רחליקה שלחתי לך מסר

חציברזל

New member
עידכון התפתחות ושאלה מדם ליבי

בוקר טוב
לפני אימון..חחח
לאור הפריסה הקודמת הבנתי שאפשר לנסותלחזור להתאמן ברכיבה אצל המאמן הקודם עם הקבוצה הקודמת
אבל או שהבנתי לא נכון או שהתת מודע של מטעה אותי
אתמול המאמן שלי החדש פנה למאמן הישן ושאל אותו האם ניתן לתת לי פתרון רכיבה בדבוקה אמצעית (כזו שאמורה להתקיים כשיהיו רוכבים מתאימים)
התשובה שקיבל שכיום אין אפשרות כזו כל הקבוצה שאמורה להיות שנייה ושלישית רוכבת יחד ואין דבוקה שנייה נפרדת ושהוא חושב שכיום אני מעט חלשה מדי להצטרף אליהם.
מה שבטוח שאני יודעת שלדבוקה של המאמן החדש אני חזקה מדי ולכן בבעיה מכל הכיוונים ולכן חיפשתי פתרון
רשמת לי בניתוח הפריסה מצטטת :

הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.
הבנתי שעדיף לי לסלוח להימנע מלהיות בריחוק ולנסות לתת הזדמנות לפיתרון \התשובה השלילית שלו למאמן שלי מראה ההיפך

כתבת לי בניתוח הפריסה

שאלת: אם ניתן לשאול האם נכון עבורי לחזור לקבוצה הקודמת לרכיבות ולאימון תחת המאמן הקודם .

תשובת הקלפים:
למיטב הבנתי הפרישה מעודדת ראותך לשוב ולהתאמן עם המאמן הקודם אחרי שתתגברי על העלבון .

שאלת:אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים הללו ?

תשובת הקלפים: הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.
לא מבינה איך זה מתיישב עם התשובה שלו .
האמת שאני כיום בכלל לא מצליחה להבין מה יש לו נגדי?
עזבי שלא מבינה למה זרק אותי מלכתחילה אבל עכשיו אחרי שהיה נראה שהעניינים נרגעו שיש על מה לדבר
ואפשר לתת הזדמנות ממקום בוגר ונכון יותר
אז מתברר שבעצם לא !

אשמח לעזרתך לפריסה נרחבת שתאפשר לי לשפוך אור על המצב הלא ברור ולהבין מה אני מפספסת ולמה ההתנהלות הזו כלפי לא אגיד פוגעת אבל מה לעשות שבאמת מרגישה שנפגעתי שוב ונוצרה הטעייה ממנו
אני היום ממש מרגישה מבולבלת ופגועה כבר לא מצליחה להבין כלום מהתנהגותו ומהתשובה שנתן למאמן החדשש
והאם ניסיון לשיחה ישירה איתו להבין יתן תשובה או רק יזיק יותר.
אשמח להמלצה לפריסה שתשפוך אור על פני הדברים וכיצד עלי להתנהל מעתה ואילך במצב הנוכחי
יום טוב

רחליקה האחת

Member
מנהל
מצטערת לקרוא, עם זאת,

מתוך רצון כן להעניק לך ייעוץ מיטבי - אני מציעה כאן לבחור מספר מ 1 עד 250. רק פעם אחת - כפי שציינתי קודם - ואגיב בהמשך :)

יום טוב

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
בוקר אור,

אני ממליצה להמנע מפרישות חוזרות באותו עניין בפרק זמן קצר.

ממליצה לך לבבחור מספר מ 1 עד 250 ואעביר לך מסר בנושא בהמשך היום.

יום נעים

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
3. איזון וקארמה

האם את מקבלת את הקארמה כבסיס פילוסופי למציאות?

דתות בעולם מתייחסות לאלוהים כאל בורא - יוצר או בוראים - יוצרים. יצירתיות היא מתת אל והבסיס של כל בריאה . היא גם לב ליבה של גישה פנימית ליצירת שלמות.
מצוקה היא אם כל יצירתיות!
יש אמונה באל כיוצר ויש אמונה שהוא ברא הכל ולבני אדם נתן ניצוץ ממנו, המכונה – נשמה.
בתורת המיסטיקה יש אמונה בגלגול נשמות המבוססת על קארמה.
קארמה היא בסיס פילוסופי שמהותו איזון והוא מושתת על חוק הסיבה והמסובב.
לאורך החיים נבראות אנרגיות השבות לעולמנו בגלגולים קראמטיים ומבקשות איזון.
איזון הוא אחת מתוצאותיה של השקפת עולם יצירתית.

ציטוט:
"...התשובה שקיבל שכיום אין אפשרות כזו כל הקבוצה שאמורה להיות שנייה ושלישית רוכבת יחד ואין דבוקה שנייה נפרדת ושהוא חושב שכיום אני מעט חלשה מדי להצטרף אליהם.
מה שבטוח שאני יודעת שלדבוקה של המאמן החדש אני חזקה מדי ולכן בבעיה מכל הכיוונים"
סוף ציטוט

הדיאלוג בין שני המאמנים מבהיר סיבה אחת לכך שהמאמן הקודם בחר להוציא אותך מהקבוצה.

