שאלת התיעצות

שאלת התיעצות

אני עובדת במכירות יש חשש לסגירת המוקד,ואני קצת חוששת לעבודתי,מה עלי לשאול ואיזו פריסה

רחליקה האחת

Member
מנהל
בוקר אור סופר נובה,

צר לי לקרוא את חששך.

ממליצה לך לבחור מספר מ 1 עד 116

ובנוסף

פרישת הכוכב בשאלה:

מה הפוטנציאל האפשרי להכרח עבורי למצוא עבודה אחרת בחודשייםפ הקרובים?

בהצלחה,

רחל

פרסתי,בבקשה

השאלה שנשאלה:

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - נער החרבות
לב - עשר הגביעים
יד ימין - מלך המטות
רגל ימין - נער המטבעות
יד שמאל - ארבע החרבות
רגל שמאל - שמונה הגביעים
והמס שבחרתי 88

רחליקה האחת

Member
מנהל
תודה על האמון,

זהו פורום לימודי.
על פי כללי הפורום הזה יש להביא פרשנות משלך לקלפים שעלו.
אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. הרשמותך מהם תספיק בהחלט

אשמח להועיל בהמשך,

רחל

פרשתח

בראש,רוצה שינוי,בלב רוצה שהכל יסתדר,ובלי שינויים,פוחדת מהלא נודע,אני מבינה שאין חשש.

רחליקה האחת

Member
מנהל
, תודה, הפרישה והמסר

למיטב ידיעתי והבנתי אותם.

השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי להכרח עבורי למצוא עבודה אחרת בחודשיים הקרובים?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - נער החרבות
לב - עשר הגביעים
יד ימין - מלך המטות
רגל ימין - נער המטבעות
יד שמאל - ארבע החרבות
רגל שמאל - שמונה הגביעים

נער החרבות
מלך המטות עשר הגביעים ארבע החרבות
נער המטבעות שמונה הגביעים

והמס שבחרתי 88

עד כה וגם כיום מתאפיינת התנהלותך במקום העבודה ומיוצגת ע"י קלף מלך- המטות. זה מצביע על חוש עסקי מפותח, כושר מנהיגות, סמכות, הנעת רעיונות ו/או אנשים קדימה, מוחצנות, ישירות, קסם אישי, ביטחון עצמי, אמון ואמונה, כישורים מגוונים, תחומי עניין רבים. הקלף גם מדגיש אמינות , עצמאות, תחושת חדווה מהשתתפות במגוון תפקידים קהילתיים בו זמנית, שיתופי פעולה פוריים, תשוקה ולהט, התגשמות מאוויים ו/או חלומות.
הקלף מחזק ביטוי עצמי יצירתי ומרשים, תמיכה אנרגטית והנעה קדימה, כישורי משחק ולהט נעורים נצחי.
השיעור של קלף מלך המטות הוא שאינטואיציה ולהט מסייעים בהגשמת חלומות יחד עם תמיכה חיצונית נדיבה מהסביבה. וכאן ניכר שמישהו ניסה לשים טריז בגלגלייך...
קלף נער- המטבעות במיקומו הנוכחי מצביע על תחושת מחנק ומלכוד, חיי שגרה אפורים, חוסר יציבות, חוסר מיקוד, חוסר ריכוז, ביקורתיות יתר וקודי כללי בתפקוד בשל הפרעות חיצוניות מחד ובוסריות מאידך.

קלף נער החרבות מצביע על האנרגיה השכלית בהווה בפרישה זו. הקלף מספר לי שכיום מחשבותייך נסבות סביב צורך בגיבוש תכנית פעולה ויש גם כיוון ללימודים בתחום כלשהו. הקלף גם מעודד תקשורת עם הסביבה. כיום אמצעי התקשורת מגוונים ויש לנו – תודה לאל – אינטרנט!

