רחליקה שלחתי לך מסר

רחליקה האחת

Member
מנהל
הגבתי

חציברזל

New member
הפריסה

מה עליי לעשות כדי להתקדם באימונים לטריאלתון בחצי השנה הקרובה?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלך הגביעים
עיצה - הכוכב
ממה להמנע - ירח
תוצאה - נזיר

חציברזל

New member
ניתוח שלי

מצב נוכחי צורך בביטחון
עיצה-לא להיות חשופה ופגיעה מדי אך כן להיות אופטימית
להימנע מפחד בילבול וחרדה
תוצאה חשבון נפשש
לא מצליחה לחבר בכלל דברים אשמח להסבר מורחב ממך
תודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
בוקר אור,

יפה כתבת בנוגע לכל קלף .

הנה דעתי:

השאלה שנשאלה: מה עליי לעשות כדי להתקדם באימונים לטריאלתון בחצי השנה הקרובה?

הפרישה שנפרשה היא פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

פרישת הייעוץ הרזה כוללת ארבעה קלפים בארבע עמדות.
על פי נתנאל, ציטוט:" ריסת הייעוץ באה לכוון את השואל לכיוון הטוב ביותר עבורו בנקודת הזמן הנוכחית. גרסה מצומצמת זו של הפריסה מציגה קלף אחד המשקף את המצב הנוכחי, קלף עיצה אחד המשקף את הכיוון הטוב ביותר עבור השואל, קלף המשקף ממה יש להמנע, וקלף אחד המשקף את התוצאה האולטימטיבית, באם תלקח עיצת הקלפים." סוף ציטוט מתוך: http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=counslght

הפרישה הנוכחית כוללת ארבעה קלפים . מתוכם, שלושה קלפים מהארקנה הבכירה (כוכב, ירח והנזיר) וקלף אחד מהארקנה הזוטרה, קלף חצר, מלך הגביעים.
היות הפרישה כוללת מס' גדול של קלפי ארקנה בכירה מעידה על שיעור חשוב עבורך!
הפרישה מכילה שני קלפים מיסוד המים (מלך הגביעים, הירח) , קלף מיסוד האוויר (הכוכב) וקלף מיסוד האדמה (הנזיר).
אנתח את הקלפים אחד – אחד מנקודת מבטי ואז אערוך גיבוש של המידע.
שימי לב: זו הצעת פרשנות מצידי בלבד. יש המון דרכים לנתח את המידע.

תוצאות פרישת ייעוץ רזה:

מצב נוכחי - מלך הגביעים
מלך הגביעים עוסק באיזון האנרגיות זו הזכרית וזו הנקבית; הוא בעל כל האיכויות החיוביות של שתי אנרגיות אלה.
הופעת קלף זה בקריאת קלפים עבורך מבשרת לך: דעי שאת נתמכת ע"י היקום בדרכים גלויות ונסתרות. על פי הקלף הזה מסתמנות חדשות טובות. המוטו של הקלף הוא הרמוניה ואיזון.

עיצה – הכוכב
כשקלף הכוכב מופיע הוא מבטא השראה האופפת אותך. תקוה בנוגע לעתיד מפעמת בליבך ואת אופטימית בנוגע לעתיד. קלף זה מבשר טובות. עדיף לתת לאופטימיות ולחשיבה חיובית מקום במיוחד בעת זו. הקלף מבטא גם חשש מחשיפת יתר ומצביע על פגיעות אפשרית. מכל מקום, זו העת לבקש משאלות. היקום פתוח להאזין לבקשותייך/ תפילותייך / משאלות ליבך – ולהגשימם. המוטו של הקלף הוא אמונה , תשוקה וחברות.

