שנה טובה,חייבת להתייעץ בבקשה

odelilove1

New member
שנה טובה,חייבת להתייעץ בבקשה

כבר חודש יש מתח בנינו. אנו שנתיים יחד,יש לי כעס עליו והוא באדישותו. רבנו אמש ואח"כ צלצל לא עניתי.שלחתי sms שלא רוצה לדבר ולא אסלח,רוצה לזעזע שיבין אם לא ישקיע ונתקדם למסד זוגיות אפרד ממנו.אנו בני 40 רווקים,כמדברים על מיסוד חשה פחד מצידו ולי זה מתפרש שלא אוהב.רוצה לדעת שפעלתי נכון וגם אם נתחיל מחדש חשוב שיבין שצריך להשקיע,חשוב שיצור קשר ראשון ואסביר מה חשה והגיע עת להחליט לסיים או להתקדם. יש אהבה בנינו אך שפוגעים צריכים להבין,זו תקופה קשה לשנינו ההורים קצת חולים וכל מיני דברים,חשוב להיות יחד כעת לא לבד אך גם הלבד ערך של חשבון נפש ולשנה החדשה חושבת שצריכה את זה,מתה לדבר איתו ומתאפקת כי הפעם לכאן או לכאן רק צריכה חיזוקים כי לא קל אבל ניכר שעלינו לקבל החלטות,הוא יודע שאוהבת אותו ולכן לדעתי הוא פועל באדישות,חשה אהבה ממנו והוא בחור מדהים אך יש לו פחד ממיסוד ונמאס לי באמת. מקווה ששאלתי נכון לא הכי מבינה בזה אם צריך פריסה אחרת תגידו ואעשה בבקשה חשוב לי לדעת אם ההודעה הקשה ששלחתי לו תגרום לפרידה או להתחלה חדשה? תודה ושנה טובה

האם פועלת נכון מולו בתקופה הזאת?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער הגביעים
תשובה - נזיר
תומך/חוסם - חמש הגביעים

האם ל' ואני נשלים ונתקדם בקשר בתקופה הקרובה?

תומך/חוסם - התלוי
תשובה - הכוח/עוצמה
תומך/חוסם- נסיך הגביעים

רחליקה האחת

Member
מנהל
odelilove1, שנה טובה,

צר לי לקרוא על מצבך הזוגי ועל מצב ההורים.

מאחלת מכאן החלמה וריפוי של הגוף ושל מערכת היחסים של כל אחד מכם.

כתבת:
"האם פועלת נכון מולו בתקופה הזאת?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער הגביעים
תשובה - נזיר
תומך/חוסם - חמש הגביעים

תומך/חוסם - התלוי
תשובה - הכוח/עוצמה
תומך/חוסם- נסיך הגביעים"

תראי, כדאי לשאול שאלות בניסוח אחר אבל הנה דעתי על הקלפים שעלו בשאלה הראשונה בלבד.

הקלפים שעלו:
אחד מהארקנה הבכירה (הנזיר) ושניים מהארקנה הזוטרה (נער הגביעים, חמישה גביעים).
היסודות הם מים ואדמה.

מכאן שיש תקנה למצב.

קלף הנזיר מצביע על בגרות ועל יכולת לפעול ממקום של הגות. הוא חכם, בוגר ואחראי. העניין הוא שהוא כולל אלמנט של דכדוך/דיכאון.

יש בפרישה הזו גם כאב, גם דיכאון וגם מחשבות מטרידות.
האם את פועלת נכון מולו?

אינני יכולה לקבוע האם דרך זו היא הדרך הנכונה. אולם, אני - על סמך הקלפים שעלו - יכולה לומר לך שזה בהחלט מעורר בך כאב ומחשבות מדכאות.

ממליצה לך לשאול:
מה עליי לעשות כדי לקדם את מערכת יחסיי עם ל' בשבועיים הקרובים?
פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת:

לגבי השאלה הזו:
תומך/חוסם - התלוי
תשובה - הכוח/עוצמה
תומך/חוסם- נסיך הגביעים"

זוהי שאלה נבואית ואני מנועה מלענות עליה.

לסיום: שימי לב שבשתי הפרישות עלה נער הגביעים.

פורום זה הוא פורום לימודי . יש לנתח את פרישת הקלפים ואז נוכל להתייחס לפרישה.

שנה מבורכת
רחל

odelilove1

New member
תודה רחלי והנה שאלתי

הדיכדוך שיוצא פה רק חשוב לי לציין לפני,זה ממצבה של אימי ומכל התקופה הקשה .

מצב נוכחי - אביר המטבעות
עיצה - כוהן גדול
ממה להמנע - שש המטות
תוצאה - מלך המטות

רחליקה האחת

Member
מנהל
מצטערת לקרוא, וגם כדאי להוסיף

ניתוח הפרישה מצידך. אלו הם כללי פורום זה.

אשמח לנסות להועיל.

