ערב טוב

ברכה53

New member
ערב טוב

ערב טוב

לא מעט שינויים ואנשים לא ישרים - ממש לא נעים לעבוד עם אנשים שאינם כנים עם אף אחד ובעיקר אינטרסנטים
למדתי היום שיעור גדול אבל חשוב לי בעיקר להיסתכל קדימה ולראות איך אני מצליחה בכל האנרגיה הלא נעימה להתקדם.
אשמח מאוד אם תוכלי לכוון אותי כיצד לפעול
השאלה שנשאלה:
איך נכון לי להתנהל בעבודה כדי להתקדם ולהצליח

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - ארבע החרבות
מיקום 2 - השמש
מיקום 3 - תשע הגביעים
מיקום 4 - עשר הגביעים
מיקום 5 - ארבע המטות
סיכום - שש החרבות

תודה רבה רבה

ברכה53

New member
ערב טוב

ערב טוב
שכחתי להוסיף פרוש שלי לפריסה

הקלפים מעבירים לי תחושה טובה הקלף הראשון מעביר לי מסר של תפילה הקלפים האחרים נותנים לי הרגשה טובה והקלף האחרון מדבר על שינוי זה כאילו כל ההצלחות יגיעו מאליכן והשינוי פשוט יקרה כל מה שאני צריכה לעשות הוא לדעת לבקש נכון מבורא עולם שיכוון אותי למקום של הקלפים האחרים ואל ההצלחות כדי שהשינוי יקרה
אשמח לקבל את הדברים כפי שאת רואה אותם וכיצד לדעתך עלי לפעול
תודה רבה רבה על זמנך והנתינה

רחליקה האחת

Member
מנהל
ברכה53 יקרה, האם מתאים לך גם

לבחור מספר מ 1 עד 52?

רחל

ברכה53

New member
ערב טוב

ערב טוב

תודה

המספר שעלה לי שני הוא 32

הראשון היה מחוץ לגבולות הגזרה

תודה רבה

רחליקה האחת

Member
מנהל
טוב, אם כבר בגזרה עסקינן... אני

חייבת דיאטה דחוף

השאלה שנשאלה:
איך נכון לי להתנהל בעבודה כדי להתקדם ולהצליח?

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - ארבע החרבות
מיקום 2 - השמש
מיקום 3 - תשע הגביעים
מיקום 4 - עשר הגביעים
מיקום 5 - ארבע המטות
סיכום - שש החרבות

המסר שבחרת: 32

הפרישה הנוכחית שהוצגה כאן כוללת שישה קלפים.
מתוכם קלף אחד מהארקנה הבכירה וחמישה מהארקנה הזוטרה.
היסודות בפרישה זו הם אוויר ומים.
יסודות אלה נעים במהירות ומסתגלים במהירות לכל מצב/תנאי/ כלי. יחד הם מכונים - ת ב ו נ ה !

הפרישה נפתחת בקלף ארבע החרבות:

סדרת החרבות מסומלת באמצעות חרבות.
סדרה זו מייצגת את יסוד האוויר ואנרגיה זכרית, שכל, השכלה, מדעים, הגיון, שכלתנות, סיבה ותוצאה ובהירות מנטלית.
כאן ארבע החרבות מצביע על יכולת להתרחק, להכנס פנימה ולאמוד כשורה את המצב תוך בניית טקטיקת פעולה ואף אסטרטגיית פעולה יעילה עבורך.
הסיבה לכך שעלייך להתחיל פעולה 'מאחורי הקלעים' נובעת הן מפגיעות שחווית בעבר וערערו מעט את שלוותך והן בשל ביישנותך הרבה והצורך להיות בטוחה בעובדות לפני שאת פותחת את הפה.
לאחר הכניסה למערה וגיבוש המידע מופיע קלף השמש כמתניע את האנרגיה הרבה לעשייה ולאופטימיות. בקלף תינוק על סוס, המבטא גם התחלה חדשה והתבגרות הדרגתית!
ההתחלה החדשה הזו מלהיבה ולכן הקלף מבטא בעמדתו הנוכחית מבטא: : אופטימיות, התרחבות, זוהר, הארה, גאונות הבטחה, אנרגיה, להט, עוצמה, סמכות, מעמד, טוהר, פאר, אושר, התלהבות, הנאה, חום והצלחה, אינטואיציה, חיוניות, העדר ביקורת.
הקלפים הבאים מבטאים את תוצאותיה הבאות של יציאה מהמערה למרכז הבמה, העשייה ותשומת הלב- באמצעות קלף השמש.