ממה להמנע – ירח
כשקלף הירח מופיע בעמדה זו כדאי שתזכרי שהרושם הכללי שאת מקבלת עלול להיות מוטעה או לא בהיר ולכן עלולות לצוץ אי הבנות.
שימי לב מהם המסרים אותם את מקבלת באופן אינטואיטיבי. נסי לרדת לעומקם ולהבין אותם לאשורם. עיכובים בנושאים שונים מסתמנים ומאלצים אותך לנהוג בסובלנות.
זכרי כי הסובלנות מרה אך פירותיה מתוקים.
במערכות יחסים עלולות להתגלע מחלוקות שעלולות להדרדר במהירות לפסים בלתי רצויים. כדאי להמנע מלחמם את האווירה או להלהיט את הרוחות. כדי להמנע מהסלמת המצב מוטב שתשקלי המשך הפוגה ביחסים לפרק זמן קצר נוסף.
בכל מקרה, כדאי להמנע מהנחות וכן להתעמת בהגינות. מומלץ האזין לאינטואיציה שלך. כדאי להמנע מחיפזון בניתוק מערכת היחסים. זו לא העת לקבל החלטות בעניין מערכת יחסים חדשה עם מאמן אחר - וכדאי להשהות כל החלטה שהיא. ההילה שלך רגישה לאנרגיות חיצוניות ואת מושפעת בקלות מכל דבר.
המוטו של הקלף הוא אמת, התפכחות, איזון והתרחקות מעצב.

מעניין ששני הקלפים הרצופים כאן: הכוכב והירח הם שני קלפים מתוך שלושה המבטאים את גרמי השמיים! השלישי ברצף הוא קלף השמש.
כאן הצירוף של שני הקלפים מבטא את היכולת לחלום אך לא לשקוע בפנטזיות או בתעתועים!!!

תוצאה – נזיר
את קלף התוצאה אני מגדירה כקלף מסכם הפרישה. במסגרת זו הקלף מחדד, מאיר, מדגיש ומוסיף מידע למידע שהופיע בקלפים הקודמים.

כאן עלה קלף הנזיר.
קלף הנזיר הוא קלף רוחני ביותר והמוטו שלו הוא – צניעות!. הוא גם מדבר על התבגרות מתוך כאב.
ייתכן שאת מנסה לגבש עמדה בהקשר למושג "אמת" ו/או מנסה לרדת לשורש בנוגע לאמיתות אדם או דבר מה. אין הכרח שתעשי זאת בכוחות עצמך בלבד; בקשי עזרה אם דרושות לך נקודות מבט נוספות ו/או מידע נוסף וכו'.
ייתכן שתחושי שחיוני עבורך לבלות בגפך זמן מה כדי להרהר בסוגיות אלו שברומו של עולם. אפשרי לעצמך זמן זה ביחידות גם אם מדובר רק ב"ניקוי ראש" והכנסת בהירות למחשבותייך. לפעמים הארה מתרחשת תוך כדי הליכה בחוץ או תוך כדי עריכת סדר ונקיון בבית.
קלף זה גם עוסק רבות בעניין עשיית "הדבר הנכון". זכרי כי עשיית "הדבר הנכון" פירושו עשיית הדבר הנכון גם לך ותואם את מערכת אמונותייך האישית. המנעי מלרַצות רק את האחרים ולהיות עסוקה במילוי צרכיהם , רצונותיהם ורגשותיהם בעודך מתכלה.
ייתכן שאדם מהעבר שב לחייך ומחדש יחסיו עימך. שאלי את עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה?. ייתכן שבראשך המחשבות מספרות לך שכדאי לך לנהל מערכת יחסים ואתה משכנע את עצמך שכך הוא. אם כך, בחן את התנהגותך. האם היא עולה בקנה אחד עם שכנוע עצמי פנימי זה?
קלף הנזיר גם אומר שאת ממקדת את כל האנרגיה שלך סביב נושא זה עד שאין לך חיים כלל, לכן, הקלף מייעץ לך להניח לעניין כרגע ולהמשיך בחייך.
נראה כי דרוש לך זמן ביחידות אולם במקום להתבודד את מוצאת עצמך בודדה. בעיה עלולה לצוץ כי מתגבש בתוכך פחד ממשי לשהות במחיצת אחרים. בפרט נכון הדבר בהקשר לפגיעות/לרגישות כלשהי שעלולה להחשף בפני הזולת. דעי כי חלק מהחיים הם רגישויות ופגיעות כחלק משיעור גדול יותר.
סביר להניח שמערכות יחסים אינן עומדות כרגע בראש סדרי העדיפויות שלך ובכלל זה מערכת יחסים רומנטית.
אם אדם מהעבר שב אל חייך שאלי את עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה? האם אתה בשלה להתגבר על הכאב/ הפגיעה ולהשקיע בבניית מערכת יחסים מאמן -מתאמנת באמת כרגע? אם במחשבותייך מקננת המחשבה שזו כמיהתך ולכך את משתוקקת - בחני את התנהגותך בפועל. האם היא עולה בקנה אחד עם המחשבות? האם את מוצאת טעם במפגש עם אחרים? האם יש בך אנרגיה מספקת ו/או פנאי ו/או משאבים להשקיע בזה כרגע? האם מדובר בכמיהה מהלב או שמא מדובר בשכנוע עצמי או בכניעה ללחץ חיצוני?