את האנרגיה בליבך כיום, תחושותייך ורגשותייך מייצג בפרישה זו קלף עשר הגביעים. הוא מספר לי שהאנרגיה בליבך מרוקנת נוכח חוסר שביעות רצון, תחושת ניכור וזרות, תחושת ניצול וחוסר ערך.

שני קלפים אלה יחד במיקומיהם הנוכחיים מלמדים על חרדה וצורך להקדים תרופה למכה שאופפים אותך.

הקלפים הבאים מצביעים על הכיוון המיטבי עבורך בחודשיים הקרובים. הקלפים עלו בפרישה זו הם:
קלף ארבע החרבות וקלף שמונה הגביעים.

קלף ארבע החרבות במיקומו הנוכחי מצביע על צורך בהפוגה וביצירת רשת חברתית שתוביל אותך למקום הנכון לך. כשקלף ארבע – החרבות מופיע בקריאה הוא מייצג הכרח לנוח ,לצבור אנרגיות מחדש ולהתאושש. כניעה טקטית יכולה להיות יעילה בשלב זה וכן החלטה להפיק מהזמן תועלת על ידי התבוננות פנימית. ריבוי דרישות ומשימות יחד עם מתיחות אינטנסיבית עלולות להיות חלק מהמחיר או חלק מהדרך.

קלף שמונה הגביעים מציין כאן כי תיתכן תחושה של רצון לברוח מחיי השגרה המעיקה ומהפעילות הקדחתנית המתישה והמייאשת. הקלף יכול להצביע גם על כך שחיוני לנוח כדי להחלים ממחלה.

שני הקלפים יחד מתארים צורך בנטילת פסק זמן למנוחה, התרחקות ממתח ומלחצים וקבלת תמיכה מהסביבה.
עם זאת , ניכר שאת דווקא נשארת במקום העבודה הנוכחי – לפחות בחודשיים הקרובים...

כל הקלפים בפרישתך זו מלמדים על שיש לך כלים המאפשרים מציאת פתרונות והתארגנות מחדש לשם השארות במקום העבודה וכדי לבנות במקביל רשת ביטחון ו/או קלף מיקוח.

אז מה בעצם עלייך לעשות בפועל בחודשיים הקרובים?
כדי להשתחרר מהחרדה ולפעול כראוי הקלפים ממליצים לך למיטב הבנתי וידיעתי אותם שכדאי שתדעי כי כרגע לא נשקפת כוונה לפיטורייך.
בד בבד עם המשך ההתנהלות במקום העבודה כדאי לך להשתמש במגוון אמצעי התקשורת הקיימים, לשלוח קורות חיים למקומות עבודה פוטנציאליים אחרים ולחדש קשרים על מנת ליצור רשת ביטחון עתידית. במסגרת זו צפויה גם להתחדש התקווה בליבך ומסתמנת גם הזדמנות למיגור החרדה. כדאי להתחיל לשנות כדי למנוע התקבעות במצב לא יעיל או מזיק.

המסר שבחרת תומך בפרשנות שהוצגה לעיל ואומר:
88: אל תיראי מאויבייך כי מזלך טוב הרבה

המלצה ממני: הברכה מצויה במה שסמוי מהעין ולכן כדאי לשמור על דיסקרטיות בהתנהלותך- תמיד.

בהצלחה,

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
סופר נובה, מתוקה,

השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי להכרח עבורי למצוא עבודה אחרת בחודשיים הקרובים?

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים, הפרישה והמסר שעלו - התשובה שהתקבלה עבורך היא שאין כוונה לפטר אותך בחודשיים הקרובים. הווה אומר שבשלב זה נראה כי אין כוונה לסגירת מקום העבודה בחודשייםהקרובים.

מה גם שכלל לא שאלתי על מקום העבודה ועתידו האפשרי...

לציין כי על פי עצת הקלפים הומלץ לך לבנות רשת ביטחון במקביל.

מקווה שכעת הכל ברור יותר,

רחל

למעלה