ערב טוב

ברכה53

New member
ערב טוב

ערב טוב,

נושא העבודה מאוד מטריד אותי ואני מצטערת אם אני מציקה בנושא יותר מידי
האם אוכל לקבל תשובה עבור השאלה הבאה
אני רוצה לדעת איך עלי לנהוג כדי לשמור על מקום העבודה שלי מצד אחד ומצד שני ברור לי שזה נעשה בתאום אם הממונה עלינו - הוא מקורב אליה ומנסה לקדם את עצמו ועוד עובדת אחת
השאלה שנשאלה:
האם X מהווה סכנה עבורי מבחינה מקצועית

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - עשר המטבעות
מיקום 2 - שבע החרבות
מיקום 3 - נער הגביעים
מיקום 4 - שש המטות
מיקום 5 - שלוש המטות
סיכום - חמש המטבעות

הקלף של חמש מטות אולי נותן לי רמז שצריך להניח לדברים ולמחשבות ובעיקר לא לדאוג.

חשבתי לדבר עם הממונה עלינו ואני רוצה לדעת אם זה יעזור לי

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי לקיים שיחה כנה ופתוחה עם X בנושא התפקיד שלי

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - מלך המטות
מיקום 2 - הכוהנת הגדולה
מיקום 3 - מלכת המטות
מיקום 4 - שלוש המטבעות
מיקום 5 - מלכת החרבות
סיכום - קיסר

לפי הקלפים נראה שהשיחה איתה תתן לי הרגשה טובה ואולי כדאי לנהל איתה שיחה בעיקר לצורך הסדר הטוב.

תודה רבה רבה על העזרה

רחליקה האחת

Member
מנהל
ערב טוב, ברכה53,

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250.

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
ברכה53 יקרה

מצטערת לקרוא שעניין החשש למקום העבודה אינו נותן לך מנוח.

בתפוז יש שני פורומים של קלפים.

הפורום "שואלים את הקלפים" בו ניתן לקבל תשובות לשאלות בלבד בהתאם לנהלים שם.

פורום זה, שהוא בעיקר במה להעשרת הידע בתחום הקריאה בקלפים והכרת הקלפים עצמם.

בפורום זה על פי התקנון יש להביא פרשנות שלך לפרישה. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות כללית תספק אותי בהחלט.

ציינתי כרגע את הנוהל בפורום זה להתייעצות עתידית מצידך אם וכאשר תהיה.

בנוגע לשאלתך:
"האם X מהווה סכנה עבורי מבחינה מקצועית"

שאלתך מקפלת בתוכה את מניעיו הכמוסים של X. לכן, אני מנועה מלהגיב לשאלה זו כאשר X לא נתן אישור ואינו יודע על כך.

השאלה השניה שנשאלה:
"האם נכון לי לקיים שיחה כנה ופתוחה עם X בנושא התפקיד שלי"

רצוי לציין לוח זמנים (השבוע, החודש, וכדומה).
כלומר, למשל, "האם נכון לי לקיים שיחה כנה ופתוחה עוד השבוע עם X בעניין..."
תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - מלך המטות
מיקום 2 - הכוהנת הגדולה
מיקום 3 - מלכת המטות
מיקום 4 - שלוש המטבעות
מיקום 5 - מלכת החרבות
סיכום - קיסר

תודה על האמון ועל בחירת מספר בהתאם לבקשתי.

על פי המסר שנבחר, הקלפים והפרישה ולמיטב ידיעתי והבנתי אותם,
יש זמנים בחיים שבהם עלייך להיות בעלת די אמונה כדי לשחרר וכדי להפסיק לנסות לתמרן את נסיבות חייך. אל תנסי לעצור את הזרם. אל תתנגדי למה שיש. האמיני כי יש סיבות למה שאת חווה, סיבות שאולי כרגע הן נשגבות מבינתך.
גורלך אינו השיקול היחיד – גם אחרים מעורבים. האמיני כי בבוא העת תגלי למה דברים מתרחשים כפי שהם מתרחשים.
דאגתך מבוססת על פחד, אף שאולי אינך מודעת לכך. הפחד בא לידי ביטוי ברגשות רבים. כגון: חרדה, חוסר ביטחון, כאב וכו'. מנקודת מבטו של האני העליון , את נמצאת על פני האדמה כדי ללמוד לשחרר את הפחד ולהביע אהבה ללא תנאי. לפיכך דאגתך הנוכחית היא הזדמנות לצמיחה רוחנית – אם תנתבי את רגשותייך באפיק חיובי.
לפיכך, אם הפחד הוא הבעיה, אהבה היא הפתרון.

ביטחון הוא חלק מן האמונה. בטחי בעצמך . בטחי באני העליון שלך. בטחי באלוהים והאמיני כי בסופו של דבר תצמח טובה מן המצב.

