רולרים לילדים במבצע (מגה ספורט)

jonish

New member
don't worry

i'm not in " miluim " , I'm in the US vesiting , snowbording and if i'll have some time i hope i could go to woodward camp to skate ,

maya266

New member
אני מכירה משהו שגם צריך לקנות אז כמה שאלות ?

קודם כל המבצע גם על רולרים של רוסס או רק על roller blade ובכמה כל אחד נמכר אחרי ההנחה? יש אותם גם במידות גדולות 40 ומעלה? עד מתי המבצע (תאריך )

fireman

New member
גילוי נאות

עבדתי עד לא מזמן במגה ספורט. מתוך הרגל את רוב המוצרים שמכרתי ללקוחות ניסיתי בעצמי, תמיד טוב לגבש דעה אינדיבידואלית לגבי המוצר שאתה מוכר מעבר לעניין המכירה עצמה. אם לומר את האמת, במגה ספורט מחזיקים מגוון נאה של רוסס ומגוון מצומצם יחסית של רולרבלייד. את רוב הדגמים של רוסס ורולרבלייד ניסיתי גם במחיר התרסקות לתוך מדפים בחנות וקולבים של ביגוד. אם מדברים על רוסס, זה הS100, S101 (אותו דגם עם ה52) בדגמי ילדים הדגם נקרא roady והוא מתכוונן לטווח מסויים של מידות ניסיתי את ה201, 202, 301, 302 ו302TOP בלי המעצור....אתם לא מתאים לעצמכם בכמה כאבים זה עלה לי
ניסיתי במגוון של מידות כי אולי המידה לא הייתה בסדר, דעתי האינדיבידואלית לחלוטין היא שהרוסס לא נוחים, מהראשון שעולה 300 ש"ח ועד לאחרון שעולה מעל 1000 ש"ח. בניגוד להם ניסיתי את האסטרו 40 את האקטיבה TFS ואת הקרוספייר II 90 ואת הקרוספייר TFS הבדלים של שמים וארץ מבחינת הנוחות. אך בניגוד לדעתי, לא מעט לקוחות טענו שהרוסס נוח להם יותר וקנו. בסופו של דבר הויכוח כאן בפורום הוא ויכוח עקר, יכול לבוא המשתמש הכי מקצועי עם הכי הרבה ניסיון ולטעון דבר מה ויכול לבוא המשתמש הכי מעאפן שלא יודע אפילו לעמוד עם רולר ולטעון בדיוק הפוך....מי מהם צודק? אף אחד. צריך ללכת לחנות, לנעול את הראשון - לנסות, לנעול את השני - לנסות ולהחליט מה יותר נוח ומה מרגיש לכם יותר טוב. מאות פעמים לקוחות שאלו אותי את השאלה הקשה הזו "מה יותר טוב? רוסס או רולרבלייד" התשובה שהם קיבלו היא בדיוק התשובה שאני כותב לכם כאן, זה עניין אינדיבידואלי, זה עניין של נוחות אישית והתאמת הרולר לסוג השימוש, מבחינת טוב או פחות טוב, שתי החברות טובות, שתיהן מייצרות מוצר טוב ואיכותי, השאר הוא כבר עניין שלכם. קניה מהנה!

fireman

New member
זה בדיוק מה שהסברתי בתגובה שלי

לא צריך לדעת להחליק בשביל להחליט אם הרולר נוח ברגל או לא נוח ברגל, זה עניין אינדיבידואלי שלא קשור לסוגיה שהצגת.

דווקא הוא קלע בול

הנושא הוא לא עם זה נוח, הטרול טוען לרולר עגלה (מבחינת החלקה) כן צריך לדעת להחליק כדיי להבין מה הנעל נותנת לנו. אני פשוט מתנגד לאימרה כוללת על החברה ועל כל פס היצור שלה. כל המחליקים הוותיקים והטובים היו בשלב זה או אחר עם דגם שלהם, רובם למדו להחליק עם רוסס, היום יש מתחרים וזה יפה ולטובתינו המחליקים, אבל יש פה רוב של מתחילים שרחשו את הנעליים שלהם ומבינים מההוגה דעות שלנו שעבדו עליהם, יש דיגמיי פיטנס לא רעים בכלל למתחילים . ואם משקולות = עגלה, אז אולי נכון לומר שטרולים הם מישקולות!!
משקולות כבדות על הפורום הזה.

ranzz

New member
../images/Emo45.gif

זה כמו שאני אסע על כמה מכוניות ואתחיל לסקר אותם בלי שאני מבין כלום במכוניות... הדעה שלי לא באמת תעניין מישהו

למה?

כבר ראיתי כאלה שכתבו על מכוניות, והבינו בהן בערך כמוני (ואני לא מבין במכוניות ... שמים דלק ונוסעים).

זה כי אנחנו בישראל,

הכל מפותח פה מאוד, וכל ענפיי הספורט וכל יוצאי נבחרות ישראל הן מהמיתקדמים בעולם, בכל אנחנו מובילים - למה? כי אנחנו הכי חכמים בעולם. הבעיה היא שרק אנחנו יודעים זאת
אני דוגל בלשתוק אם אין משהו חכם להגיד. חוץ מהטרול המכוער שהוא כידוע (לפי כמות ההודעות פה ) הכי חכם בנינו.

ליאת +

New member
רציתי להוסיף ../images/Emo31.gif לגבי הרוסס

אתמול מדדתי לבן שלי גם רוסס וגם רולרבליידס במגה ספורט. על נוחות קשה להתווכח זה באמת אישי אבל היה מאוד בולט שהאיכות של הרוסס פחות טובה- למשל אחד הסקטוצים נקרע מעט כבר במדידה הראשונה של הבן שלי (התפירה של הסקוטץ לנעל לא חזקה מספיק). אפשר לראות שכל הבניה שלהם+המפתח שמגדיל את הנעל לא נועדו לשרוד לשנים. בטח לא אצל ילדים שלא הכי עדיינים עם הרולרס- גם לא כשהם נועלים אותן וגם לא כשמחליקים איתן. זה קצת מצחיק כי כשהורים משקיעים ברולרז שהמידות שלו גדלות הם כן רוצים לראותו אותו שורד- לפחות שנתיים שלוש. אם גם יהיה מה להעביר לאחים הקטנים זה גם לא יזיק. סופו של דבר- קנינו רולרבליידס. יפות, מקסימות, הוא מחליק איתן נפלא. אני די בטוחה שישרתו אותו לזמן רב
. רק אני לא מבינה למה אתם מתלוננים תמיד על השרות של מגה ספורט! לא היו לי תלונות כי בכלל לא היה שרות
המוכרים עשו טובה שהביאו את הדגם מהמחסן ואת כל המדידות והבדיקות עשיתי לבד. ממש לא הרגשתי שיש שם מישהו שמבין באביזרי ספורט בכלל וברולרס בפרט. ההמלצה שלי: להגיע עם ידע מהבית (או עם מישהו שמבין בתחום) ולהנות מהמבצע של 30% (גם על רולרס של מבוגרים אם הבנתי נכון).

ליאת +

New member
מדוע?

אני לא רוצה לסבך מוכר כזה או אחר. אם זה ממש חשוב לך אכתוב לך במסר. בכל אופן זו אחת החנויות שלהם באזור המרכז.

למעלה