גיבוש המידע:
הכוחות החיוביים של היקום יטו לך חסד בנוגע לשאלתך, ובלבד שמה שברצונך אינו עומד בסתירה למאוויי האחר. עלייך להקפיד שיעדייך יהיו הרמוניים עם היקום, ולשמור על צניעות בניצחונותייך. אם יתערער איזונך הפנימי - יתערער הכל, וכל מה שהרווחת יאבד. עלייך לבדוק את הכוונה מאחורי תשוקתך.
כרגע את נהנית מתמיכה בלתי נראית בטיפולך בענייני העולם והחברה. את יכולה להכנס בקלות למעגלים חדשים, אך השמרי מחברתך. את מושפעת מכל מי שחודר לתחום הילתך, ולפיכך מוטב שתתרועעי רק אם אנשים חיוביים, המעניקים לך השראה והנעה. יחסייך האישיים הקרובים יפיקו תועלת רבה מעת זו של מזל טוב. גם מיזמיך היצירתיים ייהנו מכך.
יש לך משאבים כבירים, והעיתוי שלך מושלם. היי רגישה כלפי ברכה זו ושמרי על האיזון ועל ההרמוניה בחייך, העריכי את אלה -התומכים בך.
זו לא העת לבצע שינויים במסגרת החברתית.

תשובה לשאלתך:
על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה שהוצגה:
בחצי השנה הקרובה כדאי שתימנעי מבניית מערכת יחסים חדשה עם מאמן חדש.
יש לציין כי את מתחשלת בעקבות הכאב/ הפגיעה הקודמים.
ראוי לזכור שהכל פתוח בפנייך מבחינת היקום וכדאי לבטא משאלות לב.
המזל לצידך וכדאי שתנצלי את ההזדמנות כדי להתקדם!
המנעי מתעתועים הנובעים מפרשנות ומכאב.
האמת העירומה היא שזו הזדמנות עבורך להתבגר.

אגב, במי את מטפלת כרגע – אדם מבוגר וחולה? או אפוטרופוסית של מי את?
שימי לב שאת מחלקת כראוי את המשאבים שלך!

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.
בהצלחה,
רחל

חציברזל

New member
וואוו קודם כל על ההשקעה

רחליקה
בוקר טוב
כמה כתבת איזו השקעה אני מודה לך ממש על כך שהקדשת מזמנך והידע שלך למעני .תודה
ועכשיו לפריסה
הדבר שאני מבינה בלי לרדת לעומק הדברים ולתת להם לחלחל הוא שלא מומלץ לי כרגע ליצור קשר עם מאמן חדש.
המקצה הבא שאני מעוניינת להתאמן אליו הוא קשה ןמאתגר ןמהווה קפיצה רצינית
אני לא מרגישה שיכולה לבד להתמודד עימו ללא ליווי מקצועי
כן יכולה לרכוב בלי דבוקה ושהאימון יהיה ךבד אך לא להתאמן בלי תוכנית מקצועית ופיקוח \
חוששת מפציעה העמסה לא נכונה.
ממה שרשמת לי עכשיו אני מבינה שעדיך לחכות ולא ליצור יחסי מאמן חדשים עם מאמן חדש אך אני לא רואה דרך אחרת
אחרת אאלץ לעצור את ההתקדמות שלי למטרה בה אני מעוניינת.
אין לי בעיה כרגע שהאימונים ברובם יהיו לבד אבל עם דרך
האם ניתן לשאול האם נכון עבורי לחזור לקבוצה הקודמת לרכיבות ולאימון תחת המאמן הקודם .
אדם מהעבר ..כרגע אין אולי יגיע ואז אחליט בעניין
אששמח לתגובתך

