הנושא השבועי: איך לבטוח באינטואיציה בקריאה בקלפי טארוט?

רחליקה האחת

Member
מנהל
הנושא השבועי: איך לבטוח באינטואיציה בקריאה בקלפי טארוט?

לפעמים המידע העולה מהאינטואיציה אינו עולה בקנה אחד עם

הפרשנויות המוכרות לקורא בקלפים. ברגע שכזה עולים בלבול וספקות בלב.

אם כך, איך לדעתכם ניתן לבטוח באינטואיציה בעת הקריאה בקלפים

ואיך ניתן להביא זאת לידי ביטוי?

חודש טוב ומבורך,

רחל

kikona126

New member
לדעתי,

בהתחלה שמתחילים לקרוא נצמדים לפרשנויות המוכרות ועם הזמן, כשלומדים את הקלפים ומנסים לצעוד בדרכו של השוטה, האינטואיציה שלנו מתפתחת. ופה בעצם לומדים להקשיב לה, לזהות מתי היא מגיעה ממקור אמין ולא מעומסים פנימיים בעצמנו. אבל זהו תהליך, תהליך שיכול לקחת מספר ימים או מספר שנים. תלוי בנו, כמה אנחנו מסכימים לשחרר את מה שגדלנו עליו, השענות על ההגיון, ולבטוח בלא מודע.
&nbsp
&nbsp

Mist2

New member
האם תוכלי להגדיר במילים מה היא אינטואיציה?

רחליקה האחת

Member
מנהל
הגדרה:

"אינטואיציה היא סופר-לוגיקה שעוקפת את כל תהליכי המחשבה הרגילים
ומדלגת ישר מהבעיה לתשובה" (רוברט גרייבס)

מאחר שמדובר ברגש ורגש הוא דבר מופשט קשה להגדיר את המושג "אינטואיציה".
לאינטואיציה דרכי ביטוי מגוונים.
אחת מהם היא תחושת בטן.

ערב נעים,
רחל

Mist2

New member
רגש או תחושה?

יש הבדל בין רגש לתחושה לדעתי...
אני לא בטוח שאני יודע מה זה סופר-לוגיקה, אבל למה זה טוב לעקוף את תהליכי המחשבה?
באם יש מצב שבמקרים מסוימים אינטואיציה יכולה להטעות?

רחליקה האחת

Member
מנהל
דוגמה

לחיוניות של תהליכים עוקפי מחשבה נמצאת באינסטינקטים שלנו.

דוגמה לחיוניות הסופר לוגיקה מספקת דווקא עבודתו של פרופסור כהנמן:
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3533866,00.html

לגבי - האם יש מצבים בהם האינטואיציה טועה? - מה דעתך? אולי כאן מעורבת חשיבה מתעתעת שכופה עצמה על האינטואיציה ומחרישה את קולה?

ערב נעים,

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
דוגמאות

או מצבים בהם חשיבה לא מעורבת נמצאים במסגרת אינסטינקטים. עם זאת, הנה דוגמה למצב בו היתה מעורבת אינטואיציה ולא חשיבה לוגית.
ערב שבת. רוב הכבישים ריקים.
חבר שלנו, נהג בכביש ראשי המופרד באי תנועה.
לפתע הוא החליט להאט את קצב הנסיעה בגלל תחושה פנימית.
לא היו רכבים אחריו.
כמה מטרים אחר כך נער/ילד התפרץ בריצה לכביש...

לו היית שואל אותו כשהאט מדוע האט הוא לא היה יכול להשיב לך.

זו רק דוגמה אחת ואני בטוחה שלכל אדם יש דוגמה בה הוא פעל/לא פעל על פי תחושתו על פי תחושתו ומה היו התוצאות.

ואתה? האם חווית מצב בו פעלת במהירות וללא מחשבה והפעולה (בדיעבד) הסתברה כנכונה?

האם אתה משתדל לקבל החלטות מתוך חשיבה לוגית, איסוף מידע,עיבודו והגעה למסקנות?
האם התאהבת? האם זה היה לוגי?

ליל מנוחה,תודה על הדיאלוג מולי,

רחל

Mist2

New member
לא ממש ענית לי

שאלתי האם אינטואיציה ללא התערבות המוח יכולה להטעות?
אתן לך דוגמה, ואשתמש בדוגמה שלך.
אותו אדם הנוהג בכביש ראשי מאט כי יש לו איזו תחושה או אינטואיציה, וסלע ענקי מדרדר עליו מצידו של הכביש.
אם לא היה מאט, הסלע היה מפספס אותו...