רחל

odelilove1

New member
בוקר טוב
הנה הניתוח שלי

מצב נוכחי - אביר המטבעות
עיצה - כוהן גדול
ממה להמנע - שש המטות
תוצאה - מלך המטות
אביר המטבעות מדבר על שכאליו הכל נראה רגיל על פני השטח אך פתאם יש תחושה של משהו מפריע וזה מתייחס אולי למצב הקיים ולאדישותו שמפריעה לי פתאם,ועל תקיעות מסויימת
עיצה - הכהן מדבר על להקשיב לעצמי בתוכי התשובה ולהוציא אותי לפועל,כלומר אם נישאר יחד או לא תלוי בי,במסר שאעביר אליו בכל מקרה אם ההחלטה מתוכי תצא החוצה היא תהיה הנכונה
ממה להימנע - למרות שהקלף טוב נראה לי שעליי להימנע מלנוח על זרי דפנה ולהבין שזוגיות זה לא תמיד שחור לבן ויש דברים לעשות אבל סבלנות והתמדה יביאו לניצחון שלי כלומר למיסוד שכ"כ מייחלת לו השנה.
תוצאה - מלך המטות וואו מדהים מדבר על זה שלא אלך עם הראש בקיר ואתן גם לרגשותיו מקום ומתוך אהבה ורצון לשינוי אבל שינו יחד דברים יסתדרו לטובה לכאן או לכאן.
לדעתי יש סיכוי להתחלה חדשה אך עליי להרגע מכעסי ולדבר איתו מתוך ליבי לשקף הכל ואם איני טועה אמרת משהו לגבי מטות שזה אולי ניתן לתיקון המצב מחכה לראות מה תגידי ותודה

רחליקה האחת

Member
מנהל
בוקר אור, ניתוח מעניין של

הפרישה.
.

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים הנה המידע המגובש:

השאלה שנשאלה:

ניתוח הפרישה למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים:
הפרישה כוללת ארבעה קלפים. קלף התוצאה הוא בעיניי הקלף מסכם הפרישה לפיכך מדובר בשלושה קלפים + סיכום. כאן עלו שלושה קלפים מהארקנה הזוטרה ואחד מהארקנה הבכירה. הכהן הגדול מהארקנה הבכירה גם נמצא בעמדת העיצה, מה שמדגיש את מהותו.
הפרישה כוללת שני קלפים מיסוד האדמה ושניים מיסוד האש. שני יסודות אלה בדרך כלל אינם מתאימים זה לזה ולכן התהליך המוצג כאן הוא תהליך המוביל לטיהור האוויר והאווירה כדי להגיע ליציבות.

מצב נוכחי - אביר המטבעות - פאסיבות
קלף אביר המטבעות נראה אביר על סוס שחור עומד מבלי נוע וצופה לעבר הבית המרוחק. זו עת להפוגה ולבחינת המצב. אביר המטבעות נעדר תשוקה להלחם וגם אין לו מניע לכך- קלף אביר המטבעות מצביע על שאת חוככת בדעתו האם בן הזוג מעוניין להמשיך את מערכת היחסים. לפיכך עלייך לבחור האם 'לקבור את רגשותייך' או לבטא אותם בקול רם. בינתיים את יושבת על הגדר.

עיצה - כוהן גדול - נוןקונפורמיות בתוך קונפורמיות
בדקי את דפוסי המחשבה שלך . האם את רואה את המחצית הריקה של הכוס או את המחצית המלאה? האם את מוצאת במצבים את הטוב ובעל הערך , או שמא מתרכזת בשלילה? האם תוכלי להביע אהבה ללא תנאי? עוד מציע הקלף שכדי לפתור את הבעיה עלייך להיות כנה וישירה בנוגע למה שאת רוצה או אינך רוצה . בטאי את צרכייך בקור רוח , בלא טינה או עוינות. אל תחששי שמא תפגעי ברגשותיו של אחר . אם מישהו אינו יכול לקבל אותך כפי שאת , בלא לנסות לתמרן אותך- האם אתה באמת זקוקה לאדם זה בחייך?

הקלף גם מרמז שאם את מתפללת לנס – יש מצב שתחווי זאת.

ממה להמנע - שש המטות
אם את רוצה לשמר את יחסייך, הדרך היחידה לפתור את המצב היא לשנות את נקודת ההשקפה שלך . בשלב זה את ממלאת את תפקיד הקורבן, ועדיין יש לך ציפיות לשינוי. אך אנשים אינם משתנים אלא אם הם באמת רוצים בכך.
קלף שש המטות מייעץ לך להמנע מהפגנת יוהרה שמחפה על רגשי נחיתות/ כאב/ חוסר אונים.

מלך המטות – תוצאה = קלף מסכם
את קלף התוצאה אני מנתחת כקלף סיכום הפרישה.
במסגרתו זו הוא מאיר/מחדד/מוסיף ומדגיש על המידע שבפרישה.