רחליקה האחת

Member
מנהל
למיטב הבנתי

וידיעתי את הקלפים והפרישה שימי לב מה כתבתי בניתוח המידע בקלף הירח:
ציטוט:
"במערכות יחסים עלולות להתגלע מחלוקות שעלולות להדרדר במהירות לפסים בלתי רצויים. כדאי להמנע מלחמם את האווירה או להלהיט את הרוחות. כדי להמנע מהסלמת המצב מוטב שתשקלי המשך הפוגה ביחסים לפרק זמן קצר נוסף.
בכל מקרה, כדאי להמנע מהנחות וכן להתעמת בהגינות. מומלץ האזין לאינטואיציה שלך. כדאי להמנע מחיפזון בניתוק מערכת היחסים. זו לא העת לקבל החלטות בעניין מערכת יחסים חדשה עם מאמן אחר - וכדאי להשהות כל החלטה שהיא. "

סוףציטוט

למיטב הבנתי הפרישה מעודדת ראותך לשוב ולהתאמן עם המאמן הקודם אחרי שתתגברי על העלבון .

יום טוב

רחל

חציברזל

New member
רחליקה

וואוו
מופתעת מהתשובה
בהחלט בשביל זה ידרש עוד קצת הבשלה של התגברות על העלבון
וגם הבנה איך להתמודד עם חרדת הנטישה שהוצפה עכב הניתוק שיזם
חזרה לקשר המקצועי עימו תדרוש שינוי העמדת גבולות ברורים בינינו ומתוקנים
והתמודדות שלי עם אמון מחודש בו בעצמי בעיקר ומול חרדת הנטישה שלי כדי שהיחסים יהיו תקינים ומאוזנים הרבה עבודה
לא קלה והשאלה אם יהי אפשר להצליח ..הזמן יתןתשובה לזה
תודה לך אתן לדברים לחלחל ולזמן לעשות אשת שלו הארת את עיניי ותודה רבה על כך
תבורכי

חציברזל

New member
שאלה נוספת

מאז הפריסה פגשתי את המאמן הישן במקרה
בכלל מאז הנתק יוצא להיפגש כל שבוע בנסיבות שונות ללא תיאום
עם הזמן יש יותר תקשורת
בפעם האחרונה השבוע היה חילופי ברכה
מעוניינת לדעת מה עלי להבין מההתרחשויות האחרונות לגבי האפשרות לחזור לרכוב עם הקבוצה הישנה
כיום אין לי צורך בו לריצה או שחייה לשם כך יש לי מאמן אחר שבינתיים אני מרוצה ממנן
אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים הללו ?
אשמח להמלצה לפריסה ....

חציברזל

New member
הפריסה

וצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - מלך המטות
מכאן ואילך - השמש-קביעת גבולות בינינו ברורים של שיתוף פעולה .
שיעור רוחני - אס המטבעות-התחלה חדשה יציבה יותר
פוטנציאל - שש המטבעות-נדיבות ? התחשבנות?

רחליקה האחת

Member
מנהל
ניתוח הפרישה, יקירה,

ציטוט:
"תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - מלך המטות
פוטנציאל - שש המטבעות-נדיבות ? התחשבנות?"

סוף ציטוט

רמזים:
פרישת השיעור הרוחני כוללת ארבעה קלפים. קלף בכל עמדה.

בפרישה שהועלתה קלף אחד מהארקנה הבכירה ושלושה קלפים מהארקנה הזוטרה.

היסודות כאן הם: אדמה, אוויר ואש. נעדר מפרישה זו יסוד המים.

נתחי את הקלפים אחד - אחד ולאחר מכן גבשי תשובה ואז אמשיך לפרט

חציברזל

New member
מנסה

מכאן ואילך-השמש
אולי אופטימיות חזרה לילדות שמש מאירה ומחממת אז אולי יכולה להיות אופטימית
מצד שני גם שורפת אז להיזהר לא להסתנוור ?
שיעור רוחני-מטבע שווה משהו מוחשי קשור לאדמה .יש בקלף צמחייה וכאילו סוג של התחלה חדשה
פוטנציאל-איזון? חלוקה מאוזנת בין רגש לשכל, לימוד , נדיבות
לא מצליחה להבין מתנצלת אשמח להבהרות ממך וכיוון

רחליקה האחת

Member
מנהל
כל הכבוד!