רחליקה האחת

Member
מנהל
Mist2 יקר, עניתי לך

על זה באמצעות מחקרו של פרופסור כהנמן.

המחקר הזה הוא עבורי סוג של הוכחה לקיומם של יש שני סוגי הגיון: הגיון המוח והגיון הלב. כפי שעל פי מחקרו יש 2 מערכות הפעלה.

אינטואיציה היא אחת מהן. מקורה רגשי- תחושתי.
האם היא יכולה להטעות? - בדרך כלל טעויות מתרחשות כשמנסים לכפות על האינטואיציה הגיון פשוט מבוסס על עובדות הגיוניות.

ציטוט:
" אותו אדם הנוהג בכביש ראשי מאט כי יש לו איזו תחושה או אינטואיציה, וסלע ענקי מדרדר עליו מצידו של הכביש.
אם לא היה מאט, הסלע היה מפספס אותו..." סוף ציטוט

מה שכתבת כאן הוא תיאוריה ואילו אני השתמשתי בדוגמה שהיתה. עובדה שלא התגלגל עליו סלע אלא ילד/נער התפרץ לכביש...

האם אתה מעוניין שהדיאלוג ביננו יצטמצם לדיון סביב האינטואיציה: האם קיימת או לא? איך מזהים אותה? האם היא עלולה להטעות? ואיך בכלל ניתן להשתמש בה עובדתית - לוגית?

אני יכולה להביא דוגמא נוספת לעניין האינטואיציה ואני מבקשת שלא תסיט את העניין מהדוגמה הזו. כשילדיי היו פעוטות יכולתי לחוש בשינוי במצב בריאותם עוד לפני שהופיעו סימנים לכך כמו חום גבוה, שיעול וכדומה. מיד קבעתי תור למרפאה. ו... צדקתי.

לא רק במקרים כאלה האינטואיציה שלי הוכיחה את עצמה.

לצערי הרב מאוד - כאשר לא נעניתי לה - נגרם נזק והצטערתי!

Mist2 ,
האם קרה לך שפעלת על פי תחושה/ רגש ותוצאת פעולתך היתה לשביעות רצונך המלאה בדיעבד?
האם התאהבת בחייך? האם התאהבותך היתה על בסיס הגיון, איסוף עובדות, ניתוח המידע והגעה למסקנות לוגיות תוך בחינת כדאיות ההתאהבות לאדם מסוים ולא לאחר?

עולמנו בנוי משיקולים לוגיים ומשיקולים רגשיים.

שאל סוכני מכירות איך הם מצליחים למכור קרח לאסקימוסים- האם על בסיס הגיון או על פי ניגון על רגש???

בעולם השיווק יש מי שמנסה למכור דבר - מה מניע רגש ועוטף אותו באריזת הגיון מנצנצת...

יום נעים,

רחל

Mist2

New member
אני מבין את מה שאת רושמת

ובכל זאת, אני מכיר ושמעתי הרבה אנשים אשר האינטואיציה הובילה אותם למקום טוב ופעמים אחרות ההפך.
לכן שאלתי אותך את מה ששאלתי... ואת היא זו שפתחת את הנושא, אני רק מגיב ומנסה להבין על מה מדובר.
&nbsp
נכון הדוגמה שלי תאורטית, אבל היא מבוססת על מקרים אמתיים.
&nbsp
אני פרסמתי פוסט די ארוך על מי שאחראי לאינטואיציה, והסברתי בגדול את התפקודים שלו. ולהבנתי, כפי שיש לו מקום בחיינו, כך גם למחשבה ולרגש, כל העניין הוא לאזן בין התפקודים שלנו ולחנך אותם לעשות את העבודה שלהם מבלי להתערב ולבצע את עבודתו של תפקוד אחר.
כלומר, אם התפקוד האחראי על המחשבות היה עובד בצורה מאוזנת, והתפקוד האחראי לאינטואיציה היה עובד בצורה מאוזנת, לא היינו בכלל צריכים לדון בשאלה המדברת על שני התפקודים האלה ביחד. ולא היינו מתייחסים לאחד מהם כתפקוד מועיל ולשני כמזיק.
&nbsp