אילו שינויים עלייך לבצע כדי להשיג את מה שאתה רוצה?
ייתכן שתרצי להציג לעצמך שלוש שאלות חשובות בנוגע לבן הזוג:
1. האם אדם זה מוכן לקבל אחריות למצבו?
2. האם הוא מוכן לעשות דבר מה כדי לשנות את המצב?
3. האם הוא יודע מה לעשות?
אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא לא , אין כמעט דבר שתוכל לעשות.
אך אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא כן , ייתכן שתוכל לסייע לאיש ליצור סביבה שבה יתעלה מעל קשייו.

קלף מלך המטות מייצג בגרות, חכמה, מנהיגות ויכולת להיות דיסקרטי.

במערכות יחסים את אדם רהוט, מלהיב, סוחף ונעים הליכות. עם זאת את מעדיפה מערכות יחסים קצרות כדי לטעום ולחוות את הריגוש שבהתאהבות ואת הקסם שברומנטיקה. הסיבה לכך נעוצה בעברך - אבל לא רק שם.
בזוגיות את מגלה טפח ומכסה שניים. ניכר שאת אטרקטיבית (גם בגיל מבוגר) ומודעת להבלי העולם הזה. את עלולה לעשות רושם של אדם רכרוכי המשתדל לרצות את הסביבה בשל חוסר אונים. אולם מראה זה הוא מראה מתעתע.

קלף מלך המטות מייעץ לך לברר עם עצמך:
אילו שינויים עלייך לבצע כדי להשיג את מה שאת רוצה?

ייתכן שתרצי להציג לעצמך שלוש שאלות חשובות בנוגע לפרטנר:
1. האם אדם זה מוכן לקבל אחריות למצבו?
2. האם הוא מוכן לעשות דבר מה כדי לשנות את המצב?
3. האם הוא יודע מה לעשות?
אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא לא , אין כמעט דבר שתוכלי לעשות.
אך אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא כן , ייתכן שתוכלי לסייע לאיש ליצור סביבה שבה יתעלה מעל קשייו.סביבה שתהפוך אתכם לבני זוג ולא לשני אנשים המנהלים שיח חרשים...

עד כאן בעניין ניתוח הקלפים והקשר לשאלתך.

מעט מליבי:
איננו חיים בואקום.
כולנו מנהלים אינטראקציות עם הסביבה - משפיעים ומושפעים ממנה וחוזר חלילה.
יחסי הגומלין שלנו עם החוץ מושפעים ממה שקורה בפנים...

מובן שבפני כל אדם ניצבים אתגרים מסוגים שונים המשפיעים עליו ובאים לידי ביטוי בכל הרבדים.
כאשר אדם טרוד בעניין אחד ומרכז את משאביו לטובת אותו עניין – יתר הנושאים בחייו מושפעים מכך.
כך גם אצלך: האתגר החשוב של טיפול באימך מסיט את מבטך אליה ומונע ממך לראות איך זה משפיע על הזוגיות שלך.
בנוסף, את מצפה מבן הזוג לאהדה/ חמה/ תמיכה רגשית/ הכלה. אולם את חשה (בצדק או שלא בצדק) שהוא עסוק בעצמו ואיננו פנוי לספק לך את צרכייך כרגע. ייתכן שאת חשה שהדרישות שלו ממך מוגזמות.
לצד אלה את תוהה: האם הוא אוהב אותך? מוכן להתחייב לך? מוכן להפוך אותך לשותפה לחייו? ואם כן – מה הוא מוכן לעשות למענך ומה לא?

כל אישה רוצה לחוש נאהבת ונחשקת בכל רגע נתון ע"י בן הזוג ומוכנה להקריב המון. אך הקו בין ויתור (הקרבה) לקורבנות הוא קו דק. ממליצה לך על הרצאה מעולה בעניין - קישור בסוף דבריי.

לעניות דעתי, גם השעון הביולוגי עושה את שלו ומעורר בך כמיהה לזוגיות מחד וצורך לשמור על עצמאותך מאידך.

האם זה נובע ממה שקרה לך בגיל ההתבגרות?

לסיום, על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם כדאי שתגלי בגרות ותבררי עם עצמך את האמור לעיל.

בהצלחה,

החלמה מהירה ורפואה שלמה לאימך!

רחל

מסע להר המוריה: בין אהבה לאמונה - דר' חיים שפירא:

[URL]https://www.youtube.com/watch?v=xOzCT-wAOjc[/URL]

odelilove1

New member
וואוווווווווווווו הדהמת אותי רחלי

הדהמת אותי וואו אין עליך השקעת כ"כ הרבה בפריסה והוספת זוויות אישיות שלך אהבתי ותודה רבה,עליי לעשות עבודה עם עצמי ומחשבה ומבטיחה לעדכן אותך שנה נפלאה תודה ריגשת אותי בסבלנות שלך ובהשקעה

למעלה