נגעת בעיקר וזה מה שחשוב לי. כאן אני מדגישה את דברייך לצד כל קלף ומוסיפה מידע ממני...

כעת אוסיף מעט מראות עיניי

עד כה - מלך המטות
מלך המטות הוא קלף מהארקנה הזוטרה מיסוד האש.
מלך יושב על כס רם בעל משענת גבוהה. המלך מופיע כשפרופיל פניו אלינו. הוא לבוש בגד כתום ארוך דמוי שמלה היורדת על כפות רגליו ועליו שכמיה. הכס עצמו מוסתר באמצעות שכמיה ארוכה ורחבה זו המהודקת בשולי הכס ומכסה אותו כליל. כתר המלכות מעוצב עם עיטור להבות - אש. ידו השמאלית מונחת על מתניו ואילו הימנית אוחזת מטה מלבלב. המשענת של הכס צבועה בכתום עז, מעוטרת בהדפס אריות ומעגל הנוצר מהדפס של לטאה הבולעת את זנבה. למרגלות המלך מצויה לטאה.
הלטאה היא סמל, סלמנדרה.
סלמנדרה - סמל לאש, יצירתיות, התחדשות[עפ"י אגדה-סלמנדרה חיה בתוך אש]
הסלמנדות מסמלות הצלחה במצב של התנגדות ופעולה נמרצת שמביאה לטרנספורמציה.

כשקלף מלך המטות מופיע בקריאת קלפים עבורך בעמדת המצב הנוכחי הוא מצביע על כך שכל מיזם המצוי כרגע תחת ידך מעורר בך השראה ועשוי להצעיד אותך קדימה במהירות. ההווה הוא הזמן הטוב ביותר להתוודע ליכולותייך לפתור בעיות מורכבות. ביכולתך להמריץ אנשים לסייע לך תוך שאת ממקדת אותם במשימה ובמקביל מראה להם מהם היתרונות של המיזם גם עבורם. היכולת שלך להאציל סמכויות היא גם מדד לבגרות שאת מפגינה. היותך מודל לחיקוי הוא עוצמה שבמסגרתה את מבטאת שאת יכולה לסמוך גם על הזולת ולא רק על עצמך. זה טוב גם בגלל העבודה שאינך כופה על עצמך לבצע את כל המשימות הנדרשות בכוחות עצמך בלבד. זהו חותם מובהק בהתפתחותך העצמית ובסלילת הנתיב להצלחה.
מלך המטות יכול להצביע על כישורי מנהיגות בהם ניחנת או על גבר בסביבתך התומך בך.
לציין כי דרך פעולתו היא שמירה על דיסקרטיות מרובה.
כלומר, כרגע הרובד הגחוי הוא טפח והנסתר - לא פחות.

סוס לבן נמצא בחזית הקלף. למרות העדר רסן או אוכף - על הסוס רוכב תינוק עירום עטור זר חמניות לראשו, מקושט בנוצה גבוהה ואוחז בידו דגל מתנוסס באוויר. זה מעורר השתאות. מאחורי הסוס נראית חומה אפורה המשמשת כאדנית. ממנה מתנשאות חמניות. ממעל- שמיים תכולים בהירים במרכזם זורחת השמש במלוא הדרה. גלגל השמש כולו שולח קרניים לכל הכיוונים. חלקן ישרות וחלקן מפותלות מעט. עם זאת פני השמש מקרינים שלווה.

דברים רבים מתרחשים ברגע גלוי זה. קלף השמש מסמן כי היקום כולו נע בעקבותייך. הסוס מייצג תנועה קלילה ונטולת מאמץ מצידך במסע זה. התינוק מייצג לידה לחיים חדשים ולשלב גבוה בחייך. את בקיאה בניהול ענייניך לכן לא מדובר בהישג פשוט. הקלף מדגיש כי התינוק העירום כביום הוולדו מייצג את לידתך מחדש - ברכות על ה'אני' החדש שלך. ייתכן שאת מתחילה מחדש. הקלף מצביע כי בחירות נכונות שעשית מתגבשות לידי חיים מופלאים. החמניות מייצגות את השפעתך על הסובבים אותך.
החמנית היא קלף השמש. את משמשת מודל לחיקוי לאחרים. אנשים רואים בך כליל שלמות ומצליחנית. זה כולל גם את המאמן הקודם!
השמש ממחישה את השליטה. פני השמש השלווים מייצגים תודעה מפותחת שלך ושלווה פנימית המשתקפת כשהדרך בהירה ונוחה לך כשאת מודעת. זהו ייצוג של השילוב בין האינטואיציה הטהורה לידיעה פנימית בנוגע לייעודך בעולם ואיך ליישם אותו כהלכה.