kikona126

New member
יש לי 2 תשובות למה שאתה אומר

האחת, אם בעקבות האינטואיציה אנשים הגיעו למקום לא טוב, כניראה ואותם האנשים לא פעלו לפי אינטואיציה "מדוייקת" (ככה ימימה מגדירה את זה אם אני לא טועה) אלא על ידי אינטואיציה מעורבבת ועמוסה. יש הרבה מאוד חשיבות לדיוק, לדעת להשאיר כל עומס ועומס בקופסה שלו, שלא יגע בעוד דברים. פשוט? לא! אבל אפשרי. ואין מה לעשות העבודה היא תמידית, זאת לא עבודה שיום אחד מצליחים איתה ואז אומרים "יופי הנה הצלחתי..." זאת דרך חיים.
&nbsp
השניה, גם האינטואיציה שלנו מעבירה לנו שיעורים בחיים. לנו קל לחשוב שאנחנו יכולים לברוח משיעורים כאלו או אחרים, אבל יש תקופות בחיים שאם לא נעמוד בהן לשיעור כזה או אחר, אנחנו לא נתקדם לשום מקום. ופה מגיע התפקיד של האינטואיציה, מצד אחד היא יכולה להציל אותך מהליכה לשיעור, ומצד שני היא תביא אותך ישירות אליו, אבל היא תביא אותך לשם כשתהיה מוכן לעמוד בו, כשכבר רכשת מספיק כלים כדי להתמודד איתו.
&nbsp
בקשר למחשבות ולאינטואיצינ, ברגע שמכירים את האינטואיציה, גם המחשבות שלנו הופכות אינטואטיביות. האחד קשור בשני.

רחליקה האחת

Member
מנהל
kikona126, תודה על דברייך,

לא תמיד המחשבות שלי הן רק מחשבות אינטואיטיביות.

סופ"ש מרגש,

רחל

רחליקה האחת

Member
מנהל
בוקר אור, שאלה וגם אני מסכימה עימך, Mist2 יקר

שהמטרה היא איזון בין כל הרבדים וכל התחומים.
מתוך הבנה שאינטואיציה היא חלק מהמערך הכללי, כפי שגם הציע פרופסור כהנמן, הרי שנקודת המוצא היא קיום של רובד כזה.

שהעליתי כנושא לדיון:
איך לבטוח באינטואיציה בקריאה בקלפי טארוט?

כלומר, נושא הדיון כלל בתוכו שני דברים:
1. נקודת מוצא שהאינטואיציה קיימת.
2. איך לבטוח בה - ולא "האם לבטוח בה, באילו נסיבות ומתי?"

כפי שציינת, אינטואיציה עלולה להוביל לטעות - ואני מוסיפה כאן דעה אישית מנסיוני: אם מנסים להחיל עליה הגיון או לנתח אותה בצורה שכלתנית - עובדתית.

עדיין לא ענית לי על זה:
ציטוט
"Mist2 ,
האם קרה לך שפעלת על פי תחושה/ רגש ותוצאת פעולתך היתה לשביעות רצונך המלאה בדיעבד?
האם התאהבת בחייך? האם התאהבותך היתה על בסיס הגיון, איסוף עובדות, ניתוח המידע והגעה למסקנות לוגיות תוך בחינת כדאיות ההתאהבות לאדם מסוים ולא לאחר?"
סוף ציטוט

סופ"ש מרגש,

רחל

Mist2

New member
יש לי הרגשה שכל אחד מאיתנו מדבר על משהו אחר לגמרי

אני חושב שהפעם לא נצליח להבין או שאני לא אצליח להבין אותך.
אני אפרסם כאן את הקטע שכתבתי על אותו חלק האחראי גם על האינטואיציה.
רק אומר שמדובר בחלק שנוגד התפתחות רוחנית ובעל עצמה רבה ולפעמים די מסוכן.

הקטע קצת ארוך...החלק המדובר מופיע בסוף - הקומה השלישית.

