יכולה להעשות בדרכים שונות. היא מחייבת משמעת עצמית!!!

את המצב הכלכלי תוכל לשפר בעזרת לימודים.
זה יכול להיות בעזרת פעמונים או יובלים - שזה ייעוץ וליווי חינמיים.
זה יכול להיות בעזרת פורומים שמנחים איך לבנות תכנית כלכלית. יש גם בתפוז...

אחרי שעשית צעד ראשון בכיוון שב וחשוב האם אתה באמת מסוגל לקחת על עצמך אחריות על עסק? על כל מה שקשור בכך?
כדאי להמנע מלחפש אשמים/תירומצים למצבך.

הדרך הנכונה למגר פחד ולצמצם כאב - גם אם אתה מעניש את עצמך - החיא למחול לעצמך ולפעול למען המטרה העילראית לשמה נוצרת.

לסיום:
צר היה לי מאוד לקרוא אודות מצבך האישי, החברתי, הכלכלי ותחושת חוסר הערך ואזלת היד הנלווים להם!
לגבי המטפלת - אשמח לדון עימך בעניין בהמשך - אם תבחר בכך, איש יקר

מאחלת לך רוב טובה ונחת,

אני חייבת לזוז. אשמח להמשיך להתדיין בהמשך

בהצלחה

רחל

WorkBitch

New member
ערכתי את ההודעה

כתבתי יותר מידי.
מודה לך על תגובתך, כיף לקרוא את תגובתך
אגיב אולי בהמשך בפירוט
מקודם פרטתי ומחקתי כי לא היה מתאים לחשוף ברשת
כתבתי בפרוט לגבי למה אני מעניש את עצמי ופירוט לתוצאות הקלפים.
&nbsp
חשבתי לפתוח בלוג בתחום שמעניין אותי ובמידה ויצליח לקבל כסף מפרסומות
לצערי אני לא יודע למה אני מתעצל מלכתוב תכנים לבלוג.
&nbsp
לגבי לימודים שהצעת מדובר בתחומים של הכנסה מהבית כמו איביי\אמזון\שיווק שותפים וכו'?
אשמח גם לקישור לפורום בתפוז בעניינים של תכנית כלכלית. תודה.
&nbsp
http://saloona.co.il/blog/5-טיפים-לבלוגרים-שרוצים-לעשות-כסף/

רחליקה האחת

Member
מנהל
WorkBitch יקר, תודה על דבריך,

זהו פורום ציבורי ומעולה שערכת את הודעתך!

לגבי בלוג אישי עם פרסומות- זה דורש משמעת עצמית גבוהה וכן מעקב שוטף. התמורה עולה באיטיות ובהדרגה כי המפרסמים מן הסתם משלמים סכומים נמוכים על חשיפה באמצעות בלוג אישי. לא בטוחה שזה כך אבל זו דעתי האישית.
כשנדרשים להשיג סכום כסף גדול להוצאות עבור עסק התמורה מהבלוג בתחילת דרכו לא תמיד מספקת את מלוא היקף ההוצאות.

ניהול כלכלת המשפחה

http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1856//ניהול_כלכלת_משפחה

ייעוץ קריירה
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1624//ייעוץ_קריירה

יש גם פורומים לשיווק, יזמות וניהול עסק. כרגע לדעתי כדאי שתתמקד בעניין בניית תקציב, ניהול תזרים מזומנים וכדומה.

יש פורום שיחת גברים. תוכל לגלוש שם ולהתרשם מהתכנים ולמצוא כיוון באמצעות הגולשים שם בהקשר לסוגיות שונות בחייך. לא בהכרח שתהיה משתתף פעיל שם לשם כך.

http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2160//שיחת_גברים

פעמונים - מדריך חינמי און ליין:

http://www.paamonim.org/he/עוגן-כלכלי-מדריך-לניהול-כלכלת-הבית/

תמיכה וליווי בבניית ניהול תזרים מזומנים ע"י מתנדבים- שירות חינמי!

http://www.paamonim.org/?gclid=CLnb2I_x7tICFRATGwodqEsC7Q

תודה על הקישור. קראתי את התוכן בקישור ובעיניי הוא כוללני ולא מספק את ה-איך אלא רק את ה - מה. לא אהבתי :(

ניתוח הקלפים בפרישה שהוצגה לעיל היה בהקשר לשאלה איך תצליח להתקדם כלכלית בחודשיים הקרובים. ממליצה קודם להתאזן כלכלית וליצור תזרים מזומנים חיובי ואחר כך לשקול פתיחת עסק בעצמך. התשובה כוונה לחודשיים הקרובים.

תוכל אולי לנסות למצוא קורסים חינם באגודת לתת ולקבל מושג על מה נדרש מבעל עסק קטן. גם אם אתה לומד שם אתה לא חייב לפתוח עסק!
תצטרך לברר ימים ושעות ולהתאים את זה לסדר היום האישי שלך .
https://www.latet.org.il/worlds/latet_future/

שבת נהדרת ותודה על היותך,

רחל

למעלה