כאן כדאי להמנע מיוהרה שגורמת לשריפת קשרים/גשרים...

אם דרושה לך מודעות וריענון תפיסה בנוגע לניהול ענייניך הרי שקלף אס המטבעות בקריאת קלפים עבורך יקדם בברכה בוננות חדשה. זהו קלף של שפע כלכלי- חומרי המגיע לפתחך. כדאי להיות ערנית ומעשית.

יד חוצה שמיים כסופים יד בוקעת מתוך ענן אוחזת מטבע זהב שבמרכזו טבוע הפנטגרם. תחתיו נמצא גן פורח מוקף גדר חיה עם כניסה פתוחה המובילה להרים קסומים מרוחקים. היד האוחזת במטבע היא יד לבנה כמו עשויה אור לבן. האם זו ידו של מלאך או של ידו האל? בכל מקרה, זוהי מתנה עצומה ועוצמתית שהיקום מגיש לך. אולם, עלייך להיות נכונה לקבל מתנה מופלאה זו. זה ממש מוצע לך ולא סתם נפל לחיקך.

השיעור הרוחני הוא שיעור באמונה עצמית וביכולת למחול. שהרי "טעות היא אנושית - סליחה היא אלוהית".

גם הצלחה וגם הזדמנות לצמיחה נמצאים כאן.

פוטנציאל - שש המטבעות-נדיבות ? התחשבנות?

תחת כיפת השמיים עומד גבר לבוש בהידור רב ולראשו טורבן מפואר כשלמרגלותיו כורעים ברך שני קבצנים. שש מטבעות מעטרים את הקלף וצפים מעל ראשיהם. מבטו של הגבר העומד מופנה לעבר אחד מהם ומעניק לו מטבעות מידו הימנית. ידו השמאלית אוחזת במאזניים. הגבר האחר לוטש עיניו לגבר העומד וממתין לקבל תשורה אף הוא.

המטבעות הצפים באוויר אינם חלק מהמתרחש; בין שמדובר בנדיבות - אמת או בנדיבות לכאורה.

המאזניים השקולים שבידו השמאלית של הגבר העומד הם סמל להגינות ולצדק אולם מושג הצדק בהם הוא אוחז עלולים להיות שגויים ולהפר את האיזון.

המטבעות הצפים באוויר הם סמל לכך שבחיים אין ודאות וגם לא ערובות לשום דבר.

קלף שש המטבעות חושף בפניך את העובדה שהצלחה או כישלון הם נושאים שרירותיים והפכפכים , התלויים במידת הענווה או היוהרה.

קלף שש המטבעות הוא המשכו של קלף חמש המטבעות. בקלף חמש המטבעות שני קבצנים צועדים בשלג הקר חולפים על פני חלון מואר , שסביר להניח שהוא חלון של כנסייה, ואילו בקלף שש המטבעות שני קבצנים מקבלים את רצונם כמעט ללא מאמץ. כלומר, כשהם חיפשו מוצא למצבם הם התאמצו להתקדם בכוחות עצמם אולם כעת הם כורעים ברך.

האיש העומד בקלף שש המטבעות מנדב מכספו לצדקה והוא בעל ערכים וחלומות לשיפור פני האנושות אולם, במעשהו זה אין זוהר, איש אינו עד לכך ואינו מריע לו. הוא לוקח על עצמו לשנות את פני החברה וזאת על פי עולם המושגים הסובייקטיבי שלו. מהתבוננות על פניו קשה להחליט אם הוא עושה זאת מתוך התנשאות או מתוך רצון למתן בסתר. מכל מקום הקלף מרמז על עזרה ממקור בלתי צפוי , כולל משמיים, הנמצאים לעזרתך.
פעלי מתוך איזון וממקום שלוו.
המנעי מיוהרה שתרחיק אותך ממטרתך.