המרכז האינסטינקטיבי - המטבעות
כל מרכיביו של המרכז האינסטינקטיבי פעילים לגמרי כבר מיומו הראשון.
תפקידו באופן כללי הוא הגנה ותחזוקה של המכונה האנושית וגם המשכיות.
הוא אחראי על כל הפעילויות הפנימיות של האורגניזם האנושי.
אף על פי שהוא מזוהה יותר עם תפקודי הגוף, הרי שהוא אחראי גם בצורה חלקית על הפסיכולוגיה האנושית.
כשמדובר על התפתחות רוחנית, הרי שהמרכז האינסטינקטיבי כלל לא מכיר בכך, ומבחינתו מדובר בבזבוז אנרגיה יקרה.
המרכז האינסטינקטיבי לא זקוק כלל בתשומת לב, כל חלקיו עובדים בצורה מכנית וללא תשומת לב.
רוב הדברים אשר מייחסים לעל טבעי או על חושי, הם תפקודיו של המרכז האינסטינקטיבי.
כיוון שתפקודיו של המרכז האינסטינקטיבי כה מורכבים ולא מובנים, יהיה זה חוסר אחריות לנסות ולהתערב בתפקודיו.
אם נשנה בו תפקוד מסוים הרי שיהיה צורך לשנות גם את תפקודיו האחרים, כיוון שכל תפקודיו קשורים מאוד ופועלים בצורה יחסית מאוזנת.

הקומה הראשונה של המרכז האינסטינקטיבי – נער ואביר המטבעות
זה הוא החלק בכל המכונה האנושית, אשר פעיל כל הזמן.
בזמן שינה ובמיוחד כאשר מדובר בשינה עמוקה, כל החלקים של כל המרכזים פועלים בצורה מינימלית או מפסיקים לפעול, אבל הקומה הראשונה של המרכז האינסטינקטיבי פעילה לגמרי.
הוא ממשיך לפעול כיוון שהוא כולל בתוכו תפקודים כגון:
עיכול והטמעה של מזון, נשימה, מחזור הדם, יצירת תאים, פעולה סדירה של כל האיברים הפנימיים, רפלקסים ועוד.
בני אדם שמרכז הכובד שלהם הוא נער ואביר המטבעות, הם בני אדם שפחות מוטרדים מהעולם התחרותי והישגים אינם הדבר המרכזי בעיניהם, הם יותר קשובים לצורך הפנימי ברגיעה מאשר להציג חזות של מנצחים בחברה.
הם שומרים על האנרגיה שלהם, ויקדישו את רוב מרצם לדברים הנחשבים בעיניהם כבריאים: המזון שלהם יהיה בריא ומאוזן, והם ידאגו לעסוק בפעילות ספורטיבית כדי לשמור על הבריאות.
באופן כללי אנשים אלה יהיו מתונים במעשיהם, רגועים וחסכנים, לא מסוג האנשים המחפשים ריגושים קיצוניים.
בעיניהם של אחרים, הם יראו פאסיבים, קצת תמוהים, כיוון שהם לא ימצאו עניין גדול בכל מיני עיסוקים רגילים, וכך יחשבו כאנשים שקשה להכיר, לתקשר או להבין אותם.

הקומה השניה של המרכז האינסטינקטיבי – מלכת המטבעות
זה הוא החלק האחראי על החושים שלנו: ראיה, שמיעה, חוש הריח, חוש המישוש וחוש הטעם.
המלכה אחראית גם על חושים היכולים לזהות יובש או רטיבות, חום וקור או לקבוע בקירוב מה משקלו של חפץ מסוים.
בנוסף, כל מה קשור בתחושות נעימות או בתחושות מעיקות ולא נעימות.
דוגמאות הקשורות בתחושות: אוכל טעים או אוכל מגעיל, נוח לשבת או לא, בגד נוח או בגד מעיק ועוד…
המלכה יכולה להיחשף להתמכרויות, היא מתמכרת לכל מה שנעים לה, ומתרחקת מכל מה שלא נעים.
בני אדם שמרכז הכובד שלהם הוא מלכת המטבעות, הם בני אדם שתמיד ידאגו ליצור לעצמם סביבה נעימה, נוחה וביתית מבחינה פיזית. דברים כמו עיצוב פנים יכול מאוד להעסיק אותם, וביתם יהיה מעוצב כדי ליצור את אותה אווירה נעימה ונוחה.
עוד דברים היכול לעניין אותם הם אופנה, מזון משובח, דברי קוסמטיקה ועוד…
בגדול בכל מקום הם ינסו ליצור לעצמם את אותה תחושה נעימה ונוחה, זה לא משנה האם מדובר בבית, במכונית או במשרד שלהם.
עוד דבר המאפיין את מלכת המטבעות מתבטא בחוסר יציבות.
כל דבר היכול ליצור תחושות לא נעימות יכול להפוך את מצבה הנפשי של המלכה בשניות בודדות, ולהפוך אותה ברגע אחד מאדם נפלא ונעים, לאדם שקשה להיות בקרבתו.
בניגוד לנער/אביר המטבעות, מלכת המטבעות יכולה להיות מאוד קיצונית, היא יכולה להידלק ולהתעניין מאוד מגירויים חיצוניים, ובאותה מידה בצורה קיצונית היא יכולה לאבד עניין.