אדגיש רק את קלף הסיכום כי הוא מאיר, מחדד, מחזק ומוסיף על המידע שעלה בקלפים שלפניו בפרישה. כאן עלה קלף הקיסר - המבטא כמיהה לחזרה בתשובה או להתחזקות רוחנית.

קלף הקיסר מצביע על צורך באומץ ובגילוי לב.
אומץ:
בהתמודדות עם מצב קשה קיימת הבחירה בין לכעוס ולחפש מישהו או משהו להאשים אותם במצב, או להתמודד עם המצב ולגדול מתוכו.
פני קרח
בחברה בה אנו חיים גברים מחונכים להיות חזקים, לא לבכות, להעמיד פני גיבורים כשהם נפגעים ולא להראות שכואב להם. גם נשים נופלות למלכודת הזו ויתכן שכל אחד מאיתנו הרגיש, בזמן זה או אחר, שהדרך היחידה להתמודד ולשרוד היא לסגור את התחושות והרגשות על מנת שלא ניפגע שוב.
אם הכאב עמוק במיוחד אנו עשויים לנסות להסתיר אותו גם מעצמנו, וזה יכול לגרום לכך שאנו קפואים, נוקשים וברור לנו עמוק בפנים, ששבר קטן בקרח ישחרר את הכאב שיתחיל לזרום בתוכנו שוב.
הדמעות אוחזות במפתח לשבירת הקרח. לדמעות, ורק לדמעות יש את הכוח להמיס את הקרח. זה בסדר לבכות ואין סיבה להתבייש בדמעות. בכי עוזר לשחרר את הכאב, להיות רכים עם עצמנו ולבסוף עוזר לנו לשחרר חלק מהחרדה .

הקיסר גם "שולט" על העולם הפיזי, הווה אומר, שהוא המחוקק, יוצר מערך ותוחם גבולות, בעל סמכות ומגדיר דברים, ומנתח את ריבונותו, אשר הוא בכל מקרה, לא יצר.
כך, הוא מפקח, מבצע ומיישם , מוליד ויוצר חוקים, מבסס את סמכותו, ואנרגטית מנחה, מפקח, מצווה וממקד את הרגשות ואת כוח יצירת הדמיון על ידי יוזמה חדשה ותוכנית של סכמה חדשנית או המצאה חדשה. יותר מכל, הוא מחפש נצחיות - להשאיר מעצמו משהו מאחוריו.
כאשר אנו ממחישים או מגלמים את הקיסר, אנו נראים אסרטיביים, תקיפים בדעותינו, חיוביים בהשקפותינו, עוצמתיים באמונותינו, ופועלים בדינאמיות לגבי דברים שצריכים להשיג ולהיעשות.
הקיסר מאפשר לתכנן ולהקרין סמכות, לתפוס עמדת מנהיגות, ולהרגיש רבי עוצמה ובעלי כוח, היוצר את התוצאה הראויה לו, אולם לסמוך יותר מדי, במה שנקרא - המוחלטות בסיבות לצדקנות שלנו, יכולות להיראות כרודנות או דיקטטורה.

את מבינה? החרדה עלולה להוביל לצדקנות ולמועקה שבאה לידי ביטוי בפני קרח ובהסתרת ה'אני' האמיתי שלנו.

אני בטוחה שעבדת קשה כדי להגיע לאן שהגעת. אני גם משוכנעת שהחרדה שלך טבעית. כדאי שתמצאי בתוכך את הסיבה לחרדה ואז תוכלי להחליט אם ומתי לשוחח עם הממונה עלייך ובעיקר - איך!

לסיכום:
כרגע - מעמדך מבוסס ואין סיבה לפעולה כלשהי.
המטרה העליונה היא לפתח אמונה ולהאחז בה.
הדרך לפתח אמונה כזו עוברת אצלך כרגע דרך תחושה סובייקטיבית שמקור הכנסתך בסיכון - ומעורר חרדה עצומה.

ביהדות למושג הזה של הגברת אמונה קוראים - להתמים!

עוד מושג ביהדות: אוצר חינם
כדאי לומר משפט זה המון פעמים ולבסוף מתעוררת בלב שמחה ואמונה.

"אני מאמינה באמונה שלמה שמאוצר מתנת חינם מתרחשת עבורי ברגע זה ישועה נפלאה בעניין ה..."

בהצלחה

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

ברכה53

New member
ערב טוב

ערב טוב

וואוו מדהים ממש תודה
נכון קלעת בול הפחד שולט בי ואכן עבדתי קשה מאוד כדי להגיע לאן שהגעתי.
לא לקקחתי דבש בשום שלב ולא עשו לי הנחות מעולם - להיפך.
זו עבודה קשה אבל אנשום עמוד ואחפש דרכים להתגבר על הפחד ולמצוא מקום של אומץ בתוכי של שקט שלווה ואהבה
תודה רבה על התשובה המפורטת המדייקת וכן גם המעודדת והתפילה שנתת לי להגיד כל יום
תודה רבה ולילה טובה

למעלה