גיבוש המידע:
למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים והפרישה שצורפה:
ראשית,
האם את מצליחה לדמיין עצמך כמוקד הצלחה בתמונת חיים רחבה? האם את נוטה להתבונן על המכלול ובהמשך להכנס לפרטים? האם את בעלת אינטליגנציה אינטואיטיבית וקולטת בקלות הלוך רוחות אצל האחרים?

הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.

בהצלחה
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

חציברזל

New member
רחליקה תודה תודה ושאלה

ראשית,
האם את מצליחה לדמיין עצמך כמוקד הצלחה בתמונת חיים רחבה? -לא ניסיתי
האם את נוטה להתבונן על המכלול ובהמשך להכנס לפרטים? -לפעמים בדר"כ דווקא שמה לב לפרטים ומתקשה לחבר למכלול .
האם את בעלת אינטליגנציה אינטואיטיבית וקולטת בקלות הלוך רוחות אצל האחרים?-בעיקר מסתמכת על אנטואיציה כי מתקשה לקרוא מציאות

הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית. -
למה הכוונה?
התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.-מה הכוונה סלחתי ומחלתי
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.-שמחה לקרוא

עדיין לא מבינה איך כל זה מתקשר לאופניים ולרכיבה שלי ולפתרון שצריכה..

רחליקה האחת

Member
מנהל
הכוונה היא:

תשובה לשאלה.

השאלה המקורית שלך לפרישה זו היתה:
ציטוט
"אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים הללו ?"
סוף ציטוט

התשובה:
"הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית"

כלומר, התשובה לשאלתך -" מה מטרת המפגשים עם המאמן הקודם..." היא להסב את תשומת ליבך שכשאת מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

לציין כי השיעור הרוחני שלך כרגע קשור בענווה כבסיס לצמיחה/הצלחה... כפי שפורט בהמשך הדברים .

יום טוב ובהצלחה

רחל

חציברזל

New member
תודה על הסבלנות וההסבר וההשקעה הענקית ..

חליקה תודה על ההבהרה ואכן צודקת בעניין של :
מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

אבל גם רשמתי ולגבי האפשרות לרכיבה? לא מבינה איך זה משתלב
האם ימצא פתרון עבורי ?
וחייבת לשאול איך העניין שהמאמן העיף אותי משתלב אם המשפט שרשמת
נשים רואים בך כליל שלמות ומצליחנית. זה כולל גם את המאמן הקודם!???
אז למה הועפתי ?

רחליקה האחת

Member
מנהל
הנה לפי הסדר וזהו:

אחד התפקידים של הקריאה בקלפים הוא הכוונה למודעות עצמית כדרך לשינוי בחיים.

כאן ניסיתי כמיטב יכולתי והבנתי להאיר מעט על הסוגיה והדרכים לפתרונה.

ראוי לזכור שזהו פורום לימודי בעיקר ולכן הפירוט של המידע בנוגע לקלפים ולפרישות.

שאלת: מה עליי לעשות כדי להתקדם באימונים לטריאלתון בחצי השנה הקרובה?

תשובת הקלפים: על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה שהוצגה:
בחצי השנה הקרובה כדאי שתימנעי מבניית מערכת יחסים חדשה עם מאמן חדש.
יש לציין כי את מתחשלת בעקבות הכאב/ הפגיעה הקודמים.
כדאי לשמור על צניעות בניצחונותייך.

שאלת: אם ניתן לשאול האם נכון עבורי לחזור לקבוצה הקודמת לרכיבות ולאימון תחת המאמן הקודם .

תשובת הקלפים:
למיטב הבנתי הפרישה מעודדת ראותך לשוב ולהתאמן עם המאמן הקודם אחרי שתתגברי על העלבון .

שאלת:אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים הללו ?

תשובת הקלפים: הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.

שאלת: עדיין לא מבינה איך כל זה מתקשר לאופניים ולרכיבה שלי ולפתרון שצריכה.

תשובת הקלפים: "הפרישה מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית קפדנית"

כלומר, התשובה לשאלתך -" מה מטרת המפגשים עם המאמן הקודם..." היא להסב את תשומת ליבך שכשאת מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

לציין כי השיעור הרוחני שלך כרגע קשור בענווה כבסיס לצמיחה/הצלחה... כפי שפורט בהמשך הדברים .