הקומה השלישית של המרכז האינסטינקטיבי – מלך המטבעות
מלך המטבעות הוא החלק האחראי על כל האנרגיה, הוא זה שמחליט לאן לשלוח אנרגיה ומי זקוק לאנרגיה נוספת.
הוא אחראי על בריאות הגוף, והוא זה שעוסק בטיפול ובמלחמה נגד מחלות.
מלך המטבעות לא ממהר לנדב את האנרגיה, ומעדיף לאגור אותה למקרי חירום.
במקורות אחדים הוא מתואר כדרקון האוגר זהב ושומר עליו מכל משמר.
מלך המטבעות לא מכיר באפשרות להתפתח רוחנית, מבחינתו מדובר בבזבוז אנרגיה יקרה מפז.
לכן אין לצפות לכך שהוא ינדב אנרגיה זו, על האדם לנהוג בחכמה ורכוש אנרגיה זו בדרכים ערמומיות.
קשה מאוד להתבונן על מלך המטבעות, הוא מיד קולט שמנסים להתבונן עליו ומוצא דרכים רבות להתחמק.
ניתן לומר שמלך המטבעות מודע לעצמו, ובניגוד המלכים של המרכזים אחרים, הוא פועל ללא כל צורך בתשומת לב מכוונת.
מלך המטבעות אחראי גם על התנהלות האדם בזמן סכנה, הוא נכנס לפעולה כאשר הוא דוחק לצדדים את כל שאר המרכזים, ומשתלט על המצב. בדיוק כפי שהוא פועל בחיה מותקפת, הוא מזרים אדרנלין ומוכן למאבק.
נאמר שמלך המטבעות אוצר בתוכו ידע וזיכרון רב הקשור לכל תקופות הקיום של האנושות ואף יותר מכך.
אנו כלל לא מודעים לזיכרון זה, אבל ההתנהלות שלנו והתפיסות שלנו מושפעים ממנו ביום יום.
מלך המטבעות אחראי גם על תפקודים הנחשבים כתפקודים על חושיים, כמו היכולת לקרוא מחשבות או לנבא את העתיד הקרוב, לראות הילות, להזיז חפצים ללא מגע יד, אינטואיציה ועוד.
כאשר אדם אחר מביט בנו, המלך האינסטינקטיבי חש בכך מיד ומחזיר מבט חזרה בדיוק אל האדם המביט.
אדם אשר מרכז הכובד שלו הוא מלך מטבעות, יכול להיראות כאדם מסתורי ומרוחק, נדמה כאילו שהוא מסוגל ליצור מחיצה בינו לבין אנשים אחרים, ולתת רק לאנשים ספציפיים את הגישה אליו.
הוא בדרך כלל יוצר רושם של אדם בעל כריזמה, ויכול להשפיע על אנשים אחרים.
אדם כזה דרוך יותר מאחרים, הוא יחוש צורך לשלוט בסביבה שלו, ולהיות מוכן לכל דבר.
אם הוא ישב במקום ציבורי, נגיד מסעדה, הוא תמיד יפנה את גבו לקיר או לפינה כלומר ידאג שגבו יהיה מוגן, וינסה לבחון את הסביבה, את הפתחים למסעדה ואת האנשים הנכנסים לתוכה.
הוא יכול להיות מרפא טוב, לעסוק בנסתר, ובמקביל הוא יכול גם להרע אנרגטית, ולשלוט באנשים אחרים בצורות שונות.
בעת סכנה הוא יכול לגלות צדדים אכזריים במיוחד.
* כיוון שתפקודיו של מלך המטבעות לרוב נראים כה מופלאים, ישנם אנשים הסוגדים לתפקודים אלה ומבלבלים בין התפתחות רוחנית לבין היכולות של מלך המטבעות.

רחליקה האחת

Member
מנהל
בסוף הפוסט התייחסות לציטוט שלך, שנינו מסכימים

על כך שכשאדם חי יש לו גוף.

לגוף יש צרכים פיזיים (למשל: נשימה, מזון, מים) המשפיע על הגוף.