המסר עבורך:
הדבר החשוב הוא להיות פתוחה למה שרוצה לקבל ביטוי דרכך.
מלאכי מרום מצעידים אותך ליעדייך על פי כוונות ליבך .
עלייך להודות לה' על הכל. גם על הכאב.
יצירתיות כרגע היא המפתח לאיזון המצב.

לדעתי, לא בכדי מעודדים אדם שנפל מגב סוס לעלות מיד ולרכוב מחדש על הסוס.

האם כדאי לך לשוחח עם המאמן הקודם?
לפי מה שאני מבינה מתוספת הפרטים הרי שהוא רואה בך חלשה מעט בהשוואה לאחרים.
כדי ליצור בסיס לדיאלוג מולו - נראה שעלייך להחליט אם בדעתך לעמול ביתר שאת כדי לצמצם את הפער או לא.

אם כך – בררי בינך לבין עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה? מהם המחירים אותם תידרשי לשלם? האם תוכלי לעמוד בהם? כמה זמן? איך תוכלי ליצור איזון?
אז תוכלי לגבש החלטה כיצד לפעול.

כל טוב

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

חציברזל

New member
תודה ותגובתי

הדיאלוג בין שני המאמנים מבהיר סיבה אחת לכך שהמאמן הקודם בחר להוציא אותך מהקבוצה.-לא יכולה להיות הסיבה
כי א. אין מה לא להגיד אותה היא מקצועית ותקינה ובכל זאת לא נאמרה לי כשהוציא אותי .
ודבר שני זה פרט שנכון לכל השנה וחצי אימונים לא שונה ממה שהיה מלכתחילה ולכן לא מסתדר לי שפתאום אחרי שנה וחצי שם לב לזה
אבל לא באמת קריטי לי .

המסר עבורך:
הדבר החשוב הוא להיות פתוחה למה שרוצה לקבל ביטוי דרכך.
מלאכי מרום מצעידים אותך ליעדייך על פי כוונות ליבך .
עלייך להודות לה' על הכל. גם על הכאב.
יצירתיות כרגע היא המפתח לאיזון המצב.-תודה על הטיפ אקח לתשומת ליבי !

לדעתי, לא בכדי מעודדים אדם שנפל מגב סוס לעלות מיד ולרכוב מחדש על הסוס.

האם כדאי לך לשוחח עם המאמן הקודם?
לפי מה שאני מבינה מתוספת הפרטים הרי שהוא רואה בך חלשה מעט בהשוואה לאחרים.
כדי ליצור בסיס לדיאלוג מולו - נראה שעלייך להחליט אם בדעתך לעמול ביתר שאת כדי לצמצם את הפער או לא.
אם כך – בררי בינך לבין עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה? מהם המחירים אותם תידרשי לשלם? האם תוכלי לעמוד בהם? כמה זמן? איך תוכלי ליצור איזון?
אז תוכלי לגבש החלטה כיצד לפעול.-שוב מתחבר למה שכתבתי לציטוט הראשון שלך
הייתי חלשה יחסית לאנשי ברזל כל התקופה ואף פעם לא הפריע לאף אחד לא לקבוצה עימם היו וחלקם עדין יש קשר מעולה ולא לו כמאמן

תודה בכל מקרה על המסר ההשקעה הנכונות העזרה ההכוונה
בהחלט מעורר השראה והרגשה טובה
תודה לך Q

כל טוב

Mist2

New member
הי חצי ברזל

אני מרשה לעצמי להוסיף קצת...
&nbsp
לפי הבנתי, את אדם שעובד בצורה טובה עם רגש, ואת שואבת הרבה כוחות מהצד הרגשי שלך. את עקבית ויש לך הרבה סבלנות.
כל זה מתאים מאוד למה שאת עוסקת, כלומר אימונים לטריאלתון.
לכן את צריכה לחזק צדדים אלה, ולנסות ללמוד כיצד להתמיר רגש שלילי לטובתך, ולא לתת לו להזיק לך.
&nbsp
עוד דבר שיכול להפריע לך, הוא נטישה או חוסר אמון בעצמך או בתהליך ממש לפני הסוף.
יש לקחת בחשבון, שהפרעות מסוגים שונים מתרחשים בצורה קיצונית יותר, בסוף כל תהליך. צריך לתת פוש אחרון ולהגיע לסיום, ולא לנטוש או לחפש שינויים שיובילו לסטייה מהמטרה.
&nbsp
יש לך את היכולת להתבונן ולראות את מה שמתרחש בעולמך הפנימי והחיצוני, כך שנדמה לי שתדעי לקבוע בעצמך מה יכול להועיל לך ומה יכול להזיק.
&nbsp
&nbsp

רחליקה האחת

Member
מנהל
כל הכבוד על

דבריך והנכונות לשתף בנקודת מבטך.

כל הכבוד גם על החיזוקים שבגוף הפוסט שכתבת.

ערב נעים

רחל

למעלה