קלף תשעה גביעים מרמז כי לאחר תקופה של אי בהירות מגיעה תקופה בהירה המתאפיינת בשביעות רצון מהתגשמות חלום או מהישג. הקלף מזהיר מפני זחיחות דעת והתעלמות מסכנות.
קלף עשרה גביעים הוא אחד הקלפים המבורכים ביותר בחפיסת קלפי הטארוט.
הקלף מייצג שביעות רצון מהתנהלות במעגלים חברתיים שונים, אהבה וידידות חמה. כמו כן, ייתכן שהוא מתייחס להצלחה ארוכת טווח/תמידית. שביעות רצון יכולה לבוא לידי ביטוי גם מסביבת המגורים שלך, מהמדינה או העיר בה את גרה. וכמו שאמרה דורותי: הבית הוא המקום בו נמצא הלב.
קלף ארבע המטות נחשב חיובי בדרך כלל. הוא משקף הרמוניה ורגשות חיוביים, עבודה קשה עם תוצאות טובות.
זה עשוי לייצג את החיים בכפר, מקום מפלט, פירות מגוונים לעמל, קצירת פירות, בית, הרמוניה, שגשוג, שלום, שפע ועבודה מושלמת בהשגת כל אלה יחד ו/או לחוד.
הוא גם רומז לחוזים ארוכי טווח .
הקלף מגיע אחרי עבודה קשה.
הוא מרמז על גמולים הולמים למאמצייך.

קלף שש חרבות כקלף מסכם רומז למעבר הדרגתי ממצב מסוים למצב אחר. הוא גם רומז על נסיעות ו/או התרחקות ממקור האש, ממקום סכנה או מהמחסום לצורך מציאת פתרון מיידי לבעיה מעיקה. הוא רומז שחווית מסע ארוך להתגברות על כאב.
הקלף גם מרמז למעבר ממצב מסוכן וסוער לחיים הרמוניים ושלווים.

עם שוך הסערה והתחלה מבטיחה = שחר חדש, מגיע המסר שבחרת: 32

32. טיפוח
עלייך למצוא זמן לטפח את עצמך ואת האנשים החשובים לך.
מעבר למזון, ללבוש ולקורת הגג צצים צרכים רגשיים ורוחניים.
זה כולל אותך! העניקי גם לעצמך!!!

גיבוש המידע על פי המלצת הקלפים למיטב ידיעתי והבנתי אותם , הפרישה והמסר:
כל אחד צריך לאהוב ולהיות נאהב. כולנו זקוקים למוסיקה, לבידור ולתחביבים. אך צרכים רוחניים אינם פחות חשובים מצרכים אחרים. צמח לא מטופח אינו פורח, ורוחניות מעניקה טיפוח מן המקור – אנרגיה שופעת שבעזרתה תלבלב ותמלא את ייעודך.
התרכזי בכל מי שזקוק לך. טפחי את יחסייך בהערכה לכל מה שתומך ומספק. טפחי את עצמך בבדיקת צרכייך ובבקשה ממדריכייך ומן המאסטרים שלך לסייע לך בהפגנת מה שישרת את הטוב הגדול יותר. בדקי את דפוסי המחשבה שלך . האם את רואה את המחצית הריקה של הכוס או את המחצית המלאה? האם את מוצאת במצבים את הטוב ובעל הערך , או שמא מתרכזת בשלילה? האם תוכלי לשקף את האל בנקודת ההשקפה שלך על ידי הבעת אהבה ללא תנאי?

לסיכום:
הפרישה הנוכחית מלאת אופטימיות.
כדאי לשים לב למה שקורה סביבך ולהמנע מזחיחות דעת.
כדאי לבטא אהבה ולחוש בזו המובעת כלפייך.

שאלות שצפו בי תוך כדי ניתוח המידע:
מי במשפחתך מרחיב את המשפחה באמצעות נישואין ומי באמצעות לידה?

מי עקשן כמו פרד ומעיק על ליבך?

מי חווה קושי ביציבות הפיזית או הרגשית? אם רגשית – מי זקוק לחינוך מיוחד? האם נמצא במסגרת חוץ ביתית?

מי חווה כאבי ראש איומים?

מי היה בסכנת חיים על רקע אירוע אלים?

בהצלחה וליל מנוחה

רחל

ברכה53

New member
בקר טוב

בקר טוב

וואי את ממש מלאך תודה על התשובה הארוכה
את צודקת במה שכתבת
אני לעיתים רואה את הכוס הריקה בעיקר מתוך מקום של פחד נכון חוויתי בחיי הרבה קושי ואכזבה.
נראה שהפתרון אחר מאשר חשבתי - בעיקר עבודה עצמית פנימה לחיזוק הביטחון
אני גם צריכה למצוא את המקום שלי להתפתח וללמוד מעבר לחומר כמו שכתבת -ואני חייבת לעצמי בעיקר להתחיל לעשות משהו בנושא.
לחלק מהשאולות אין לי תשובה - כי כרגע אין לי את המידע
חתונה וילדים - לא קבלתי הזמנה לשבועות הקרובים אבל אשמח לשמוע על הרחבה המשפחה עבור כל אחד שרוצה בזה אני יעדכן אותך כשאדע
לגבי העקשנות והקושי ביציבות שני אנשים שונים אבל אני יודעת במי מדובר באחד אין לי כמעט יכולת השפעה בשני אני מנסה לבדוק מה ניתן לעשות מדובר בבן משפחה
כאבי ראש - מפעם לפעם אני חווה כאבי ראש קשים אבל לא בטוחה שבי מדובר
סכנת חיים - לא שמעתי כל כך בימים האחרונים אבל לא תמיד הכל גלוי וידוע לי :)

את אדם מאוד מיוחד אני ממש מודה לך על העזרה ההכוונה והעידוד.

רק טוב

למעלה