אני בטוחה ששנינו יכולים להסכים שלאדם חי יש גם רובד לא פיזי (למשל: חשיבה, אמונות, תפיסת עולם, תכונות אופי, יצירתיות, רגשות) - המשפיע על הגוף.

החלק הלא פיזי מוגדר כחלק רוחני (עולם הרוח) וחלק זה מחולק בגדול לשתיים:

נפש

נשמה.

יש רבדים גלויים ונסתרים אצל כל אדם חי.

חקר העולם הנסתר מעינינו העסיק מלומדים רבים ברחבי העולם מימים ימימה.

מה שנסתר מעינינו הוגדר בדרכים רבות ואחת הדרכים היא : מיסטיקה = תורת הנסתר.
המיסטיקה היא תחום נרחב ועצום.
לאורך הדרך הוגדרו כלים מיסטיים שונים בינהם: תקשור.
התקשור מתבצע באמצעות כלי חשוב: אינטואיציה.

'מנוע החיים' כולל לפיכך חלקים שונים החייבים לפעול בהרמוניה כדי לאפשר קיום נאות לגוף האדם החי.

חלקים אלו הם הגוף הנפש והנשמה.

תעשה לי טובה ובוא לא נכנס לתחום הגדרת המושג חיים ולא נגרר להגדרות סביב המונח הרפואי -משהו = צמח.

חיי האדם ומשמעותם עלי אדמות נכתבו אינספור מסות.

הטרילוגיה המיוחסת לשלמה המלך (משלי, שיר השירים, קהלת).

בודהא והדרך הנאצלת שלו,

ויקטור פרנקל עם הלוגותרפיה והספר המפורסם: האדם מחפש משמעות.

אני מבינה שמה שמניע אותך הוא הרצון לנתח לוגית את המושג אינטואיציה ולייחס לו מבנה לוגי.

אני לעומת זאת מתבססת על הרעיון שאינטואיציה קיימת ואיך לרתום אותה לטובת קריאה יעילה בקלפים.

נראה לי ששנינו הולכים סחור סחור עם הדיון הזה כרגע.

קטונתי מלהביא הנה תיאוריה מוכחת עובדתית לוגית על קיומה של האינטואיציה וניסיתי להסתמך על גדולים ממני - פרופ' כהנמן למשל.

הויכוח בין מדע לפאסדו- מדע התקיים ומתקיים ולא לי ליישב אותו

בהקשר למסוכנות של האינטואיציה - לא מבינה איך היא מסוכנת, למי ומתי.

התמקדת בקלפי חצר מיסוד המטבעות.

היכן ניתוח שלך על קלפי חצר מיסודות אחרים?

זה מוביל אותי למחשבה שכדאי לערוך דיון סביב חמש היסודות .

שנינו מסכימים על כך שיש מרכיב המכונה בפינו "אינטואיציה". אשמח מאוד אם תבחר להשיב לשאלה שהוצגה כנושא הדיון.

יום טוב

רחל

Mist2

New member
תוכלי למצוא התייחסות

על היסודות האחרים בפייסבוק או בבלוג שלי, אבל לא כתבתי עדיין על היסודות האחרים בהרחבה. מקווה שבימים הקרובים אכתוב עוד.
&nbsp
מבחינתי אין שום דבר רוחני באינטואיציה, ואני לא חושב שתקשור קשור לכך.
אינטואיציה לפי הבנתי קשורה לתפקודו של מלך המטבעות כפי שרשמתי.
אם זאת, האדם (ללא כל קשר למלך המטבעות) יכול להיחשף גם למה שניקרא המרכזים הגבוהים האחראיים על דברים מהסוג כמו תקשור ועוד.
&nbsp
לא מניע אותי רצון לנתח לוגית, הכתיבה שלי נובעת מהתבוננויות שלי בעצמי והבנת המכונה האנושית.
&nbsp
&nbsp

רחליקה האחת

Member
מנהל
תודה,

בהצלחה בחיים בכלל ובהגעה לתובנות על המכונה האנושית

מלך המטבעות לדבריך הוא רב גוני.

"מלך המטבעות אחראי גם על תפקודים הנחשבים כתפקודים על חושיים, כמו היכולת לקרוא מחשבות או לנבא את העתיד הקרוב, לראות הילות, להזיז חפצים ללא מגע יד, אינטואיציה ועוד..." - לאיזה חלק בו מתייחס קטע זה?

תודה

רחל

למעלה