שאלה לגבי עבודה חדשה.. SOS

שאלה לגבי עבודה חדשה.. SOS

זו השאלה והפריסה שהתקבלה
השאלה שנשאלה:
האם יש פוטנציאל למצוא עבודה חדשה בדצמבר?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מוות
תשובה - שלוש החרבות
תומך/חוסם - שני המטות

והפרשנות שלי (הן מהקלפים והן מהמציאות)
אז קודם כל בגדול מהפריסה אני מבינה שהפוטנציאל למציאת עבודה עד סוף דצמבר, הוא שלילי.

(קלף המוות) אני צריכה קודם כל להבין שהמקום הנוכחי שבו אני עובדת מיצה את עצמו, כשאבין זאת ואשחרר מעצמי סופית את המקום הזה, יגיעו שינויים חדשים (מקום עבודה חדש?). - שאלה שעולה מזה, האם רק כשאסיים את התקופה שלי במקום הנוכחי (סוף דצמבר, אולי עוד קודם) אז יבוא מקום חדש?

(קלף שני מטות) - אני נמצאת כרגע במסע של לימודים (לימודי גרפיקה) ועל זה גם מדבר הקלף - אין לי מושג כרגע אם זה מימוש הפוטנציאל שלי, זה משהו שאוכל לדעת כנראה רק בעתיד. בכל אופן הלימודים האלה הם תהליך ארוך וכרגע לא יכול לאפשר הכנסה מיידית. - השאלה שלי מהפריסה היא לגבי עבודה מיידית!

שלוש חרבות -הקלף מדבר על מקום העבודה הנוכחי, נכון יש מצב שסיום ההעסקה יהיה עוד קודם לתאריך הנקוב בחוזה (סוף דצמבר) והפיטורין יהיו צפויים.

אשמח להרחבה.

רחליקה האחת

Member
מנהל
חולמת שאיפות יקרה , ערב טוב,

בהצלחה בלימודים ובמציאת עבודה בפרט ובחיים בכלל.
ניסוח השאלה שנשאלה כולל מומנטום נבואי.
גם הפרישה שנבחרה, פרישת האס. או. אס. היא פרישת כן/לא.
שני נתונים אלו מצמצמים את יכולתי להגיב על שאלתך, שכן אין זו דרכי בפורום ובכלל...

אני עושה כאן כמיטב יכולתי.

בפרישת אס או אס הקלפים הם:
הקלף האמצעי – קלף תשובה
הקלפים הנוספים הם קלפים שמבטאים תמיכה/ חסימה.

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים ואת הפרישה שהוצגה:
בפרישתך 3 קלפים.
הקלף האמצעי (קלף התשובה) הוא קלף שלוש החרבות.
מצד אחד שלו מופיע קלף המוות ומהצד השני קלף 2 המטות.
היסודות בפרישה הם:
אוויר, מים ואש.
נעדר מהפרישה יסוד האדמה, המצביע על כסף ועניינים גשמיים- חומריים.

קלף 3 החרבות
באופן כללי: קלף שלוש החרבות הוא מיסוד האוויר ונושא את הספרה שלוש. הקלף מבטא התבגרות, התפכחות מאשליות ורצון לנקוט יוזמה. מסתמנת פריצת דרך בעקבות המאמצים , שהושקעו ליצור איזון ולשתף פעולה בכל התחומים. אף אם המאמצים הללו העלו תוצאות באופן הדרגתי או איטי. זו העת להתבונן מחדש בחייך מנקודת מבט טובה יותר/בהירה יותר. כמו נהר שנתיבו משתנה על ידי הצפה/מבול כך תהיה אדם שונה לאחר חוויה זו. נכונות לרדת לעומקו של הסבל מתמירה אותנו.
כמו כן, הקלף מצביע על אתגר לקראת התאוששות ממשבר , אומץ וקבלת החלטה ששוברת את הקיפאון.
בענייני עבודה: הפקת לקחים מהעבר יוצרת הזדמנות לבנות מערכות יחסים פוריות ולהשיב אמון שאבד.

קלף המוות
באופן כללי קלף המוות אינו מצביע בהכרח על מוות פיזי אלא הוא יותר מטאפורה למותו של מצב אחד כדי להתקדם למצב חדש. הסיבה לכך שאסור לנבא מוות בקלפים היא שכל אדם יכול לשנות את גורלו בכל רגע נתון לבחירתו, בבחינת "תשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה". בנוסף לכך גם יכולת הניבוי אינה מצויה בידי בני אדם ולכן גם בשל השלכות של נבואה מסוג זה - אסור לנבא מוות.
קלף המוות מצביע על שינוי והתבגרות. מספרו הוא מספר 13- וביהדות זהו הגיל בו בנים חוגגים את המעבר מילדות לבגרות באמצעות טקס בר המצווה.
הופעת קלף המוות מרמזת גם על מצבים של צמיחה מתוך מצב הרסני – כעוף החול. הקלף מודיע שיש לך אומץ להתעלות מעל למכשולים ולהפוך לימון ללימונדה.
בענייני עבודה: אם אינך שבעת רצון ממצבך התעסוקתי הנוכחי הרי שמגמת היקום היא לסייע לך להתקדם בנושא הכלכלי ולשם כך מופיעות בחייך הזדמנויות שונות. לפעמים רצוי 'לחתוך' מצב לא נוח כדי לאפשר כניסתו של עידן חדש ומיטיב.
השינוי המיוחל קרוב מתמיד.

כמו כן הקלף מצביע על שאת זוכה להארה וגם להבנה חדשה .
רעיון ההתחלה או היוזמה ההתחלתית
נובע בחלקו מאישיות חדשה -
שעולה וצומחת לאחר תקופת הקרבה ומאבקים.
את עשויה להצטרף לקבוצה בה אחרים התנסו באותה דרך כמותך.
ההצטרפות לזולת תסייע לך ללמוד ולהתפתח אישית .
באשר למישור היומיומי מסתמנת תקופת המתנה.

קלף שני המטות
באופן כללי: קלף שני המטות הוא קלף מסדרת האש ונושא את הספרה שתיים. הוא רומז לשיתוף פעולה, רגשות חמים ועודף נתינה. כעת ניתן לומר כי העבודה הקשה ביישום רעיונות יצירתיים עומדת למבחן. את ממתינה לבשורות בנוגע לעשייה זו.
עבודה: בתחום המקצועי ניכרת התרגשות ושיתופי פעולה קורמים עור וגידים. שמרי על אופטימיות ועל יצירתיות. האינטואיציות שלך מבורכות וכדאי להשאר ממוקדת. מידע חשוב צפוי להגיע בנוגע למיזם בו נטלת חלק.

הוא גם מדבר על כך שיישום תכניות ורעיונות מסתיים וכעת מסתמנת תקופת המתנה לפירות.
חדשות נעימות מסתמנות בדרך אלייך.

לסיכום:
הפרישה בכללותה מצביעה על בשורות טובות לאחר תקופה רצופה משברים ומאבקים.
לציין כי יש ברקע גם בשורה לא כל כך טובה.
עם זאת, יש בך אומץ ויכולת התגברות/ התאוששות מהירה וגבוהה!
כמו כן, השינוי המהותי המסתמן בחייך יכול להוביל ליציאה לדרך חדשה ונכונה יותר עבורך.

אסור לחרוץ גורלות ולכן לא ארחיב בעניין.

רק בשורת טובות- אמן!
בהצלחה
רחל

למעלה