שאלת: רשמתי ולגבי האפשרות לרכיבה? לא מבינה איך זה משתלב
האם ימצא פתרון עבורי ?
וחייבת לשאול איך העניין שהמאמן העיף אותי משתלב אם המשפט שרשמת
נשים רואים בך כליל שלמות ומצליחנית. זה כולל גם את המאמן הקודם!???
אז למה הועפתי ?

תשובת הקלפים: השיעור שלך הוא ענווה. בידקי את התנהלותך מול עצמך ומולו. מה היה שם? האם תוכלי לקחת אחריות על חלקך במערכת היחסים בינכם?

כתבת: מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

מסקנה ממני:

המידע שקבלת עיקבי מאוד!
כל התשובות שקיבלת עד כה הן שיש לך הזדמנות להתחיל מחדש להתאמן עם המאמן הקודם. זו בחירה ש ל ך אם ליישם את המלצת הקלפים, איך ומתי ואם בכלל.

תוכלי לנהל מולו דיאלוג ולברר מה הסיבה שהעיף אותך.

זכותך לפעול כראות עינייך, ואין לי זכות לענות במקום המאמן על שאלות שקשורות אליו.

בכל אופן, זיכרי, שחלון ההזדמנויות לא יישאר פתוח לנצח.

ערב נעים,

רחל

חציברזל

New member
בוקר טוב

רחליקה קראתי הבוקר בעיון
תודה על ההסבר הממוקד
ממש מרגישה שעוברת תהליך עם הפריסות של מודעות לזויות חדשות שלא הבנתי קודם ועוזר לי להבין את עצמי תודה על כך .
מאז שבוע שעבר
פגשתי בו במאמן הישן עוד פעמיים היו חילופי היי אך ללא שיחה
הסיטואציה גם לא איפשרה ממש.
בשבת רכבתי עם הדבוקה של המאמן החדש שממנו אני מאוד מרוצה
אבל שוב אינו יכול לתת לי פתרון לאופניים כיום
לדבוקה של המאמן החדש הצטרפה בחורה עימה רכבתי בעבר אצל המאמן הקודם ורכבנו יחד
זה ממש עשה לי חשק וגעגוע לקבוצה הישנה ולאפשרות לרכוב נפח עם עוד אנשים
מעוניינת לעצתך
האם כדאי לי לנסות לבקש מהמאמן החדש לדבר עם המאמן הישן בניסיון למצוא לי פתרון לעניין
או שכדאי שאני אפנה ישירות למאמן הישן לבקש אם מוכן לתת פתרון
בעיקרון יש ביניהם שותפות כלשהי כיום לא ברור מהותה אם רק למרעית עין או בפועל
לפי מה שהבנתי שסגרו ביניהם היו אמורות להיות 3 דבוקות
1-חלשה מתחילים מה שיש אצל המאמן הנוכחי החדש
2-בינוניים מנוסים
3-הכי חזקים
כרגע הדבוקה האמצעית לא קיימת
תכלס אני מתאימה אליה
זו דבוקה שלכאורה המאמן הישן אמור לספק פיתרון אבל כיום לא קיימת בפועל .
אם אני פונה ישירו למאמן הישן לאופציה כזו אז בעצם אומרת לו שרוצה לחזור ואז מוותרת לו על כך שיתן הסבר למה העיף אותי ( בינינו הסיבה כיום למה העיף אותי כבר לא ממש משנה לי באמת אבל גם לא חושבת שחכם להוציא אותו חינם כי כך ירשה לעצמו לנהוג שוב כך בעתיד איתי או עם אחרים ) ולכן ישנה האופציה השנייה
ששני המאמנים ידברו בניהם
ואז זה לא שאני ביקשתי ישירות ולכן הקשר שלי הוא רק דרך המאמן החדש שצירף אותי ולכן לא מבקשת הסבר וחוזרת וזה בסדר כי "כאילו" לא אמורה במצב כזזה לבקש הסבר
מעוניינת בהמלצתך לפריסה כיצד כדאי לי לפעול
בפנייה באמצעות המאמן החדש או שאני אפנה ישירו למאמן הישן

למעלה